EOS-1D X Mark III

Parimatest parim – uus EOS‑1D X Mark III

Canon Inc. avalikustab professionaalse digipeegelkaamera kvaliteedi ja jõudluse uue taseme

Täiuslikkuse võlud. Tutvustame teile EOS-1D X Mark IIIit

Canon Inc. on avalikustanud lipulaevast EOS-1D X Mark II, professionaalse digipeegelkaamera, mida on armastanud nii spordi- kui ka loodusfotograafid üle maailma, järeltulija – EOS-1D X Mark IIIi.

Registreerige oma huvi EOS-1D X Mark IIIi vastu

Olge esimeste seas, kes saavad EOS-1D X Mark IIIi kohta uudiseid, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi ning kutseid kohalikele üritustele.

REGISTREERU

Uus ajajärk automaatteravustamise kiiruses ja täpsuse

EOS-1D X Mark III on varustatud uue automaatteravustamissensoriga, mis pakub 28 korda rohkem eraldusvõimet kui selle eelkäija. Täiustatud automaatteravustamise algoritmid ja pidevalt arenev tehnoloogia tagavad parima fookuse jälgimise mis tahes olukorras. Lisaks tuleb reaalajavaate režiimis ja video puhul appi kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine, mis katab sensorist umbes 90 × 100 protsenti ja millel on 525 automaatteravustamisala. Tänu sellele, et automaatteravustamine katab suuremat EV vahemikku, on teravustamine täpsem ja mitmekülgsem kui kunagi varem.

A new era in autofocus speed and accuracy

Vapustavad fotod ja videod

Tänu Canoni uuele CMOS-sensorile ja võimsale DIGIC protsessorile on isegi kõrge ISO-valgustundlikkuse korral pildikvaliteet parem. Nii saate nautida parimat tulemust nii 60p 4K video, RAW-video kui ka Canon Logiga salvestatud 10-bitise video juures. Viimaseid salvestatakse sisemiselt CFexpressi kaartidele. Uus ere pildiotsija tagab, et oleksite oma subjektiga kontaktis ilma viivituseta ja reaalajas.

Outstanding stills and video

Kiire kaamera suhtlus

Professionaali jaoks on oluline, et jäädvustad sisu edastamine toimuks kiiresti. Seepärast on EOS-1D X Mark III varustatud Wi-Fi, energiasäästliku Bluetooth-tehnoloogia ja GPS-iga, pakkudes sujuvat kommunikatsiooni. Uus EOS-1D X Mark III saab tööga hakkama kiiremini kui kunagi varem. Tänu sisseehitatud Etherneti pordile või läbi valikulise WFT-E9 on edastuskiirus kaks korda suurem kui mudeli EOS-1D X Mark II puhul ning täiustatud kasutajaliides tagab lihtsama ja intuitiivsema kasutuskogemuse.

High speed camera communications

Alati valmis töötama, olenemata olukorrast

EOS-1D X Mark III on läbinud radikaalse täiustamise protsessi, pakkudes nüüd lisaks 16 kaadrit/s kaadrisagedusele koos optilise pildiotsijaga ka 20 kaadrit/s kaadrisagedust, kui kasutate reaalajavaate režiimis kas mehaanilist või elektroonilist katikut ning täisautomaatset teravustamist ja automaatset säri. Tänu muljetavaldavalt pikale aku kestvusele (LP-E19), uutele valgustatud kontrollnuppudele, nupule AF-ON lisatud automaatteravustamispunkti valikunupule ja üldvalijale saab kaamera hakkama igas valdkonnas. Lisaks on kõik see paigutatud magneesiumsulamist ilmastikukindlasse korpusesse.

Always ready to perform, whatever the situation

Registreerige oma huvi EOS-1D X Mark IIIi vastu

Olge esimeste seas, kes saavad EOS-1D X Mark IIIi kohta uudiseid, Canoni pakkumisi, nõuandeid ja õpetusi ning kutseid kohalikele üritustele.

REGISTREERU

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Canoni professionaalsed teenused

Liikmed saavad juurdepääsu CPS-toele, nii kohapeal kui ka suuremate sündmuste korral, esmaklassilisele remonditeenusele, ja olenevalt liikmelisuse tasemest ka tasuta laenu varuseadmete hankimiseks.

Liituge

Lisateave

Canon Professional Services