Revolutsioon eraldusvõimes

Kombineerige kiire ja instinktiivne digipeegelkaamera kasutamine 50,6 megapikslise eraldusvõimega ning jäädvustage igal hetkel erakordseid detaile. EOS 5DS muudab teie maailmavaadet.

0%

  Printige kunstikvaliteediga pilte A0-formaadis või veelgi suuremaid

  Printige ülikõrge eraldusvõimega pilte suures formaadis – A0 või veelgi suurem – vähese müra, tõetruude nahatoonide ja silmapaistvalt täpsete värvidega tänu suure jõudlusega Dual DIGIC 6 protsessoritele.

  Reageerige ja vastake, olles ühe sammu tegevusest ees

  Nautige kiiret piltide töötlemist ja kaamera reageerimist – isegi kui 50,6 MP sensor jäädvustab suures koguses andmeid – tänu Dual DIGIC6 protsessoritele. Saate jäädvustada kogu tegevuse tänu konkurentsitule 50,6 MP eraldusvõimele 5 kaadrit/s juures. USB 3.0 ühenduvus võimaldab aga kiireid arvutijuhitavaid võtteid ja kaamera kaugjuhtimist.

  Erakordne teravus tõeliselt olulistel hetkedel

  Täiustatud subjekti jälgimine ja tuvastamine

  EOSi nutikas jälgimise ja tuvastamisega (iTR) automaatteravustamistehnoloogia kasutab värvide ja näo andmeid, et subjekte tuvastada ja jälgida, kui nad kaadris liiguvad. Automaatteravustamise tundlikkust saab reguleerida lihtsa tööriistaga, mis kohandab teravustamispunkti jälgimist olenevalt pildistamiskeskkonnast ja subjektist, et subjekti eest hetkeks mööduvad subjektid ei häiriks teravustamist.

  61-punktine lai automaatteravustamine

  Teravustage kiirelt ja täpselt isegi nõrgas valguses, kasutades 61-punktilist automaatteravustamissüsteemi. 41 risttüüpi fookuspunkti, sh viis ülitundlikku kaksikristi tüüpi fookuspunkti, pakuvad veelgi paremat täpsust.

  Automaatteravustamispunkti valik

  Kasutage kõiki 65 automaatteravustamispunkti korraga või rühmitage need liigutatavateks tsoonideks, mis katavad pildi äärealadel olevaid subjekte. Võite ka valida üheainsa automaatteravustamispunkti, et teravustada stseeni kindlat osa.

  Ilmastikukindel

  Jätkake pildistamist enesekindlalt tingimustest olenemata tänu ilmastikukindlatele juhtnuppudele, mis kaitsevad vee ja tolmu eest, ning vastupidavale magneesiumisulamist korpusele.

  Kaks mälukaardipesa

  CompactFlash ja SD-mälukaardi pesad võimaldavad automaatset failide varundamist jäädvustamise ajal, seega on klientidega jagamine lihtne ja mäluruum suurem.

  Soovitatud objektiivid

  Jäädvustage elu uue vaatenurga alt meie soovitatud fikseeritud fokaalkaugusega objektiivide ja suumobjektiividega. Nende seast leiate ülilainurkobjektiivid, et saaksite jäädvustada erakordseid maastikke, ja pikad telefotoobjektiivid, mille abil saate spordisündmustele ja metsikule loodusele suurepärase kvaliteediga lähemale liikuda. Mitmel objektiivil on lai ava, et saaksite nõrgas valguses pildistada, ning kallutamis- ja nihutamismehhanismid, mis pakuvad erakordset väljasügavuse juhtimist.

  Kaamerasisesed funktsioonid lasevad teie loomingulisuse valla

  Suure dünaamilise ulatusega pildid

  Jäädvustage detaile esiletõstetud ja varju jäävatel aladel, kasutades HDR-pildindust. Täiuslik maastike ja vaikelu võteteks, kuna kombineerib kolm erineva välguga pilti: standardne, alasäriga ja ülevalgustatud.

  Naturaalne

  Kunstipäraselt standardne

  Kunstipäraselt elav

  Kunstipäraselt rikkalik

  Kunstipäraselt reljeefne

  Mitmiksäri

  Looge suurepäraseid piltide kompositsioone kaameras, kasutades mitmiksäri režiimi, mis asetab pildid üksteise peale, võimaldades valida ka automaatse mitmiksäri juhtimise valikute vahel.

  Täiskõrglahutusega EOS-videod

  Jäädvustage täis-HD EOS-videoid ning juhtige pilti ja heli loominguliselt käsitsi.

  Taimer

  Looge suurepäraseid aegluubis videoid sisseehitatud eelprogrammeeritava intervalltaimeriga. Ülipika säriajaga piltide tegemiseks võib katiku pirnirežiimis soovitud ajaks lahti jätta.

  Peente detailidega pildistiil

  Tähtsustage gradiatsioone ja detaile, mis on jäädvustatud kõrglahutusega sensoriga, kasutades peente detailidega pildistiili, mis pakub ka reguleeritavaid kaamerasiseseid teravustamisparameetreid, nagu JPEG-failide tundlikkuse määr ja teravus – seega saavutate mõjuvad pildid otse kaamerast.

  Madalpääs-kärpimisfilter

  Digipeegelkaamerate tavapärane disain kasutab kaamera sensori madalpääsfiltrit, et vältida selliseid digitaalseid artefakte nagu muaree-efekt ja valevärvid. Sellised filtrid pehmendavad natuke pilti, nii et madalpääsu mõju tühistatakse EOS 5DS R kaameras, tagades võimalikult terava jõudluse. Selle tagajärjel tekkivate artefaktide väike tõenäosus muudab EOS 5DS R kaamera heaks valikuks, mida kasutada nii väli- kui ka kontrollitud stuudiotingimustes pildistamiseks, kuid muude rakenduste jaoks võib EOS 5DS olla parem lahendus.

  Originaalne EOS 5DS R pilt

  Teravus – EOS 5DS R vs. EOS 5DS

  Tooteauhinnad

  TIPA Awards 2016

  EISA 2015-2016

  Tehnilised andmed

  50,6 megapiksline APS-C suurusega CMOS-sensor

  50,6 MP CMOS

  Dual DIGIC 6

  Dual DIGIC 6

  150 000 piksliga RGB+IR mõõtesensor

  150 000 piksliga RGB+IR mõõtesensor

  Kuni 5,0 kaadrit sekundis

  Kuni 5,0 kaadrit sekundis

  Spec-61AF

  61-punktine automaatteravustamine

  Kärbitud pildistamine

  Kärbitud pildistamine

  USB 3.0

  USB 3.0

  Peegeldusvibratsiooni juhtimissüsteem

  Peegeldusvibratsiooni juhtimissüsteem

  Intervalltaimeriga pildistamine

  Intervalltaimeriga pildistamine

  Kuva kõik tehnilised andmed

  Laadige alla draivereid, tark- ja püsivara ja kasutusjuhendeid.

  Tootetugi

  Teile võib meeldida ka ...

  Canon Professional Network

  Eksperttasemega ja sügav: avastage kõik, mida teil on vaja teada suurepäraste 50,6 megapiksliste EOS 5DS ja EOS 5DS R kaamerate kohta.

  story-20-right.jpg

  Registreerige oma toode

  Rääkige meile endast ning tellige Canoni You Connecti uudiskiri – see sealt leiate inspiratsiooni, uudiseid ja nõuandeid.