EOS R3

Peeglita kaamerad

Canon EOS R3

Üürikesed hetked, mis on jäädvustatud kaamerasse viisidel, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud. Tere tulemast märulifotograafia tulevikku.

Tehnilised andmed

 • Virnastatud andur

  Virnastatud, tagantvalgustatud andur

 • Sarivõte 30 kaadrit/s

  Sarivõte kuni 30 kaadrit/s või mehaanilise katikuga 12 kaadrit/s, automaatsäri ja jälgimisega automaatteravustamisega

 • Kuni 195 kaadrit/s kiire sarivõte1

  Jäädvustage kohandatava kaadrisagedusega

 • Max ISO 25 600

  Tundlikkus ISO 100 kuni ISO 102 400 (kuni ISO 204 800)

 • 24-megapiksliline eraldusvõime

  Ideaalne tasakaal pildikvaliteedi, kõrge ISO -jõudluse ja failisuuruse vahel

 • Kuni 8-astmeline pildistabilisaator

  Usaldusväärne korpusesisene pildistabilisaator, mis töötab koos objektiivi enda pildistabilisaatoriga

 • Silmaga kontrollitav automaatteravustamine

  Valige jälgitavad teravustamispunktid või objektid lihtsalt neid vaadates

 • Teema jälgimine

  Jälgib automaatselt inimesi, loomi ja sõidukeid ning seda nii pildistamis- kui ka videorežiimis

 • Muudetava nurgaga ekraan

  Täielikult liigendatud, 8,2 cm, 4 200 000 punktiga puutetundlik ekraan

 • Elektrooniline pildiotsija

  Pimenduseta 5 760 000 punktiga elektrooniline pildiotsija 120 kaadrit sekundis värskendussagedusega ja 100-protsendilise katvusega

 • WiFi & Bluetooth

  Juhtmevaba ühendus kaugjuhtimiseks ja piltide edastamiseks

 • 6K RAW

  60 kaadrit sekundis, pakkudes suurimat paindlikkust seadete, näiteks valge tasakaalu muutmiseks järeltöötluses

 • 4K 120p

  Salvestage aegluubis video ülitäpselt

 • Täis-HD 240p

  Salvestage üliaegluubis video ülitäpselt

 1. Automaatsäri ja jälgimisega automaatteravustamine ei ole kiire sarivõtte ajal saadaval. Maksimaalne jäädvustatud kaadrite arv saab olla kuni 50
22. juuli 2022 püsivaravärskendusega lisandus sarivõte kuni 195 kaadrit/s, 240p Full HD video ning hulk teisi kasulikke funktsioone. Selle saab alla laadida toe lehelt.
Vaadake lisaks Vaadake kõiki tehnilisi andmeid Kasutajatugi

ÜLEVAADE

Tutvustame EOS-i järgmist ajastut

EOS R3 muudab teie suhtumist peegelkaameratesse. Taustvalgustusega virnastatud andur võib tegevuse jäädvustada kiirusel 1/64 000 ja võimaldab pidevalt jäädvustada kiirusega 30 kaadrit/s kuni 195 kaadrit/s1. Silmaga juhitav automaatteravustus tuvastab ja jälgib pildistamisel objekte arukalt. See sobib suurepäraselt spordi-, uudiste- ja eluslooduse pildistamiseks.

EOS R3 hetktõmmis

 • Vapustav kiirus – 30 kaadrit/s

  Nautige kiiret säriaega 1/64 000 sekundit ja sarivõtet 30 kaadrit/s koos samaaegse AF/AE jälgimisega.

 • Liikumise jäädvustamine

  EOS R3 jäädvustab põgusaid hetki kiirusega 30 kaadrit/s, paljastades palja silmaga nähtamatuid detaile.

 • Vaadake. Reageerige. Vastake

  Tänu meie uue põlvkonnaga silmaga kontrollitavale automaatteravustamistehnoloogiale teravustab EOS R3 just sinna, kus jälgite.

 • Videote jaoks loodud

  EOS R3 on professionaalne hübriid, mis suudab jäädvustada kinematograafilist, ülekandekvaliteediga videot ja sensatsioonilist fotot.

 • Loodud professionaalide jaoks

  EOS R3 on loodud vastu pidama igapäevase professionaalse kasutamise nõudmistele ja mis iganes elu teile toob.

 • Täiustatud ühenduvus

  EOS R3 kasutab juhtmega LAN-pistikupesa ja 2,4/5 GHz, et suhelda arvutivõrkude, sülearvutite ja mobiilseadmetega. Nii saab faile kiiresti ja hõlpsalt jagada ja kaamerat kaugjuhtida.

Liikumise jäädvustamine.

EOS R3 jäädvustab põgusaid hetki kiirusega 30 kaadrit/s kuni 195 kaadrit/s1, paljastades palja silmaga nähtamatuid detaile.

Kaamera tagantvalgustatud virnastatud andur on nii kiire, et see võimaldab fotograafidel kasutada kiiret liikumist külmutamiseks elektroonilist katikut, muretsemata pöördkatiku moonutuste pärast. Nautige kiireimat säriaega, 1/64000 s, ning sagedust 30 kaadrit/s samaaegse automaatteravustamise/-säritamise jälgimisega kuni 420 kaadril, jäädvustades RAW-faile.

Soovite enamat? Kohandatud kiire sarivõttega jäädvustab EOS R3 kohandatava kaadrisagedusega sarivõtteid kuni 195 kaadrit/s, jäädvustades kiirelt liikuvate subjektide peeneid detaile. Ühe sarivõttega saab jäädvustada kuni 50 kaadrit ning pildid salvestatakse vormingusse JPEG, HEIF või RAW.

Tasakaalustamaks päevavalgust ja välku isegi eredates tingimustes või kiiresti liikuvate objektide külmutamiseks, on välgu sünkroonimine võimalik nüüd kaamera elektroonilise katiku kasutamise ajal, see kehtib nii Canoni Speedlite’i kui ka kolmanda osapoole stuudiovälkude kohta.

EOS R3

Täiustatud silmaga juhitav automaatteravustamine

Kas olete kunagi kasutanud nii arenenud kaamerat, mis justkui loeks teie mõtteid? Tänu meie ainulaadsele silmaga kontrollitavale automaatteravustamistehnoloogiale teravustab EOS R3 just sinna, kus te jälgite. Võrreldamatu kontroll automaatteravustamise üle võimaldab kaameral reageerida sama kiiresti, kui teie – vastates kiiresti muutuvale stseenile.

EOS R3

Meie seni parim objekti jälgimine

Kasutades süvaõppivat tehisintellekti ja tuhandeid tegelikust maailmast tehtud pilte, oleme õpetanud EOS R3 tundma ära inimesi, loomi ja sõidukeid täpselt ja enesekindlalt, ja vahet pole, kus nad täpselt kaadris liiguvad.

Inimesi saab jälgida isegi siis, kui nad kannavad maski, kiivrit või päikeseprille. Motospordi pildistamisel tunneb EOS R3 ära mootorrattaid ja võidusõiduautosid, tehes isegi vahet pealt suletud ja avatud sõidukitel, teravustades täpselt nähtavale juhi kiivrile.
EOS R3

Video ja foto kvaliteedi sünergia

EOS R3 on professionaalne hübriid, mis suudab jäädvustada filmikunstilisi ja telesaadete pildikvaliteedile vastavid videoid ja sensatsioonilisi fotosid. Funktsioonidest pakatav kaamera, mis tõstab filmiloojad uutesse loomingulistesse kõrgustesse, suudab salvestada ülediskreeditud 4K ja ka 6K RAW-videod kaamerasiseselt CFexpress-kaardile. Canon Log 3 pakub laiemat dünaamilist vahemikku ja värvigradatsioonivõimalusi.

Ja mis peamine, fotograafidele saada olev objektituvastus on saadaval ka videograafidele, et saaksite kaadris liikuvaid objekte jälgida, hoides neid ka töö ajal teravas fookuses.
EOS R3

Ühendatud maailmaga

Spordifotograafide ja fotoreporterite jaoks on ühenduvus ülioluline. EOS R3 kasutab kommunikatsiooniks juhtmega kohtvõrgu pesa ja 2,4/5 GHz Wi-Fit, et suhelda arvutivõrkude, sülearvutite ja mobiilseadmetega, tagades kiire ja lihtsa pildijagamise ja kaugjuhtimise. EOS R3 ühildub ka meie rakendusega Mobile File Transfer, mis võimaldab profifotograafidel lisada metaandmeid ja edastada pilte nutitelefonist, kasutades kas Wi-Fit või mobiiltelefoni andmeid.

EOS R3 -l on ka uus multifunktsionaalne lisavarustus, mis tagab andmeside ja toite uutele lisaseadmetele, toimides ka olemasolevate Speedlite’i välklampide ja päästikute puhul.
EOS R3

Disainitud ja ehitatud proffidele

EOS R3 on loodud vastu pidama igapäevase professionaalse kasutamise nõudmistele ja mis iganes elu teile toob.

Alates tolmutormist kuni paduvihmani on sitke, magneesiumisulamist korpus tolmu ja vee eest kaitstud samal tasemel kui meie legendaarsed EOS-1D seeria kaameradki. Olge kindel, et saate jätkata pildistamist, vaatamata kehvadele tingimustele.

EOS R3

Sobib teie olemasolevasse süsteemi

EOS R3 sobitub teie olemasoleva süsteemiga, töötades koos teiste peegliteta või peegelkaameratega.

See töötab võimsal LP-E19 akul – sama aku, mis meie EOS-1DX seeria korpustel. Teie EF-objektiivid töötavad täpselt nii nagu vaja tänu paljudele kvaliteetsetele kinnitusadapteritele, millel on ka lisafunktsioone, nagu juhtrõngas või drop-in filtrihoidikud.

EOS R3 on oma intuitiivse juhtimisseadme ja ergonoomilise tipptasemega kolmekümneaastase arendustöö vili, mis juhindub professionaalsete fotograafide nõuetest. Nautige enneolematut ergonoomikat koos tuttava intuitiivse liidesega.

EOS R3

Tundlikkud kohandatavad juhtnupud

EOS R3 on üliprofessionaalne. Selle kuju ja vorm on meie EOS-1DX seeria kaameratele omased, olles samas väiksem ja kergem ning sisaldades suurepärase käsitsemise jaoks peeglita EOS R süsteemi disainipõhimõtteid.

Kaameral on mugavad juhtnupud – nii üld- kui ka nutikas kontroller on pöidlaga instinktiivselt leitavad, asudes teie pöidla ulatuses. Kolm kohandatavat valikuketast kaamera korpusel ja objektiivi juhtrõngas igal RF-kinnitusega objektiivil võimaldavad Korpus säriaega, ava, ISO-valgustundlikkust ja särikompensatsiooni hõlpsasti kaamerat silma ees hoides reguleerida. Ulatuse pikendamiseks on ühe nupuvajutuse kaugusel ka hetkeline 1,6× digitaalne telekonverter, mis on eriti kasulik kohapealseks kärpimiseks järeltöötluse vajaduse vähendamiseks.

EOS R3 on varustatud ka nelja miljoni punktiga suure eraldusvõimega muutuva nurgaga ekraaniga, mis on selge ja erk isegi heledates tingimustes. See võimaldab teil loomingulistest vaatenurkadest hõlpsalt pildistada. Kahe kaardi pesad võimaldavad pildifaile ja videomaterjali kirjutada laialdaselt kättesaadavatele SD-kaartidele (UHS-II toega) või ülikiirele järgmise põlvkonna CFexpress-andmekandjale.

EOS R3

Kasutage välguga elektroonilist katikut

Tasakaalustamaks päevavalgust ja välku isegi eredates tingimustes või kiiresti liikuvate objektide külmutamiseks on välgu sünkroonimine võimalik nüüd kaamera elektroonilise katiku kasutamise ajal, see kehtib nii Canoni kiirvälkude kui ka kolmanda osapoole stuudiovälkude kohta.

EOS R3

„ME VAJAME KIIRUST. ME PEAME OLEMA TÕHUSAD JA EFEKTIIVSED. SELLEPÄRAST ME SEDA KAAMERAT KASUTAME.“

Photographer looking down view finder

Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

EOS R3 võrdlus

Vaadake, kuidas võrrelda EOS R3 Canoni teiste täiskaadriliste proffikaameratega.

Omadus

EOS R FF

EOS R3

EOS R FF

EOS R5

Efektiivsed pikslid (umbes MP)

24,1 megapikslit
20,1-megapiksline
45,0-megapiksline

Kaamerasisene pildistabilisaator

Jah, kuni 8-astmeline eelis, mis oleneb kasutatavast objektiivist 1
Puudub
Jah, kuni 8-astmeline eelis, mis oleneb kasutatavast objektiivist 1

Objekti tuvastamine

Nägu, silmad, loom ja sõiduk
Inimesed
Keha, nägu, silmad, loom

Nõrgas valguses automaatteravustamine

Tundlik kuni –7,5 EV 2
Tundlik –4 EV või –6 EV suhtes reaalajavaatega 2
Tundlik kuni –6 EV 2

Sarivõtte kiirus (kaadrit/s)

12 kaadrit/s servoteravustamisega
30 kaadrit/s elektroonilise teravustamise, vaikse teravustamise ja servoteravustamisega 3
195 kaadrit/s automaatteravustamine/-säritamine fikseeritud
20 kaadrit/s, mehaaniline katik, automaatne servoteravustamine
20 kaadrit/s elektroonilise teravustamisega, vaikse teravustamisega ja servoteravustamisega
12 kaadrit/s servoteravustamisega
20 kaadrit/s elektroonilise teravustamise, vaikse teravustamise ja servoteravustamisega 3

Videod

6K 12-bitine RAW (RAW/RAW valgus) kiirusega kuni 60 kaadrit/s
4K video kuni 120 kaadrit/s
Full HD kiirusega kuni 240 kaadrit/s
Canon Log 3 / HDR PQ 10-bitine 4 : 2 : 2 sisemine salvestus
All-I / IPB / IPB valgustihendus, 10-bitine 4:2:2 tihendamata 4K 60p välisele andmekandjale
5,5K 12 -bitine RAW (RAW/RAW valgus) kiirusega kuni 60 kaadrit/s.
4K kuni 60fps
Täis-HD kuni 100/120fps
Canon Log 1 / Log 3 / HDR PQ [7] 10-bitine 4 : 2 : 2 sisemine salvestus
All-I /IPB-tihendus, 10-bitine 4:2:2 tihendamata 4K 60p välisele andmekandjale
8K kuni 30fps
4K kuni 120fps
Täis-HD kuni 100/120fps
4K intervallvõtterežiim
Canon Log 1 / Log 3 [7] / HDR PQ 10-bitine 4 : 2 : 2 sisemine salvestus
All-I / IPB / IPB valgustihendus, 10-bitine 4:2:2 tihendamata 4K 60p välisele andmekandjale
8K täiskaader või kärbitud 5k ProRes
RAW salvestatakse väliselt HDMI kaudu
Atomos Ninja V+

Kontrollnupud

Valimisketas
Kiirvalikuketas 1
Kiirvalikuketas 2
Automaatteravustamise üldvalija
Nutikas kontroller
Ülemise paneeli ekraan
Valimisketas
Kiirvalikuketas
Automaatteravustamise üldvalija
Nutikas kontroller
Ülemise paneeli ekraan
Valimisketas
Kiirvalikuketas 1
Kiirvalikuketas 2
Automaatteravustamise üldvalija
Ülemise paneeli ekraan

Vedelkristallekraan

8 cm / 3,2 tolli
4,15 miljoni punktiga LCD
Muudetava nurgaga puuteekraan
8cm / 3,15 inch
2,1 miljoni punktiga LCD
Fikseeritud
8cm / 3,15 inch
2,1 miljoni punktiga LCD
Muudetava nurgaga puuteekraan

Pildiotsija

0,5-tüüpi elektrooniline pildiotsija
0,5-tüüpi
5,76 miljoni punktiga OLED
23 mm vaatekaugus / 0,76 4 × suurendus kuni 120 kaadrit/s
Optiline pildiotsija
20mm vaatekaugus / 0,76× suurendus
0,5-tüüpi elektrooniline pildiotsija
5,76 miljoni punktiga OLED
23 mm vaatekaugus / 0,76× suurendus
Kuni 120 kaadrit/s

Võrk

5 GHz / 2,4 GHz ja Bluetooth™
5,0 toetatud funktsioonid: EOS Utility, nutitelefon, rakendusse image.canon üleslaadimine, juhtmevaba printimine, Etherneti pesa
Sisseehitatud 2,4 Ghz WiFi ja Bluetooth™
Lisavarustusse kuuluv 5 Ghz juhtmevaba saatja WFT-E9
Etherneti pesa
5 GHz ja 2,4 GHz WiFi ja Bluetooth™, sisseehitatud [9]
Valikuline juhtmevaba saatja WFT-R10 tarvik

Kere kaal (sh aku ja mälukaart)

1015 g
1440 g
738 g

Kaardi pesad

1× CFexpress tüüp B
1× SD/SDHC/SDXC ja UHS-II
2 × CFexpress
1 × CFexpress
1 × UHS-II SD

Aku

LP-E19
USB-laadimine PD-E1 kaudu
LP-E19
LP-E6NH
USB-laadimine PD-E1 kaudu

Aku kestvus

620 võtet (EVF energiasäästurežiimis)
860 võtet (LCD energiasäästurežiimis)
2850 pildiga pildiotsijaga pildistamine.
610 kaadrit reaalajavaatega pildistamisega
320 võtet (EVF energiasäästurežiimis)
490 võtet (LCD energiasäästurežiimis)

 1. 8-astmeline eelis põhineb CIPA standardil, kus katsetamiseks kasutati objektiivi RF 24–105 mm F4 L IS USM ja fookuskauguseks oli määratud 105 mm
 2. Nõrgas valguses automaatteravustamine on võimalik koos f/1.2 avaga objektiiviga, keskmise automaatteravustamispunktiga, ühepunktilise automaatteravustamisega, temperatuuril 23 °C / 73 °F, ISO 100 juures); v.a DS-vääristusega RF-objektiivide korral
 3. Servoteravustamise ajal saab maksimaalse kiirusega sarivõtte tegemiseks kasutada ainult RF-objektiive ja mõnda EF-objektiivi. Toetatud objektiivide kohta leiate lisateavet Canoni ametlikult veebisaidilt.
  Sarivõtte kiirust võivad vähendada objektiiv, säriaeg, ava, välk, võbeluse vähendamise töötlemine, objekti tingimused ja heledus (näiteks pimedas kohas pildistades).
 4. 50 mm objektiiviga, mis on teravustatud lõpmatusse, -.1m-1 dpt.
 5. Kooskõlas CIPA standardiga ja kasutades kaameraga kaasasolevat akut, v.a juhul, kui on märgitud teisiti Energiasäästurežiimis
EOS R3

Karbi sisu

 • EOS R3 korpus

 • Okulaarivarjuk ER-h väike

 • ER-SC1 lisatalla kate (tolmu- ja veekindel)

 • Kaamerakate R-F-5

 • Rihm ER-L1

 • Akulaadija LC-E19

 • Akukomplekt LP-E19

 • Akukomplekti kate

 • Toitekaabel (EL)

 • Liidesekaabel IFC-100U (tuumikuta)

 • Liidesekaabel IFC-100U kaitse

 • Kasutusjuhendite komplekt (EL1)

Lisatarvikud

 • Speedlite'i välklamp

  Speedlite EL-5

  Võimas ja eesrindlik välklamp kiire taaslaadimise, suurepärase loomingulise juhtimise ja väljapaistva jõudlusega igaks olukorraks.
 • DM-E1D
  Puhta ja selge digitaalse heli saamiseks valige mitmeotstarbeline tallaga suunatav stereomikrofon DM-E1D, mis tagab selle töökindluse ja kiire juurdepääsu seadetele ühilduva kaamera LCD-ekraani kaudu.
 • Multi-Function Shoe Adapter AD-E1
  Säilitades oma ilmastikukindluse, muudab see adapter tavapärase 5-kontaktilise jalaga Speedlite’i välklambid mitmeotstarbelise tallaga kaameratega kasutamiseks.
 • Speedlite ST-E10
  Ülimalt kompaktne Speedlite’i saatja, mis pakub täiustatud traadita funktsioone ja juhtimist kuni 15 ühilduva välklambi jaoks.
 • ER-He

  Okulaarivarjuk ER-hE

  Suur pöörlev okulaarivarjuk, mis sobib vasaku või parema silma kasutajatele, võimaldades prillikandjatel nautida täielikult silmaga juhtimist, keskendudes samal ajal oma EOS R3 kaamerale.
 • EOS R3
  Ühendage oma nutitelefon selle multifunktsionaalse talla kaudu, et nautida suurepärast kaamera ja rakenduste integreerimist sujuvama töövoo saavutamiseks.
 • Kuldsetes kätes

 • ARTIKKEL

  Kas Canon EOS R3 suudab pisikese ja välkkiire mustjalg-tülliga sammu pidada?

  Itaalia loodusfotograaf Bruno D'Amicis paneb proovile oma kaamera EOS R3, pildistades Abruzzo randades haruldast ja uskumatult kiiresti liikuvat lindu.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R3-ga maastikul sõitmine

  „See edestab absoluutselt kõike, millega olen varem töötanud!” Motospordifotograaf Vladimir Rys proovib Canon EOS R3 pildistada esimest elektriautorallit.

 • ARTIKKEL

  Elu kiirteel Canoni super-teleobjektiividega

  Motospordifotograaf Vladimir Rys jäädvustab Canon EOS R3-ga kiiresti liikuvaid ralliautosid Canon RF 400mm F2.8L IS USM ja RF 600mm F4L IS USM objektiividega.

 • ARTIKKEL

  Silmaga kontrollitav automaatteravustamine

  Lugege lugu Canoni hämmastavast silmaga kontrollitavast automaatteravustamisest, mis määrab või vahetab teravustamispunkti, tuvastades, mida te parajasti vaatate.

 • Seotud tooted

 • Peeglita kaamerad

  EOS R5

  Unustage kõik, mida teate peeglita kaameratest. Kaamera EOS R5 kompromissitu jõudlus viib teie fotod ja filmid täiesti uuele tasemele.
  Vaata üksikasju EOS R5
 • Peeglita kaamerad

  EOS R6

  Vahet ei ole, mida või kuidas te jäädvustate – EOS R6 võimaldab teil olla loominguline viisidel, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS-1D X Mark III

  Elu on täis kordumatuid hetki. Jäädvustage neid koos kaameraga EOS-1D X Mark III ja jagage oma visuaalset lugu kogu maailmaga.