Canon Camera

OLULINE TEADAANNE

Edestage teisi.

Saavutage paremaid tulemusi.

Üürikesed hetked, mis on jäädvustatud kaamerasse viisidel, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud. Tere tulemast kaamera EOS R3 juurde. Meie uus võimas ja kiire peeglita kaamera, mis märgib spordi- ja loodusfotograafide, fotoreporterite ning filmikunsti jaoks uut ajajärku Varsti saadaval.

Enneolematu kiiruse ja jõudlusega peeglita kaamera professionaalidele.

Kaamera, mis on mõeldud jäädvustama kiiresti liikuvat tegevust. Kiire reageerimisvõime ja suure tundlikkusega vastupidav ning usaldusväärne kaamera, mis on loodud jäädvustama kiirelt liikuvaid objekte ja vastama professionaalidest kasutajate nõudlikele vajadustele.

Registreeruge

Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.
EOS R3

Vapustav kiirus – 30 kaadrit/s.

EOS R3 on varustatud uhiuue tagantvalgustusega pakitud sensori ja meie tipptasemel DIGIC X pildiprotsessoriga. Koos võimaldavad need jäädvustada suurepärase kvaliteediga RAW-faile hämmastava kiirusega 30 kaadrit/s täisautomaatse teravustamise / automaatse säri jälgimisega.

Kaamera uue sensori hingetukstegev kiirus seab elektroonilise katiku võimetele uue taseme. Välise Speedlite’i välklambiga välgu sünkroonimine on võimalik ja kiiresti liikuvate subjektide moonutus on sisuliselt olematu.

xyz

Liikumise jäädvustamine.

EOS R3 võime kaadris liikuvaid objekte jälgida ja neid teravselges fookuses hoida on enneolematu. Isegi 30 kaadrit/s kiirusega RAW-faile jäädvustades jälgib meie uue põlvkonna kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine subjekte usaldusväärselt ja kindlalt.

Oleme tõstnud objektide jälgimise võimekuse uuele tasemele. Lisaks inimeste ja loomade automaatteravustamisega jälgimisrežiimidele (sh linnud), mis on meie EOS R5 ja EOS R6 kaamerates, jälgib EOS R3 ka ralliautosid ja mootorrattaid – ideaalne valik motospordi jäädvustajatele.

Kui tingimused muutuvad keeruliseks, suudab kaamera nüüd teravustada ka väga pimedates tingimustes: valgustasemel -7 EV1 ja alla selle.

EOS R3

Vaadake. Reageerige. Vastake.

Kas olete kunagi kasutanud nii arenenud kaamerat, mis justkui loeks teie mõtteid? Tänu meie ainulaadsele silmaga kontrollitavale automaatteravustamistehnoloogiale teravustab EOS R3 just sinna, kuhu vaatate. Võrreldamatu kontroll automaatteravustamise üle võimaldab kaameral reageerida sama kiiresti, kui teie – vastates kiiresti muutuvale stseenile.

Nõrga valguse korral pakub EOS R3 kuni 8-astmelist kaitset kaamera värina eest2 tänu meie revolutsioonilisele pildistabilisaatori tehnoloogiale. Kaamera enda sensori nihutamisega pildistabilisaator töötab koos paljudesse RF-kinnitusega objektiividesse sisse ehitatud optilise pildistabilisaatoriga, võimaldades teil pildistada käest hoides ka nõrgas valguses või taotluslikult jäädvustada liikumine pika säriajaga.

EOS R3 tagavaade

Videote jaoks loodud.

EOS R3 tunneb end filmilike videote jäädvustamisel sama koduselt, kui pildistades. Funktsioonidest pakatav kaamera, mis tõstab filmiloojad uutesse loomingulistesse kõrgustesse, suudab salvestada ülediskreeditud 4K või RAW-videod kaamerasiseselt CFexpress-kaardile. Canon Log 3 pakub laiemat dünaamilist vahemikku ja värvigradatsioonivõimalusi.

Ja mis peamine, fotograafidele saada olev objektituvastus on saadaval ka videograafidele, et saaksite kaadris liikuvaid objekte jälgida, hoides neid ka töö ajal teravas fookuses.

EOS R3 külgvaade objektiiviga RF 600 mm F4 L IS USM

Loodud professionaalide jaoks.

EOS R3 on loodud igapäevasele karmides tingimustes professionaalsele kasutamisele vastu pidama. Selle vastupidav magneesiumisulamist korpus on sama ilmastikukindel kui meie legendaarne EOS-1D seeria, et see tuleks karmides tingimustes toime nii tolmu kui ka veega. Kaks kaardipesa võimaldavad pildifaile talletada SD- või CFexpress-andmekandjale.

Kaamera töötab võimsal LP-E19 akul – sama aku, mis meie EOS-1DX III kaameral. See tagab, et EOS R3 sobib teie olemas olevate seadmetega ja saate kasutada varuakusid, mis on teil juba olemas.

Tegelikult, kui te olete varem EOS-1 seeria kaamerat kasutanud, võivad paljud EOS R3 kontrollnupud tunduda vägagi tuttavad. Ja kui ka ei ole, siis oleme kindlad, et armute selle kontrollnuppude instinktiivsesse paigutusse ja ergonoomilisse käepidemesse.

Kaameral on mugavad juhtnupud – nii üld- kui ka nutikas kontroller on pöidlaga instinktiivselt leitavad, tagades täielikult intuitiivse kasutamise. Kolm kohandatavat valikuketast kaameral ja objektiivi juhtrõngas igal RF-kinnitusega objektiivil võimaldavad säriaega, ava, ISO-valgustundlikkust ja särikompensatsiooni hõlpsasti kaamerat silma ees hoides reguleerida. Kaameral EOS R3 on ka muudetava nurgaga ekraan, et saaksite leida kompositsiooni ka huvitavate nurkade alt.

EOS R3

Täiustatud ühenduvus.

Spordifotograafide ja fotoreporterite jaoks on ühenduvus ülioluline. EOS R3 kasutab kommunikatsiooniks juhtmega kohtvõrgu pesa ja 5 GHz Wi-Fit3, et suhelda arvutivõrkude, sülearvutite ja mobiilseadmetega, tagades kiire ja lihtsa pildijagamise. EOS R3 ühildub ka meie rakendusega Mobile File Transfer, mis võimaldab profifotograafidel lisada metaandmeid ja edastada pilte nutitelefonist, kui Wi-Fi pole saadaval.

Kaameral EOS R3 on ka uus lisatarvikutald, mis tagab kaamera küljes olles uutele tarvikutele andmeedastuse ja toite.

EOS R3

EOS R-i jõud.

Kui kasutate EOS R3 juures RF-objektiivikinnitust, saate rakendada varem kättesaamatut võimekust, ennenägematut optilist meisterlikkust ja võrreldamatut automaatteravustamise jõudlust. EOS R3 ühendab märkimisväärselt parema jõudluse meie maailmakuulsate EOS-1D kaamerate tuttava disaini ja vastupidava ehitusega. Tulemus mitte üksnes ei vii teie loomingut täiesti uuele tasemele, vaid sobib ka teie olemas oleva süsteemiga, koos objektiivide, kaamerate ja Speedlite’i välklampidega, mida te juba kasutate ja usaldate.

Registreeruge

Olge esimeste seas, kes kuuleb kaamera EOS R3 kohta, ning olge kursis ka teiste põnevate teadaannetega.

Uued Canoni RF-objektiivid

Tutvuge RF-süsteemi uute objektiividega, mis on mõeldud töötama sujuvalt koos EOS R3 ja EOS R kaameratega, viies teie fotograafia ning filmikunsti täiesti uuele tasemele.

Uurige edasi

Canoni EOS R süsteemis on lai valik vapustava kvaliteediga täiskaadrilisi RF-objektiive, mis lõikavad kasu suurtest sensoritest, pilditöötlusvõimsusest ja optilise tehnoloogia uuendustest.

  1. Ainult fotode jäädvustamisel objektiiviga f/1.2, v.a DS-vääristusega RF-objektiivid, kasutades keskmist automaatteravustamispunkti ja lukustuvat teravustamist toatemperatuuril ning ISO-valgustundlikkuse väärtust 100.
  2. Põhinedes CIPA standarditel, kasutades objektiivi RF 24-105mm F4 L IS USM, mõõdetuna risti- ja pikisuunas fookuskaugusel 105 mm.
  3. Ainult 5 GHz Wi-Figa ühilduvad mudelid. Tehnilised andmed võivad riigiti ja piirkonniti erineda.