EOS M6 Mark II street
Blank-Rect Image

Canon EOS M6 Mark II

Parimat sisu tootev kaamera. Canon EOS M6 Mark II on täis tehnoloogiat, mis võimaldab teil jäädvustada suurepäraseid pilte ja 4K videoid ka liikvel olles ning neid kergelt jagada

Vaadake ja pildistage

Jäädvustage kaduvaid hetki kaameraga, mis vastab ja teravustab kiiresti ning jäädvustab kuni 14 kaadrit/s. Kompaktset EOS M6 Mark IIi saab igale poole kaasa võtta, tänu millele on see ideaalne tööriist teie igapäevase elu dokumenteerimiseks ja loomingulisuse avastamiseks.

Canon EOS M6 Mark II
Registreeruge siin, et saada värskendusi Canoni toodete kohta
EOS M6 Mark II shooting beach volleyball

Jäädvustage kiirelt kaduvaid hetki

Vaadake, kuidas Canoni saadik Piotr Malecki kasutab EOS M6 Mark IIi kiirust ja mitmekülgsust, et jäädvustada hetki oma kodulinnas Varssavis.

Vaata videot

Jäädvustage ka kõige kiiremini mööduvaid hetki

Elu liigub päris kiiresti, olenemata sellest, kas jäädvustate tänavapilte või loomingulisi reisifotosid. Jäädvustage seda kõike kiirusel kuni 14 kaadrit/s või kasutage 30 kaadrit/s RAW-formaadis sarivõtterežiimi ja täielikku automaatteravustamist, et hoida liikuvaid objekte nõelteravana.

Avastage veel rohkem

TÄNAVAFOTOGRAAFIA NÕUANDED

EOS M6 Mark II sample beach volleyball action sunset

Ülim pildikvaliteet – päeval ja öösel

Jäädvustage detailirohkeid ja atmosfääri täis 32,5-megapiksliseid pilte ning seda isegi nõrgas valguses – kõik see tänu 25 600 ISO-valgustundlikkusele. Kärpige, töödelge ja muutke suurust, säilitades samal ajal pildikvaliteeti.

Avastage veel rohkem

Põnev video, mis räägib loo ...

Jäädvustage videot samasuguse enesekindluse ja loomingulisega nagu teete seda fotode puhul. EOS M6 Mark II suudab jäädvustada kuni 30p 4K videot ja kuni 120p täis-HD salvestust.* 4K aegluup toob liikumise nüansse välja hoopis teisel ajaskaalal.

Avastage veel rohkem

EOS M6 Mark II Video

Töötage nii, kuidas ise soovite

Pildistage mis tahes nurgast, kasutades üleskeeratavat puuteekraani, või nautige suurepärast jäädvustamiskogemust, kasutades eemaldatavat elektroonilist pildinäidikut, mis kergendab eredates valgustingimustes pildistamist. Paljusid EOS M6 Mark IIi juhtnuppe saab ka kohandada – tänu sellele saate kaamerat kohandada täpselt enda vajadustele.

EOS M6 Mark II flip-up touchscreen
Vlogging cameras from Canon

Canoni videoblogimise kaamerad

Kes teid jälgib? Suurendage oma jälgijaskonda, luues imelist sisu koos Canoni videoblogimise kaameratega.