EOS 250D with optical viewfinder
Blank-Rect Image

Canon EOS 250D

Maailma kergeim kallutatava ekraaniga* digipeegelkaamera, mis pakub klassikalist kasutamist ja tipptasemel tehnoloogiat. Saavutage hõlpsasti suurepäraseid fotod ja 4K videod ning lõigake kasu kaamera intuitiivsest suhtlusest teie nutiseadmetega.**

Galerii

Väikeste mõõtmete, aga paljude funktsioonidega

EOS 250D’i kompaktse korpuse sees on 24,1-megapiksliline sensor ja DIGIC 8 pildiprotsessor, mis saavutab suurepäraseid tulemusi ka liikumise pealt. Optiline pildiotsija tagab maailmast selge reaalajas pildi.

EOS 250D

Kompaktne digipeegelkaamera

Maailma kergeima kallutatava ekraaniga digipeegelkaameraga* EOS 250D saate minna rohkematesse kohtadesse kui kunagi varem ja saavutada suurepäraseid tulemusi iga kord, kui vaim peale tuleb.

EOS 250D DSLR camera with optical viewfinder

Vapustavad suure eraldusvõimega pildid ja 4K videod

Jäädvustage nõelteravaid ja värvirohkeid 24,1-megapiksliseid fotosid ning 4K videoid. APS-C sensor ja DIGIC 8 protsessor tagavad suurepärased tulemused isegi vähese valguse korral.

Lisateave 4K kohta

High resolution image from EOS 250D

Jagage oma elu

Sõprade ja perega piltide jagamine on väga lihtne – lihtsalt ühendage EOS 250D oma nutitelefoni või tahvelarvutiga*, kasutades Bluetooth-ühendust**, ning kaamera sisseehitatud Wi-Fi hoolitseb ülejäänu eest.

Perefotograafia nõuanded

Share images with EOS 250D

Saavutage terav ja selge pilt

Vahet ei ole, kas jäädvustate hetke optilise pildiotsijaga kiirusel 5 kaadrit/s või kasutate reaalajavaates kahepikslilist CMOS-automaatteravustamist ja silma automaatset teravustamist – igal juhul saate nautida nõelteravaid tulemusi.

EOS 250D with Vari-Angle screen

Lihtne või peen?

Nautige lihtsat suunamist ja pildistamist, samal ajal kui juhistega kasutajaliides ja loominguline abi aitavad teil oma loomingulisust avastada.
Kallutatav puuteekraan muudab ebamugavate nurkade alt pildistamise ja selfide tegemise lihtsaks.

EOS 250D touchscreen
Vlogging cameras from Canon

Canoni videoblogimise kaamerad

Kes teid jälgib? Suurendage oma jälgijaskonda, luues imelist sisu koos Canoni videoblogimise kaameratega.