EOS R7

Peeglita kaamerad

Canon EOS R7

EOS R tehnoloogia ja APS-C kujundusega peeglita hübriidkaamera, mis on väike, kiire ja võimas.

Avastage loodust

 • Kuhu järgmisena?

  Meie muljetavaldavate EOS 7D seeria kaamerate valikut täiendav EOS R7 pakub tipptasemel jõudlust ja suurt kiirust – kõike seda järgmise põlvkonna peeglita EOS R seeria korpusest.

 • EOS R innovatsioon ja APS-C kujundus

  Kuna EOS R7 on ehitatud APS-C suuruses sensori ümber, pakuvad objektiivid 1,6 korda suuremat telefotoulatust kui samaväärse fookuskaugusega täiskaadriline kaamera. See võimaldab teil olla otsekui subjekti kõrval, jäädvustada kaadrit täitvaid loomaportreesid ja võimsaid tegevusfotosid.

 • Tehnilised andmed

  • Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine II

   Automaatteravustamine, mis suudab tuvastada ning jälgida inimesi, loomi ja sõidukeid

  • Sarivõte kuni 15 kaadrit/s

   Lisaks 30 kaadrit/s sarivõte kaamera elektroonilise katikuga4

  • 32,5-megapiksline APS-C formaadis sensor

   Ideaalne eraldusvõime, kiiruse ja nõrgas valguses võimekuse tasakaal

  • –5 EV nõrgas valguses teravustamine2

   Täpne teravustamine nõrga valgusega tingimustes

  • ISO 32 000

   Standardne maksimaalne tundlikkus

  • Täis-HD kuni 120p

   Siidsileda liikumise jaoks9

  • Koostööl põhinev pildistabilisaator

   Korpuse ja objektiivi stabiliseerimine töötavad koos, et pakkuda 7-astmelist3 kaitset kaamera värina eest

  • 4K/60p

   Videosalvestus

  • 2,36 miljoni punktiga elektrooniline pildinäidik

   120 kaadrit/s värskendussagedusega10

  • 7,5 cm 1,62 miljoni punktiga muudetava nurgaga puuteekraan

   Vaadake oma subjekti teistsuguse nurga alt

  • Protsessor DIGIC X

   Tundlik juhtimine ja minimaalne elektroonilise pildinäidiku viivitus

  LAADIGE ALLA UUS EOS R7 PÜSIVARA

  Kasutage ära Canoni Vr-lahendusi, uuendades oma EOS R7, et muuta see ühilduvaks Canon RF-S 3.9mm F3.5 STM DUAL FISHEYE kalasilma topeltobjektiiviga.

  Lisateabe saamiseks ning allalaadimiseks klõpsake allolevat linki.

  KAAMERA CANON EOS R7 TUTVUSTUS

  Järgmise taseme APS-C kaamera kujundus

  Vaadake, kuidas loodusfotograaf ja sisulooja Dani Connor kaamera EOS R7 abil ibeeria ilvest otsima läks.

  EOS R7 tutvustus

 • Järgmise põlvkonna automaatteravustamine

  Pidevalt areneva tehisintellekti ja objekti tuvastamisega

 • Järgmise taseme pildistabilisaator

  7-astmeline3 kaitse kaamera värisemise eest objektiiviga RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ja kuni 8-astmeline kaitse13 teiste RF-objektiividega

 • Kiirus ja jõudlus, mis jätab hingetuks

  Ideaalne fotomoment võib kesta vaid murdsekundi, mistõttu püüdsime kaameraga EOS R7 saavutada ülimat kiirust

 • Järgmine peatükk pildikvaliteedis

  Enneolematu kvaliteediga fotod ja videod

 • Järgmine suur samm EOS kujunduses

  Uued funktsioonid, instinktiivne tunnetus

 • Järgmine tase kommunikatsioonis

  Jagage, saatke, voogedastage ja töödelge

 • Järgmise põlvkonna automaatteravustamine
  Pidevalt areneva tehisintellekti ja objekti tuvastamisega

  Oleme varustanud EOS R7 pidevalt areneva tehisintellekti ja iTR automaatteravustamistehnoloogiaga, mis on olemas ka meie kaamerates EOS R3, EOS R5 ja EOS R6. Tänu sellele tuvastab see inimesi, loomi ja sõidukeid ning hoiab neid teravas fookuses ka siis, kui need kaadris ringi liiguvad.

  Oodatust parem automaatteravustamine

  Loodusfotograafid hindavad kindlasti seda, kuidas kaamera tuvastab lendavaid linde ja hoiab neid fookuses, kui need üle maastiku liuglevad. Spordifotograafidele meeldib võimalus kiiresti ja ootamatult liikuvaid inimesi jälgida – isegi siis, kui need kannavad kiivrit, vaatavad teises suunas või on üldse tagurpidi.

  Kaamera EOS R7 kahepiksliline CMOS AF II automaatteravustamissüsteem suudab jälgida subjekte 100% kaadri ulatusest1, tagades kiire ja täpse automaatteravustamise isegi –5 EV2 või maksimaalse ava f/22 korral.

  Oodatust parem automaatteravustamine

  Järgmise taseme pildistabilisaator
  7-astmeline kaitse kaamera värisemise eest3

  Kujutage ette, et saate jäädvustada pika säritusega fotosid käest hoides, hägustades liikuvaid objekte ilma statiivi kasutamata. Või filmide kõndimise ajal ülisujuvat videot. Kaamera EOS R7 sisseehitatud pildistabilisaator võimaldab teil leida uusi loomingulisi viise kaamerasüsteemi kasutamiseks.

  7-astmeline kaitse kaameravärina eest
  Hoiab pilti sirgena isegi siis, kui teie seda teha ei suuda

  Hoiab pilti sirgena isegi siis, kui teie seda teha ei suuda

  Kaamerasisene pildistabilisaator töötab koostöös optilise pildistabilisaatoriga, mis on olemas paljudes meie RF-objektiivides. Tänu RF-kinnituse ülikiirele kommunikatsioonile ja suurele füüsilisele laiusele on objektiivi RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM puhul võimalik kuni 7 astet3 ja teiste RF-objektiivide puhul (millel on rohkem kui 5-teljeline stabilisaator) kuni 8 astet13. See tagab käest hoides sujuva ja värinavaba jäädvustuse ka pika särituse korral.

  Ja kui te pildistate objektiiviga, millel pildistabilisaatorit ei ole (näiteks kiire fiksobjektiiviga), võimaldab EOS R süsteemi laiobjektiivi kinnitus kaamera EOS R7 sisseehitatud pildistabilisaatoril jätkuvalt kaamera värisemist ennetada.

  EOS R7 panoraam

  Süsteem aitab ka kaldus horisonte sirgeks saada ja hoida subjekte panoraamimise ajal fookuses.

  Ülistabiilsed videod

  Video jäädvustamisel aitab video digitaalne pildistabilisaator ühendada kaamerasisese pildistabilisaatori ja optilise pildistabilisaatori. Üheskoos suudavad need süsteemid siluda kaamera liigutusi sellisel märal, et teised mõtlevad, et kasutasite stabiliseerijat.

  Kiirem kui tuul ...
  Kiirus ja jõudlus, mis jätab hingetuks

  Ideaalne fotomoment võib kesta vaid murdsekundi, mistõttu püüdsime kaameraga EOS R7 saavutada ülimat kiirust. Jäädvustage RAW-, JPEG- ja HEIF-faile vapustava kiirusega 15 kaadrit/s6 – või isegi 30 kaadrit/s4, kui kasutate kaamera vaikset elektroonilist katikut7. Lisaks saate rakendada pidevat automaatteravustamist ja automaatsäri, mis reageerib järjepidevalt jäädvustamise ajal. Elektroonilise katiku kiirus 1/16 000 s paljastab detailid, mis paljale silmale nähtamatuks jäävad.

  Protsessor DIGIC X

  Kiiresti reageeriv

  Kaamera DIGIC X protsessor tagab kiire käsitlemise, eemaldab pildinäidiku viivituse ja loob kergesti reageeriva jäädvustuskogemuse. Ühe 30 kaadrit/s sarivõttega saab jäädvustada kuni 42 RAW-faili ja 126 JPEG-faili.8

  Sujuv liikumine, mis paistab videos ideaalsena

  Video jäädvustamisel on 4K-s saadaval kuni 60p kaadrisagedus ja täis-HD salvestuse puhul kuni 120p9. Jäädvustage suurepärase täpsusega liikuvaid objekte ja looge järeltöötluse käigus ülisujuvat aegluubis efekte.

  Sujuv liikumine, mis paistab videos ideaalsena

  Järgmine peatükk pildikvaliteedis.
  Enneolematu kvaliteediga fotod ja videod

  Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid või videot – kaamera EOS R7 32,5-megapiksliline CMOS-sensor ja DIGIC X pildiprotsessor tagavad suurepärased tulemused. EOS R süsteemi tehnilised eelised, meie optika-alane ekspertiis ja sensori kujundus pakuvad pildikvaliteeti, mis on parem kui miski muu, mida varem proovinud olete.

  Maailma ohustatuima kassi pildistamine

  Enneolematu pildikvaliteet

  Fotod on detailirohked, värvilised ja dünaamilise vahemikuga – tänu maksimaalsele ISO valgustundlikkusele 32 000 on see võimalik isegi nõrgas valguses. Kõrge kvaliteediga 4K videojäädvustuse saab 7K sensori väljundi ülediskreetimisel, samal ajal kui Canon Log 3 tagab laia dünaamilise vahemiku ja järeltöötluse võimalused.

  Enneolematu pildikvaliteet

  Tehtud järgmisega: EOS R7

  • f/11
  • 1/80
  • 32 000

  Järgmine suur samm EOS kujunduses
  Uued funktsioonid, instinktiivne tunnetus

  Viige oma loomingulisus uuele tasemele, kasutades kaamerat, mis asetab uue tehnoloogia otse teie sõrmede alla. Hoolimata uudsusest on kaamera sama tuttavlik ja instinktiivne nagu teie digipeegelkaamera. Uued funktsioonid, nagu kombineeritud automaatteravustamispunkti valija ja tagumine juhtketas, klassikaline EOS käsitlemine ja koheselt äratuntavad menüülehed tekitavad kindlasti koduse tunde.

 • Elektrooniline pildiotsija

  Isegi vapustaval 120 kaadrit/s10 2,36 miljoni punktiga elektroonilisel pildinäidikul on optilise pildinäidiku tugirežiim, mis aitab kasutajatel digipeegelkaamera kasutamiselt kergemini edasi liikuda.

 • Muudetava nurgaga puutetundlik LCD-ekraan

  Muudetava nurgaga LCD-ekraan võimaldab teil jäädvustada erinevate nurkade alt. Vertikaalne videosalvestus on samuti toetatud, mistõttu on sotsiaalmeedia lugude jäädvustamine väga kerge.

 • Kombineeritud automaatteravustamispunkti valija

  Uued disainifunktsioonid hõlmavad kombineeritud automaatteravustamispunkti valijat ja tagumist juhtketast.

 • APS-C eelis

  APS-C eelis

  Kuna EOS R7 on ehitatud APS-C suuruses sensori ümber, pakuvad objektiivid suuremat telefotoulatust kui samaväärse fookuskaugusega täiskaadriline kaamera. Väiksem sensori formaat muudab kaamera EOS R7 ka kompaktsemaks, mis on ideaalne loodusreiside, lennu-show'de või võidusõidu jäädvustamiseks.

  Integreerige ja laiendage

  Objektiividest rääkides – tänu Canoni kinnitusadapteritele saate kaameraga EOS R7 kasutada ka kõik varem ostetud EF- ja EF-S-objektiive. Need töötavad täpselt samamoodi nagu varemgi või isegi paremini, rakendades EOS R süsteemi võimsamat funktsionaalsust.

  Lisaks saate kohandada kaamerat EOS R7 täpselt nii, nagu ise soovite. Kohandatavad juhtkettad ja nupud täiendavad kohandatud jäädvustamisrežiime ja programmeeritavat menüüekraani.

  Integreerige ja laiendage

  „KAAMERA, MILLES ON ÜHENDATUD R SÜSTEEMI KIIRUS JA ULATUS NING APS-C SENSOR ON LIHTSALT VAPUSTAV.“

  Järgmine tase kommunikatsioonis
  Jagage, saatke, voogedastage ja töödelge

  EOS R7 on ühendatud kaamera, mis suudab töötada käsikäes teie nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiga, kasutades selleks Canoni kaamerat Camera Connect. Energiasäästlik Bluetooth tagab ühenduse teie nutiseadmega, et saaksite Wi-Fi kaudu täissuuruses või vähendatud suuruses pilte ja videoid sirvida, alla laadida ja jagada. EOS R7 on mõeldud ka iPhone’ide jaoks11, mistõttu saate ühendada kiire USB-C kaabli kaudu.

  Lõbustage oma sotsiaalmeedia jälgijaid põnevate sündmustega või saatke pilte otse klientidele – EOS R7 võimaldab isegi YouTube’i reaalajas voogedastust teha5.

  Ühenduvuse diagramm

  Alustage oma töötlustöödega varakult

  Sisseehitatud Wi-Fi muudab pilveteenusega image.canon ühendamise lihtsamaks, tagades piltide ja videoklippide sujuva edastuse12, et saaksite neid hiljem üle vaadata. Kui olete kõik pildid pilveteenusesse edastanud, on need koju jõudes teid ootamas. Teine võimalus on valida oma lemmikud ja edastada ainult need.

  Alustage oma töötlustöödega varakult

  Canoni eesmärk on 2050. aastaks äritegevusest tulenev CO2 netoheide nulli viia.

  Saavutame selle, kui parandame CO2 heite indeksi näitu toote eluea kohta 3% võrra aastas. Sellest kinni pidades vähendaksime 2008. aastaga võrreldes 2030. aastaks heitkoguseid ligikaudu 50%. See on kooskõlas Pariisi kokkuleppes nõutud vähendamise tasemega.

  Jätkame eesmärkide läbivaatamisi pikaajalises perspektiivis, et kontrollida oma panust vähese CO2-heitega ühiskonna loomisesse.

  Photographer looking down view finder
  EOS R7 – mis on karbis?

  Karbi sisu

  Kõik, mida vajate, et fotode ja videote osas järgmiseid samme teha.

  • EOS R7 kaamera korpus

  • Kaamerakate R-F-5

  • Kaamera rihm ER-R7

  • Talla kate ER-SC2

  • Akulaadija LC-E6E

  • Akukomplekt LP-E6NH

  • Akukomplekti kate

  • Toitekaabel

  • Kasutusjuhendite komplekt

  Tarvikud ja objektiivid

  Seotud artiklid

  Seotud tooted

  1. Kohaldatav siis, kui jälgimise ajal paistab subjekti raam ja ühilduv objektiiv on kaameraga ühendatud. Samal ajal peaks automaatteravustamine olema aktiivne või subjekt teises alas edukalt tuvastatud. Lisateavet kaamera EOS R7 toetatud objektiivide kohta leiate veebisaidilt cam.start.canon.
  2. Fotode jäädvustamine objektiiviga f/1.2, keskmise automaatteravustamispunktiga, lukustuva teravustamisega, temperatuuril 23° C / 73 °F, ISO100. V.a DS-vääristusega RF-objektiivid
  3. 7-astmeline eelis põhineb CIPA standardil, kus katsetamiseks kasutati objektiivi RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ja fookuskauguseks oli määratud 150 mm
  4. Sarivõttekiirus võib tulenevalt subjekti/jäädvustamise tingimustest, kaamera seadistusest, kasutatud objektiivist vms aeglasem olla. Lisateavet leiate täiustatud kasutusjuhendist. Kui soovite lisateavet objektiivide kohta, mis toetavad servoautomaatteravustamisega maksimaalset sarivõttekiirust, minge veebisaidile cam.start.canon ja leidke EOS R7. Tulenevalt subjekti või jäädvustamise tingimustest võivad ilmneda katiku moonutused.
  5. Kaamera voogedastusteenus toetab ainult YouTube’i voogedastust. Enne voogedastusteenuse kasutamist on vajalik teenuses image.canon registreerumine. Kontrollige YouTube’ist uusimaid värskendusi. YouTube’is reaalajas voogedastusteenus võib muutuda ja see võidakse peatada või katkestada ette teatamata. Canon ei vastuta kolmanda osapoole pakutud teenuste, sh YouTube’i reaalajas voogedastuse eest.
  6. Sarivõttekiirus võib tingimustest olenevalt varieeruda; täpsemat infot vaadake toote tehnilistest andmetest.
  7. Võite kuulda teisi helisid peale katiku liikumise (ava või objektiivi ajami heli, elektrooniline heli jms).
  8. Vastavalt Canoni testimisstandarditele sõltub 32 GB UHS-II kaardile (ühe võttega automaatteravustamise ajal, ISO 100, standardne pildistiil) salvestatavate piltide arv kasutatud seadetest ja objektiivist. Lisateavet toetatavate objektiivide kohta leiate veebisaidilt cam.start.canon.
  9. Suure kaadrisagedusega videorežiimis heli ei salvestata
  10. Maksimaalne kaadrisagedus automaatteravustamise, katiku pooleldi alla vajutamise või sarivõtterežiimi ajal on 59,94 kaadrit/s. Kuvatav kaadrisagedus võib sõltuvalt kasutatavast objektiivist väiksem olla.
  11. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone ja Lightning on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides. tvOS on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.
  12. Automaatne pildiedastus kaamera käivitamisel on toetatud siis, kui automaatne saatmine on sisse lülitatud. Automaatne üleslaadimine ei toimu pärast üksiku pildi tegemist, vaid siis, kui kaamera on toitetsüklis.
  13. Kallutamise/kaldumise suund, tuginedes CIPA standardile, 8,0 astet koos objektiiviga RF 24-105mm F4 L IS USM ja 105 mm fookuskaugusega. Olenevalt ostukuupäevast võib objektiivi püsivara vajada värskendust. Kui soovite lisateavet toetatavate objektiivide kohta, minge veebisaidile cam.start.canon ja leidke EOS R7.