EOS R süsteemi objektiivid

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM

Canoni professionaalsete objektiivide kolmikust kiireim on ülilainurk-suumobjektiiv, mis on varustatud Nano USM mootori, 5-astmelise pildistabilisaatori ning kolme asfäärilise ja kahe UD-elemendiga, mis tagavad suurepärase teravuse.

Võistlusvaimu jäädvustamine

Lõõgastuge ja vaadake, kuidas auhinnatud reklaami- ja elustiilifotograaf Matthew Joseph jäädvustas EOS R kaamera ja RF 15-35mm suumobjektiivi abil sõudjate eliidi ettevalmistusi ja treeningut.

Suurepärane objektiiv järgmistes valdkondades ...

 • ŽANR

  Loominguline tegevus

  Kasutage objektiivi 15–35 mm ülilaia vaatevälja, et lisada pildile vapustavat detailsust, rikkalikku dramaatilisust, värve ja kontrastsust, ning avastage, kuidas jäädvustada tegevust veelgi dünaamilisemal viisil.

 • ŽANR

  Maastik ja arhitektuur

  Leidke huvitavaid uusi nurki ja nautige 5-astmelist pildistabiliseerimist, et jäädvustada detaile ka siis, kui valgust on vähe.

 • ŽANR

  Reisimine ja reportaaž

  Tänu kompaktsele suurusele, vapustavale L-seeria ehituskvaliteedile ja kiirele maksimaalsele avale võite olla kindel, et selle objektiiviga saate rääkida oma lugu alati täieliku selgusega.

Kiire ja lai

Jäädvustage uusi loomingulisi nurki tänu sellele kiirele ja täpsele f/2.8 suumobjektiivile, mis pakub dünaamilist 15–35 mm fookuskaugust ja täiustatud 5-astmelist pildistabilisaatorit

Canon Camera

Erakordne optiline kvaliteet

Viige oma fotograafia uuele tasemele tänu kolmele asfäärilisele ja kahele UD-elemendile, täiustatud vääristusele ning 9-labalisele avale

Canon Camera

Tundlik ja täpne

Nautige kiiret ja täpset teravustamist tänu Nano USM mootorile, mis tagab kohese ja vaikse iseteravustamise ning vapustava ühtluse

Canon Camera

L-seeria kvaliteet

Jäädvustage mis tahes tingimustes tänu L-seeria kvaliteedile, ilmastikukindlusele ja fluorkattele, mis kaitseb eesmisi ning tagumisi läätseelemente veepiiskade ja tolmu eest

Canon Camera

Realiseerige oma loominguline nägemus

EOS R süsteem hõlmab kõiki EOS-süsteemi eeliseid ja lisaks laiendab objektiivide valikut ning pakub täielikku ühilduvust olemasolevate adapteriga EF- ja EF-S-objektiividega, Speedlite’i välkude ja lisatarvikutega.

Tehnilised andmed

 • F2.8

  Nõrgas valguses jäädvustamiseks ja madala väljasügavuse jaoks

 • pildistabilisaator

  5-astmeline stabilisaator ühtlase tulemuse jaoks

 • Asfääriline ja UD

  Suurepäraste selgete piltide jaoks

 • Nano USM mootor

  Sujuvaks, kiireks ja hääletuks kasutamiseks

 • Vääristus Subwavelength structure coating

  Helkide ja pettekujutiste ennetamiseks

 • Objektiivi juhtrõngas

  Lisakontroll ISO, ava ja katiku üle

Karbi sisu

 • RF 15-35MM F2.8L USM

 • Objektiivivarjuk EW-88F

 • Objektiivi vutlar LP1222

 • Objektiivikork

 • Objektiivi kork E-82 II

Käed hoidmas Canoni EOS R kaamerat ja Canoni RF 24-105mm F4-7.1 IS STM objektiivi.

Kas saame aidata teil oma järgmist objektiivi valida?

Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

Kuldsetes kätes ...

Lugege, miks paistab Canon silma just oma muljetavaldava uuendusmeelsuse ja pildikvaliteedi poolest ning kuidas kasutatavad nende kaameraid ja objektiive professionaalid.

Lainurkobjektiivid

Canoni lainurkobjektiivid võimaldavad teil mahutada kaadrisse rohkem sisu, olles seega ideaalsed tänava- ja maastikufotograafiaks. Tutvuge meie lainurkobjektiivide valikuga.

Seotud tooted

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.