LOOMINGULINE PRINTIMINE

Printige oma perele lõbus aardemäng

Ärge olge igavad, tooge oma päeva põnevust – lugege, kuidas saab PIXMA printeri ja natukese fantaasiaga vahvaid seiklusmänge luua.
Foto lauale asetatud Canon PIXMA printerist koos paberkarpide ja käsitsi joonistatud kaardiga.

Lõbusa seiklusmängu jaoks ei pea kodust üldse kaugele sõitma. Lapsed armastavad mänge – ja eriti siis, kui selle lõpus ootab neid mõni vahva üllatus. Kui ühendate fantaasia, Creative Parki toredad projektid, Canoni printeri ja kahepoolse mati fotopaberi, saate kergesti luua koduse minirännaku. Ise otsustate, kas soovite, et aardekaart viiks peidetud šokolaadimüntideni või pakuks teel erinevaid väljakutseid.

Kui olete mängu jaoks koha välja valinud, saate kaardi välja printida ja pere või sõpradega jagada. Seejärel valmistage aardekirstud, täitke need varandusega ning peitke kirstud kas aeda või kohalikku parki. See on ideaalne sünnipäevade või muude koosviibimiste jaoks. Muidugi võib seda kasutada ka laste lõbustamiseks suvisel vaheajal. Lisaks on see tore projekt, mida saab teha kogu perega. Selleks järgige seitset lihtsat sammu.

1. Kujundage oma kaart

Foto kahest tüdrukust, kes värvivad laua taga kaarti. Nende kõrval on PIXMA printer.

Kaasake lapsed kaardi kujundamisse. Kui nad on väga noored, siis tehke ise kõigepealt musta vildikaga piirjooned ette ja laske neil kaart ära värvida.

Pärast seda, kui olete valinud aardemängu asukoha, tuleb luua kohale vastav kaart. Ärge muretsege autentsuse pärast, kuna lastele ei ole vaja liiga keerulist kaarti. Proovige lisada kaardile kergesti äratuntavaid maamärke, nt aias asuv kasvuhoone või kohalikus pargis kasvav suur puu. Lisage kaardile ka värve, et see ilusam välja näeks.

2. Kopeeri ja prindi

Foto noorest tüdrukust, kes nõjatub üle laua, et vajutada PIXMA printeri puuteekraanil olevaid nuppe.

Canon PIXMA printeritel, nagu PIXMA TS8350 seeria, on kopeerimisfunktsioon, mis võimaldab kergesti kaardist koopiaid teha.

Foto emast, kes näitab oma noortele tütardele värvitud kaarti ja selle printimise protsessi.

Kui soovite, saate luua oma kaardist ka digitaalse versiooni. Selleks vajutage kopeerimisnupu asemel skannimisnuppu. Seejärel saate kaardi arvutisse ja otse nutitelefonisse saata, kasutades rakendust Canon PRINT. Siis võite kaarti ka oma sõprade ja pereliikmetega jagada, et ka nemad saaksid teie vahva seiklusega liituda.

Väga tõenäoline, et teil on mängu jaoks vaja rohkem kui ühte kaarti, eriti kui plaanite mängu peo jaoks. Hea uudis on see, et Canoni printer, nagu Canon PIXMA TS8350 seeria, võimaldab teil oma kaardist kergesti sobival hulgal koopiaid valmistada. Lihtsalt asetage oma kaart skannerile, sisestage paber, vajutage kopeerimisnupule ja järgige ekraanil kuvatavaid juhiseid. Kindlasti seadistage prindisätete alt õige prindimaterjali tüüp. Meie kasutasime matti fotopaberit.

3. Kasutage Creative Parki

Foto inimesest, kes prindib telefoni installitud Creative Parki rakenduse kaudu.

Kõik Creative Parki rakenduse mallid on varustatud allalaaditavate ja prinditavate juhistega.

Kui kaardid on välja prinditud, on aeg aardekirstud valmis seada. Selleks kasutage Canoni Creative Parki rakendust. Võite kasutada kas töölaua versiooni või kasutajasõbralikku Creative Parki rakendust1, mis on saadaval kas App Store’i või Google Play kaudu. Pärast allalaadimist on vaja luua konto (kui teil seda veel ei ole). Rakendus on tasuta ja teil on võimalus kasutada sadu erinevaid malle ja ideid ning neid oma Canoni printeriga välja printida. Sobivate aardekirstude leidmiseks kasutage otsingufunktsiooni. Vastavalt päeva teemale valisime meie lehe disainiga kuubiku ja aardekirstu meenutava karbi.

4. Printige välja valitud mall

Foto kahest tüdrukust, kes ootavad innukalt Canon PIXMA printerist välja prinditavat paberkarbi disaini.

Kergesti ühilduvad Canon PIXMA printerid muudavad Creative Parki rakendusest printimise imelihtsaks.

Tänu Canoni printerite, nagu PIXMA TS8350 seeria, juhtmevabale ühenduvusele saab valitud mallid otse rakendusest välja printida. Selleks vajutage ekraani vasakus alumises nurgas olevale printeriikoonile, misjärel juhendab rakendus Canon PRINT teid kogu printimisprotsessi osas – alustades paberiformaadist kuni prindimaterjali valikuni. Kui olete need sammud ära teinud, saadab Creative Parki rakendus vastava teabe juhtmevabalt printerisse, pärast mida alustab printer printimist.

5. Valmistage aardekirstud

Foto inimesest, kes lõikab kääridega karbi disaini välja.

Tänu lihtsasti järgitavatele juhistele valmivad Creative Parki kirstud ja karbid kiirelt ja kergelt.

Fofo emast ja tütardest, kes meisterdavad koos paberkarpe.

Pärast lõikamistööd saavad lapsed alustada voltimise ja liimimisega ning nautida enne õueminekut toredat käsitööprojekti.

Kui aardekirstude disainid on välja prinditud, on aeg need lõbusasti kokku panna. Esmalt tuleks muidugi osad välja lõigata, mida võiks teha täiskasvanu. Või kui teil on olemas lastesõbralikud käärid, siis võite lasta ka lapsel seda teha. Osade karpide kokkuvoltimine on väga lihtne, aga teiste puhul võib olla vajalik ka liimi kasutada. Pidage meeles, et Creative Parki rakenduses on olemas ka kergesti järgitavad sammsammulised juhised.

6. Lisage varandus ja viige aardekirstud peitu

Foto kuldsetest šokolaadimüntidest, mida asetatakse paberkarpi. Karbi kõrval on värviline käsitsi joonistatud kaart.

Kui karp on valmis, võib sinna sisse ka väikese üllatuse panna. See on suurepärane auhind pärast toredat seiklust.

Foto lehe disainiga karbist, mis on asetatud aias olevate taimepottide kõrvale.

Kui aardekirst on valmis, on aeg see ära peita – pea meeles, et paneksid selle veidi madalamale, et väikesed käekesed selle kätte saaksid.

Kui aardekirstud on valmis (pärast mida hüppavad lapsed tõenäoliselt juba põnevusest üles-alla), on aeg need aeda või kohalikku parki ära peita. Ja mäng võibki alata! Peitmise ajal veenduge, et väikesed silmapaarid teid samal ajal jälgimas ei oleks. Kui kõik kirstud on paigas, märkige kaardile kohad, kus aare peidetud võiks olla.

7. Alustame mänguga!

Foto emast ja tema tütardest, kes vaatavad suures aias aardekaarti.

Nüüd on aeg lõbutsema hakata! Laske lastel valmis saanud kaardi abil aardekirstud ja peidetud varandus üles otsida.

Foto noorest tüdrukust, kes haarab taimepotist paberist aardekirstu.

Ja nii teil ongi põnev tegevus, mis aitab päeva toredalt sisustada ja lapsi värske õhu kätte suunata.

Seejärel andke kaardid lastele ja aidake neil vajaduse korral aardekirstud üles leida. Võtke kindlasti ka oma Canoni kaamera kaasa, et saaksite seiklusmängust toredaid pilte jäädvustada!

Autor: Phil Hall

  1. Lisateavet toetatud Canoni tindipritsprinterite ühilduvuse kohta leiate siit.

Seotud tooted

Seotud artiklid