Canon EOS R10

Peeglita kaamerad

Canon EOS R10

Mitmekülgne kaamera, mis saab kõigega hakkama. See on täiuslik reisikaaslane. Sisuloomeks mõeldud hübriidne tööriist. Teie võimalus loominguliseks eneseväljenduseks.

Tehnilised andmed

 • Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine II

  Automaatteravustamine, mis tuvastab ja jälgib inimesi, loomi ja sõidukeid ning seda nii pildistamis- kui ka videorežiimis

 • Sarivõte kiirusega 15 kaadrit/s1

  Mehaanilise katikuga, mis tagab kiire ja kvaliteetse tulemuse

 • 4K/30p

  Kvaliteetne video, mis on saadud 6K ülediskreetimise tulemusel

 • –4EV nõrgas valguses teravustamine2

  Täpne teravustamine nõrga valgusega tingimustes

 • Fotod kuni ISO 32 000 ja video kuni 12 800

  Laiendatav kuni ISO väärtuseni 51 200 fotode puhul ja 25 600 video puhul

 • 4K/60p3

  Sujuva liikumisega video jaoks

 • 2,36 miljoni punktiga elektrooniline pildinäidik

  Valitava värskendussagedusega 60/120 kaadrit/s4

 • Sarivõte kiirusega 23 kaadrit/s5

  Elektroonilise katikuga, mis tagab kiire ja vaikse jäädvustamise6

 • Protsessor DIGIC X

  Tundlik juhtimine ja minimaalne elektroonilise pildinäidiku viivitus

 • image.canon

  Wi-Fi otseühendus, mis aitab failid pilveteenustesse üles laadida

 • 7,5 cm 1,04 miljoni punktiga muudetava nurgaga puuteekraan

  Vaadake oma subjekti teistsuguse nurga alt

 • YouTube’is reaalajas voogedastamine

  Tehke reaalajas otseülekanne oma YouTube’i kanalile7

KAAMERA CANON EOS R10 TUTVUSTUS

Avastage kaamera, mis pakub teile rohkemat

Jälgige reisiblogijat Diana Millost, kuidas ta 48 tunni jooksul kaameraga EOS R10 Sevilla linna jäädvustas.
Foto Canoni kaamerast EOS R10, mis on asetatud värvitud samba jalamile.

Turule toomise kampaania Canoni kinnitusadapteriga EF-EOS R

Tänu meie turule toomise kampaaniale on digipeegelkaameralt uuele kaamerale üleminek väga lihtne. Selleks on karbis Canoni kinnitusadapter EF-EOS. Viimane võimaldab teil kasutada olemasolevaid EF- ja EF-S-objektiive, pakkudes teile samasugust kvaliteeti nagu digipeegelkaamera ning lisaks EOS R10 jõudlust ja funktsionaalsust. See on saadaval ainult seoses Canoni kaamerate EOS R7 ja EOS R10 turule toomisega.

Turule toomise kampaania Canoni kinnitusadapteriga EF-EOS R

EOS R10 tutvustus

 • Suurem teravus

  EOS R10 on varustatud uuendatud kahepikslilise CMOS AF II automaatteravustamissüsteemiga, mille programmeerimiseks on kasutatud pidevalt arenevat tehisintellekti tehnoloogiat. Tänu sellele suudab see pakkuda paremat subjekti tuvastust.

 • Suurem kiirus

  Reageerige instinktiivselt ja jäädvustage mööduvaid hetki kiire sarivõtte abil – ideaalne loodus- ja spordifotode jäädvustamiseks.

 • Rohkem paindlikkust

  Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid, videot või mõlemat – EOS R10 pakub alati suurepärast pildikvaliteeti.

 • Palju lihtsam ja kergem kasutada

  Pärast EOS R10 kättevõtmist tunnete sellega koheselt ühendust – see on teie loomingulisuse laiendus.

 • Paremini ühendatud

  EOS R10 ühendub juhtmevabalt teie nutitelefoniga, et saaksite oma loomingulisust sõprade ja jälgijatega jagada.

 • Näidisgalerii

  Vaadake, mida EOS R10 teile pakkuda suudab.

 • Suurem teravus

  EOS R10 on varustatud uuendatud kahepikslilise CMOS AF II automaatteravustamissüsteemiga, mille programmeerimiseks on kasutatud pidevalt arenevat tehisintellekti tehnoloogiat. Tänu sellele suudab see pakkuda paremat subjekti tuvastust. See on kiire, täpne ja vapustavalt tundlik isegi nõrgas valguses, näiteks kuuvalguses.

  Canon EOS R10 – Uued tuuled automaatteravustamises

  Kogege uusi tuuli automaatteravustamises

  EOS R10 suudab tuvastada inimesi, sõidukeid ja loomi (kasse, koeri ja linde), jälgides neid kaadris liikumise ajal8. Isegi kiiresti liikuvaid objekte renderdatakse nõelteravalt.

  Inimeste jäädvustamisel keskendub EOS R10 esmalt subjekti silmadele, mis on hinge peegliks. Kui need ei paista välja, jälgitakse hoopis nägu. Ja kui subjekt peaks hetkeks näo kõrvale keerama, vaadatakse pead ja seejärel keha.

  Suurem kiirus

  Reageerige instinktiivselt ja jäädvustage mööduvaid hetki kiire sarivõtte abil – ideaalne loodus- ja spordifotode jäädvustamiseks. EOS R10 suudab jäädvustada sarivõtteid RAW-, JPEG- või HEIF-formaadis kuni 15 kaadrit1 sekundis (või kaamera elektroonilise katikuga 23 kaadrit sekundis5). Kõike seda samal ajal, kui kaamera jälgib kaadris olevat subjekti ning kohandab teravust ja säritust vastavalt muutunud stseenile.

  Kiirete hetkede tabamine

  Kiirete hetkede tabamine

  RAW sarivõttes toimub fotode jäädvustamine kiirusel 30 kaadrit/s ja 75% kärpimisega. Pildid salvestatakse ühte videofaili, mis lihtsustab organiseerimist. Seejärel saate meie tasuta tarkvara Digital Photo Professional kaudu üksikuid pilte välja võtta, töödelda ja muuta. Kui eeljäädvustamine on kaamera menüü kaudu sisse lülitatud, alustab EOS R10 salvestamist 0,5 s enne nupu vajutamist, tänu millele ei jää te ilma ühestki maagilisest hetkest.

  Kiire reageerimisega

  Kaamera reageerib kiiresti teie käsklustele, andes teile suure eelise olulise hetke jäädvustamiseks. DIGIC X protsessor pakub tundlikku käsitlemist, minimaalset pildinäidiku viivitust ja pimendust, et tunneksite ennast subjektiga alati ühendatuna.

  Canon EOS R10 – DIGIC X protsessor

  Rohkem paindlikkust

  Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid, videot või mõlemat – EOS R10 pakub alati suurepärast pildikvaliteeti. Kuna see kaalub vaid 429 g9, on seda kerge kõikjale kaasa võtta.

 • Võtke endale täielik kontroll

  Fotograafid saavad pildistada kas JPEG- või HEIF-formaadis või ka RAW-formaadis, mis pakub järeltöötluses maksimaalset paindlikkust. Meie kahepiksliline RAW tehnoloogia aitab teil isegi piltide teravust ja bokeh-efekti kohandada ja pettekujutisi vähendada.

 • Ideaalne tasakaal

  24,2-megapiksliline sensor pakub teile ideaalset detailirohkuse, kiiruse ja nõrgas valguses võimekuse tasakaalu. Maksimaalne ISO-valgustundlikkus 32 000 (laiendatav väärtuseni 51 200) võimaldab teil saavutada detailsemat ja väiksema müratasemega tulemust. Seal on ka sisseehitatud välk, mis annab teile vajaduse korral rohkem valgust.

 • Canon EOS R10 – Panoraam ja panoraamimisrežiim

  EOS R10 on varustatud panoraami ja panoraamimisrežiimiga, tänu millele on suurepäraste tulemuste saavutamine kergem.

  Valgus! Kaamera! Võte!

  Enneolematu 4K

  Enneolematu 4K

  EOS R10 jäädvustab vapustavat 4K videot, mis näeb suurepärane välja nii UHD-ekraanil kui ka täis-HD-s, mille jaoks saate salvestust ilma kvaliteedis kaotamata kärpida. Filmiloojad saavad valida 4K/60p3 kvaliteedi, mis tagab liikuvate objektide sujuva jäädvustuse ja aegluubis efektid, või vapustava ülediskreeditud 4K/30p kvaliteedi vahel, mis on loodud kaamera 24,2-megapikslilise sensori 6K väljundist. Peate selle uskumatut tulemust oma silmaga nägema.

  Ülisujuv liikumine

  Täis-HD-s jäädvustamisel saate kasutada kuni 120 kaadrit/s kaadrisagedust, mis aitab liikuvate objektide detaile veelgi paremini esile tuua.10 Aegluubis stseenide jaoks saate luua kaamerasiseselt suurepäraseid 4K ja täis-HD intervallvideod.

  Ülisujuv liikumine

  Palju lihtsam ja kergem kasutada

  Pärast EOS R10 kättevõtmist tunnete sellega koheselt ühendust – see on teie loomingulisuse laiendus. Nuppude ja juhtketaste asetus tundub sõrmede all intuitiivne ning kaamera elektrooniline pildinäidik pakub maailmast selget ja täpset pilti.

 • Optilise pildinäidiku tugi

  Seal on isegi optilise pildinäidiku tugirežiim, mis aitab neid, kelle eelmiseks abiliseks oli optilise pildinäidikuga kaamera (nagu digipeegelkaamera).

 • Elektrooniline pildiotsija

  Kaamera EOS R10 2,36 miljoni punktiga elektrooniline pildinäidik näitab täpselt, kuidas jäädvustatud pilt välja nägema hakkab – alates väljasügavusest kuni valge tasakaalu ja pildistiilini. Selle kasutamine on mugav ja lisaks saab seda ka kohandada.

 • Muudetava nurgaga puuteekraani kuva

  Elektroonilist pildinäidikut toetab suur 7,5 cm 1,04 miljoni punktiga muudetava nurgaga puuteekraan, mis võimaldab teil leida kompositsiooni ning jäädvustada nii kõrgelt kui ka madalalt – nii saate subjektist erineva nurga alt pilte teha.

 • APS-C on nüüd ka EOS R süsteemis

 • Täna kättesaadav süsteem, mis on loodud tuleviku tarbeks

  EOS R10 kuulub EOS R süsteemi, mis koondab kaameraid, objektiive ja lisatarvikuid ning pakub suurepäraseid videoid ja pilte nii nüüd kui ka tulevikus. Kiirem ja laiem 54 mm objektiivikinnitus võimaldab uut jõudluse taset ja rohkem loomingulisi võimalusi.

 • Integreerige ja laiendage

  Tänu kolmele objektiivi adapterile saate jätkuvalt kasutada ka EF- ja EF-S-objektiive. Nende abil saab lisada ka täiendavat funktsionaalsust, nagu kohandatavad juhtnupud või muudetava tihedusega ND-filter.

 • APS-C ja täiskaadrilise kaamera võrdlus

  APS-C eelis

  Kuna EOS R10 on ehitatud APS-C suuruses sensori ümber, pakuvad objektiivid 1,6 korda suuremat telefotoulatust kui samaväärse fookuskaugusega täiskaadriline kaamera. Nii saate subjektile veelgi lähemale liikuda ning jäädvustada kaadrit täitvaid loodus- ja tegevusfotosid.

  Õppige ja arenege jäädvustamise ajal

  Need, kes pole varem EOS süsteemi kasutanud või fotograafiaga tegelenud, saavad abi kasutajaliideselt, mis õpetab teile kaamera käsitlemist. Kui olete valmis omapäi jätkama, on standardse kaamera liidese kasutamine niivõrd intuitiivne ja kasutajasõbralik, et võite selle olemasolu isegi unustada.

  Õppige ja arenege jäädvustamise ajal

  „MULLE TÕESTI MEELDIS, KUIDAS KAAMERA TÖÖTAS. SEE ON KIIRE, TÕESTI KIIRE JA AUTOMAATTERAVUSTAMINE ON VAPUSTAV.“

  Paremini ühendatud

  EOS R10 ühendub juhtmevabalt teie nutitelefoniga, et saaksite oma loomingulisust sõprade ja jälgijatega jagada. Postitage sotsiaalmeediasse, saatke sõpradele videoklippe ja laadige pilte pilveteenustesse, et need oleksid pärast kojujõudmist koheselt valmis.

  Canoni ühenduvus
  Canon EOS R10 – Eelis – Paremini ühendatud

  Püsige alati ühenduses

  Sisseehitatud energiasäästlik Bluetoothi funktsioon on alati sisselülitatud, võimaldades teil piltide edastamiseks sujuvalt 2,4 GHz Wi-Fi ühendust aktiveerida. Lisaks on teil võimalik nutiseadmes oleva Canoni rakenduse Camera Connect abil kaamerat eemalt juhtida, vaadata seda, mida kaamera näeb, muuta seadeid ning jäädvustada fotosid ja videoid. Kaugjuhtimise lihtsustamiseks on saadaval ka juhtmevaba Bluetoothiga kaugjuhtimispult BR-E1.

  EOS R10 on varustatud ka USB-C ühendusega, mis võimaldab kaamerasisest laadimist ja andmeedastust PC/Maci arvutisse.

 • Mõjutage oma jälgijaid

  Videoblogijad ja sisuloojad saavad kaameraga EOS R10 voogedastada suurepärase kvaliteediga sisu otse YouTube’i jälgijatele7. Lihtsalt ühendage kaamera Wi-Fi võrku – ja arvutit ei ole vajagi. Muudetava nurgaga LCD-ekraani saab pöörata, et saaksite täpselt vaadata, mida pildistate.

  EOS R10 toetab ka vertikaalset videojäädvustust, mis on ideaalne sotsiaalmeediasisu salvestamiseks.

 • Teie loomingulisus pilves

  Meie pilveteenus image.canon võimaldab teil suunata sisu täpselt sinna, kuhu te seda ise soovite. Piltide ja videote üleslaadimine on väga sujuv – otse kaamerast pilveteenusesse image.canon, kasutades Wi-Fi ühendust. Sealt saab neid pikaajaliseks säilitamiseks teistesse pilveplatvormidesse suunata või töötlemiseks PC-sse või Maci alla laadida.

  Kui soovite kasutada kogu pildikvaliteeti, mida EOS R10 pakkuda suudab, proovige töödelda RAW-faile pilveteenuses canon.image cloud.11 Neurovõrguga pilditöötlusmootor aitab pildikvaliteeti uutesse kõrgustesse viia.12

 • Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

  Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

  Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

  Photographer looking down view finder
  Canon EOS R10 – Kasti sisu

  Karbi sisu

  Kõik, mida vajate, et fotode ja videote osas järgmiseid samme teha.

  • EOS R10 kaamera korpus

  • Kaamerakate R-F-5

  • Kaamera rihm ER-R10

  • Talla kate ER-SC2

  • Akulaadija LC-E17E

  • Akukomplekt LP-E17

  • Akukomplekti kate

  • Toitekaabel

  • Kasutusjuhendite komplekt

  Objektiivid ja lisatarvikud

 • RF-S-objektiivid

  RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM

  Standardne APS-C suumobjektiiv EOS R seeriale, mis sobib ideaalselt igapäevakasutuseks, näiteks pere-, elustiili-, portree- ja puhkusefotodeks.
 • RF-S-objektiivid

  RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM

  Lainurgast telefotoni ulatuva fookuskaugusega EOS R seeria APS-C suumobjektiiv, mis on ideaalne reisi-, spordi- ja elustiilifotode tegemiseks.
 • RF-objektiivid

  RF-S 10-18mm F4.5-6.3 IS STM

  Väike, kerge ja ülilai suumobjektiiv, millel on mitmekülgne 10–18 mm fookuskaugus, mis sobib täiuslikult reisi- ja maastikufotograafia ning videoblogimise jaoks.
 • Canoni käsistatiiv HG-100TBR

  Statiiv

  Tripod Grip HG-100TBR

  HG-100TBR on väike, kerge ja mitmekülgne käsistatiiv, mis on varustatud juhtmevaba kaugjuhtimispuldiga.
 • Lisatarvikud

  Stereo-suundmikrofon DM-E1D

  Puhta ja selge digitaalse heli saamiseks valige mitmeotstarbeline tallaga suunatav stereomikrofon DM-E1D, mis tagab selle töökindluse ja kiire juurdepääsu seadetele ühilduva kaamera LCD-ekraani kaudu.
 • EF-EOS R kinnitusadapter

  EOS R süsteemi objektiivid

  Mount Adapter EF-EOS R

  Standardne EF-EOS R kinnitusadapter võimaldab EF-S- ja EF-objektiivid lihtsalt EOS R kaameratega ühendada.
 • EF-EOS R juhtrõngaga kinnitusadapter

  EOS-i lisatarvik

  Control Ring Mount Adapter EF-EOS R

  Juhtrõngaga kinnitusadapter EF-EOS R võimaldab kasutada samu objektiive nagu kinnitusadapter EF-EOS R, pakkudes lisaks objektiivi juhtrõngast.
 • Lisatarvikud

  Multifunktsionaalne tallaadapter nutitelefonilingi AD-P1 jaoks

  Ühendage oma nutitelefon ja kaamera selle multifunktsionaalse adapteri abil, et võimaldada uusi töövoogusid

  • Disainitud EOS R3 jaoks
  • Tagage Android-nutitelefoni ja kaamera ühendus
  • Väike, kompaktne ja kerge
 • Seotud artiklid

 • REISIFOTOGRAAFIA

  10 nõuannet reisifotode jäädvustamiseks

  Fotograaf ja blogija Diana Millos jagab oma parimaid nippe vapustavate reisifotode jäädvustamiseks.

 • REISIFOTOGRAAFIA

  Ringkäik Sevillas kaameraga EOS R10

  Blogija Diana Millos uuris, mis teeb sellest loomingulisest kaamerast parima reisikaaslase.

 • VARUSTUS

  EOS R7 või EOS R10 – milline teile sobib?

  Avastage, mille poolest peeglita EOS R süsteemi kuuluvad uue põlvkonna APS-C kaamerad erinevad ja sarnanevad.

 • TEHNOLOOGIA

  APS-C ja täiskaadrilise kaamera erinevus

  Mille poolest erinevad üksteisest APS-C ja täiskaadrilised kaamerad ning kumb sobib teile?

 • Seotud tooted

  1. Sarivõttekiirus võib tulenevalt subjekti/jäädvustamise tingimustest, aku laetustasemest, kaamera seadistusest, kasutatud objektiivist vms aeglasem olla. Lisateavet leiate täiustatud kasutusjuhendist. Kui soovite lisateavet objektiivide kohta, mis toetavad servoautomaatteravustamisega maksimaalset sarivõttekiirust, minge veebisaidile cam.start.canon ja leidke EOS R10.
  2. Fotode jäädvustamine objektiiviga f/1.2, keskmise automaatteravustamispunktiga, lukustuva teravustamisega, temperatuuril 23° C / 73 °F, ISO100. V.a DS-vääristusega RF-objektiivid.
  3. 4K 60p pildistamisrežiim, mis on kärbitud kuni 64 protsendini horisontaalsest alast.
  4. Maksimaalne kaadrisagedus automaatteravustamise, katiku pooleldi alla vajutamise või sarivõtterežiimi ajal on 59,94 kaadrit/s. Kuvatav kaadrisagedus võib sõltuvalt kasutatavast objektiivist väiksem olla.
  5. Sarivõttekiirus võib tulenevalt subjekti/jäädvustamise tingimustest, kaamera seadistusest, kasutatud objektiivist vms aeglasem olla. Lisateavet leiate täiustatud kasutusjuhendist. Kui soovite lisateavet objektiivide kohta, mis toetavad servoautomaatteravustamisega maksimaalset sarivõttekiirust, minge veebisaidile cam.start.canon ja leidke EOS R10. Tulenevalt subjekti või jäädvustamise tingimustest võivad ilmneda katiku moonutused.
  6. Võite kuulda teisi helisid peale katiku liikumise (ava või objektiivi ajami heli, elektrooniline heli jms).
  7. Kaamera voogedastusteenus toetab ainult YouTube’i voogedastust. Enne voogedastusteenuse kasutamist on vajalik teenuses image.canon registreerumine. Kontrollige YouTube’ist uusimaid värskendusi. YouTube’is reaalajas voogedastusteenus võib muutuda ja see võidakse peatada või katkestada ette teatamata. Canon ei vastuta kolmanda osapoole pakutud teenuste, sh YouTube’i reaalajas voogedastuse eest.
  8. Kohaldatav siis, kui jälgimise ajal paistab subjekti raam ja ühilduv objektiiv on kaameraga ühendatud. Samal ajal peaks automaatteravustamine olema aktiivne või subjekt teises alas edukalt tuvastatud. Lisateavet kaamera EOS R10 toetatud objektiivide kohta leiate veebisaidilt https://cam.start.canon/.
  9. Mälukaardi ja akuga, kooskõlas CIPA suunistega.
  10. Suure kaadrisagedusega videorežiimis heli ei salvestata.
  11. Teenust hakatakse pakkuma 2022. juuli lõpus ja selleks on vajalik kaamera püsivara värskendus.
  12. RAW sarivõtterežiimis tehtud RAW pilte ei saa ilmutada. Pilvepõhine RAW pilditöötlus on tasuline teenus. Vajalik üks Canoni pildindusrakenduse teenusepakettidest. Lisateavet leiate veebisaidilt https://sas.image.canon/

   Wi-Fi® on registreeritud kaubamärk.
   Bluetooth® on registreeritud kaubamärk.