VIDEOBLOGIMINE

Parimad Canoni kaamerad videoblogimise jaoks

Lugege lähemalt, kuidas need suurepärased Canoni videoblogimise kaamerad muudavad teie videod elavamaks, pakkudes erinevaid kontrollivõimalusi ja vapustavat kvaliteeti.
Vlogija Matt Adlard istumas köögilaual ja kaamera EOS M50 Mark II abil videot filmimas.

Videoblogimine annab teie jälgijatele võimaluse teid paremini tundma õppida – ja vlogi filmimiseks on teil vaja videoblogimise kaamerat. Vahet ei ole, kas teie eesmärgiks on saada tuhandeid jälgijaid või tahate oma hobi või puhkusereise dokumenteerida – vlogid pakuvad palju loomingulisi võimalusi enda ja oma elu jagamiseks. Tõsi on, et maailmas tegutseb palju vlogijaid, kuid avatud ja loomingulised inimesed, kel on edasi anda tugevat sõnumit, leiavad alati viisi enda kuuldavaks tegemiseks.

Nii, avatus ja sõnum on teie enda teha. Kui otsite aga parimaid Canoni videoblogimise kaameraid, siis need kolm aitavad teil oma ideid ellu viia lõbusal ja lihtsalt viisil, tagades samal ajal videokvaliteedi ja loomingulise kontrolli, mida vajate viimistletud vlogi loomiseks. Kõigil kolmel Canoni videoblogimise kaameral on sisseehitatud Wi-Fi ja Bluetooth, tänu millele saate oma videoid ja pilte koheselt oma nutiseadmesse ning sealt edasi sotsiaalmeediasse jagada.

Beeži kampsuni ja prillidega mees vaatamas kaamera Canon M50 Mark II muudetava nurgaga ekraani.

Kuulsusest pagar ja vlogija Matt Adlard kasutas Canoni kaamerat EOS M50 Mark II, et jäädvustada oma vapustavat toiduloomingut.

Valik ruudukujuliselt asetatud tarvikuid, sh EOS M50 Mark II, objektiivid, välklamp ja mikrofon.

Loomingulise paindlikkuse jaoks saab EOS M50 Mark II kasutada EF- ja EF-S-objektiive, kasutades Canoni kinnitusadapterit EF-EOS M, kuid kompaktsed ja spetsiaalsed Canoni EF-M-objektiivid sobivad videoblogimise jaoks ideaalselt.

1. Canon EOS M50 Mark II

Mitmekülgne peeglita Canoni kaamera, mis on mõeldud nii siseruumides kui ka väljas kasutamiseks

 • Sensor: 24,1 MP APS-C formaat
 • Ekraan: 7,5 cm muudetava nurgaga puuteekraan
 • Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem näo ja objekti jälgimisega
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
 • Objektiivi süsteem: ühildub väikeste ja kergete EF-M-objektiividega ning Canoni kinnitusadapterit EF-EOS M kasutades ka EF- ja EF-S-objektiividega.
 • Heli: mikrofoni sisend
 • Video taimerirežiim: 2 sekundit, 10 sekundit, kaugjuhitav
 • Video: saadaval vertikaalne video


Canoni kaamera EOS M50 Mark II loomisel on silmas peetud videote – ja eriti vlogide – filmimist. Näiteks pakub EOS M50 Mark II 143 automaatteravustamispunkti (oleneb kasutatavast objektiivist) ning kahepikslilist automaatteravustamist koos näo ja objekti jälgimisega. Valige subjekt ükskõik kust peaaegu kogu kaadri seest, ärge lohistage, vaid lihtsalt puudutage kohta, mida soovite teravustada, et automaatteravustamispunkti liigutada või luua professionaalne teravustamisefekt.

EOS M50 Mark II on suurepärane kaamera nõrgas valguses filmimiseks. 4K salvestuse puhul on kaamera ISO-valgustundlikkus kuni 6400, mis tähendab, et saate nautida alati selget pilti ja täpseid värve, olenemata sellest, kas filmite toodete lahtipakkimist lambiga valgustatud toas või linnatänavatel kõndimist ereda päikese käes. Kui te ei soovi filmida 4K-s, võimaldab HD-kvaliteet laiendada ISO-valgustundlikkust 100 pealt kuni 25 600-ni. Selle abil saate filmida ka kuuvalguse käes ja vaatajad näevad ikka teie nägu!

Tänu täielikult liigendatud muudetava nurgaga ekraanile saate seda kergesti ümber pöörata ja hoida ennast kaadris ka liikvel olles, kui külastate oma kohalikku toiduturgu või matkate Apalatšide radadel. Kaamera EOS M50 Mark II automaatteravustamissüsteem asetab teie näo peale ristküliku, et näidata fookuses olemist, ja kaamerasisene video digitaalne pildistabilisaator tagab stabiilse salvestuse isegi käest jäädvustades.

Sellel on ka sisseehitatud stereo-mikrofon, lisaks 3,5 mm stereo-minipistik, millesse võite sisestada välise mikrofoni. Ja objektiivi komplekti Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM kinnitamisel istub EOS M50 Mark II kenasti teie käes. See võimaldab teil end väljasirutatud käega filmida, ilma, et käsi väsiks.

Suure mantliga mees filmimas ennast käes hoitavale stabiliseerijale kinnitatud kaameraga Canon PowerShot G7 X Mark III.

Video- ja fotokunstnik Jamie James pani Canoni kaamera PowerShot G7 X Mark III proovile välisessioonil.

Canon PowerShot G7 X Mark III türkiissinisel matil koos välise mikrofoni ja kaugjuhtimispuldiga.

Ärge laske helil end alt vedada. Kaameral PowerShot G7 X Mark III on 3,5 mm pesa välise mikrofoni jaoks, mis tähendab, et teie hämmastavat videokvaliteeti täiendab sama laitmatu heli.

2. Canon PowerShot G7 X Mark III

Taskusse mahtuv ja mitmekülgne Canoni videoblogimise kaamera

 • Sensor: 20,1 MP pakitud CMOS 1.0
 • Ekraan: 7,5 cm kallutatav puuteekraan
 • Automaatteravustamissüsteem: pidev automaatteravustamine koos näo ja objekti jälgimisega, 31-punktiline automaatteravustamine, 4-astmeline objektiivi nihke tüüp, nutikas pildistabilisaator koos 5-teljelise täiustatud dünaamilise pildistabilisaatori ja automaatse tasandamisega
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
 • Filter: sisseehitatud ND-filter
 • Video: saadaval vertikaalne video


Canon PowerShot G7 X Mark III on taskusse mahtuv suure sensoriga kompaktne kaamera, mis on varustatud sisseehitatud 24–100 mm (ekvivalent) f/1.8-2.8 objektiiviga. Kerge kaalu ja suure sensori kombinatsioon teevad sellest tõelise abimehe just vlogijatele ning parima kaamera liikvel olles YouTube’i videoblogide jäädvustamiseks. Võite selle panna oma taskusse ja kõikjale kaasa võtta – nii olete alati valmis materjali üles võtma. Sisseehitatud objektiiv on välkkiire, tänu millele ei jää te ilma ühestki hetkest ja ülestõstetav ekraan tagab, et enda kaadris hoidmine oleks võimalikult lihtne.

PowerShot G7 X Mark III pakub suurt fookuskaugust ja -ulatust. Näiteks saate spordiüritusel kaamerasse võtta kogu stseeni enne suumimist kuni 100 mm kaugusele, et jäädvustada kogu tegevust. Siis suumige uuesti välja, keerake puuteekraan ümber ja filmige oma reaktsiooni!

PowerShot G7 X Mark III on varustatud ka suurepärase näo tuvastamise ja jälgimise režiimiga. See tähendab, et saate vabalt ringi liikuda, oma käed erutusest üles visata ja näidata oma reaktsiooni, muretsemata sellepärast, et nägu fookusest välja liiguks.

PowerShot G7 X Mark III töötab suurepäraselt mis tahes valgustingimustes, olgu selleks lõõskav päike või lambivalguses magamistuba. Tänu sellele saab seda kaamerat ideaalselt kasutada nii sees kui ka väljas.

Teil on võimalik jäädvustada vapustavalt ühtlast videot isegi maksimaalse suumi korral, panoraamides või liikudes – kõike seda tänu 5-teljelisele täiustatud dünaamilisele pildistabilisaatorile, mis tasakaalustab kaamera värisemist.

Canoni saadik Piotr Malecki põlvitamas rannal ja filmimas võrkpallimängijat.

EOS M6 Mark II on parim videoblogimise kaamera sisuloojatele, kes tahavad, et nende komplekt areneks koos nendega. Tänu eemaldatavale elektroonilisele pildinäidikule, 3,5 mm pesale välise mikrofoni lisamiseks ning välklambi ja muude ühilduvate tarvikute jaoks mõeldud kaamera tallale pakub EOS M6 Mark II piisavalt ruumi loomingulisuse suurendamiseks.

3. Canon EOS M6 Mark II

Ülim Canoni videoblogimise kaamera sisuloojatele

 • Sensor: 32,5 MP APS-C
 • Ekraan: 7,5 cm kallutatav puuteekraan
 • Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem näo ja objekti jälgimise ning silma automaatteravustamisega
 • Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
 • Objektiivi süsteem: ühildub väikeste ja kergete EF-M-objektiividega ning Canoni kinnitusadapterit EF-EOS M kasutades ka EF- ja EF-S-objektiividega.
 • Heli: mikrofoni sisend


Canoni kaamera EOS M6 Mark II on ülim lahendus sisuloojatele. Kompaktne taskumõõdus disain ja ühilduvus kompaktsete EF-M objektiividega teevad EOS M6 Mark II-st kaamera, mis on alati teiega kaasas, kuhu iganes loovus ja seikluseid teid ka ei viiks.

32,5-megapiksliline sensor võimaldab kaameral EOS M6 Mark II renderdada 4K videot ülidetailselt, samas kui valgustundlikkus kuni ISO 25 600-ni tagab, et kaamera saab filmimisega hakkama nii hästi valgustatud stuudios kui ka öiseid linnafotosid jäädvustades. Lisaks suudab see filmilike aegluubis stseenide jaoks jäädvustada täis-HD-d kiirusega kuni 120 kaadrit/s.

Kas otsite parimat pööratava ekraaniga videoblogimise kaamerat? Kaamera EOS M6 Mark II puutekraani saab pöörata 180 kraadi üles, et filmida end kodus või stuudios, ja 45 kraadi alla, võimaldades jäädvustada mis tahes nurga alt.

Tänu täiustatud kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamissüsteemile suudab EOS M6 Mark II automaatselt nägusid ja subjekte tuvastada ning neid kogu kaadri ulatuses jälgida. Lisaks võimaldab see teil manuaalselt teravustamispunkti valida vaid ekraani puudutades, et fookus oleks alati seal, kus teie seda tahate.

Lisage Canoni kinnitusadapter EF-EOS M, ning EOS M6 Mark II ühildub ka EF-S- ja EF-objektiividega, võimaldades saavutada sujuvaid madala väljasügavusega tulemusi, mis annavad teie videotele professionaalse viimistluse.

Autorid: Jeff Meyer ja Peter Wolinski

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • Naine seadmas sülearvuti kõrvale oma Canon PowerShot G7 X Mark III, et oma elutoast joogatunde filmida.

  KOMPAKTKAAMERAD

  Parim kompaktkaamera sisu jaoks

  Avastage, kuidas PowerShot G7 X Mark III aitab teil oma igapäevaelus oma loomingulise sädeme valla päästa.

 • Kuulsusest pagar Matt Adlard pildistamas šokolaadimagustoitu Canoni kaameraga EOS M50 Mark II.

  TOIDUFOTOGRAAFIA

  Edukuse retsept: tutvustame teile Canoni kaamerat EOS M50 Mark II

  Iseõppinud pagar ja sotsiaalmeediastaar Matt Adlard katsetas Canoni kaamerat EOS M50 Mark II.

 • Inimene rannas hoidmas käsistatiiviga kaamerat enda ees.

  VIDEOBLOGIMINE

  Alustage videoblogimisega juba täna

  Järgige meie videoblogimise nõuandeid ja õppige, kuidas luua sisu, mis meeldiks ka nõudlikumatele vaatajatele.

 • YouTube’i staar ja vlogija Mike Gray vajutamas Canoni kaamera PowerShot G7 X Mark III puuteekraanil salvestusnuppu.

  VIDEOBLOGIMINE

  Loominguline videoblogimine mudeliga PowerShot G7 X Mark III

  YouTube’i täht MikeVisuals räägib, kuidas ta loob Canoni kompaktse kaameraga PowerShot G7 X Mark III kaasahaaravaid vloge, ja jagab oma parimaid videoblogimise nõuandeid.