VIDEOBLOGIMINE

Parimad Canoni kaamerad videoblogimise jaoks

Lugege lähemalt, kuidas need suurepärased Canoni videoblogimise kaamerad muudavad teie videod elavamaks, pakkudes erinevaid kontrollivõimalusi ja vapustavat kvaliteeti.
Inimene vlogimas Canon EOS R10 kaameraga. Taustal on vilju täis apelsinipuu.

Videoblogimine annab teie jälgijatele võimaluse teid paremini tundma õppida – ja vlogi filmimiseks on teil vaja videoblogimise kaamerat. Vahet ei ole, kas teie eesmärk on saada tuhandeid sotsiaalmeedia jälgijaid ja YouTube’i tellijaid või tahate oma hobi või puhkusereise dokumenteerida – vlogid pakuvad palju loomingulisi võimalusi enda ja oma elu jagamiseks. Tõsi on, et maailmas tegutseb palju vlogijaid, kuid avatud ja loomingulised inimesed, kel on edasi anda tugevat sõnumit, leiavad alati viisi enda kuuldavaks tegemiseks.

Nii, avatus ja sõnum on teie enda teha. Kui otsite aga parimaid Canoni videoblogimise kaameraid, siis aitavad siin loetletud kaamerad teil lõbusal ja lihtsal viisil oma ideid ellu viia, tagades samal ajal videokvaliteedi ja loomingulise juhtimise, mida vajate viimistletud vlogi loomiseks. Kõigil nendel Canoni videoblogimise kaameratel on sisseehitatud Wi-Fi ja Bluetooth, tänu millele saate oma videoid ja pilte vaid hetkega nutiseadmesse ning sealt edasi sotsiaalmeediasse jagada.

Siin on parimad Canoni videoblogimise kaamerad – lugege edasi ja saate teada, miks.

Välitingimustes tehtud tootepilt Canoni kaamerast EOS R10, millele on video filmimiseks kinnitatud mikrofon ja ministatiiv.

Canon EOS R10 on disainitud seiklushimulistele loojatele. Vaid 429-grammise kaaluga on see suurepärane lisandus reisivlogijate ning kõigile, kes jäädvustavad kaamerat käes hoides ja käigu pealt.

1. Canon EOS R10

Parim Canoni videoblogimise kaamera algajatele ja igapäevastele sotsiaalmeedia sisuloojatele.

 • Sensor: 24,2 MP APS-C formaat
 • Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem silma, näo, looma ja sõiduki jälgimisega.
 • Ekraan: 7,6 cm, 1,04 miljoni punktiga muudetava nurgaga LCD-puuteekraan
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160); 6K (ülediskreeditud)
 • Objektiivisüsteem: RF-S objektiivid; RF objektiivid (1,6× kärpimisfaktor); EF ja EF-S objektiivid kinnitusadapteritega
 • Pildiotsija: 2,36 miljoni punkti elektrooniline pildiotsija (EVF) 0,95× suurendusega
 • Heli: sisseehitatud mikrofon sisemise müravähendusega; mikrofonisisend
 • Video taimerirežiim: 2 sekundit, 10 sekundit, kaugjuhitav
 • Video: saadaval vertikaalne video
 • Kaal: 429 g


Pole tähtis, kas olete areneva sotsiaalmeediakontoga entusiastlik videograaf või algaja, kes otsib parimat videoblogimise kaamerat oma YouTube’i karjääri alustamiseks – Canon EOS R10 on teie jaoks õige valik. EOS R10 avab taskukohaselt ukse Canoni peeglita EOS R süsteemi maailma ja Canoni professionaalsel tasemel RF-kinnituse abil saate välkkiirelt automaatteravustada, kasutades erilahendusega RF-S objektiive. Nende hulka kuulub taskukohane ja kompaktne Canon RF-S 18–45mm F4.5-6.3 IS STM, mis on täiuslik üldotstarbeline objektiiv peeglita süsteemiga alustajatele.

Canoni nutikas pidevalt arenev automaatteravustamine võimaldab EOS R10 kaameraga vaevata jälgida silmi ja nägusid kogu kaadri ulatuses1, nii et püsite valgustingimustest hoolimata alati tähelepanu keskpunktis. Lemmikloomade kaasamiseks suudab EOS R10 jälgida ka loomi.

Selle 24,2 MP APS-C sensor tagab loodava sisu jaoks vajaliku suurepärase kvaliteedi, pakkudes 4K-pilti kuni 60p kaadrisagedusega ja piiranguteta salvestusaega. Filmikunstiliste aegluubis stseenide jäädvustamiseks salvestab EOS R10 täis-HD režiimis 120 kaadrit/s ning selle vertikaalsed jäädvustamisrežiimid sobivad kasutamiseks Instagrami lugudes ja TikTokis.

EOS R10 on loodud kaamerat käes hoidvatele videoblogijatele. Kaamera kaalub vaid 429 grammi ja on mitmekülgsuse tagamiseks varustatud muudetava nurgaga puuteekraaniga, et saaksite end jäädvustamise ajal näha ning kogu päeva muretult vlogida. Kasutage seda koos kerge ja kompaktse objektiiviga Canon RF 16mm F2.8 STMsee on suurepärane objektiiv algajatele videoblogijatele, et saavutada teravad, selged ja ülilainurgaga vaated. Pange tähele, et kui kasutate APS-C sensoriga kaameral täiskaadrilise kaamera jaoks mõeldud RF-objektiivi, suurendab see objektiivi ulatust 1,6×, mis tähendab, et subjekt täidab suurema osa kaadrist.

Vanasti vajasid isegi mõned parimad juutuuberitele ja sisuloojatele mõeldud videoblogimise kaamerad väliseid mikrofone. Kuid EOS R10 kaameral on sisseehitatud mikrofon, mis vähendab automaatselt sisemist kaameramüra, et tagada käigu pealt vlogimiseks puhas heli.

Naine seismas seljaga kaamera poole, hoides väljasirutatud käes Canon EOS R7 kaamerat, mille külge on kinnitatud mikrofon.

32,5-megapiksline sensor ja sama kõrgetasemeline automaatteravustamise süsteem, mis on kasutusel professionaalsetes Canoni kaamerates nagu EOS R5 ja EOS R5 C, muudavad mudeli EOS R7 suurepäraseks valikuks loojatele, kes soovivad oma sisu uuele tasemele viia.

2. Canon EOS R7

Digitaalse sisu loojatele ja professionaalsel tasemel funktsioone ihkavatele entusiastidele

 • Sensor: 32,5 MP APS-C formaat
 • Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem silma, näo, looma ja sõiduki jälgimisega.
 • Sissehitatud pildistabilisaator (IBIS): jah
 • Ekraan: 7,6 cm, 1,62 miljoni punktiga muudetava nurgaga LCD-puuteekraan
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160); 7K (ülediskreeditud)
 • Salvestusruum: kahekohalised SD-kaardipesad
 • Pildiotsija: 2,36 miljoni punktiga EVF 1,15× suurendusega
 • Objektiivisüsteem: RF-S objektiivid; RF objektiivid (1,6× kärpimisfaktor); EF ja EF-S objektiivid kinnitusadapteritega
 • Heli: sisseehitatud mikrofon sisemise müravähendusega; mikrofonisisend
 • Video taimerirežiim: 2 sekundit, 10 sekundit, kaugjuhitav
 • Video: saadaval vertikaalne video
 • Kaal: 539g


Kui olete kogenud digitaalse sisu looja või soovite lihtsalt oma videoblogide sisu täiustada, et seda silmapaistvamaks muuta, on professionaalse kvaliteediga EOS R süsteemi APS-C kaamera nagu Canon EOS R7 teile täiuslik kaaslane. Kombineerides selle 32,5-megapikslise sensori RF-objektiivi kinnitusega, mille abil saate kasutada Canoni professionaalsel tasemel RF-objektiive, või teie olemasoleva EF-S ja EF-objektiiviga, annab EOS R7 teie sisule YouTube’is või Instagramis silma paistmiseks selge ja professionaalse eelise. EOS R7 kasutab sama nutikat automaatteravustamist nagu EOS R10 ning 527 automaatteravustamistsooni (pildistamisel 651), et jälgida subjekte, nägusid ja silmi kogu kaadri ulatuses1 ja tagada, et iga sekund teie videost on terav.

Tulevikkuvaatavatele iseseisvatele sisuloojatele mõeldud EOS R7 pakub 4K eraldusvõimet kaadrisagedusega 60p ja 7K ülediskreetimisega videot sagedusega 30p, mis tagab 4K-pildile vähendades uskumatu detailsuse. Canon Log 3 sisesalvestus tagab järeltöötluses suure loomingulise paindlikkuse.

Sisseehitatud 5-teljelise pildistabilisaatoriga EOS R7 on loodud stabiilseks käsitsi jäädvustamiseks, seda isegi kehvas valguses ja pildistabilisaatorita objektiiviga jäädvustades. Kasutades seda koos pildistabilisaatoriga RF-objektiiviga nagu mitmekülgne Canon RF 35mm F1.8 MACRO IS STM, mis kombineerib laia vaatenurga ereda maksimaalse avaga, pakub EOS R7 sujuva ja värinavaba sisu loomiseks kuni 7-astmelist2 pildi stabiliseerimist, isegi kui filmite kõndimise ajal.

Tolmu- ja veekindlal EOS R7 kaameral on ka kaks kaardipesa samaaegseks salvestamiseks, et kogu materjal oleks varundatud. Kõik need funktsioonid teevad mudelist EOS R7 ideaalse kaaslase seiklushimulistele sisuloojatele, kes ei tea kunagi, mis tingimustel nad filmima asuvad.

Nagu mudelil EOS R10 on ka mudelil EOS R7 muudetava nurgaga LCD-puuteekraan käsitsi videoblogimiseks ning sisemise müravähendusega sisseehitatud mikrofon, mis tagab videokvaliteedile vastava heli.

Helesinise jakiga naine vaatamas statiivile kinnitatud Canoni kaamera EOS RP muudetava nurgaga puuteekraani.

EOS RP 26,2-megapiksline CMOS-sensor toimib äärmiselt hästi nõrgas valguses ning muudetava nurgaga LCD-puuteekraan tagab selge ülevaate jäädvustatavast subjektist.

3. Canon EOS RP

Võimas täiskaadriline peeglita kaamera uute loominguliste võimaluste otsinguil videoblogijatele

 • Sensor: 26,2 MP täiskaadriline CMOS
 • Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem näo ja silma jälgimise ning tuvastamisega kuni väärtuseni EV –5
 • Ekraan: 7,5 cm, 1,04 miljoni punktiga muudetava nurgaga LCD-puuteekraan
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
 • Objektiivisüsteem: Canoni professionaalsed RF-objektiivid; RF-S-objektiivid; EF- ja EF-S-objektiivid kinnitusadapteritega
 • Pildiotsija: 2,36 miljoni punktiga OLED värviline EVF
 • Heli: sisseehitatud stereomikrofonid; mikrofonisisend
 • Video taimerirežiim: 2 sekundit, 10 sekundit, kaugjuhitav
 • Video: saadaval vertikaalne video
 • Kaal: 485g


Täiskaadriline kaamera nagu Canon EOS RP on suurepärane võimalus loomingulisuse avardamiseks, kui olete juba veidi kogenum. Selle suur ja ülitundlik 35 mm sensor tagab parema võimekuse keerulistes ja muutuvates valgustustingimustes ning suurema kontrolli teravussügavuse üle, mis annab võimaluse reguleerida loodava sisu meeleolu ja õhkkonda.

EOS RP pakub kõiki vajalikke tööriistu piiride nihutamiseks, näiteks Canoni nutikas automaatteravustamissüsteem, mis tuvastab ja jälgib nägusid ning silmi, kombineerituna täiustatud kiire teravustamisega RF-objektiividega, et teie sisu oleks sujuv ja terav 4K-kvaliteedini välja. Selle korpus on ideaalne kasutamiseks taskukohase ülilainurk-RF-objektiiviga nagu Canon RF 16mm F2.8 STM, mis on disainitud videoblogijatele ja sisuloojatele.

Suurepäraselt sobiksid ka kerge RF 24mm F1.8 MACRO IS STM, millel on kaunilt hägustatud tagaplaani saavutamiseks osaline makrofunktsioon, või sujuv ja vaikne ülilaia suumiga mitmekülgne RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM. Mõlemal objektiivil on käsitsi filmitud videote stabiilsena hoidmiseks sisseehitatud pildistabilisaator.

EOS RP kasutajaliides ja menüüpaigutus on sama intuitiivne nagu kõigil teistel Canoni digikaameratel. Kaameral on 23 kohandatavat funktsiooni, mille saab määrata funktsiooninuppudele, ja rakendus Canon Photo Companion tutvustab teile kõiki kaamera funktsioone. Lisaks mahuvad kõik kaamera professionaalsed funktsioonid selle väikesesse ja kergesse korpusesse, mis tähendab, et jaksate EOS RP kaamerat kogu päeva sisu loomiseks käes hoida.

Beeži kampsuni ja prillidega mees vaatamas kaamera Canon M50 Mark II muudetava nurgaga ekraani.

Kuulsusest pagar ja vlogija Matt Adlard kasutas Canoni kaamerat EOS M50 Mark II, et jäädvustada oma vapustavat toiduloomingut.

Valik ruudukujuliselt asetatud tarvikuid, sh EOS M50 Mark II, objektiivid, välklamp ja mikrofon.

Loomingulise paindlikkuse jaoks saab mudeliga EOS M50 Mark II Canoni kinnitusadapteri EF-EOS M abil kasutada EF- ja EF-S-objektiive, kuid kompaktsed ja spetsiaalsed Canoni EF-M-objektiivid sobivad videoblogimise jaoks ideaalselt.

4. Canon EOS M50 Mark II

Mitmekülgne peeglita Canoni kaamera, mis on mõeldud nii siseruumides kui ka väljas kasutamiseks

 • Sensor: 24,1 MP APS-C formaat
 • Ekraan: 7,5 cm muudetava nurgaga puuteekraan
 • Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem näo ja objekti jälgimisega
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
 • Objektiivi süsteem: ühildub väikeste ja kergete EF-M-objektiividega ning Canoni kinnitusadapterit EF-EOS M kasutades ka EF- ja EF-S-objektiividega.
 • Heli: mikrofoni sisend
 • Video taimerirežiim: 2 sekundit, 10 sekundit, kaugjuhitav
 • Video: saadaval vertikaalne video


Canoni kaamera EOS M50 Mark II loomisel on silmas peetud videote – ja eriti vlogide – filmimist. Näiteks pakub EOS M50 Mark II 143 automaatteravustamispunkti (oleneb kasutatavast objektiivist) ning kahepikslilist automaatteravustamist koos näo ja objekti jälgimisega. Valige subjekt ükskõik kust peaaegu kogu kaadri seest, ärge lohistage, vaid lihtsalt puudutage kohta, mida soovite teravustada, et automaatteravustamispunkti liigutada või luua professionaalne teravustamisefekt.

EOS M50 Mark II on suurepärane kaamera nõrgas valguses filmimiseks. 4K salvestuse puhul on kaamera ISO-valgustundlikkus kuni 6400, mis tähendab, et saate nautida alati selget pilti ja täpseid värve, olenemata sellest, kas filmite toodete lahtipakkimist lambiga valgustatud toas või linnatänavatel kõndimist ereda päikese käes. Kui te ei soovi filmida 4K-s, võimaldab HD-kvaliteet laiendada ISO-valgustundlikkust 100 pealt kuni 25 600-ni. Selle abil saate filmida ka kuuvalguse käes ja vaatajad näevad ikka teie nägu!

Tänu täielikult liigendatud muudetava nurgaga ekraanile saate seda kergesti ümber pöörata ja hoida ennast kaadris ka liikvel olles, kui külastate oma kohalikku toiduturgu või matkate Apalatšide radadel. Kaamera EOS M50 Mark II automaatteravustamissüsteem asetab teie näo peale ristküliku, et näidata fookuses olemist, ja kaamerasisene video digitaalne pildistabilisaator tagab stabiilse salvestuse isegi käest jäädvustades.

Sellel on ka sisseehitatud stereo-mikrofon, lisaks 3,5 mm stereo-minipistik, millesse võite sisestada välise mikrofoni. Ja objektiivi komplekti Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM kinnitamisel istub EOS M50 Mark II kenasti teie käes. See võimaldab teil end väljasirutatud käega filmida, ilma, et käsi väsiks.

Suure mantliga mees filmimas ennast käes hoitavale stabiliseerijale kinnitatud kaameraga Canon PowerShot G7 X Mark III.

Video- ja fotokunstnik Jamie James pani Canoni kaamera PowerShot G7 X Mark III proovile välisessioonil.

Canon PowerShot G7 X Mark III türkiissinisel matil koos välise mikrofoni ja kaugjuhtimispuldiga.

Ärge laske helil end alt vedada. Kaameral PowerShot G7 X Mark III on 3,5 mm pesa välise mikrofoni jaoks, mis tähendab, et teie hämmastavat videokvaliteeti täiendab sama laitmatu heli.

5. Canon PowerShot G7 X Mark III

Taskusse mahtuv ja mitmekülgne Canoni videoblogimise kaamera

 • Sensor: 20,1 MP pakitud CMOS 1.0
 • Ekraan: 7,5 cm kallutatav puuteekraan
 • Automaatteravustamissüsteem: pidev automaatteravustamine koos näo ja objekti jälgimisega, 31-punktiline automaatteravustamine, 4-astmeline objektiivi nihke tüüp, nutikas pildistabilisaator koos 5-teljelise täiustatud dünaamilise pildistabilisaatori ja automaatse tasandamisega
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
 • Filter: sisseehitatud ND-filter
 • Video: saadaval vertikaalne video


Canon PowerShot G7 X Mark III on taskusse mahtuv suure sensoriga kompaktne kaamera, mis on varustatud sisseehitatud 24–100 mm (ekvivalent) f/1.8-2.8 objektiiviga. Kerge kaalu ja suure sensori kombinatsioon teevad sellest tõelise abimehe just vlogijatele ning parima kaamera liikvel olles YouTube’i videoblogide jäädvustamiseks. Võite selle panna oma taskusse ja kõikjale kaasa võtta – nii olete alati valmis materjali üles võtma. Sisseehitatud objektiiv on välkkiire, tänu millele ei jää te ilma ühestki hetkest ja ülestõstetav ekraan tagab, et enda kaadris hoidmine oleks võimalikult lihtne.

PowerShot G7 X Mark III pakub suurt fookuskaugust ja -ulatust. Näiteks saate spordiüritusel kaamerasse võtta kogu stseeni enne suumimist kuni 100 mm kaugusele, et jäädvustada kogu tegevust. Siis suumige uuesti välja, keerake puuteekraan ümber ja filmige oma reaktsiooni!

PowerShot G7 X Mark III on varustatud ka suurepärase näo tuvastamise ja jälgimise režiimiga. See tähendab, et saate vabalt ringi liikuda, oma käed erutusest üles visata ja näidata oma reaktsiooni, muretsemata sellepärast, et nägu fookusest välja liiguks.

PowerShot G7 X Mark III töötab suurepäraselt mis tahes valgustingimustes, olgu selleks lõõskav päike või lambivalguses magamistuba. Tänu sellele saab seda kaamerat ideaalselt kasutada nii sees kui ka väljas.

Teil on võimalik jäädvustada vapustavalt ühtlast videot isegi maksimaalse suumi korral, panoraamides või liikudes – kõike seda tänu 5-teljelisele täiustatud dünaamilisele pildistabilisaatorile, mis tasakaalustab kaamera värisemist.

6. Parimad Canoni objektiivid videoblogimise jaoks

Mitmed Canoni objektiivid sobivad suurepäraselt videoblogimiseks, kombineerides laiad vaateväljad erakordse pildikvaliteediga. Taskukohane ülilainurkobjektiiv Canon RF 16mm F2.8 STM on suurepärane esimene objektiiv algajatele videoblogijatele, pakkudes sisuloojatele ülimaid loomingulisi võimalusi nii siseruumides kui ka kaunite vaadete jäädvustamisel. RF 24mm F1.8 MACRO IS STM kombineerib aga laia vaatenurga ereda maksimaalse ava ja sisemise stabilisaatoriga ning RF 15-30mm F4.5-6.3 IS STM pakub mitmekülgset fokaalkaugust, et vastata teie vajadustele alates ülilainurgast käsitsi vlogimisel ja lõpetades kitsamate nurkadega täiendava ulatuse tagamiseks. Kompaktne, sissetõmmatav ja kerge Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM on samuti suurepärane valik pikkadeks liikumist täis päevadeks.

Autorid: Jeff Meyer ja Peter Wolinski

 1. Kohaldatav, kui jälgimise ajal paistab subjekti raam ja ühilduv objektiiv on kaameraga ühendatud. Samal ajal peaks automaatteravustamine olema aktiivne või subjekt teises alas edukalt tuvastatud.
 2. 7-astmeline eelis põhineb CIPA standardil Canoni objektiiviga RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ja fookuskaugusega 150 mm.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • Suvekleidis ja kübaraga naine hoidmas enda näo ees Canoni kaamerat EOS R10 ning vaatamas läbi pildinäidiku detailirohket Hispaania arhitektuuri.

  REISIFOTOGRAAFIA

  Ringkäik Sevillas kaameraga EOS R10

  Blogija Diana Millos uuris, mis teeb sellest loomingulisest kaamerast parima reisikaaslase.

 • Naine seadmas sülearvuti kõrvale oma Canon PowerShot G7 X Mark III, et oma elutoast joogatunde filmida.

  KOMPAKTKAAMERAD

  Parim kompaktkaamera sisu jaoks

  Avastage, kuidas PowerShot G7 X Mark III aitab teil oma igapäevaelus oma loomingulise sädeme valla päästa.

 • Sotsiaalmeedia mõjuisik Fatou N’Diaye kannab kohevat pruuni mantlit, kükitab ja naeratab statiivile kinnitatud Canon EOS R50 kaamerasse.

  VIDEOBLOGIMINE

  Sisu loomine EOS R50-ga

  Canon EOS R50 aitab teil oma sotsiaalmeedia profiilid uuele tasemele viia.

 • Canon PowerShot V10 on asetatud köögilauale; taustal on lõikelaud ja selle ees on köögilaual videolooja käsi.

  VIDEOBLOGIMINE

  See on PowerShot V10

  Vaadake, miks on Canoni väike 4K videoblogimise kaamera alustajale parim kõik-ühes-komplekt.