PRINTERIGA MEISTERDAMINE

Muutke need jõulud pisut erilisemaks – printige oma jõulukaadid ise välja

Võtke plaani jõulupildistamine ja järgige meie lihtsat sammsammulist juhendit, et luua ise oma jõulukaarte.
Kodus prinditud jõulukaart, käsitööna valminud kaunistused ja Canoni kahepoolne matt paber asetatud riidele, millel on näha kuusemotiivi.

Personaalse jõulukaardi saatmine on tõeliselt armas žest ja palju lõbusam kui niisama poest ostmine. Unikaalse kaardi loomine on väga kerge – vajate selleks sobivat fotot, Canon PIXMA printerit (nt Canon PIXMA TS5350a seeria) ja pakki Canoni kahepoolset matti paberit.

Kui teil on juba foto olemas, siis laadige see rakendusse Easy-PhotoPrint Editor, ühendage soovitud malliga ja lisage tekst ning graafika. Kui plaanite jäädvustada uue foto, siis kutsuge ka sõbrad või pereliikmed kampa ja pange selga jõulukampsunid. Või siis tehke nagu meie ja lavastage lemmikloomadega jõulupilt. Olenemata sellest, millise valiku te teete, need seitse lihtsat sammu aitavad teil luua ja printida täpselt sellise jõulukaardi nagu soovite.

Kodus prinditud jõulukaart koos käsitööna valminud kaunistuste ja kuuseehetega.

Teie Canon PIXMA printer ei ole kasulik ainult eelmainitud jõulukaartide printimiseks, vaid ka pildistamiseks sobivate kaunistuste ja rekvisiite loomiseks.

1. Planeerige pildistamist

Kui olete otsustanud ise pilte teha, siis äkki soovite luua ka pühadele sobiva tausta? Creative Park on täis allalaaditavaid jõulukaunistuste malle: sealt leiab nii pärgasid ja vanikuid kui ka lumehelbeid ja kuuseehteid. Pühadeaega sobivaid ideid leiate ka rakendusest Creative Park, mis on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi seadmele. Rakenduse saate alla laadida App Store’ist või Google Playst. Rakendusest Creative Park printimiseks on teil vaja luua ühendus ühilduva Canon PIXMA tindipritsprinteriga. Toetatud printerimudelite* kontrollimiseks lugege printerite loendit*.

2. Valige kaardile mall

Naine sirvimas jõulukaartide malle nutitelefonisse laaditud rakenduses Easy-PhotoPrint Editor.

Rakenduses Easy-PhotoPrint Editor on rohkelt erinevaid jõulukaartide malle.

Rakenduses Easy-PhotoPrint Editor on suur valik jõulukaartide malle. Disainivalikute nägemiseks avage rakendus ja valige avakuvalt „Cards“ (Kaadid). Kui soovite vaadata ainult neid malle, mis on mõeldud spetsiaalselt eelvolditud kahepoolsele matile paberile, vajutage ülemises vasakpoolses nurgas olevat filtreerimisnuppu „Filter“ ja valige „Card format“ (Kaardiformaat) alt „Half-fold“ (Poolvolditud). Kerige allapoole, et vaadata kaardikategooriaid „Christmas“ (Jõulud) või „Season’s Greetings“ (Pühadetervitused). Kui olete leidnud sobiva, laadige see endale alla ja valige „Paber size“ (Paberiformaat) alt 7" × 10".

3. Importige oma pilt

Rakendus Easy-PhotoPrint Editor laseb teil importida pilte erinevatelt platvormidelt (sh teie enda telefon), nagu image.canon, Dropbox, Facebook, Google Drive, Instagram, OneDrive või Google Photos. Nii on pildi valimine lihtsam kui kunagi varem. Kui kasutate rakendust ja veebipõhist salvestusruumi esimest korda, peate sisestama oma sisselogimisandmed. Sirvige oma pilte ja valige üks või paar, mida kasutada soovite. Seejärel vajutage „Next“ (Järgmine), et neid valitud küljendusse saata.

4. Redigeerige oma kaarti

Inimene kasutamas nutitelefoni, et muuta oma jõulukaardi disaini rakenduses Easy-PhotoPrint Editor.

Saate muuta oma kaarti rakenduses Easy-PhotoPrint Editor – lisage lõbusaid templeid, lisapilte või isiklikke sõnumeid.

Ekraani allosast leiate lihtsasti kasutatavad tööriistad, millega saate kaardile pilte lisada või teisi malle proovida. Saate kasutada ka templeid, jutumulle ja tähekesi või kui soovite midagi asjakohasemat, siis lumehelbeid või iileksioksi. Võite lisada ka tekstikaste, millega saate edastada oma sõpradele ja perele isiklikke sõnumeid.

5. Lisage paber

Jõulukampsunit kandev naine sisestamas paberit Canoni PIXMA printerisse.

Kui olete printimiseks valmis, sisestage printerisse kahepoolne matt paber.

Kui olete kaardiga rahul, laadige printerisse kahepoolne matt paber. Nagu märgata võisite, on paberilehed juba eelnevat volditud, et kaartide valmistamine oleks veelgi kergem. Paberipakis on olemas ka ümbrikud.

6. Printige kaart välja

Kodus prinditud jõulukaart väljumas Canon PIXMA TS5350 seeria printerist.

Canon PIXMA TS5350a seeria printer on ideaalne töövahend meisterduste ja loomingulise tegevuse jaoks. Lisaks saate printida otse oma nutitelefonist.

Naine hoidmas käes kodus prinditud jõulukaarti.

Canoni kahepoolne matt paber annab teie kaardile professionaalse viimistluse ja see on kergemaks voltimiseks juba eelnevalt kokku murtud.

Kui olete printimiseks valmis, vajutage ekraani ülemises parempoolses nurgas olevat valikut „Next“ (Järgmine). Kui kasutate rakendust Easy-PhotoPrint Editor koos Canon PIXMA TS5350a seeria printeriga esimest korda, järgige ekraanile ilmuvaid juhiseid ja ühendage rakendus printeriga. Kui rakendus on printeriga ühendatud, valige „Print“ (Prindi).

7. Voltige ja pange teele

Naine sisestamas kodus prinditud kaarti valgesse ümbrikku.

Kahepoolse mati paberi komplektis on olemas ka ümbrikud, et saaksite oma prinditud kaardid kohe teele panna.

Voltige kaart ettevaatlikult kokku, kirjutage juurde oma soovid ja tervitused, asetage kaart ümbrikusse ning pange ümbrik posti. Siis on aeg maha istuda ja järgmist pühadeaegset projekti planeerida.

Autor: Angela Nicholson

* Kui teie printer ei ole toetatud, külastage Creative Parki veebisaiti.

Seotud tooted

 • Tindiprinterid

  Matte Photo Paper MP-101

  Matt fotopaber pakub kvaliteetseid mattviimistlusega fotosid, graafikat ja teksti. Sobib ka loomingulisemaks kasutuseks, nt tervituskaartide, väljapanekute ja paberikunsti loomiseks.
 • Tindiprinterid

  Matte Photo Paper MP-101D

  Muutke oma ideed reaalsuseks, kasutades seda mitmekülgset prindimaterjali. See on ideaalne valik asjaarmastajatele ja meisterdajatele, kes tahavad ise õnnitluskaarte teha, oma väljalõigete albumit täiendada või Creative Parki projekte proovida.
 • Koduprinterid

  PIXMA TS5350a seeria

  Teostage oma loomingulisi projekte tänu PIXMA TS5350a seeria mitmekülgsele prindimaterjalide toele, ägedatele rakendustele ja sujuvale nutitelefoniga ühilduvusele

Seotud artiklid

 • LEMMIKLOOMA PORTREED

  Lõbusad ja pidulikud lemmiklooma portreed

  Lihtsad nipid, nõuanded ja tehnikad rabavate lemmikloomafotode jäädvustamiseks sel jõulupühal.

 • PRINTERIGA MEISTERDAMINE

  Parimad näpunäited paberist kingituste meisterdamiseks

  Avastage, kuidas valmistada tähendusrikkaid kingitusi Canoni rakenduse Creative Park ja PIXMA printeri abil.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Talvine meisterdamisülesanne

  Looge PIXMA printeri ja Creative Parki abil igasuguseid paberist dekoratsioone alates jõulupuu tipukaunistustest kuni lumehelveste ja kuuseeheteni.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Paberist meisterdatud lauakaunistused

  Valmistage Creative Parki abil igaks sündmuseks kaunid lauakaunistused.