EOS 200D
Blank-Rect Image

Canon EOS 200D

Kompaktne, lihtne, mitmekülgne – kaamera, mis on teie eluga ühendatud

Vaadake uut mudelit

Discover the EOS 200D

Avastage EOS 200D

Suurepäraste piltide ja videote tegemine on lihtsam kui kunagi varem

Vaata videot

Loogiline disain

Instinktiivsed juhtnupud ja nutitelefoniga sarnane puuteekraan muudavad EOS 200D kasutamise lihtsaks juba algusest peale. Pildistage valgusjõulise optilise pildiotsijaga, et näha maailma sellisena, nagu see tegelikult on, või kasutage muudetava nurgaga ekraani, mida saate uutest perspektiividest jäädvustamiseks pöörata.

Vaadake kõiki Canon EOS 200D tehnilisi andmeid

EOS 200D
EOS 200D

Fotod, mida saate aastaid nautida

Pildistage 24,2-megapiksliseid fotosid, mis on detaili- ja värvirohked ning näevad välja suurepärased ka otse kaamerast. Pildid sobivad ideaalselt suurte väljatrükkide, fotoraamatute ja võrgugaleriide jaoks ning nende abil saab lugusid rääkida. EOS 200D kaameras on DIGIC 7 protsessor, tänu millele saate pildistada nõrga valgusega tingimustes, ja kahepikslilise CMOS-automaatteravustamine, et saavutada maailma kiireim reaalajas teravustamine.*

Pildistage madala teravussügavusega

EOS 200D suur APS-C-sensor muudab madala teravussügavusega fotode jäädvustamise lihtsaks – ideaalne portreede jaoks. Hoidke näod nõelteravas fookuses, nii et taust jääb kaunilt häguseks. Sellist meetodit kasutavad professionaalsed fotograafid terves maailmas.

Kergemini kaasas kantav. Rohkem fotosid. Rohkemates kohtades.

EOS 200D on maailma kergeim muudetava nurgaga ekraaniga digipeegelkaamera,¹ mis on oma kerge kaalu tõttu loodud igal pool kaasas kandmiseks. Nii saate nautida digipeegelkaameraga pildistamist rohkemates kohtades. Võtke see kaasa puhkusele, pidudele või lihtsalt jalutuskäikudele, kui tunnete ennast loomingulisena.

More portable. More photos. In more places

Kuidas pildistate?

Ükskõik, kuidas oma kaamera kasutate, EOS 200D pakub sama kiiret teravustamist ja head reageerimisvõimet. Pildistage viivituseta optilise pildiotsijaga, mis näitab maailma selliselt, nagu see tegelikult on, looge võte nutitelefoniga sarnase muudetava nurgaga ekraaniga ja nautige maailma kiireimat reaalajas automaatteravustamist.*

How will you shoot?
Movies made easy too

Ka filmimine on lihtne

Tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamisele pideva teravustamise jaoks on kerge jäädvustada suurepärase kvaliteediga täis-HD videoid.

Vaata videot

Õppetund suurepärase fotograafia kohta

EOS 200D juhistega kasutajaliides aitab teil valida õiged sätted soovitud efekti saavutamiseks. Teil oleks justkui isiklik fotograafiaõpetaja, kes seisab alati teie kõrval.

A lesson in great photography

Koostöö teie nutiseadmetega

Vaadake, muutke ja jagage fotosid EOS 200D kaamera ja nutitelefoni või tahvelarvuti vahel² – see on väga lihtne. Alati sisselülitatud energiasäästlik Bluetooth®-i ühendus tagab ligipääsu kaamerale isegi siis, kui see on teie kotis.

In partnership with your smart devices

Rakendus Canon Photo Companion

Meie rakendus Photo Companion on parim partner kõikidele visuaalsete lugude vestjatele, pakkudes teile isikupärastatud eksperditasemel teadmisi ja sisu, kui seda kõige enam vajate – seega saate oma lood tõeliselt ellu äratada.

Avastage veel rohkem

Canon Photo Companion app
Welcome to the EOS family


Tere tulemast EOS-perekonda

Nii nagu kasvab teie loomingulisus, kasvab ka meie kaamerate, lisatarvikute ja 80+ objektiivide süsteem, et vastata teie vajadustele.

Lisateave

Tehnilised andmed

24.2 megapixel

24,2 megapiksliline

Lahutusvõime

5fps

5 kaadrit/s

Sarivõte

Max ISO 25,600

Max ISO 25 600

Laiendatav kuni väärtuseni 51 200

EOS Movies

EOS-videod

Täis-HD 60p juures

Optical viewfinder

Optiline pildiotsija

9-punktilise automaatteravustamisega

DIGIC 7

DIGIC 7

Pildiprotsessor

Live View

Reaalajas vaade

Kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega

Wireless link

Juhtmevaba link

Bluetooth®, lähiväljaside ja Wi-Fi

Vaata kõiki tehnilisi andmeid

Key Feature
What’s in the box

Karbi sisu

Digikaamera EOS 200D korpus

Okulaarivarjuk EF

Kaamerakate R-F-3

Lai rihm EW-400D

Akulaadija LP-E17 (akukattega)

Akukomplekt LP-E17E

Toitekaabel

Soovitatud objektiivid

Ühilduvad lisatarvikud

Seotud tooted

*250D (must/hõbedane) on maailma kergeim APS-C sensori ja liigutatava LCD-ekraaniga digitaalne peegelkaamera. Kooskõlas CIPA juhistega hõlmab kaal ka akut ja mälukaarti. 2019. aasta 9. aprilli seisuga (tuginedes Canoni uuringule).

Seotud rakendused

* Vahetatavate objektiividega digikaamerate seas, millel on APS-C suuruses sensorid pilditasandil faasierinevuse tuvastamise automaatteravustamise (AF) tehnoloogiaga, 2017. aasta 14. veebruari seisuga, tuginedes Canoni uurimistööle.

Mõõdetud kooskõlas CIPA suunistega ja sisemist mõõtmismeetodit kasutades, kinnitatud on objektiiv EF-S18-55mm F4-5.6 IS STM, mis on seadistatud 55 millimeetrile, ja kasutatakse 1-punktilist automaatteravustamissüsteemi, mis on keskmesse fikseeritud, ühe puutega automaatteravustamise režiimi ja režiimi Live View (Reaalajas vaade) koos katikunupu abil jäädvustatud piltidega. Kasutusel käsitsirežiim, EV12 (ISO 100, toatemperatuuril).

¹ Kergeimad APS-C sensoriga digipeegelkaamerad muudetava nurgaga ekraaniga. Väide on seotud musta mudeliga: umbes 453 g, mõõdetud kooskõlas CIPA teststandardiga. 2017. aasta 28. juuni seisuga, tuginedes ettevõtte Canon, Inc. uuringule.

² Operatsioonisüsteemiga iOS 8.4 või Andoid 5.0 või uuem versioon. Rakendus Canon Camera Connect on saadaval Apple App Store’ist või Google Play’st.

Alati sisselülitatud ühendus nutiseadme ja kaamera vahel Bluetooth®-i kaudu vajab esialgset seadistamist rakendusega Canon Camera Connect. Bluetooth®-i ühenduse stabiilsus oleneb nutiseadme mudelist ja teistest keskkonnateguritest. Sõna Bluetooth® ja sellega seotud logod on ettevõtte Bluetooth® SIG, Inc. kaubamärgid, mida Canon Inc. kasutab litsentsi alusel. Muud kaubamärgid ja ärinimed kuuluvad nende omanikele. Vajalik Bluetooth®-i versioon 4 või uuem ja iOS 8.4, Android 5.0 või uuem.

Awards