Canon EOS R5

Canon EOS R5

Uue kuju saanud professionaalsed peeglita kaamerad

Teie päralt. Ootab teiega kohtumist

Canon Inc. annab teada EOS R5i saabumisest. Professionaalne täiskaadriline peeglita kaamera, mis pakub fotograafidele ja filmiloojatele mitmeid murrangulisi funktsioone.

Uue ajastu pildikvaliteet

Uutele standarditele vastavad suure eraldusvõimega fotod ja vapustav 8K videokvaliteet. EOS R5 viib fotode ja videote pildikvaliteedi täiesti uuele tasemele, tagades elektroonilise katiku kasutamisel 20 kaadrit/s jäädvustamiskiiruse ja mehaanilise katikuga 12 kaadrit/s kiiruse. EOS R5 on meisterlik, elegantne ja võimas.

A new era in image quality

Saage filmitegijaks

Jäädvustage oma erakordsed ideed vapustava 8K eraldusvõimega ja avastage uusi loomingulisi võimalusi. EOS R5 võimaldab täiskaadrilise sensoriga sisemist 8K salvestust, kuni 29,97 kaadrit/ RAW-salvestust ja kuni 119,88 kaadrit/s* 4K salvestust, rakendades kas 4 : 2 : 2 10-bitist Canon Logi või 4 : 2 : 2 10-bitist HDR PQ-d. Katsetage erinevaid filmižanre ja leidke uusi dünaamilisi viise oma lugude rääkimiseks.

*4K väline salvestus on võimalik kuni 59,94 kaadrit/s

Be the filmmaker

Väärt palju rohkemat kui hinnasildil kirjas

Nüüd saate kõike fookuses hoida. Tänu täiustatud looma jälgivale automaatteravustamisele suudab EOS R5 tuvastada kasse, koeri ja linde kas nende keha, näo või silmade järgi.

More than face value

Uute standarditega stabiilsus

Esimest korda on Canoni kaameras olemas sisseehitatud viieteljeline pildistabilisaator, mis töötab harmooniliselt koos Canoni RF-objektiividega, kombineerides optilist ja sisseehitatud pildistabilisaatorit, et pakkuda värinavaba ja teravselget pilti.

New standards in stability

Pilveühendusega. Enamgi veel

Jäädvustage ja edastage pilte ja videoid tänu sisseehitatud Wi-Fi-le, mis ühendub hõlpsalt Canoni uue image.canon teenusega. Kuna EOS R5 toetab automaatset pildiedastust, saate pildistada ja redigeerida ka liikvel olles või laadida salvestused automaatselt oma koduarvutisse.

Cloud connected. And then some

Mitmekülgne ja kohandatav

Võimsa jõudluse nägemiseks tuleb vaadata kaamera sisse. CFexpressi ja SD UHS-II kaardipesad võimaldavad teil pikemalt jäädvustada. Ja kuna EOS R5 kuulub vapustavasse EOS R perekonda, saab RF-kinnituse abil nautida nii parimat kvaliteeti kui ka paindlikkust. Lisaks ühildub see tänu RF-EF adapteritele ka Canoni erakordse EF-objektiivide valikuga.

Versatile and adaptable

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Canoni professionaalsed teenused

Liikmed saavad juurdepääsu CPS-toele, nii kohapeal kui ka suuremate sündmuste korral, esmaklassilisele remonditeenusele, ja olenevalt liikmelisuse tasemest ka tasuta laenu varuseadmete hankimiseks.

Liituge

Lisateave

Canon Professional Services