A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear. different print applications, smartphone, cloth bag, T-shirt, party glasses

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Põnev printimismaailm: muutke, looge, inspireerige!

Canoni paberid, rakendused ja printerid pakuvad tuhandeid võimalusi, et kodus oma loomingulisust rakendada.

Kui soovite oma ideid ellu viia, siis uurige, milliseid võimalusi pakuvad Canoni loomingulised prindipaberid. Kvaliteetne matt fotopaber või kahepoolne matt paber annavad professionaalse viimistluse teie tervituskaartidele, väljalõigete albumile või Creative Parki meisterdusprojektidele. Läikiv fotopaber sobib ideaalselt teie lemmikute sotsiaalmeedia klõpsude väljaprintimiseks ja seinale kinnitamiseks. Korduvkleepuv fotopaber ja magnetiline fotopaber võimaldavad teil kasutada oma pilte üha uuesti ning heledale ja tumedale kangale triigitavad kleebised annavad teile võimaluse avastada oma sisemine moelooja.

Tänu rakendusele Canon PRINT on fotode saatmine nutitelefonist printerisse lihtsam kui kunagi varem ning rakendus Easy-PhotoPrint Editor sobib ideaalselt fotode redigeerimiseks või kollaažide, kaartide või teiste põnevate projektide tegemiseks.

Seega, leidke endale natuke paberit, tutvuge erinevate lõbusate ideedega ning alustage oma kodu ja isiklike esemete kaunistamisega. See on suurepärane võimalus oma lemmikfotod ellu äratada.

Alustage meisterdamist Creative Parkiga

A selection of paper-crafted animals from Canon's Creative Park, including an owl, a squirrel and a hedgehog.
Creative Park aitab terve pere kokku tuua. Viige loodus tuppa ja looge armsatest loomasõpradest üks tore kollektsioon.

Kui olete inspiratsiooni otsimas, siis tutvuge Canoni tasuta teenuses Creative Park olevate fantastiliste mallide ja pabermeisterdusprojektidega, mis on mõeldud teie Canoni printeri jaoks. Sealt leiab igaüks endale midagi sobivat. Võib-olla soovite meisterdada 3D hiidpanda, armsa käeshoitava siili või nukkude komplekti, millega mängida punamütsikese lugu? Lihtsalt valige soovitud mall, laadige see koos kergesti jälgitavate juhistega alla, printige soovitatud paberile ja hakake meisterdama!

Otsite midagi keerulisemat? Võite proovida valmistada miniatuurse versiooni Londoni sillast Tower Bridge, türannosaurusest, tritseeratopsist või klassikalisest avatud katusega autost Mercedes Benz 500K. Kui soovite meisterdada midagi, millega saaks oma kodu värvilisemaks muuta, siis võite tutvuda liblikakarusselli ja dekoratiivsete vanikute mallidega või vaadata erinevate lillede ja vaaside valikut. Printige mallid välja ja valmistage endale üks ilus lillekimp.

Äratage oma kodu ellu

Photos printed on Canon Magnetic Photo Paper MG-101 arranged on the front of a fridge.
Valige oma lemmikfoto ja printige see magnetilisele fotopaberile. Seejärel looge erinevatest fotodest oma külmkapile värvikirev kollaaž.

Laadige oma printerisse magnetiline fotopaber ning looge oma külmikule personaalne kollaaž. Kui soovite värskemat ilmet, saate seda alati ümber paigutada. Või äkki soovite lisada oma kodukontorisse magnetilise inspiratsioonitahvli, mis aitab teil oma ideedel silma peal hoida? Saate kohandada oma magneteid Canoni rakenduses Easy-PhotoPrint Editor ja luua selle abil pilkupüüdvaid fotostende.

Kasutage korduvkleepuvat fotopaberit ja looge peeglile kollaaž oma lemmikinimestest või siis printige välja eelmise reisi parimad hetked ja kinnitada need näiteks elutoa seinale. Lisaks võite korduvkleepuva fotopaberi abil muuta erilisemaks oma sülearvuti, tahvelarvuti, kapid ja palju muud. Printige välja laste pildid ja lisage need Creative Parkist leitava mõõdupuu külge – lastele meeldib see väga!

Kaunistage oma telefoni

Smartphones decorated with Canon Restickable Photo Paper RP-101.
Muutke oma igavad telefoniümbrised põnevamaks, kasutades korduvkleepuvat fotopaberit. Nutitelefoni personaliseerimine on väga lihtne ja saate oma stiili igal hetkel uuendada.

Enamikul meist on olemas nutitelefon, kuid tihtipeale on see üsna igava välimusega. Meie abiga saate muuta oma telefoni pisut erilisemaks. Nutitelefonis saate kasutada ka rakendust Creative Park – looge personaliseeritud pilte otse oma nutiseadmest. Creative Park annab ligipääsu erinevatele mallidele ja kleepsudele, mida saate alla laadida ja seejärel korduvkleepuvale fotopaberile printida. Pärast seda, kui olete oma disaini välja printinud, lõigake see sobivasse suurusesse, eemaldage tagumine paber ja kinnitage valitud kohta. Soovite muutust? Eemaldage kleeps ja valige printimiseks uus pilt. Kleepuv külg ei jäta jälgi, seega saate kasutada prinditud pilte korduvalt ja muuta stiili just siis, kui seda ise soovite.

Üks äge võimalus on kaunistada nutitelefoni kleepsudega, mis on tehtud teie lemmikpiltidest. Saate kasutada pilte oma sõpradest, lastest või lemmikloomadest. Või siis enda näost, et kõik saaksid teie ilusat naeratust imetleda, kui seadet kasutate. Võite valida ka lõbusama tee ja muuta oma telefoni mõneks elutuks objektiks, pildistades näiteks oma lemmikkomme või melonilõiku.

Eristuge teistest

A woman wearing a t-shirt decorated with an iron-on transfer of a polar bear (left). A printout on a printer tray of an iron-on transfer of a polar bear (right).
Muutke oma garderoob isikupärasemaks, kasutades triigitavaid kleebiseid. Printige välja oma lemmikpildid ja kinnitage need T-särgile, kotile või padjale.

Soovite teistest eristuda? Või toetada kindlat spordimeeskonda või mingit muud üritust? Triigitavaid kleebiseid võib kasutada erinevatel materjalidel, sh riietel, kottidel ja sallidel. Kõige paremini kinnituvad need looduslikele materjalidele, näiteks puuvillasele ja linasele riidele. Võib-olla on teil meeles mõlkumas mõni suurepärane T-särgi disain või soovite lisada padjale oma koera pildi? Printige oma geniaalsed ideed Canoni triigitavale prindimaterjalile ja kinnitage triikraua abil riidele.

Meil on kahte tüüpi triigitavaid kleebiseid: ühed on mõeldud heledale kangale ja teised tumedale kangale. Nii võite olla kindel, et saavutate just need värvid, mida soovite. Lisaks võite erinevaid triigitavaid kleebiseid leida ka Creative Parkist. Seal on nii loomi, taimi kui ka piktogramme.

Jagage armastust

A woman holding printed sunglasses (left). A printed banner spelling 'Happy Birthday' (right).
Kaunistage oma kodu valmis bänneritega või meisterdage lõbusaid lisandeid.

Vahet ei ole, kas olete korraldamas pidu oma korterikaaslastele või pereliikmetele või võtate osa mõnest veebiüritusest – Creative Parkist leiate erinevaid käsitööprojekte pidudeks. Lisaks sobib Canoni kvaliteetne matt fotopaber ideaalselt teie teema- või stiilipidude täiustamiseks.

a rope with pegged images with writing on them

Lisaks võite välja printida oma sõprade pilte ja need seinale riputada. Lisage printerisse 5 × 5 tolline Plus Glossy II ruudukujuline paber (või 3,5 × 3,5 tolline, kui teie printer seda toetab) ning printige oma lemmikfotod Instagrami-sõbralikus vormingus. Need retrostiilis väljatrükid sobivad suurepäraselt igale poole, kuid eriti hästi sobivad need paelale või lindile kinnitamiseks. Muutke on sein või riiul värvilisemaks ja nautige tõelist peomeeleolu.

two greeting cards on the left folded and one open card on the right with a picture of 2 hands making a heart shape

Isegi kui te ei saa praegu sünnipäevi või teisi tähtsaid sündmusi tähistada, saate jagada oma armastust erilise kaardiga. Canoni 7 × 10 tolline kahepoolne matt paber on juba eelnevalt kokku murtud, seega teie töö on valida sobiv disain, pista kaart komplektis olevasse ümbrikusse ja panna teele – suurepärane viis näidata oma lähedastele, kui palju te neist hoolite!

Autor: Angela Nicholson

Seotud artiklid
Printer fun for everyone

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Lõbus printimine kõigile

Kuus võimalust, kuidas turgutada PIXMA printeriga oma kodu, perekondlikke tegevusi ja seadmeid.

A table filled with paper craft items and a child making them under adult supervision.

PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

Teil on avastamiseks sadu tasuta vahvaid pabermeisterdusprojekte

Creative Parki pabermeisterdusprojektidega saate teha lastega harivaid ja meeli virgutavaid projekte – alates nukuetendustest kuni lauamängudeni, mis hoiavad teie lapsi terve päev tegevuses.

Craft butterflies

LOOMINGULINE PRINTIMINE

Prinditud ja käsitööliblikatega seinakunst

Paberikunstnik Aimee Graham avaldab, kuidas luua prindimaterjalidega unikaalseid dekoratiivesemeid.

Seotud tooted

Seotud tooted

Seotud tooted

Soovitatud rakendused

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde