LOOMINGULINE PRINTIMINE

Lõbutsege printimisega: viis põhjust, miks vajate kompaktset fotoprinterit

Fotode jagamiseks on tohutult palju loomingulisi võimalusi ning siin ei loe, kas olete noor või hingelt noor.
Erinevat värvi Canoni kompaktsed fotoprinterid puidust riiulil.

Lastest vanavanemateni ja ka kõik vahepealsed – teeme tänapäeval palju fotosid. Enamikul meist on nutitelefonides tuhandeid fotosid, mida me kunagi ei vaata, ja toredad mälestused lähevad sageli hiiglaslikes galeriides kaotsi.

Kompaktse fotoprinteriga saate kiiresti luua väljatrükke, mis kestavad kogu elu*. Lisaks saate printida, kus iganes soovite, ja äratada erilised hetked ellu, kus iganes viibite.

Kui lemmikud pildid on välja prinditud, saab nendega nii palju teha – meisterdada isiklikke fotokingitusi lähedastele, täita mälestusteraamatud kodusisustusideede või hinnaliste reisimälestustega.

Siin on viis võimalust, kuidas kompaktse Canoni printeriga loovusel lennelda lasta.

1. Eritellimusel valminud kingid ja kaardid

Canoni kompaktne printer valgel pinnal naeratava lapse raamitud foto kõrval.

Canon SELPHY CP1500 on täiuslik lahendus elu tähtsaimate hetkede jäädvustamiseks ja jagamiseks. Sellega saab printida postkaardiformaadis laborikvaliteediga fotosid (KP-36IP, 100 × 148 mm), mis mahuvad suurepäraselt standardraamidesse, nii et saate luua isikupäraseid kingitusi meeldejäävatest hetkedest, mida pere ja sõpradega jagada.

Käed hoiavad tahvelarvutit, millel on näha pilt naeratavast paarist ning nurgas olevast QR-koodist ja rakenduse SELPHY Photo Layout redigeerimisvõimalustest.

Rakendusega Canon SELPHY Photo Layout saate piltidele lisada templeid või filtreid ning luua isegi QR-koode, et lisada kutsele lingiga sündmuse asukoht.

Fotod on mõeldud jagamiseks ja nautimiseks ning lihtsasti kasutatav Canon SELPHY CP1500 on täiuslik lahendus oma lemmikpiltide kinkideks, postkaartideks ja kleepsudeks muutmiseks.

SELPHY CP1500 on saadaval kolmes eri värvis ning sel on stiilne ja moderne disain ja 8,9 cm värviline LCD-ekraan hõlpsa QR-ühendusega. Lisaks sellele, et see toimib Wi-Fi teel tõrgeteta nutitelefonide ning muude Apple’i ja Androidi seadmetega, on sel ka SDXC pesa mälukaardile talletatud piltide printimiseks ning USB-C pesa kaamerate ja välkmälude ühendamiseks.

SELPHY CP1500-ga saab printida aadressiridadega saatmisvalmis postkaarte, mis on suurepärane lahendus kallitele inimestele fotode saatmiseks, mida saab seejärel raami panna või külmikul eksponeerida.

Mini- ja krediitkaardiformaadis kleebistega saate õnnitluskaartidele ja sünnipäevakutsetele isikupära lisada. Võite pildistada hetke, mil laps mängib kingitud esemega, selle kleebisena välja printida ning tänukaardile kleepida. See on armas isiklik lähenemine, mis näitab saajale, kui hästi tema kingitus vastu võeti.

2. Loomingulised organiseerimisvõimalused

Noor tüdruk prindib Canoni kompaktsest printerist lehe minikleebiseid. Printeri kõrval on kirjatarbeid täis pinal.

Kasutage Canon SELPHY CP1500 printerit õpikutele ja kaustadele isikupäraste nimesiltide printimiseks.

Kätepaar kinnitab ettevaatlikult noorest jooksvast tüdrukust tehtud kleebise rohelisele veepudelile.

Saate printida ruuduformaadis (KC-18IS, 54 × 54 mm), krediitkaardiformaadis (KC-18IF, 54 × 86 mm) või miniformaadis (KC-18IL, 22 × 17,3 mm) kleebise paberile ning kleepida silte einekarpidele või veepudelitele.

Enamik meist sooviksid olla organiseeritumad, kuid pole päris kindlad, kuidas seda saavutada. Hõivatud lapsevanemad peavad lisaks isiklikele kiiretele ajakavadele jälgima ka laste omi. Canon SELPHY CP1500 on täiuslik tööriist aja üle kontrolli haaramiseks.

See kena ja stiilne kompaktne printer prindib postkaarte vaid 41 sekundiga ning erinevates suurustes kleebiseid. Seega saate kiiresti luua nimesildid õpikutele ja kirjatarvetele ning sildid köögianumatele ja perekondliku planeerija.

Saate isegi printida dokumendifotosid, luua isikupäraseid järjehoidjaid ning jagada QR-koodi printimise linke rakendusega Canon SELPHY Photo Layout.

3. Kergesti teostatavad mälestusteraamatud

Foto kätest, millega asetatakse fotosid avatud reisipäevikusse. Selle ümber on pildid, teip ja mälestusesemed.

Canon SELPHY Square QX10 prindib vaid 43 sekundiga kvaliteetseid kleebitavaid pilte, mis sobivad suurepäraselt reisipäevikute loomiseks.

Canoni kompaktse printeri kõrval on avatud mälestusteraamat kassipiltidega.

Äratage oma mälestusteraamat ellu kirjelduste, joonistuste ja muude mälestustega.

Miks mitte erilisest sündmusest, puhkusest või esimesest lemmikloomast mälestusteraamat luua? See võib olla väga rahuldust pakkuv ning tegevust naudivad igas vanuses pereliikmed.

Taskusuuruses ja alati valmis Canon SELPHY Square QX10 prindib 68 × 68 mm ruudukujulisi fotosid koos äärisega, nii et saate lisada käsitsi kirjutatud allkirjad. See on saadaval neljas stiilses värvitoonis ning toimib pesastatud murevaba kassetiga, mis on komplektis kleebise paberiga (XS-20L).

Rakendus Canon SELPHY Photo Layout võimaldab piltidele veelgi loomingulisemalt läheneda – saate lisada filtreid, ääriseid, templeid ja muud.

4. Kaunistage end ümbritsev ruum

Käsi hoiab Canon Zoemini 2 kompaktset fotoprinterit ning sellest paistavad kaks ringikujulist fotokleebist.

Muutke oma ruum isikupäraseks selle taskusuuruses Canon Zoemini 2-ga. Canoni ZINK TM 1,3" eellõigatud ringikujuline kleebise paber võimaldab printida lemmikselfisid ringikujuliste kleebistena peeglite ja inspiratsioonitahvlite jaoks.

Käed kinnitavad minipilte inspiratsioonitahvlile.

Üliõpilaselamus on minipildid kena ja kulutõhus võimalus lisada isikupära sageli ilmetule toale.

Hoolimata sellest, kas oled teismeline ja elad vanematega, elad ühiselamus või oled uhke esimese kodu omanik, on oma ruumi omanäoliseks muutmine alati lõbus.

Canon Zoemini 2 kaasaskantav printer mahub hõlpsasti taskusse ja toimib seesmise laetava akuga. Tänu ZINK (Zero INK) tehnoloogiale on segadus ja prügi eilne päev, nii et vajate vaid paberit, mis on saadaval 20- ja 50-lehelistes pakkides.

Printige näiteks välja oma lemmikpildid ja riputage need nööriga magamis- või elutoa seintele. Pere ja sõprade fotod toovad kõigile naeratuse näole.

Canoni spetsiaalsel ZINK fotopaberil on eemaldatav (ja ringlussevõetav) tagumine külg, nii et saate väljatrükitud pildid alati ka päevikusse, mälestusteraamatusse või ideetahvlile kleepida. See on lõbus lahendus ka õpikute või mobiiltelefoni kaane kujundamiseks.

5. Kohesed fotod jagamiseks

Selja tagant jäädvustatud kaks inimest, kes teevad Canoni mini fotoprinteri kaameraga selfit.

Canon Zoemini S2-l on samasugune Bluetoothi ühenduvus nagu Canon Zoemini 2-l, võimaldades printida fotosid otse nutitelefonist – käepärane lahendus koheseks jagamiseks.

Käed hoiavad telefoni ja lisavad rakenduses Canon Mini PRINT fotole kleebiseid.

Muutke rakenduse Canon Mini Print lõbusate ääriste ja kleebistega abil oma fotod isikupäraseks.

Sõpradega välja minnes, nädalavahetuse väljasõidul ja isegi festivalil on Canon Zoemini S2 ideaalne kaaslane. See on kompaktne ja kerge ning samasuguse akutoitega ZINK-tehnoloogia ja 7 × 5 cm paberiformaadiga nagu Canon Zoemini 2, kuid lisaks on sel sisseehitatud digikaamera koos peegli ja rõngasvalgustiga täiuslike selfide tegemiseks, mida vähem kui minutiga välja printida.

See tähendab, et saate jagada füüsilisi fotosid uute inimestega või sõpradega, keda väga sageli ei kohta – uue sõbraga festivalilt või abivalmis giidiga, kellega tuuril käisite – andes neile meene, mis endaga koju võtta.

Lisaks võimaldab rakendus Canon Mini Print kohandada pilte filtrite, eriefektide, joonistuste ja tekstiga. Selle rakendusega saate printida fotosid ka Facebookist, Instagramist, Google Photosist, DropboxTM-ist ja iCloudist ning selle saab App Store’ist ja Google Playst tasuta alla laadida.

Kokkuvõttes on Canoni kompaktsed printerid väga mitmekülgsed ning nendega saab ellu viia erinevaid projekte igas eluetapis. Printimine võib olla imeliselt lõbus, kui avastate loomingulise võimaluse oma fotode kasutamiseks.

*Kui neid hoiustatakse albumis. Põhineb kiirendustesti meetodil, eeldusel, et temperatuur on 23 °C / 73,4 °F ja niiskus 50%.

Dropbox on ettevõtte Dropbox, Inc. kaubamärk.

Autor: Matthew Richards

Seotud tooted

 • Koduprinterid

  SELPHY CP1500

  Selle hõlpsasti kasutatava kompaktse fotoprinteriga saate luua värvirohkeid ja väga vastupidavaid väljatrükke.
 • Koduprinterid

  SELPHY CP1300

  Stiilne kaasaskantav mudel ilusate väljatrükkide ja dokumendifotode juhtmevabaks printimiseks ühilduvatest nutiseadmetest ja kaameratest.
 • Koduprinterid

  SELPHY SQUARE QX10

  Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.
 • Koduprinterid

  Canon Zoemini 2

  Selle taskumõõdus akutoitega Zoemini 2 printeriga saate printida otse nutitelefonist igal ajal, igal pool.
 • Kiir- ja taskuprinteriga kaamerad

  Canon Zoemini S2

  Viige oma selfid järgmisele tasemele, kasutades taskusse mahtuvat printerit, mis on varustatud peegli, ringvalgusti, kaugpäästiku ja reaalajavaatega.
 • Seotud artiklid