EOS 80D

See muljetavaldava kiiruse, instinktiivsete juhtnuppude ja uuenduslike tehnoloogiatega mitmekülgne Wi-Fi ühendusega digipeegelkaamera on täiuslik uute fotograafiaalade avastamiseks ja vapustavate loominguliste tulemuste saavutamiseks.

Kasulikud omadused

  • Tundlik kaamera, mis suudab tegevusega sammu pidada
  • Suurepärase kvaliteediga fotod ja videod mitmesugustes tingimustes
  • Kõik, mida vajate oma fotograafiaoskuste arendamiseks
  • Täiuslik loominguliste videote loomiseks
  • Lihtne ühendamine ning fotode ja videote jäädvustamine ja jagamine

Üksikasjad

Vaadake üksikasjalikumalt Canon EOS 80D üksikasjalikumalt

Vabastage oma loominguline potentsiaal


Kiired ja instinktiivsed juhtnupud ning uuenduslikud tehnoloogiad aitavad teil hõlpsasti oma fotode ja videote jäädvustamise oskusi arendada. Jäädvustage ülikiiret tegevust tänu 7 kaadrit/s sarivõttele ja tundlikule 45-punktilisele ristitüüpi automaatteravustamissüsteemile, mis pakub suurepärast täpsust paljudes valgustingimustes ja mitmete objektiividega.

Vapustav kvaliteet


Jäädvustage atmosfääri väljendavaid, elavaid ja detailseid pilte mis tahes olukorras tänu 24,2 MP APS-C CMOS sensorile ja 7560-pikslilisele RGB+IR mõõtesensorile, millega saavutate täpse säritamise. Suur ISO-valgustundlikkus ISO 100 – 16 000 ja võbelemise tuvastus tagavad head tulemused nõrgas valguses ja pideva säritamise võbeleva kunstliku valgusega olukordades.
Olge oma fotode peremees ja arendage fotograafiaoskusi
Nutikas pildiotsija katab 100% kaadrist ja võimaldab teil näha kõike kaadris toimuvat samal ajal kadreerides ja kiirelt pildistamisseadeid kuvades. Avastage loomingulisi jäädvustamisnurki ja nautige intuitiivset juhtimist tänu suurele 7,7 cm muudetava nurgaga puutetundlikule vedelkristallekraanile, mida saate kasutada ka tegevusvõtete loomiseks ja jäädvustamiseks, kasutades reaalajas vaadet ja 5 kaadrit/s jäädvustamiskiirust pideva automaatteravustamisega.

Täiuslik videote filmimiseks


Jäädvustage täis-HD 60p videoid ning kasutage võimalust luua sujuvaid toimingujadasid või aegluubiefekte MP4-vormingus ja erinevate kaadrisagedustega. Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine pakub võimsat automaatteravustamissüsteemi, et liikuvaid subjekte jälgida, ning aegluubis video, HDR ja loomingulised filtrid lasevad teil kaamerasiseselt eriefekte luua.

Lihtne jagamine, eemalt pildistamine


Lähiväljaside* ja Wi-Fi* muudavad kaamera ühendamise ja juhtimise ning videote ja fotode eemalt jäädvustamise lihtsaks, kui kasutate ühilduvate nutitelefonide ja tahvelarvutitega rakendust Camera Connect. Alternatiivselt võite eemalt jäädvustamiseks kasutada oma Macis või personaalarvutis tarkvara EOS Utility. Saate Wi-Fi ühendust ja lähiväljasidet kasutada ka piltide Canoni Connect Stationisse edastamiseks või nende printimiseks ühilduva printeriga.

* Kasutades ühilduvate seadmetega

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EOS 80D, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.