PRINTIMINE

Kuidas valida enda vajadustele vastav Canoni printer

Milleks te printerit vajate? Meie kasuliku juhendiga leiate oma nõuetele vastava printeri, olgu selleks üldine kasutus, töö kodukontoris või meisterdamine.
Naine istub kodukontori laua taga, millel on sülearvuti, monitor ja Canon MegaTanki printer ning neli tindipudelit.

Kui teil on suur perekond, kellele meeldib ühiselt reisida, ei ole kaheistmelise sportauto ostmine kuigi praktiline. Sama lugu on printeritega. Teile sobiv printer sõltub teie printimisvajadustest.

Paljud inimesed tahavad peamiselt printida värvilisi või mustvalgeid dokumente – laste kodutöödest õpilasprojektide ja kodukontori äridokumentideni. Mõned tahavad kodus läikivaid fotosid printida või meisterdamise ja muude hobide jaoks pabertooteid trükkida. Võite vajada printerit vaid aeg-ajalt või prindite pidevalt suuremahuliselt. Ning kasutamise hõlbustamiseks on juhtmevaba ühenduvus paljude jaoks aina olulisem.

Turul on valik väga lai – taskukohastest ühefunktsioonilistest tindiprinteritest suure tootlikkusega multifunktsionaalsete laserprinteriteni. Siin vaatame üle kõige tavalisematele printimisvajadustele vastavad Canoni tindiprinterid. Igas kategoorias teevad mõnel juhul elu lihtsaks tavalised tindikassetid, samas kui teistele võivad paremini sobida suure jõudlusega täidetavate tindimahutitega ja madalate käituskuludega MegaTanki printerid.

Lugege edasi, et saada teada, millised Canoni printerid teile kõige paremini sobida võiksid.

Parim printer üldiseks koduseks printimiseks

Laual on tumehall printer, jäädvustatud ülalt. Seda ümbritsevad erinevad väljatrükid ja käsi hoiab nutitelefoni ning prindib sellelt veebilehte.

Algtaseme Canon PIXMA TS3450 seeria printerid on taskukohased universaalprinterid koduseks kasutamiseks. Neil on täiendava mitmekülgsuse tagamiseks sisseehitatud skanner, puhas kasutajaliides 3,8 cm LCD-ekraanil ja Wi-Fi-ühenduvus, nii et saate printida mobiilseadmega kõikjalt, kuhu kodune võrguühendus ulatub.

Lastele, õpilastele ja kogu perele kasutamiseks mõeldud printer peab olema taskukohane ja lihtsasti kasutatav. Alustame lihtsamatest – Canon PIXMA TS3450 seeria printereid on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutada, kasutuses on vaid kaks FINE tindikassetti (must ja kolmevärviline) ning kulutõhususe parandamiseks saab valida ka suuremahulised kassetid.

PIXMA TS3450 seeria printerid on kompaktsed ja kerged, kuid neil on skannimiseks ja kopeerimiseks ka sisseehitatud skanner. Lisaks kvaliteetsetele dokumentidele saab sellega trükkida ka ääriseta 15 × 10 cm, 13 × 13 cm ja 18 × 13 cm fotosid. Printeril on ka ühe puutega Wi-Fi-ühenduvus, nii et saate arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti abil kodus kõikjalt printida.

Inimene töötab puidust laua taga, millel on monitor, klaviatuur ja Canoni printer. Laua kohal olevale seinale on kinnitatud erinevad väikesed märkmetega paberilehed.

Ülimadalate käituskulude ja eriti madala omamise kogukuluga Canon PIXMA G2570 tootevalikusse kuulub neli mudelit. Siintoodud Canon PIXMA G3570 seeria printeritel on skanner ja Wi-Fi-ühenduvus. Neid kõiki on lihtne hooldada ning MegaTanki täidetavad tindimahutid tagavad kiired dokumentide printimiskiirused ja suure prinditavate lehekülgede arvu, mis tähendab, et need printerid sobivad nii universaalseks perekondlikuks kasutamiseks kui ka kodukontorisse.

Kui prindite kodus palju, on tindikassettide ostmisele ja asendamisele aja- ja rahasäästlik alternatiiv. Canoni MegaTanki täidetavad tindiprinterid on kassettide asemel varustatud suuremahuliste tindimahutitega, millega saate trükkida kuni 6000 mustvalget A4 lehte või kuni 7700 värvilist lehte.1

Nende algkulu on veidi suurem, kui mõnedel kassetipõhistel printeritel, kuid käituskulud on palju madalamad, vähendades omamise kogukulu kuni 80% võrra. Kui tekib vajadus tindimahutite täitmiseks, käib see kiiresti, lihtsalt ja murevabalt. Tint liigub pudelitest mahutitesse gravitatsiooni, mis välistab vajaduse pudeleid pigistada, ja pudelitel on võtmetüüpi otsikud, et vältida võimalust valesse mahutisse vale tinti sisestada.

Canon PIXMA G2570 valiku printerid on lisaks ka kiired, trükkides mustvalgeid lehti kiirusel 11 kujutist/min (kujutist minutis) ja värvilisi kiirusel 6 kujutist/min. Canon PIXMA G1530 on ühefunktsiooniline printer, samal ajal kui Canon PIXMA G2570 printeril on lisaks sisseehitatud skanner ja Canon PIXMA G3570 seeria printeritel on nii skanner kui ka Wi-Fi-ühenduvus. Canon PIXMA G4570 printeril on lisaks 35-leheline automaatne dokumendisöötur ning otse faksimisse saatmise võimekus.

Parim printer koju ja väikesesse kontorisse

Canoni MegaTanki printer väikeses kontoris puidust laual. Taustal on näha mitut inimest töötamas.

Canon MAXIFY GX4050 sobib täiuslikult nii väikestesse kontoritesse kui ka kodukontorisse, sel on 6,9 cm puuteekraan, Etherneti ja Wi-Fi ühenduvus ning 35-leheline automaatne dokumendisöötur ja kolmesuunaline paberi söötmise süsteem, nii et saate erinevate väljatrükkide jaoks erinevaid salvesid kasutada. Sel on ka automaatne kahepoolse printimise võimekus.

Paljud inimesed töötavad vähemalt osaliselt kodust ning vajavad ärilise võimekusega printerit, mis oleks võimeline korraga mitut ülesannet täitma. Canoni MAXIFY tootevalik, mis on loodud kiireks ja kvaliteetseks dokumentide printimiseks, on suurepärane valik ja sobib hästi ka väikesesse kontorisse. Just nagu Canon PIXMA G2570 valik on ka Canoni MAXIFY GX tootevaliku printerid MegaTanki mudelid, millel on kõrgema värviliste prinditavate lehekülgede arvu tõttu veelgi madalamad käituskulud.

Canon MAXIFY GX3050 on nutikas ja eelarvesõbralik valik. See on kiire kolm-ühes printer, mis sobib suurepäraselt dokumentide printimiseks, kuna väljastab mustvalgeid lehekülgi kiirusel kuni 19 kujutist/min ja värvilisi kuni 13 kujutist/min. Saate jälgida prinditööde edenemist, tegeleda teiste dokumentide kopeerimisega ja kontrollida printeri olekut lihtsa surunupuliidesega 3,4 cm LCD-ekraanilt. Sellel on ees 250-leheline kassetiga paberisöötja ning taga täiendav 100-leheline söötur ja lame salv paksema paberi jaoks. Lisaks kuulub selle funktsioonide hulka automaatne kahepoolne printimine ja Wi-Fi-ühenduvus.

Canon MAXIFY GX4050 printeril on see kõik ja veel enam, lisaks 6,9 cm värviline puuteekraan ja 35-leheline automaatne dokumendisöötur mitmeleheliste dokumentide hõlpsaks skannimiseks ja kopeerimiseks. Lisaks on sellel eraldiseisev faks ja Etherneti võrgu ühenduvus hõlpsaks ühendamiseks lisaks Wi-File ja USB-le.

Kontorilaual on monitor ja kontoriprinter, monitori ees tool.

Suuremahuliste ärikvaliteediga dokumentide trükkimisel pole Canon MAXIFY GX7050 printeril vastast. Tindimahutite täiskomplektiga saab printida kuni 6000 mustvalget lehekülge ja kuni 14 000 värvilist lehekülge,2 säästurežiimil vastavalt 9000 ja 21 000 lehekülge.3 Esimese väljatrüki väljastuskiirus on vaid seitse sekundit ja sel on 50-leheline automaatne dokumendisöötur ning kaks 250-lehelist sisestussalve, lisaks 100-leheline salv taga. Selle võimekus ühe läbimisega kahepoolseid dokumente skannida säästab palju aega.

Kui teie töö nõuab suures koguses kvaliteetset printimist, sobib teile suurepäraselt esmaklassiline Canon MAXIFY GX6050 või MAXIFY GX7050. Mõlema mudeli puhul on printimine, skannimine ja kopeerimine tänu 6,9 cm kallutatavale värvilisele puuteekraanile ning 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile väga lihtne. MAXIFY GX7050 printeril on lisaks täiendav paberisisestussalv, mis teeb kogu paberimahuks 600 lehekülge, samuti on sel otsese faksimise ja kahepoolse skannimise võimekus.

Parim printer peredele ja õpilastele

Mees istub laua taga ja töötab sülearvutis. Selle kõrval on Canoni printer, üks paber väljastussalves.

Canon PIXMA TR4650 seeria printerid sobivad suurepäraselt toimekatele peredele, kus kasvavad kooliealised lapsed ja üliõpilased. Sellel on lai valik lisafunktsioone, sealhulgas skanner ja automaatne dokumendisöötur, lisaks eraldiseisev faks ja automaatne kahepoolne printimine.

Kui teil on kooliealised lapsed, soovitame printerit, mida on tavaliste koolitööde printimiseks lihtne kasutada, kuid mis pakub ka erinevaid loomingulisi võimalusi. Õpilaste ja noorte laste jaoks ning ka kogu ülejäänud pere jaoks lihtsustab sisseehitatud skanner dokumentide ja kunstitööde skannimist – lisaks saate need vajaduse korral oma mobiilseadmetesse või pilveteenusesse laadida.

Taskukohastel Canon PIXMA TR4650 seeria printeritel on 20-leheline automaatne dokumendisöötur skannimise ja kopeerimise lihtsustamiseks ning automaatne kahepoolse printimise võimekus. See ühildub säästlike XL suure jõudlusega kassettidega, mis sobivad suurepäraselt piiratud eelarvega õpilastele, kes soovivad printida hulgi, näiteks lõputöö väljatrükkimiseks.

Käituskulude veelgi vähendamiseks pakuvad esmaklassiline Canon PIXMA G3560 ja Canon PIXMA G2570 tootevalik teile Canoni MegaTanki täidetavate tindimahutite süsteemi eeliseid, sealhulgas kauakestva tindi eeliseid tõhusaks printimiseks ja seisakute vähendamiseks.

Parim printer fotode printimiseks

Canon PIXMA printer ja erinevad värvilised väljatrükid puidust laual.

Canon PIXMA TS8350a seeria printerites kasutatakse erksa värvi tagamiseks pigmentmusta tinti ja viit värvainepõhist tinti ning see trükib laitmatu teksti ja graafikaga dokumente ja erakordse kvaliteediga fotosid. See on võrratu universaalprinter, mille 10,8 cm värvilise puuteekraani kasutamine on väga intuitiivne.

Fotograafiaõpilase või agara fotograafiaharrastajana pole midagi paremat, kui ekraanilt ellu ärganud väljatrükitud fotod. Väljaprinditud fotod säilitavad erilisi sündmusi ja mälestusi püsival kujul ning sobivad suurepäraselt ka sõpradele ja lähedastele kingitusteks. Isegi kui soovite vaid aeg-ajalt fotosid printida, annab läikivate fotode printimise võimekusega printer teile kiirema tulemuse, kui piltide veebist tellimine ning jätab teile protsessis loomingulise vabaduse.

Stiilsetes Wi-Fi-ühenduvusega Canon PIXMA TS8350a seeria kolm-ühes printerites on kasutusel kuus eraldi tinti, tänu millele saate printida värvilisi ja kvaliteetseid fotosid ning ka suurepärase kvaliteediga mustvalgeid ja värvilisi dokumente, mistõttu on see hea universaallahendus. Sellega saate printida kvaliteetseid ääristeta pilte kuni A4 suuruses, mis annab võimaluse pisemaidki detaile nautida.

Ülaltvaade Canoni printerile ja kaamerale, mida ümbritseb värviliste maastike, reisi- ja portreefotode kollaaž.

Täiuslik printer suuremahuliseks kuni ääriseta A4 suuruses fotode printimiseks, Canon PIXMA G650 on täidetavate tindimahutitega MegaTanki printer. Kuue värvainepõhise tindi hulka kuuluvad tsüaan, magenta, kollane ja must, lisaks punane ja hall tint värvigamma laiendamiseks ning ülimuslike mustvalgete fotode printimiseks.

Canoni printer ja monitor puidust laual. Selle kohal oleval seinal on 11 värvilist raamitud toidupilti.

Läikival ja poolmatil fotopaberil ületamatu pildikvaliteediga Canon PIXMA PRO-200 on iga fotograafi unistus. Selles kasutatakse laitmatu värviedastuse ja suurepärase toonivahemiku saavutamiseks kaheksat erinevat värvainepõhist tinti ning printer tuleb võrratult toime ka mustvalgete fotode printimisega.

MegaTanki mudel, mis vähendab oluliselt fotode printimise kogukulusid – Canon PIXMA G650 kolm-ühes printeris kasutatakse täiustatud värvi ja toonivahemiku saavutamiseks kuue värvainepõhise tindi laiendatud vahemikku. Ühe tindikomplektiga saate trükkida kuni 3800 värvilist fotolabori kvaliteediga 15 × 10 cm fotot ning ääriseta fotosid suurustes kuni A4. Dokumentide printimiseks piisab ühest tindikomplektist kuni 3700 mustvalge või kuni 8000 värvilise A4 lehe printimiseks2

Kui soovite fotode printimisega tõsisemalt tegeleda ja luua A3+ (33 × 43 cm) ääriseta väljatrükke ning oma pilte laatadel ja galeriides müüa, pakub Canon PIXMA PRO-200 printer tänu selles kasutatavale kaheksale värvainepõhisele tindile konkurentsitut fotode printimise kvaliteeti läikivatele ja poolmattidele fotopaberitele. Mati fotopaberi ja kunstipaberi kasutamisel on Canon imagePROGRAF PRO-300 oma klassi parim professionaalne A3+ fotoprinter, milles kasutatakse parima värviküllasuse ja -tundlikkuse saavutamiseks 10 pigmendipõhist tinti. Mõlema fotoprinteriga saab ka printida kuni 99 cm pikkuseid ribareklaame ja panoraamilisi pilte.

Parim printer käsitööprojektide jaoks

Printer on laual ja trükib stiliseeritud pilti liblikast ning käed on valmis selle salvelt üles korjama. Selle kõrval on mitu pakki printeri paberit ja värvilised liblika väljalõiked.

Võtke Canon PIXMA TS5350a seeriaga magnetilisest paberist ja kahepoolsest matist fotopaberist viimast. See on võimas printer meisterdamiseks, mis annab igas vanuses meisterdajale vabad käed.

Canoni printeritega jagub lõbusaid käsitööprojekte igas vanuses meisterdajatele, alates lasteprojektidest kohandatud tervituskaartide, peokutsete, tänukirjade ja muuni. Canoni rakenduse Creative Park jaotisest Lapsed leiate tasuta allalaaditavaid värvimislehti, labürinte ja teisi prinditavaid tegevuslehti. Saate oma väljatrükke ka personaliseerida, kohandades redigeerimisfunktsiooniga prinditavaid malle.

Eriti põnevaks õhtuks leiate Canon Creative Parki veebisaidilt laia valiku mänge, sealhulgas bingo, rõnga viskamise ja isegi malekomplekti. Need saab hõlpsasti kodus välja printida ja lisaks mängulustile pakuvad need ka meisterdamise rõõmu. Printimiseks on saadaval ka suur valik paberimeisterdusi ja 3D-mudeleid, sealhulgas mänguasju ja loomakesi.

Canon PIXMA Ts5350a seeria ja Canon PIXMA TS7450 seeria printerid sobivad mõlemad suurepäraselt kunstriprojektideks, kuna pakuvad laia valikut prindimaterjale alates magnetilisest paberist kuni kahepoolse mati fotopaberini.

Esmaklassilise valikuna sobib kuue värvainepõhise tindi ja MegaTanki täidetavate tindimahutite süsteemiga Canon PIXMA G650 printer nii käsitööprojektide kui ka kvaliteetsete fotode printimiseks.

Canoni tindiprinterite valikus on igaühele midagi. Olenemata, kas olete noor või hinges noor, õpilane, pühendunud vanem või ettevõtlik asjatundja – igaühele leidub just tema vajadustele vastav Canoni printer.

Täpsemad juhised teie vajadustele vastava printeri leidmiseks annab Canoni printeri valija.


Autorid: Matthew Richards ja Alex Summersby

 1. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 29103 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 2. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 3. Säästurežiim vähendab tindi tarbimist, alandades tihedust; saate printida 50% rohkem lehti kui standardrežiimis.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • Canoni printeri seadistusribal kuvatavad tinditasemed.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Printeri, tindi ja paberi KKK

  Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.

 • Canoni PIXMA printer kodukontoris laual.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Parim printer kodukontorite jaoks

  Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA TR4650 printeriga.

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  MegaTanki printerid ja nende eelised

  Kuus põhjust, miks te vajate MegaTanki printerit.

 • Parimad printerid õpilastele

  PRINTIMINE

  Parimad printerid õpilastele

  Iga õpilane vajab printerit – avastage parimad taskukohased võimalused vastavalt enda vajadustele.