Digipeegelkaamerad

Canon EOS 5DS

50,6 megapikslit ja kaks DIGIC 6 protsessorit loovad uue standardi kõrge eraldusvõimega pildinduses.

Kasulikud omadused

 • Rohkem detaile ja uus tase pildikvaliteedis

 • Reageerige ja vastake, olles ühe sammu tegevusest ees

 • Erakordne teravus tõeliselt olulistel hetkedel

 • Sobib teie tööviisiga

 • Kaamerasisesed funktsioonid lasevad teie loomingulisuse valla

Üksikasjad

 • Rohkem detaile ja uus tase pildikvaliteedis

  Jäädvustage erakordseid detaile50,6 megapiksline täiskaadrimõõdus CMOS-sensor suudab jäädvustada erakordselt palju detaile. Ülikõrge eraldusvõime võimaldab suurt kärpimist, saavutades ikka suurepärase pildikvaliteedi. Isegi sisseehitatud 1,3x ja 1,6x kärbitud pildistamisrežiime kasutades saavutate vastavalt kas 30,6 või 19,6 megapikslised failid.Printige kunstikvaliteediga pilte A0-formaadis või veelgi suuremaid Printige ülikõrge eraldusvõimega pilte suures formaadis – A0 või veelgi suurem – vähese müra, tõetruude nahatoonide ja silmapaistvalt täpsete värvidega tänu suure jõudlusega Dual DIGIC 6 protsessoritele.Vähendatud peegeldusvibratsioon maksimaalseks teravuseksMudel EOS 5DS kasutab Canoni peegeldusvibratsiooni juhtimissüsteemi, et vähendada kaamerasisestest liigutustest põhjustatud vibratsioone, mis võivad pildi teravust rikkuda ja eraldusvõimet vähendada. Kaameraid kasutatakse peegli üles ja alla suunamiseks paremini juhitaval moel, vältides mis tahes äkilisi peatumisi ja pehmendades ka katiku vabastamise heli.

 • Reageerige ja vastake, olles ühe sammu tegevusest ees

  Nautige kiiret piltide töötlemist ja kaamerareageerimist – isegi kui 50,6 MP sensor jäädvustab suures koguses andmeid – tänu Dual DIGIC6 protsessoritele. Saate jäädvustada kogu tegevuse tänu konkurentsitule 50,6 MP eraldusvõimele 5 kaadrit/s juures. USB 3.0 ühenduvus võimaldab aga kiireid arvutijuhitavaid võtteid ja kaamera kaugjuhtimist.

 • Erakordne teravus tõeliselt olulistel hetkedel

  61-punktine lai automaatteravustamineTeravustage kiirelt ja täpselt isegi nõrgas valguses, kasutades 61-punktilist automaatteravustamissüsteemi. 41 risttüüpi fookuspunkti, sh viis ülitundlikku kaksikristi tüüpi fookuspunkti, pakuvad veelgi paremat täpsust. Täiustatud subjekti jälgimine ja tuvastamine EOSi nutikas jälgimise ja tuvastamisega (iTR) automaatteravustamistehnoloogia kasutab värvide ja näo andmeid, et subjekte tuvastada ja jälgida, kui nad kaadris liiguvad. Automaatteravustamise tundlikkust saab reguleerida lihtsa tööriistaga, mis kohandab teravustamispunkti jälgimist olenevalt pildistamiskeskkonnast ja subjektist, et subjekti eest hetkeks mööduvad subjektid ei häiriks teravustamist.Automaatteravustamispunkti valikKasutage kõiki 65 automaatteravustamispunkti korraga või rühmitage need liigutatavateks tsoonideks, mis katavad pildi äärealadel olevaid subjekte. Võite ka valida üheainsa automaatteravustamispunkti, et teravustada stseeni kindlat osa.

 • Sobib teie tööviisiga

  Kohandatavad juhtnupud Kohandage kaamera seadeid olenevalt ülesandest ja salvestage oma lemmikfunktsioonid tulevikus kasutamiseks.Intelligent Viewfinder II Nautige heledat (ligikaudu) 100% pilti kohandatava teabe pealepaigutamise funktsiooniga. 1,6x ja 1,3x kärpimisi saab pildiotsijas maskida ja JPEG-failidena jäädvustada.Kohandatav ekraan Muutke paindlikult ikoonide tüüpi, suurust ja asukohta kaamera kohandataval kiirjuhitaval ekraanil, et leiaksite oma lemmikseaded kiiresti üles.IlmastikukindelJätkake pildistamist enesekindlalt tingimustest olenemata tänu ilmastikukindlatele juhtnuppudele, mis kaitsevad vee ja tolmu eest, ning vastupidavale magneesiumisulamist korpusele.Kaks mälukaardipesaCompactFlash ja SD-mälukaardi pesad võimaldavad automaatset failide varundamist jäädvustamise ajal, seega on klientidega jagamine lihtne ja mäluruum suurem.

 • Kaamerasisesed funktsioonid lasevad teie loomingulisuse valla

  Suure dünaamilise ulatusega pildid Jäädvustage detaile esiletõstetud ja varju jäävatel aladel, kasutades HDR-pildindust. Täiuslik maastike ja vaikelu võteteks, kuna kombineerib kolm erineva välguga pilti: standardne, alasäriga ja ülevalgustatud (Natural (loomulik), Art standard (kunstistandard), Art vivid (elav kunstiline), Art bold (julge kunstiline), Art embossed (reljeefne kunstiline)). MitmiksäriLooge suurepäraseid piltide kompositsioone kaameras, kasutades mitmiksäri režiimi, mis asetab pildid üksteise peale, võimaldades valida ka automaatse mitmiksäri juhtimise valikute vahel. Täiskõrglahutusega EOS-videodJäädvustage täis-HD EOS-videoid ning juhtige pilti ja heli loominguliselt käsitsi.Peente detailidega pildistiil Tähtsustage gradiatsioone ja detaile, mis on jäädvustatud kõrglahutusega sensoriga, kasutades peente detailidega pildistiili, mis pakub ka reguleeritavaid kaamerasiseseid teravustamisparameetreid, nagu JPEG-failide tundlikkuse määr ja teravus – seega saavutate mõjuvad pildid otse kaamerast. TaimerLooge suurepäraseid aegluubis videoid sisseehitatud eelprogrammeeritava intervalltaimeriga. Ülipika säriajaga piltide tegemiseks võib katiku pirnirežiimis soovitud ajaks lahti jätta.

Tehnilised andmed

 • 50,6 MP CMOS

 • Dual DIGIC 6

 • 150k + IR metering sensor

 • Kuni 5,0 kaadrit sekundis

 • 61-punktine automaatteravustamine

 • 1,3x, 1,6x, 1:1 kärbitud pildistamine

 • USB 3.0

 • Peegeldusvibratsiooni juhtimissüsteem

 • Intervalltaimeriga pildistamine