Digipeegelkaamerad

Canon EOS 200D

Kompaktne, lihtne, mitmekülgne – kaamera, mis on teie eluga ühendatud

Avastage EOS 200D

Suurepäraste piltide ja videote tegemine on lihtsam kui kunagi varem

Canon Camera

Fotod, mida saate aastaid nautida

Pildistage 24,2-megapiksliseid fotosid, mis on detaili- ja värvirohked ning näevad välja suurepärased ka otse kaamerast. Pildid sobivad ideaalselt suurte väljatrükkide, fotoraamatute ja võrgugaleriide jaoks ning nende abil saab lugusid rääkida. EOS 200D kaameras on DIGIC 7 protsessor, tänu millele saate pildistada nõrga valgusega tingimustes, ja kahepikslilise CMOS-automaatteravustamine, et saavutada maailma kiireim reaalajas teravustamine.*

Pildistage madala teravussügavusega

EOS 200D suur APS-C-sensor muudab madala teravussügavusega fotode jäädvustamise lihtsaks – ideaalne portreede jaoks. Hoidke näod nõelteravas fookuses, nii et taust jääb kaunilt häguseks. Sellist meetodit kasutavad professionaalsed fotograafid terves maailmas.

Canon Camera
Canon Camera

Kergemini kaasas kantav. Rohkem fotosid. Rohkemates kohtades.

EOS 200D on maailma kergeim muudetava nurgaga ekraaniga digipeegelkaamera,¹ mis on oma kerge kaalu tõttu loodud igal pool kaasas kandmiseks. Nii saate nautida digipeegelkaameraga pildistamist rohkemates kohtades. Võtke see kaasa puhkusele, pidudele või lihtsalt jalutuskäikudele, kui tunnete ennast loomingulisena.

Kuidas pildistate?

Ükskõik, kuidas oma kaamera kasutate, EOS 200D pakub sama kiiret teravustamist ja head reageerimisvõimet. Pildistage viivituseta optilise pildiotsijaga, mis näitab maailma selliselt, nagu see tegelikult on, looge võte nutitelefoniga sarnase muudetava nurgaga ekraaniga ja nautige maailma kiireimat reaalajas automaatteravustamist.*

Canon Camera

Ka filmimine on lihtne

Tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamisele pideva teravustamise jaoks on kerge jäädvustada suurepärase kvaliteediga täis-HD videoid.
Canon Camera

Õppetund suurepärase fotograafia kohta

EOS 200D juhistega kasutajaliides aitab teil valida õiged sätted soovitud efekti saavutamiseks. Teil oleks justkui isiklik fotograafiaõpetaja, kes seisab alati teie kõrval.

Koostöö teie nutiseadmetega

Vaadake, muutke ja jagage fotosid EOS 200D kaamera ja nutitelefoni või tahvelarvuti vahel² – see on väga lihtne. Alati sisselülitatud energiasäästlik Bluetooth®-i ühendus tagab ligipääsu kaamerale isegi siis, kui see on teie kotis.

Canon Camera

Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

Photographer looking down view finder

Rakendus Canon Photo Companion

Meie rakendus Photo Companion on parim partner kõikidele visuaalsete lugude vestjatele, pakkudes teile isikupärastatud eksperditasemel teadmisi ja sisu, kui seda kõige enam vajate – seega saate oma lood tõeliselt ellu äratada.

Canon Camera

Tere tulemast EOS-perekonda

Nii nagu kasvab teie loomingulisus, kasvab ka meie kaamerate, lisatarvikute ja 80+ objektiivide süsteem, et vastata teie vajadustele.

Tehnilised andmed

 • 24,2 megapiksliline

  Lahutusvõime

 • 5 kaadrit/s

  Sarivõte

 • Max ISO 25 600

  Laiendatav kuni väärtuseni 51 200

 • EOS-videod

  Täis-HD 60p juures

 • Optiline pildiotsija

  9-punktilise automaatteravustamisega

 • DIGIC 7

  Pildiprotsessor

 • Reaalajas vaade

  Kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega

 • Juhtmevaba link

  Bluetooth®, lähiväljaside ja Wi-Fi

Karbi sisu

 • Digikaamera EOS 200D korpus

 • Okulaarivarjuk EF

 • Kaamerakate R-F-3

 • Lai rihm EW-400D

 • Akulaadija LP-E17 (akukattega)

 • Akukomplekt LP-E17E

 • Toitekaabel

Soovitatud objektiivid

Ühilduvad lisatarvikud

Seotud tooted

Seotud rakendused