LOOMINGULINE PRINTIMINE

Paberist jalgpallimäng, mis inspireerib teid aktiivsena püsima

Leidke enda perele sobiv tegevus ja proovige kätt Creative Parki paberist jalgpallimänguga.
Väike tüdruk, kes lõikab välja paberjalgpalli malli.

Suvi on kohal ja paljud vanemad otsivad võimalusi, kuidas terve perega aega veeta. Paberist mängud, mida saate koos konstrueerida ja mängida, on väga lõbus ajaveetmise viis, ning Canon Creative Park teeb kogu protsessi väga lihtsaks ja taskukohaseks.

Creative Park sisaldab tasuta allalaaditavaid värvilisi paberist tegevusi, mida saate välja printida otse oma koduprinterist.

Blogija Fariba Soetan elab Londonis oma abikaasa ja kolme lapsega ning peab blogi nimega Mixed.Up.Mama. Selles artiklis selgitab Fariba, kuidas ta kasutas Creative Parki ja Canoni PIXMA TS8350 seeria printerit vahva sporditeemalise perepäeva jaoks.

1. Valige oma varustus ja mall

Kaks tüdrukut, kes istuvad sülearvutiga laua taga.

Vahet ei ole, kui hästi te meisterdada oskate – Creative Parkist leiate kindlasti endale sobiva projekti.

Toataimede kõrvale asetatud Canoni printer, millest prinditakse välja meisterdamisjuhiseid.

On väga oluline, et kasutaksite kvaliteetset paberit, mis oleks mängimiseks piisavalt tugev.

Esmalt leidke tugev paber, millele mäng printida. Canoni matt fotopaber ja selle tekstuur sobivad meisterdamiseks ideaalselt, tagades erksavärvilise pildi ja graafika.

„Paberi paksus on väga oluline, et väljalõiked oleksid vastupidavad ja püsiksid kindlalt koos,“ rääkis Fariba, kelle tütred on vanuses 6, 8 ja 10. Canon PIXMA TS8350 seeria on selliste printimistööde jaoks ideaalne, aga tegelikult sobib mis tahes PIXMA printer.

Fariba rääkis, et ka jalgpallimängu malli valimine oli tore perekondlik tegevus, kuna iga valiku juures oli välja toodud nii kokkupaneku aeg kui ka raskustase. Nii said nad valida just enda perele sobiva mängu.

„Tüdrukutele väga meeldis vaadata veebisaidilt erinevaid malle ja valikuid,“ lisas ta. „Kui vanemad on kõrval, saavad nad jälgida, kui palju mingi tegevus aega võtab ja ka malli raskustaset.“

„Valisime välja korvpalli- ja jalgpallimängu, kuna need nägid lõbusad välja ja nende raskustase tundus alustamiseks täpselt sobiv.“

2. Tehke sellest väike mäng

Laua ümber kogunenud perekond, kes meisterdavad koos paberist jalgpalli ja väravat.

Creative Parkis olevad paberist mängud ja tegevused tulevad koos kokkupaneku juhistega, mis on lihtsad ja kergesti järgitavad.

Perekond tegemas koostööd ja lõikamas välja paberist mingeid kujundeid.

Kutsuge meisterdama kogu perekond ja laske vanematel keerulisemad kohad ise välja lõigata.

Kui kasutate Creative Parki rakendust või laadite malle alla otse Creative Parki rakendusest, saate valida oma lemmiku kujunduse ja printida selle välja otse oma koduprinterist. Nii on kõik asjad avalöögiks mugavalt valmis.

Kõik, mida vajate, on käärid, liim, joonlaud (murdekohtade tegemiseks), vana pastapliiats ja mängujuhised. Seejärel järgige lõikamis-, murdmis- ja liimimisjooni.

Kaks tüdrukut, kes kleebivad kokku paberist jalgpalliväravat.

„Minu lapsed on väga loomingulised ja need mängud annavad võimaluse enda väljendamiseks,“ rääkis Fariba.

Kaks tüdrukut, kes demonstreerivad oma paberist jalgpallimängu.

Avastage paberist peremängud, mida on lõbus valmistada ja mängida – see tunne, mis tekib pärast paberist meisterduse valmimist, on pea sama hea kui sellega mängimine.

Ülesannete jaotamine aitab tagada, et kogu pere oleks tegevuses. „Mängude printimisel oli näha, kuivõrd hea kvaliteet neil oli. Lisaks olid kõrval väga lihtsad juhised,“ rääkis Fariba. „Tüdrukutele väga meeldis, et nad said erinevaid kujundeid välja lõigata. Projekt oli neile eakohane ja sobis nii noorematele kui ka vanematele. Kõige keerulisem oli pall ja selle võttis enda peale 10-aastane tütar. Suuremate tükkidega, nagu väravavõrk, sai hakkama 6-aastane tütar.“

„Meile väga meeldis, et igaühel oli oma ülesanne, ja et me saime samal ajal juttu rääkida. Igaüks sai anda oma panuse, tunda ennast olulisena ja mis kõige tähtsam – lapsed ei kakelnud omavahel, et kes mida teha saab!“

3. Korraldage turniir

Tüdruk, kes valmistub paberist jalgpalli viskama.

„Kui olime kõik valmis saanud, tegime väikese pausi, sirutasime oma jalgu, sõime veidi ja seejärel läksime tagasi mängima,“ rääkis Fariba.

Tüdruk seismas paberist meisterduse kõrval, mis on seinale kinnitatud, ja rõõmsalt kätega lehvitamas.

Ta viskab ja ta saab tabamuse! On ülimalt vahva, kui saab mängida millegagi, mille oled ise valmis saanud.

Kui meisterdus on valmis, saab mängima hakata! Äkki kutsute sõbrad ka kampa ja panete punktid kirja? Või valmistate hoopis punktitabeli ja teete sellest terve turniiri?

Creative Park on täis erinevaid pabermalle ja ideid, mis sobivad sporditurniiride jaoks – alates fotokioski tarvikutest ja mängijatele mõeldud bänneritest kuni peomütside ja megafonideni, mis aitavad meeskonnavaimu üleval hoida.

Noortele väga meeldib, kui nad saavad mängida millegagi, mille nad ise on valmis teinud. Lisaks saavad nad seeläbi praktilisi oskusi. „Tüdrukutele väga meeldis maalimine, kleepimine ja värvimine. Lisaks oli suurepärane, et nad hiljem oma meisterdusega ka mängida said,“ rääkis Fariba. „Seal on mitmeid hüvesid. Lõikamine toetab näiteks laste motoorseid oskuseid ja võimalus luua midagi oma kätega tõstab nende enesekindlust.“

„Minu vanim tütar oli väga uhke, et ta suutis ise lõikamise ja liimimise teel keerulise 3D objekti kokku panna. Lisaks oli seda hiljem väga põnev visata.“

4. Ehitage selle ümber terve päev

Pere, kes on kogunenud kaamera ümber pilte vaatama.

Paberprojektid, nagu Fariba oma, on soodne viis oma perekonna lõbustamiseks suvepuhkuste ajal. „Me vaatasime juba järele, mida järgmisel korral teha,“ rääkis Fariba. „See on just selline tegevus, mis sobib mõnele vabale laupäevale või vihmasele päevale.“

Kolm tüdrukut, kes mängivad aias palli.

Pärast seda, kui olete oma meisterdused valmis saanud ja nendega veidi mänginud, võiksite minna õue ja ka päris mängu proovida.

Vahet ei ole, kas valmistate oma projekti nädalavahetusel või vaheajal – saate selle abil sisustada terve päeva. Võite ka suupisteid valmistada või võitjale vahva karika meisterdada. Lisaks meisterdamisele ja mängimisele võite oma päeva ka üles pildistada.

Kui soovite, võite oma väljalõikeid ka personaliseerida – eriti siis, kui soovite neid ka tuleviku tarbeks alles hoida.

„Värav on ikka veel meie seinal,“ rääkis Fariba. „Mõnikord võtavad tüdrukud ka pallid ja teevad väikese mängu. Väravavaht on küll ainult inimese siluett, aga lapsed võivad sellele näo pähe joonistada või siluetile riided selga panna. Võimalusi on lõputult.“

Kui teie pere vajab loomingulist inspiratsiooni või otsib lihtsalt ekraanidele vaheldust, siis Creative Parkist leiab suurel hulgal erinevaid lõbusaid projekte, mis avastamist ootavad.

Autor: Lorna Dockerill

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • Erinevad Canon Creative Parkist prinditud dinosauruste mallid lebavad laual, käsi küünitab ühte võtma.

  LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Looge Creative Parki abil dinosauruseteemalisi kaunistusi

  Kaunistage oma lapse magamistuba taskukohasel viisil eelajalooliste paberist meisterdustega.

 • PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

  Pidu rakendusega Creative Park

  Dekoratsioonid ja muu vajalik, mida saate rakendusega Creative Park kodust printida.

 • Laps istub naeratava naise põlvel ja värvib Canoni PIXMA printeriga prinditud väljatrükke. Taustal on näha käsi, mis hoiavad nutitelefoni.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Nõuanded printimiseks uue kooliaasta alguseks

  Tutvuge loovate viisidega, kuidas Canoni printeri abil uueks kooliaastaks kõik korda seada.

 • PRINTERIGA MEISTERDAMINE

  Rakendus Creative Park

  Rakendus Creative Park sisaldab palju toredaid meisterdamisprojekte.