EOS 80D

See muljetavaldava kiiruse, instinktiivsete juhtnuppude ja uuenduslike tehnoloogiatega mitmekülgne Wi-Fi ühendusega digipeegelkaamera on täiuslik uute fotograafiaalade avastamiseks ja vapustavate loominguliste tulemuste saavutamiseks.

Kasulikud omadused

 • Tundlik kaamera, mis suudab tegevusega sammu pidada
 • Suurepärase kvaliteediga fotod ja videod mitmesugustes tingimustes
 • Kõik, mida vajate oma fotograafiaoskuste arendamiseks
 • Täiuslik loominguliste videote loomiseks
 • Lihtne ühendamine ning fotode ja videote jäädvustamine ja jagamine

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EOS 80D üksikasjadega

Vabastage oma loominguline potentsiaal


Kiired ja instinktiivsed juhtnupud ning uuenduslikud tehnoloogiad aitavad teil hõlpsasti oma fotode ja videote jäädvustamise oskusi arendada. Jäädvustage ülikiiret tegevust tänu 7 kaadrit/s sarivõttele ja tundlikule 45-punktilisele ristitüüpi automaatteravustamissüsteemile, mis pakub suurepärast täpsust paljudes valgustingimustes ja mitmete objektiividega.

Vapustav kvaliteet


Jäädvustage atmosfääri väljendavaid, elavaid ja detailseid pilte mis tahes olukorras tänu 24,2 MP APS-C CMOS sensorile ja 7560-pikslilisele RGB+IR mõõtesensorile, millega saavutate täpse säritamise. Suur ISO-valgustundlikkus ISO 100 – 16 000 ja võbelemise tuvastus tagavad head tulemused nõrgas valguses ja pideva säritamise võbeleva kunstliku valgusega olukordades.
Olge oma fotode peremees ja arendage fotograafiaoskusi
Nutikas pildiotsija katab 100% kaadrist ja võimaldab teil näha kõike kaadris toimuvat samal ajal kadreerides ja kiirelt pildistamisseadeid kuvades. Avastage loomingulisi jäädvustamisnurki ja nautige intuitiivset juhtimist tänu suurele 7,7 cm muudetava nurgaga puutetundlikule vedelkristallekraanile, mida saate kasutada ka tegevusvõtete loomiseks ja jäädvustamiseks, kasutades reaalajas vaadet ja 5 kaadrit/s jäädvustamiskiirust pideva automaatteravustamisega.

Täiuslik videote filmimiseks


Jäädvustage täis-HD 60p videoid ning kasutage võimalust luua sujuvaid toimingujadasid või aegluubiefekte MP4-vormingus ja erinevate kaadrisagedustega. Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine pakub võimsat automaatteravustamissüsteemi, et liikuvaid subjekte jälgida, ning aegluubis video, HDR ja loomingulised filtrid lasevad teil kaamerasiseselt eriefekte luua.

Lihtne jagamine, eemalt pildistamine


Lähiväljaside* ja Wi-Fi* muudavad kaamera ühendamise ja juhtimise ning videote ja fotode eemalt jäädvustamise lihtsaks, kui kasutate ühilduvate nutitelefonide ja tahvelarvutitega rakendust Camera Connect. Alternatiivselt võite eemalt jäädvustamiseks kasutada oma Macis või personaalarvutis tarkvara EOS Utility. Saate Wi-Fi ühendust ja lähiväljasidet kasutada ka piltide Canoni Connect Stationisse edastamiseks või nende printimiseks ühilduva printeriga.

* Kasutades ühilduvate seadmetega

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EOS 80D, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Vabastage oma loominguline potentsiaal

Võimas, mitmekülgne ja tundlik kaamera, mille abil oma loomingulisust avastada. EOS 80D on parim spordi-, portree-, maastiku-, tänava- ja reisifotode tegemiseks ning ja nõrgas valguses pildistamiseks – samuti sobib see videote filmimiseks tänu uuenduslikele tehnoloogiatele, mis aitavad teil igas olukorras suurepäraseid tulemusi saavutada.

0%
  Whats in the box

  Tundlik kaamera, mis suudab tegevusega sammu pidada

   

  EOS 80D

  Avastage fotograafia uusi valdkondi

  Reageerige hetkele instinktiivselt ja jäädvustage kiiresti liikuvaid spordisündmusi või loomariiki hõlpsasti tänu suure jõudlusega automaatteravustamissüsteemile, maksimaalselt 7 kaadrit/s sarivõtte kiirusele ja kohandatavatele juhtnuppudele.

  EOS 80D

  45 ristitüüpi punktidega automaatteravustamissüsteem

  Tehke väga teravaid pilte ülikiiretest spordisündmustest isegi prožektorite valguses tänu ülitundlikule ja täpsele automaatteravustamissüsteemile, mis tuleb toime keerukate valgustingimustega kuni väärtuse -3EV juures.  45 ristitüüpi punktidega automaatteravustamissüsteem pakub vabadust valida automaatteravustamispunkt või -ala, mis sobib teie kompositsiooniga, tagab suurema täpsuse ja laseb juhtida laiemaid teravustamisalasid, et tulemused oleksid suurepärased, olenemata sellest, kus teie subjekt kaadris paikneb.

  Sarivõte kiirusega 7 kaadrit/s

  Parim võimalus jäädvustada seda üürikest hetke tänu maksimaalsele sarivõtte kiirusele 7 kaadrit/s täiseraldusvõime juures. Täiuslik spontaansete spordisündmuste ja loomariigi jäädvustamiseks.

  0%
   EOS 80D

   27 f/8 ühilduvat automaatteravustamispunkti

   Jätkake automaatteravustamissüsteemiga teravate piltide jäädvustamist, kasutades erinevaid objektiivide ja konverterite kombinatsioone tänu 27 automaatteravustamispunktile, mis toetavad teravustamist f/8 juures.

   Kohandatavad juhtnupud

   Nautige keskmise EOS kaamera hõlpsat juhtimist ja paindlikkust tänu kohandatavatele juhtnuppudele, ülemisele vedelkristallpaneelile ja reaalajas kuvale, mis võimaldab teil seadeid hõlpsasti üle vaadata ja kaamerat kiiresti vastavalt oma vajadustele reguleerida.

   EOS 80D

   Suurepärase kvaliteediga fotod ja videod mitmesugustes tingimustes

   Jäädvustage kvaliteetseid loomingulisi pilte. Mudeliga EOS 80D saate teha paljudes erinevates valgustingimustes suurepäraseid pilte, mis on täis detaile ja värve ning annavad edasi tõelist atmosfääri. Samuti saab pilte kohe muuta ja kuvada tänu 24,2-megapikslisele APS-C CMOS sensorile ja DIGIC 6 protsessorile.

   EOS 80D

   7560 piksliga RGB+IR mõõtesensor

   Nautige täpset ja püsivat säritamist mitmetes erinevates olukordades tänu 7560 piksliga RGB+IR mõõtesensorile, mis tuvastab nii infrapunavalgust kui ka nähtavat valgust.

   EOS 80D
   EOS 80D

   Loomulikud võtted nõrgas valguses

   Tehke loomuliku atmosfääriga pilte, kui valguse tase langeb alla ISO-valgustundlikkuse vahemikku ISO 100 –16 000 (H:25 600) – väheneb vajadus välgu järele ja teil on võimalus kasutada kiiremaid säriaegu.

   Võbelemise tuvastus

   Võbelemise tuvastamise funktsioon tagab püsiva säritamise ja värvi, kui jäädvustate sarivõtteid võbeleva kunstliku valgusega keskkonnas.

   0%

    Kõik, mida vajate olukorra juhtimiseks ja oma fotograafiaoskuste arendamiseks

    Nutikas pildiotsija

    Vaadake terves kaadris toimuvat – nutikat pildiotsijat kasutades kuvatakse pildistamise seadeid kohe ja see katab ligikaudu 100% kaadrist. Jäädvustage diskreetsemalt 3 kaadrit/s vaikse sarivõtte režiimiga.

    EOS 80D
    EOS 80D

    Muudetava nurgaga vedelkristallekraan režiimiga Live View (Reaalajas vaade)

    Avastage loomingulised pildistamisnurgad ja nautige intuitiivset juhtimist, kasutades 7,7 cm muudetava nurgaga selget LCD II puutetundlikku ekraani. Looge ja jäädvustage tegevusvõtteid erinevatest vaatepunktidest tänu reaalajas vaatega sarivõttele, kasutades kahepikslilist CMOS-automaatteravustamist kiirusel 5 kaadrit/s.

    Sisseehitatud Speedlite-saatja

    Proovige loomingulisi valgustusvalikuid, kasutades Canon Speedlite'i välke kaameraväliselt ja juhtides neid mudeli EOS 80D sisseehitatud Speedlite-saatjaga.

    EOS 80D
    EOS 80D

    EOS-süsteem

    Avastage uusi loomingulisi võimalusi laialdase EOS-süsteemi EF-objektiivide ja tarvikute valikuga.

    EOS 80D

    EOS 80D

    Professionaalse kvaliteediga heli
    Nautige helitasemete täielikku juhtimist kaameramenüü kaudu ja jäädvustage professionaalse kvaliteediga heli kõrvaklappide ja mikrofoni sisenditega.

    Failivormingute valik
    Jäädvustage MP4- ja MOV-failivormingutes erinevate kaadrisageduste ja koodekitega, et muutmine ja salvestamine oleks lihtne.

    EOS 80D

    Võimas videokombinatsioon

    Parimaks videote jäädvustamiseks kombineerige mudel EOS 80D paindliku ja suure jõudlusega objektiiviga EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS USM, millel on Nano USM, mis tagab sujuva ja vaikse teravustamise videote filmimisel ja ülikiire automaatteravustamise pildistamisel. Kombineerige see valikulise võimendatud suumi adapteriga PZ-E1, et videote filmimise ajal suumi täpselt juhtida.

    Kiire lähiväljaside

    EOS 80D

    Kiire lähiväljaside

    Tänu lähiväljaside tehnoloogiale saate kaamera kiiresti vaid ühe puudutusega ühilduvate Androidi seadmetega* ühendada. Ühendage Wi-Fi nupu kaudu hõlpsasti teistest seadmetest. * Kasutades ühilduvate Androidi seadmetega

    Canoni Connect Station

    EOS 80D

    Canoni Connect Station

    Lihtsalt puudutage mudelit EOS 80D lähiväljaside kaudu Connect Stationi vastu, et hõlpsasti oma fotosid ja videoid salvestada ja teistega HD-teleris või sotsiaalmeedia või veebialbumite kaudu jagada.

    Tarkvara EOS Utility

    EOS 80D

    Tarkvara EOS Utility

    Ühendage kaamera kust iganes personaalarvuti või Maci abil ja nautige lihtsat piltide edastamist ning kaugjuhtimist, kasutades kaasasolevat tarkavara EOS Utility.

    Rakendus Canon Photo Companion

    Rakendus Canon Photo Companion

    Meie rakendus Photo Companion on parim partner kõikidele visuaalsete lugude vestjatele, pakkudes teile isikupärastatud eksperditasemel teadmisi ja sisu, kui seda kõige enam vajate – seega saate oma lood tõeliselt ellu äratada.

    Vaadake lisaks

    Laadi alla rakendus Canon Photo Companion itunesis
    Laadi alla rakendus Canon Photo Companion androidi jaoks

    Tehnilised andmed

    f1_8-2_8

    Kvaliteetsed detailsed fotod.

    1,0-tüüpi CMOSi ikoon

    Võimas DIGIC protsessor kiirelt reageerivaks jõudluseks ja täpseteks värvideks.

    DIGIC 7

    Jäädvustage kogu tegevust maksimaalse võtte kiirusega 7 kaadrit/s

    Täis-HD 60p

    Keskenduge subjektidele ja jälgige neid, olenemata sellest, kus nad kaadris asuvad

    vari-angle_KF

    Jäädvustamine kõrgete ja madalate nurkade alt.

    EOS_movie_KF

    Võimaldab filmimist lahutusega kuni 1080p kuni 60 kaadrit sekundis.

    Dual Pixel AF

    Sujuv pidev teravustamine filmimisel ja pildistamisel digitaalse pildiotsijaga.

    Wi-Fi NFC

    Lihtne ühendamine ja jagamine

    inteligent viewfinder

    Pildistamis- ja teravustamisteavet kuvatakse jäädvustamise ajal teie subjekti peal.

    Awards

    EISA Awards 2016

    Teile soovitatud