Canon EOS M50 hero
Blank-Rect Image

Canon EOS M50

See väike ja erakordselt kerge modernne klassikaline mudel sisaldab uusimat foto- ja videotehnoloogiat ning on stiilse disainiga, sobides teie kätte justkui valatult.

Galerii

Olge oma lugude suhtes õiglane

See võimas, kompaktne ja paljude ühendusvõimalustega mitmekülgne peeglita kaamera pakub 4K videoid, muudetava nurgaga puuteekraani, 24,1-megapikslilist CMOS-sensorit ja DIGIC 8+ protsessorit, et saaksite jäädvustada kustumatuid mälestusi ilusate värvide ja detailidega.

Vaadake kõiki tehnilisi andmeid

Canon EOS M50 front
Take exceptional photos and videos

Tehke erakordseid fotosid ja videoid

Tänu EOS M50 digipeegelkaamera formaadis sensorile ja erakordsele töötlusvõimsusele saate teha suurepäraseid fotosid ja filmikunstilisi 4K videoid otse kaamerast ja isegi kõige keerukamates valgusoludes.

Modernne disain, uuenduslik jäädvustamine

Muudetava nurgaga puuteekraani, puudutamis- ja lohistamisfunktsiooniga automaatteravustamise, suure keskel asuva elektroonilise pildiotsija ja modernse disainiga EOS M50 kaamera sobib teie kätte justkui valatult, pakkudes teile peent ja intuitiivset jäädvustamiskogemust.

Modern design intuitive shooting

Ühendage ja jagage

Looge kiiresti ühendus nutiseadmete ja arvutitega ning jagage pilte hõlpsasti sotsiaalmeedias või varundage neid pilveteenustes tänu Wi-Fi-ühendusele*, Bluetooth®-ile** ning automaatsele piltide sünkroonimisele ja edastamisele***.

Connect and share
Vlogging cameras from Canon

Canoni videoblogimise kaamerad

Kes teid jälgib? Suurendage oma jälgijaskonda, luues imelist sisu koos Canoni videoblogimise kaameratega.