Jaht parimale pildistamishetkele

Loodud neile, kes armastavad kiirust. Pildistage esimesena midagi hämmastavat ning tabage hetki, mis teistel fotograafidel märkamata jäävad. Teil on fotosid ja videoid tehes võimalus oma loovust ennenägematul viisil avaldada.

story-02-left

Kiiresti liikuvate subjektide jälgimine ja teravustamine

story-02-right

Väljendage oma loovust

0%

  Peate sammu ka kiireima liikumisega

  Tabate soovitud hetke, kui tahes kiiresti see ka ei möödu

  Saate teha täieliku automaatteravustamisega ja automaatsäriga sarivõtteid kiirusega kuni 10 kaadrit sekundis. Kohanduv juhitavus tähendab, et tabate täpselt selle hetke, mida soovite. Tänu küllaldasele võimsusvarule saate kohe pildistamist jätkata.

  0%
   EOS 7D Mark II

   Tabage hetke

   Kaameras EOS 7D Mark II on kasutusel kaks pildiprotsessorit DIGIC 6, mis võimaldavad võimsust vastavalt vajadusele kohandada. Pildistamine toimub praktiliselt viivituseta: tabate üürikesed hetked täpselt.

   65-punktine lai automaatteravustamine

   Ülitäpseks teravustamiseks on kaameral EOS 7D Mark II 65 teravustamispunkti, mis jälgivad kiiresti liikuvaid subjekte. Iga teravustamispunkt on ristitüüpi*, mis tähendab, et kaamera saab kiiresti ja täpselt teravustada nii horisontaalseid kui ka vertikaalseid jooni. EOS 7D Mark II võimaldab teravustamist ka eriti nõrgas valguses, näiteks kuuvalguses, kui valgustugevus võib olla isegi –3 EV.

   * Saadaolevate automaatteravustamispunktide, ristitüüpi punktide ja kaksikristi tüüpi automaatteravustamispunktide arv erineb olenevalt objektiivist

   EOS 7D Mark II
   EOS 7D Mark II

   Automaatteravustamispunkti valik

   Võite kasutada kõiki 65 automaatteravustamispunkti korraga või rühmitada need liigutatavateks tsoonideks, mis katavad pildi äärealadel olevaid subjekte. Võite ka valida üheainsa automaatteravustamispunkti, et teravustada stseeni kindlat osa.

   Uus iTR-teravustamine

   Mudeli EOS 7D Mark II iTR-automaatteravustamissüsteem kasutab kaadris liikuvate subjektide tuvastamiseks ja jälgimiseks värviteavet ja näotuvastust. Automaatteravustamise tundlikkust saab reguleerida lihtsa tööriistaga, mis kohandab teravustamispunkti jälgimist pildistamiskeskkonnale ja subjektile, et subjekti eest mööduvad objektid ei häiriks teravustamist.

   EOS 7D Mark II
   0%

    Galeriikvaliteediga väljatrükid

    Looduspiltidest motospordini ja tänavafotograafiani – uus 20,2-megapiksline sensor annab tulemusi, mida võib julgelt galeriis näidata. EOS 7D Mark II teeb isegi nõrgas valguses detailseid fotosid ja videoklippe.

    EOS 7D Mark II
    EOS 7D Mark II

    Infrapunatundlik 150 000 piksliga mõõtesensor

    Särimõõtmiste ühetaoliseks ja täpseks teostamiseks on kaameras EOS 7D Mark II kasutusel 150 000 piksli suurune sensor, mis võimaldab pildi jagada 252 piirkonnaks. Kõiki neid analüüsitakse ning nende jaoks määratakse sobivaimad säriparameetrid, mida rakendatakse automaatselt või soovitatakse fotograafile. Suurema täpsuse saavutamiseks keerulistes valgusoludes mõõdetakse nii infrapunast kiirgust kui ka nähtava spektriosa valgust.

    Suurepärased tulemused nõrgas valguses

    Oma loovust pole vaja piirata – võite pildistamist jätkata ka nõrgenevas valguses. EOS 7D Mark II teeb suurepärase kvaliteediga pilte ISO-valgustundlikkusega kuni 16 000 (laiendatav valgustundlikkuseni, mis on ekvivalentne tasemega ISO 51 200) – see sobib suurepäraselt diskreetsete tänavafotode tegemiseks, aegluubi kasutamiseks rasketes oludes, ning isegi makrofotode tegemiseks statiivita.

    EOS 7D Mark II

    Väreleva valguse tuvastus

    Värelev valgus, näiteks päevavalguslampide valgus, võib pildistamisel või filmimisel põhjustada heleduse ja värvuse muutumist. EOS 7D Mark II suudab selliseid valgustingimusi tuvastada ning ajastada iga kaadri väreleva valguse maksimumtugevusele, et saada ühetaolised tulemused.

    0%

     Just teile mõeldud kaamera

     Kuidas oma kaamerat EOS 7D Mark II kasutada? Seadistage pildistamisnupud, teravustamissüsteem ja hulk muid kohandatavaid juhtnuppe just nii, nagu soovite. Isegi kaamera 100% pildiotsijat saab tänu reaalajalisele elektroonilisele kuvale kohandada.

     Kohandatavad juhtnupud

     EOS 7D Mark II

     Kuidas teile meeldib pildistada

     Paljud mudeli EOS 7D Mark II juhtnupud on kohandatavad. See võimaldab teil kaamerat seadistada vastavalt olukorrale. Kohandatud seadistuse saate salvestada ning hiljem kiiresti taastada.

     Intelligent Viewfinder II

     EOS 7D Mark II

     Intelligent Viewfinder II

     Nautige loomulikku pilti mudeli EOS 7D Mark II pildiotsijaga, mis on umbes 100-protsendilise katvusega ja 1,0 x suurendusega. Läbipaistval LCD-ekraanil kuvatakse teravustamis- ja pildistamisteavet ning kaheteljelist elektroonilist loodi pildi joondamiseks horisondiga.

     6 automaatteravustamise eelseadistust

     Automaatteravustage nii, nagu soovite

     Mudeli EOS 7D Mark II automaatteravustamissüsteemi saab täpselt häälestada vastavalt sellele, mida ja kuidas pildistate. Kui töötate kiiresti, võite kaamera käitumise muutmiseks valida kuue automaatteravustamise eelseadistuse vahel.

     EOS 7D Mark II

     Paindlik EOS-disain

     EOS 7D Mark II toimib suurepäraselt paljudes pildistamisolukordades. Tänu kiirusele ja täpsusele sobib see suurepäraselt kasutamiseks spordi ja kiire liikumise jäädvustamiseks. See GPS-iga varustatud kaamera annab häid tulemusi ka nõrgas valguses ning sobib seetõttu hästi reisifotograafi seljakotti. Kuidas teie enda oma kasutama hakkate?

     EOS 7D Mark II

     Ilmastikukindel

     Kui ilm halveneb, saate julgelt edasi pildistada. Tänu ilmastiku eest kaitstud juhtnuppudele talub EOS 7D Mark II vett ja tolmu ning tänu magneesiumisulamist konstruktsioonile on kaamera äärmiselt vastupidav.

     Sisseehitatud GPS

     EOS 7D Mark II suudab lisada teie piltidele ja videoklippidele teie täpse asukoha andmed, ükskõik kus maailma paigas te ka ei viibiks. Salvestada saab pikkus- ja laiuskraadi, kõrguse merepinnast, kompassinõela suuna ning koordineeritud maailmaaja.

     EOS 7D Mark II

     Suure dünaamilise ulatusega (HDR) režiim

     Äärmiselt kontrastsete stseenide pildistamisel aitab HDR säilitada sügavate varjude ja heledate laikude detaile. EOS 7D Mark II teeb kiiresti järjest kolm pilti, kasutades erinevaid säriparameetreid, ning sulandab need juba kaameras loomuliku välimusega fotoks.

     EOS 7D Mark II EOS 7D Mark II

     HDR

     multi-exposure

     Mitmiksäri

     Mitmiksäri võimaldab kaameraga lihtsasti liitpilte teha, säritades ühe pildi teise peale.

     dual-memory

     Kaks mälukaardipesa

     Mudelil EOS 7D Mark II on kaks mälukaardi pesa, võimaldades automaatset failide varundamist pildistamise ajal ning suuremat salvestamismahtu.

     EOS 7D Mark II

     Nüüd Wi-Fi ühendusega kaamera kaugjuhtimiseks ja piltide jagamiseks

     Pange kaasasolev Wi-Fi adapter W-E1 kaamera SD-kaardi pesasse, et juhtmevabalt jäädvustada ja kaamerat juhtida, sh vaadata reaalajas vaadet oma nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu. Edastage väljas olles pildifaile oma nutiseadmesse ning jagage neid hõlpsasti sotsiaalmeedias ja failijagamisteenustes.

     Uued filmimisfunktsioonid

     Oleme kasutusele võtnud filmitööstuse standardfunktsioonid, et aidata teil oma filmiprojektid uuele tasemele viia. Saate filmida täis-HD kvaliteediga aegluubis stseene 60 kaadrit sekundis ning kasutada eraldi mikrofoni- ja kõrvaklapipesasid.

     EOS 7D Mark II

     Kvaliteetne teravustamine videote filmimiseks ja digitaalse pildiotsija kasutamiseks.

     Kiireks ja sujuvaks jälgivaks automaatteravustamiseks filmimisel või digitaalse pildiotsija kasutamisel on kaameras EOS 7D Mark II kasutusel automaatteravustamistehnoloogia Dual Pixel CMOS. Igal pikslil on kaks fotodioodi, mida saab automaatteravustamise ajal kujutise jäädvustamiseks eraldi või koos lugeda. Filmimisel kasutatava automaatteravustamise kiirust ja tundlikkust saab reguleerida, et võimaldada fookuskauguse aeglast muutumist koos subjekti kauguse muutumisega.

     EOS 7D Mark II

     Alati ühendatud

     Riistvaralist HDMI-ühendust saab kasutada täis-HD kvaliteediga video edastamiseks välistesse salvestusseadmetesse. See võimaldab kaamerat EOS 7D Mark II sujuvalt ühildada professionaalse videotöötluse töövooga. Kõrvaklapi- ja mikrofonipesad võimaldavad salvestada kvaliteetset digitaalset heliriba ning tänu vaiksetele juhtnuppudele ei kaasne kaamera seadistamisega häirivaid helisid.

     Rakendus Canon Photo Companion

     Rakendus Canon Photo Companion

     Meie rakendus Photo Companion on parim partner kõikidele visuaalsete lugude vestjatele, pakkudes teile isikupärastatud eksperditasemel teadmisi ja sisu, kui seda kõige enam vajate – seega saate oma lood tõeliselt ellu äratada.

     Vaadake lisaks

     Laadi alla rakendus Canon Photo Companion itunesis
     Laadi alla rakendus Canon Photo Companion androidi jaoks

     Tooteauhinnad

     Tehnilised andmed

     Lisateave kaamera EOS 7D Mark II, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

     Kuni 10 kaadrit sekundis

     Sarivõtted kuni 10 kaadrit sekundis.

     Digic 6 Dual

     Pildistamine suure kaadrisagedusega ja äärmiselt loomulike värvidega.

     150 000 piksliga RGB+IR mõõtesensor

     Iga stseen jaotatakse piirkondadeks ning analüüsitakse ühetaolise täpse särimõõtmise jaoks.

     Kuni 65 ristitüüpi punktiga automaatteravustamine

     Kaadris ühtlaselt jaotatud 65 ristitüüpi automaatteravustamispunkti võimaldavad teravustada kõigis kaadri osades olevaid objekte.

     EOS-filmid täis-HD kvaliteediga

     Võimaldab filmimist lahutusega kuni 1080p kuni 60 kaadrit sekundis. Mikrofoni ja kõrvaklappide pesad täielikuks heli juhtimiseks.

     Kaks CF + SD-kaardi pesa

     Kaks mälukaardipesa võimaldavad pildistamise ajal materjali automaatselt varundada või salvestusruumi suurendada.

     20,2-megapiksliline CMOS

     Kvaliteetsed detailsed fotod.

     Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine

     Sujuv pidev teravustamine filmimisel ja pildistamisel digitaalse pildiotsijaga.

     GPS

     Võite lisada kõigile fotodele ja videotele oma asukoha – suurepärane lahendus reisifotograafidele.

     Karbi sisu

     Laadige alla draivereid, tark- ja püsivara ja kasutusjuhendeid.

     Tootetugi

     Teile soovitatud