Canon Camera

OLULINE TEADAANNE

Edestage teisi.

Saavutage paremaid tulemusi.

Jäädvustage kiirust viisidel, mis varem võimalikud ei olnud. EOS R3 on uus võimas ja kiire peeglita kaamera, mis märgib professionaalse spordifotograafia ja filmikunsti uut ajajärku – ning see jõuab varsti turule.

Uus võimas ja kiire professionaalne peeglita kaamera

Kaamera, mis on mõeldud jäädvustama kiiresti liikuvat tegevust viisidel, mis varem võimalik ei olnud. Spetsialiseerunud kiiresti liikuvate objektide jäädvustamisele. Professionaalidest spordifotograafide nõudmistele vastav mudel, mis pakub kiiret reageerimisvõimet, suurt tundlikkust, vastupidavust ja usaldusväärsust.

Registreeruge

Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.
EOS R3

Vapustav kiirus

EOS R3 on varsti kohal. Esimene EOS kaamera, mis on varustatud Canoni uue BSI CMOS-sensori ja võimsa DIGIC X pildiprotsessoriga. Kujutage ette täiesti uut mõõdet kiire fotograafia ja filmitootmise jaoks. Jäädvustage 30 kaadrit/s täisautomaatse teravustamise / automaatse säriga ja nautige minimaalseid pildi moonutusi elektroonilise katiku kasutamisel.

EOS R3

Jäädvustage liikumist

Tänu EOS R3 teravustamisvõimekusele suudab see täpselt jälgida ja teravustada kiiresti liikuvat tegevust. Uue põlvkonna kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine suudab jälgida subjekte kuni 30 kaadrit/s. Lisaks võimaldab EOS R3 lisada automaatteravustamisega jälgimisse uue subjekti.

EOS R3

Ülimalt tundlik

Uue põlvkonna jaoks loodud Canoni kaamera pakub vapustavat silmaga kontrollitavat automaatteravustamissüsteemi. Selle automaatteravustamissüsteemi arendamisel on peetud silmas just 21. sajandi vajadusi. Kujutage ette, et te saate EOS R3 pildinäidiku kaudu ise valida automaatteravustamispunkti ja liigutada seda vastavalt vajadusele, kasutades selleks oma silma. Canoni silmaga kontrollitav automaatteravustamine on võrreldamatu teiste automaatteravustamissüsteemidega. EOS R3 kaamera EOS-1D seeriast inspiratsiooni saanud korpus võimaldab intuitiivset juhtimist ka kõige nõudlikumates tingimustes.

EOS R3

Loodud professionaalide jaoks

Tänu EOS-1D seeria tolmu- ja veekindlusele suudab EOS R3 vastu panna erinevatele ilmastikutingimustele, millega professionaalsed fotograafid igapäevaselt kokku puutuvad. Mis veelgi parem, kaamera on varustatud ka integreeritud käepidemega, mida EOS-1D seeria kasutajad väga armastavad.

EOS R3

Täiustatud ühenduvus

EOS R3 ühildub täielikult uue nutiseadme rakendusega Mobile File Transmitter, võimaldades teil edastada oma pilte ka liikvel olles.

EOS R3

Uue põlvkonna süsteem

Kui kasutate EOS R3 juures RF-kinnitust, saate rakendada varem kättesaamatut võimekust, ennenägematut optilist meisterlikkust ja võrreldamatut automaatteravustamise jõudlust.

Registreeruge

Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.

Uued Canoni RF-objektiivid

Tutvuge RF-süsteemi uute objektiividega, mis on mõeldud töötama sujuvalt koos EOS R3 ja EOS R kaameratega, viies teie fotograafia ning filmikunsti täiesti uuele tasemele.

Uurige edasi

Canoni EOS R süsteemis on lai valik vapustava kvaliteediga täiskaadrilisi RF-objektiive, mis lõikavad kasu suurtest sensoritest, pilditöötlusvõimsusest ja optilise tehnoloogia uuendustest.