PRINTIMINE

Valige parim koduprinter, mis vastab teie vajadustele

Olenemata sellest, kas soovite printerit kogu perele, kodukontorisse või meisterdamiseks ja fotode printimiseks, leidub Canoni printer, mis vastab teie vajadustele ja eelarvele.
Naine vaatab paberihunnikut, Canon PIXMA printerit ja muid kirjatarbeid laual.

Teie vajadustele kõige paremini vastava printeri valimine võib olla keeruline. Mõnel meist on vaja teha väljatrükke vaid aeg-ajalt, samas kui teistel võib olla tegus perekond, kes soovivad kasutada printerit kõige jaoks, alates lihtsatest mustvalgetest ja värvilistest dokumentidest, kodutööde ja kodukontori hübriidtöö tegemisest kuni käsitöö, hobide ja läikivate fototrükiste valmistamiseni.

Juhtmevabad printerid on muutunud praktiliselt hädavajalikuks, võimaldades skannimist ja printimist sülearvutite, nutitelefonide ja tahvelarvutite kaudu. Sama tähtsaks on muutunud ka võimalus skannida ja printida otse pilvest, mis käib käsikäes hübriidtöö kasvuga.

Lisaks tasub arvesse võtta ka seda, et kassetipõhised tindiprinterid võivad olla kulutõhusamad aeg-ajalt printimiseks, samas kui MegaTanki printerid, mis on varustatud täidetavate etindipudelitega, vähendavad oluliselt suuremahulise printimise kogu omamiskulusid.

Lugege edasi, et saada teada, millised Canoni printerid teile kõige paremini sobida võiksid.

Parim printer üldiseks koduseks printimiseks

Sülearvuti ja Canon PIXMA printer on asetatud koduses majapidamises puidust lauale, printeri kohal on must lamp.

Nii Canon PIXMA TS7650i kui ka PIXMA Ts7750i võimaldavad teil liituda PIXMA printimisplaaniga1. See tellimuspõhine teenus jälgib automaatselt teie printeri tindimahte interneti kaudu ja tagab, et asenduskassetid toimetatakse otse teie koduuksele, enne kui tindid otsa saavad.

Lastele, õpilastele ja kogu perele kasutamiseks mõeldud printer peab olema taskukohane ja lihtsasti kasutatav. Alustame lihtsamatest – Canon PIXMA TS3450 seeria printereid on äärmiselt lihtne seadistada ja kasutada, kasutuses on vaid kaks FINE tindikassetti (must ja kolmevärviline) ning kulutõhususe parandamiseks saab valida ka suuremahulised kassetid.

PIXMA TS3450 seeria printerid on kompaktsed ja kerged, kuid neil on skannimiseks ja kopeerimiseks ka sisseehitatud skanner. Lisaks kvaliteetsetele dokumentidele saab sellega trükkida ka ääriseta 15 × 10 cm, 13 × 13 cm ja 18 × 13 cm fotosid. Printeril on ka sisseehitatud Wi-Fi-ühenduvus, nii et saate arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti abil kodus kõikjalt printida.

PIXMA TS7650i, mis on jõudluse, mitmekülgsuse ja kasutusmugavuse poolest samm edasi, on kodukeskkonda sobiva kompaktse disainiga, kuid tulvil kasulikke funktsioone ja tööviljakuse eeliseid. Uue põlvkonna prindikassetid koos sisseehitatud prindipeadega võimaldavad kiiret printimist ligikaudu 15 kujutist/min mustvalgete dokumentide puhul ja 10 kujutist/min värviliste dokumentide puhul. Lisaks on printeril värskelt väljatöötatud must pigmendipõhine tint, mis teeb sellest esimese Canoni koduprinteri, mille musta teksti püsivus on samaväärne Canoni äriprinteritega. Ühe nupuvajutusega kopeerimine on sarnaselt kiire ning lisaks saate skannida otse nutitelefoni või tahvelarvutisse, kasutades selleks puuteekraanil kuvatavat QR-koodi. PIXMA TS7750i pakub lisaks automaatset dokumendisööturit, mis hõlbustab mitmeleheküljeliste dokumentide skannimist ja kopeerimist. Lisaks saate tänu lihtsustatud Switch UI kasutajaliidesele hõlpsasti erinevate elustiili, õppimise ja tööülesannete vahel liikuda.

Inimene töötab puidust laua taga, millel on monitor, klaviatuur ja Canoni printer. Laua kohal olevale seinale on kinnitatud erinevad väikesed märkmetega paberilehed.

Ülimadalate käituskulude ja eriti madala omamise kogukuluga Canon PIXMA G2570 tootevalikusse kuulub neli mudelit. Siintoodud Canon PIXMA G3570 seeria printeritel on skanner ja Wi-Fi-ühenduvus. Neid kõiki on lihtne hooldada ning MegaTanki täidetavad tindimahutid tagavad kiired dokumentide printimiskiirused ja suure prinditavate lehekülgede arvu, mis tähendab, et need printerid sobivad nii universaalseks perekondlikuks kasutamiseks kui ka kodukontorisse.

Kui prindite kodus palju, on tindikassettide ostmisele ja asendamisele aja- ja rahasäästlik alternatiiv. Canoni MegaTanki täidetavad tindiprinterid on kassettide asemel varustatud suuremahuliste tindimahutitega, millega saate trükkida kuni 6000 mustvalget A4 lehte või kuni 7700 värvilist lehte.2

Need on küll algselt veidi kallimad kui mõned kassetipõhised printerid, kuid nende jooksvad kulud on palju väiksemad. Kui tekib vajadus tindimahutite täitmiseks, käib see kiiresti, lihtsalt ja murevabalt. Tint liigub pudelitest mahutitesse gravitatsiooni, mis välistab vajaduse pudeleid pigistada, ja pudelitel on võtmetüüpi otsikud, et vältida võimalust valesse mahutisse vale tinti sisestada.

Canon PIXMA G2570 valiku printerid on lisaks ka kiired, trükkides mustvalgeid lehti kiirusel 11 kujutist/min (kujutist minutis) ja värvilisi kiirusel 6 kujutist/min. Canon PIXMA G1530 on ühefunktsiooniline printer, samal ajal kui Canon PIXMA G2570 printeril on lisaks sisseehitatud skanner ja Canon PIXMA G3570 seeria printeritel on nii skanner kui ka Wi-Fi-ühenduvus. Canon PIXMA G4570 printeril on lisaks 35-leheline automaatne dokumendisöötur ning otse faksimisse saatmise võimekus.

Parim printer koju ja väikesesse kontorisse

Canoni MegaTanki printer väikeses kontoris puidust laual. Taustal on näha mitut inimest töötamas.

Canon MAXIFY GX4050 sobib täiuslikult nii väikestesse kontoritesse kui ka kodukontorisse, sel on 6,9 cm puuteekraan, Etherneti ja Wi-Fi ühenduvus ning 35-leheline automaatne dokumendisöötur ja kolmesuunaline paberi söötmise süsteem, nii et saate erinevate väljatrükkide jaoks erinevaid salvesid kasutada. Sel on ka automaatne kahepoolse printimise võimekus.

Paljud inimesed töötavad kodust vähemalt osaliselt ning vajavad ärilise võimekusega printerit, mis oleks võimeline korraga mitut ülesannet täitma. Canoni MAXIFY tootevalik, mis on loodud kiireks ja kvaliteetseks dokumentide printimiseks, on suurepärane valik ja sobib hästi ka väikesesse kontorisse. Canoni MAXIFY GX tootevaliku printerid on MegaTanki mudelid, millel on kõrgema värviliste prinditavate lehekülgede arvu tõttu veelgi madalamad jooksvad kulud.

Canon MAXIFY GX3050 on nutikas ja eelarvesõbralik valik. See on kiire kolm-ühes printer, mis sobib suurepäraselt dokumentide printimiseks, kuna väljastab mustvalgeid lehekülgi kiirusel kuni 19 kujutist/min ja värvilisi kuni 13 kujutist/min. Saate jälgida prinditööde edenemist, tegeleda teiste dokumentide kopeerimisega ja kontrollida printeri olekut lihtsa surunupuliidesega 3,4 cm LCD-ekraanilt. Sellel on ees 250-leheline kassetiga paberisöötja ning taga täiendav 100-leheline söötur ja lame salv paksema paberi jaoks. Lisaks kuulub selle funktsioonide hulka automaatne kahepoolne printimine ja Wi-Fi-ühenduvus.

Canon MAXIFY GX4050 printeril on see kõik ja veel enam, lisaks 6,9 cm värviline puuteekraan ja 35-leheline automaatne dokumendisöötur mitmeleheliste dokumentide hõlpsaks skannimiseks ja kopeerimiseks. Lisaks on sellel eraldiseisev faks ja Etherneti võrgu ühenduvus hõlpsaks ühendamiseks lisaks Wi-File ja USB-le.

Naine istub sülearvuti ees puidust laua taga. Tema kõrval töölaual on Canon MAXIFY printer.

Canon MAXIFY GX1050 ja MAXIFY GX2050 on just ettevõtetele suunatud. Nagu ka PIXMA TS7650i ja PIXMA TS7750i, on neil kasutaja poolt vahetatav hoolduspaak, mida on kiire ning lihtne vahetada. Kui hoolduspaak saab täis, väldib see kulusid ja seisakuid, mis kaasnevad printeri hooldusse saatmisega.

Kui ruumi on vähe, on Canon MAXIFY GX1050 tark valik. Vaatamata sellele, et see printer on suhteliselt kompaktne ja kerge, pakub see rohkelt funktsioone ning on loodud spetsiaalselt hübriidtöötajate vajaduste täitmiseks ja rohkemgi veel. Kohandatavale puuteekraanile saab määrata keerulisi, kuid sageli kasutatavaid korduvaid ülesandeid, võimaldades nii kodus kui ka kontoris töötamise sujuvat ühendamist. MAXIFY GX1050 töötab täielikult eestpoolt, nii et seda saab kasutada väikestes ruumides ja vastu seina või kappi. Mõeldes ettevõtetele, on printimiskvaliteet väga kõrge ja eriti vastupidav, neli pigmendipõhist tinti on formuleeritud nii, et need ei määrdu ja võimaldavad markerite kasutamist. MAXIFY GX2050 sisaldab lisaks ADF-i ja faksi, mis võimaldab skannida, kopeerida ja faksida mitmeleheküljelisi dokumente.

Kui teie töö nõuab suures koguses kvaliteetset printimist, sobib teile suurepäraselt esmaklassiline Canon MAXIFY GX6050 või MAXIFY GX7050. Mõlema mudeli puhul on printimine, skannimine ja kopeerimine tänu 6,9 cm kallutatavale värvilisele puuteekraanile ning 50-lehelisele automaatsele dokumendisööturile väga lihtne. MAXIFY GX7050 printeril on lisaks täiendav paberisisestussalv, mis teeb kogu paberimahuks 600 lehekülge, samuti on sel otsese faksimise ja kahepoolse skannimise võimekus.

Parim printer peredele ja õpilastele

Mees istub laua taga ja töötab sülearvutis. Selle kõrval on Canoni printer, üks paber väljastussalves.

Canon PIXMA TR4650 seeria printerid sobivad suurepäraselt toimekatele peredele, kus kasvavad kooliealised lapsed ja üliõpilased. Sellel on lai valik lisafunktsioone, sealhulgas skanner ja automaatne dokumendisöötur, lisaks eraldiseisev faks ja automaatne kahepoolne printimine.

Kui teil on kooliealised lapsed, soovitame printerit, mida on tavaliste koolitööde printimiseks lihtne kasutada, kuid mis pakub ka erinevaid loomingulisi võimalusi. Õpilaste ja noorte laste jaoks ning ka kogu ülejäänud pere jaoks lihtsustab sisseehitatud skanner dokumentide ja kunstitööde skannimist – lisaks saate need vajaduse korral oma mobiilseadmetesse või pilveteenusesse laadida.

Taskukohastel Canon PIXMA TR4650 seeria printeritel on 20-leheline automaatne dokumendisöötur skannimise ja kopeerimise lihtsustamiseks ning automaatne kahepoolse printimise võimekus. See ühildub säästlike XL suure jõudlusega kassettidega, mis sobivad suurepäraselt piiratud eelarvega õpilastele, kes soovivad printida hulgi, näiteks lõputöö väljatrükkimiseks.

Käituskulude veelgi vähendamiseks pakuvad esmaklassiline Canon PIXMA G3560 ja Canon PIXMA G2570 tootevalik teile Canoni MegaTanki täidetavate tindimahutite süsteemi eeliseid, sealhulgas kauakestva tindi eeliseid tõhusaks printimiseks ja seisakute vähendamiseks.

Parim printer fotode printimiseks

Ülaltvaade Canoni printerile ja kaamerale, mida ümbritseb värviliste maastike, reisi- ja portreefotode kollaaž.

Täiuslik printer suuremahuliseks kuni ääriseta A4 suuruses fotode printimiseks, Canon PIXMA G650 on täidetavate tindimahutitega MegaTanki printer. Kuue värvainepõhise tindi hulka kuuluvad tsüaan, magenta, kollane ja must, lisaks punane ja hall tint värvigamma laiendamiseks ning ülimuslike mustvalgete fotode printimiseks.

Canoni printer ja monitor puidust laual. Selle kohal oleval seinal on 11 värvilist raamitud toidupilti.

Läikival ja poolmatil fotopaberil ületamatu pildikvaliteediga Canon PIXMA PRO-200 on iga fotograafi unistus. Selles kasutatakse laitmatu värviedastuse ja suurepärase toonivahemiku saavutamiseks kaheksat erinevat värvainepõhist tinti ning printer tuleb võrratult toime ka mustvalgete fotode printimisega.

Fotograafiaõpilase või agara fotograafiaharrastajana pole midagi paremat, kui ekraanilt ellu ärganud väljatrükitud fotod. Väljaprinditud fotod säilitavad erilisi sündmusi ja mälestusi püsival kujul ning sobivad suurepäraselt ka sõpradele ja lähedastele kingitusteks. Isegi kui soovite vaid aeg-ajalt fotosid printida, annab läikivate fotode printimise võimekusega printer teile kiirema tulemuse, kui piltide veebist tellimine ning jätab teile protsessis loomingulise vabaduse.

Stiilsetes Wi-Fi-ühenduvusega PIXMA TS8750 seeria kolm-ühes printerites on kasutusel kuus eraldi tinti, tänu millele saate printida värvilisi ja kvaliteetseid fotosid ning ka suurepärase kvaliteediga mustvalgeid ja värvilisi dokumente, mistõttu on see hea universaallahendus. Sellega saate printida kvaliteetseid ääristeta pilte kuni A4 suuruses, mis annab võimaluse pisemaidki detaile nautida. Toetudes mitmekülgse PIXMA TS8350a seeria edule, muudab see Wi-Fi seadistamise lihtsamaks, kasutades juba nutitelefonis olevat teavet ja lisades lihtsa Wi-Fi Direct ühenduvuse värvilisel puuteekraanil kuvatava QR-koodi abil. Samuti saate tänu Switch UI kasutajaliidesele hõlpsasti elustiili, töö- ja õppimisülesannete vahel liikuda.

MegaTanki mudel, mis vähendab oluliselt fotode printimise kogukulusid – Canon PIXMA G650 kolm-ühes printeris kasutatakse täiustatud värvi ja toonivahemiku saavutamiseks kuue värvainepõhise tindi laiendatud vahemikku. Ühe tindikomplektiga saate trükkida kuni 3800 värvilist fotolabori kvaliteediga 15 × 10 cm fotot ning ääriseta fotosid suurustes kuni A4. Dokumentide printimiseks piisab ühest tindikomplektist kuni 3700 mustvalge või kuni 8000 värvilise A4 lehe printimiseks3

Kui soovite fotode printimisega tõsisemalt tegeleda ja luua A3+ (33 × 43 cm) ääriseta väljatrükke ning oma pilte laatadel ja galeriides müüa, pakub Canon PIXMA PRO-200 printer tänu selles kasutatavale kaheksale värvainepõhisele tindile konkurentsitut fotode printimise kvaliteeti läikivatele ja poolmattidele fotopaberitele. Mati fotopaberi ja kunstipaberi kasutamisel on Canon imagePROGRAF PRO-300 oma klassi parim professionaalne A3+ fotoprinter, milles kasutatakse parima värviküllasuse ja -tundlikkuse saavutamiseks 10 pigmendipõhist tinti. Mõlema fotoprinteriga saab ka printida kuni 99 cm pikkuseid ribareklaame ja panoraamilisi pilte.

Parim printer käsitööprojektide jaoks

Printer on laual ja trükib stiliseeritud pilti liblikast ning käed on valmis selle salvelt üles korjama. Selle kõrval on mitu pakki printeri paberit ja värvilised liblika väljalõiked.

Võtke Canon PIXMA TS5350a seeriaga magnetilisest paberist ja kahepoolsest matist fotopaberist viimast. See on võimas printer meisterdamiseks, mis annab igas vanuses meisterdajale vabad käed.

Canoni printeritega jagub lõbusaid käsitööprojekte igas vanuses meisterdajatele, alates lasteprojektidest kohandatud tervituskaartide, peokutsete, tänukirjade ja muuni. Canoni rakenduse Creative Park jaotisest Lapsed leiate tasuta allalaaditavaid värvimislehti, labürinte ja teisi prinditavaid tegevuslehti.

Canon PIXMA Ts5350a seeria ja Canon PIXMA TS7450 seeria printerid sobivad mõlemad suurepäraselt kunstriprojektideks, kuna pakuvad laia valikut prindimaterjale alates magnetilisest paberist kuni kahepoolse mati fotopaberini. Seda sama pakuvad ka PIXMA TS7650i ja PIXMA TS7750i mudelid, milles on kombineeritud määrdumiskindel pigmentmust tint ja kolm värvainepõhist tsüaani, magenta ja kollast värvitinti.

Esmaklassilise valikuna sobib kuue värvainepõhise tindi ja MegaTanki täidetavate tindimahutite süsteemiga Canon PIXMA G650 printer nii käsitööprojektide kui ka kvaliteetsete fotode printimiseks.

Canoni tindiprinterite valikus on igaühele midagi. Olenemata, kas olete noor või hinges noor, õpilane, pühendunud vanem või ettevõtlik asjatundja – igaühele leidub just tema vajadustele vastav Canoni printer.

Täpsemad juhised teie vajadustele vastava printeri leidmiseks annab Canoni printeri valija.


Autorid: Matthew Richards ja Alex Summersby

 1. PIXMA printimisplaan on saadaval vaid Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Norra, Madalmaade, Hispaania, Rootsi, Šveitsi, Iiri Vabariigi ja Ühendkuningriigi elanikele.
 2. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 29103 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 3. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.

Seotud tooted

 • PIXMA TS7650i

  Koduprinterid

  PIXMA TS7650i

  Kiire ja kõrgekvaliteediline printer, mis tänu oma väikestele mõõtmetele ja sujuvale kasutatavusele sobib laitmatult teie koduse elukorraldusega.
 • PIXMA TS7750i

  Koduprinterid

  PIXMA TS7750i

  Kiire ja kõrgekvaliteediline printer, mis tänu oma väikestele mõõtmetele ja sujuvale kasutatavusele sobib laitmatult teie koduse elukorraldusega.
 • PIXMA TS8750 seeria

  Koduprinterid

  PIXMA TS8750 seeria

  Printige terava tekstiga dokumente ja rikkalike värvidega fotosid, kasutades kuue tindiga kvaliteetset ning hõlpsalt kasutatavat multifunktsionaalset printerit, mis sobib kogu perekonna jaoks
 • Väikekontori printerid

  MAXIFY GX1050

  Püsige kodus töökas selle kiire, väikesemõõtmelise, kasutajasõbraliku ja säästliku täidetavate tindimahutitega kolm-ühes printeriga.
 • Väikekontori printerid

  MAXIFY GX2050

  Olge ka kodus produktiivne selle kiire, väikesemõõtmelise ja säästliku, 35-lehelise automaatse dokumendisööturiga neli-ühes printeriga.
 • PIXMA 650

  Koduprinterid

  PIXMA G650

  PIXMA G tootesarja esimene multifunktsionaalne printer koos kuue täidetava värvainepõhise tindimahutiga – PIXMA G650 ühendab omavahel konkurentsitu pildikvaliteediga printimise ja võimaldab toota suuri mahte väga väikeste kuludega.
 • Canon PIXMA G3570

  MegaTanki printerid

  PIXMA G3570 seeria

  Printige, kopeerige ja skannige kodust selle kiire, täidetavate tindimahutitega ja Wi-Fi-ühenduvusega printeriga
 • PIXMA TR4650 Series

  Tindiprinterid

  PIXMA TR4650 seeria

  Printimine, kopeerimine, skannimine ja faksimine – tänu kompaktsele ja lihtsasti kasutatavale seadmele on kõik tegevused imelihtsad.
 • MegaTanki printerid

  MAXIFY GX3050

  Kolm-ühes väikeettevõtte printer, mis aitab suurelt säästa

Seotud artiklid

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid õpilastele

  Iga õpilane vajab printerit – avastage parimad taskukohased võimalused vastavalt enda vajadustele.

 • NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Parim printer kodukontorite jaoks

  Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA ja MAXIFY printeritega.

 • PRINTIMINE

  Parimad Canoni printerid fotode printimiseks

  Ükskõik, kas soovite oma fotosid raamida, mälestusraamatusse või kleepsule panna – leidke parim printer enda loominguliste projektide jaoks.

 • NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Printeri, tindi ja paberi KKK

  Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.