Sanne from Books & Quills is filmed writing in her journal.

VIDEOBLOGIMINE

Parimad Canoni kaamerad videoblogimise jaoks

Videoblogimine annab teie jälgijatele võimaluse teid paremini tundma õppida – ja vlogi filmimiseks on teil vaja videoblogimise kaamerat. Vahet ei ole, kas teie eesmärgiks on saada tuhandeid jälgijaid või tahate oma hobi või puhkusereise dokumenteerida – vlogid pakuvad palju loomingulisi võimalusi enda ja oma elu jagamiseks. Tõsi on, et maailmas tegutseb palju vlogijaid, kuid avatud ja loomingulised inimesed, kel on edasi anda tugevat sõnumit, leiavad alati viisi enda kuuldavaks tegemiseks.

Nii, avatus ja sõnum on teie enda teha. Kui otsite aga parimaid Canoni videoblogimise kaameraid, siis need kolm aitavad teil oma ideid ellu viia lõbusal ja lihtsalt viisil, tagades samal ajal videokvaliteedi ja loomingulise kontrolli, mida vajate viimistletud vlogi loomiseks. Kõigil kolmel Canoni videoblogimise kaameral on sisseehitatud Wi-Fi ja Bluetooth, tänu millele saate oma videoid ja pilte koheselt oma nutiseadmesse ning sealt edasi sotsiaalmeediasse jagada.

A flatlay of a vlogger's equipment, including the Canon EOS 250D.

Täiuslik Canoni algtaseme videoblogimise stuudiokaamera

Sensor: 24,1 MP APS-C
Ekraan: 8 cm muudetava nurgaga puuteekraan
Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem näo ja objekti jälgimise ning videos olevate silmade tuvastamisega
Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
Objektiivi süsteem: ühildub EF- ja EF-S-objektiividega
Heli: mikrofoni sisend

See kerge ja kompaktne digipeegelkaamera on varustatud mitmekülgsete funktsioonidega. Selle täielikult liigendatud ja muudetava nurgaga ekraan võimaldab teil leida parima vaatenurga, kui filmite ennast kodus või stuudios. Kasulik juhistega kasutajaliides juhendab teid mitmete funktsioonide osas ja õpetab teid kasutama erinevaid efekte. Canon EOS 250D on ideaalne kaamera vlogijale, kes soovib nutitelefoni asemel kasutada midagi, mis annaks loominguliste protsesside jaoks suurema kontrolli.

Kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine koos näo ja silma tuvastamisega tagab, et oleksite alati fookuses, kui räägite kaamerasse ja liigute oma ruumis ringi. Kui eemaldate kaamera statiivilt, et jäädvustada lisamaterjali, on Canon EOS 250D tasakaalus ja kerge hoida. See kaamera on siin väljatoodud kolmest mudelist suurim, mistõttu on selle kindlalt hoidmine kergem, tagades sujuvama ja ühtlasema salvestuse.

Sanne from Books & Quills sits at a desk writing in her journal.

Lisaks kõikidele nimetatud kasulikele omadustele annab EOS-süsteemi kaamerasse investeerimine teile võimaluse valida suure hulga lisatarvikute seast, mis suurendab teie loomingulist paindlikkust veelgi. Tänu ühilduvatele EF- ja EF-S objektiividele saate valida erinevate fookuskauguste vahel ja luua madala väljasügavusega ilusat tulemust. Parema helikvaliteedi jaoks on olemas 3,5 mm stereo-minipistik, kuhu saab ühendada välise mikrofoni.

Mitmekülgne kaamera Canon EOS 250D kuulub ka suunamudija Sanne varustusse, kes tegutseb YouTube’i kanalil Books and Quills. Ta kasutab Canoni suurt objektiivide valikut, et saavutada sujuvat pilti ja madalat väljasügavust, mis annavad ta videole professionaalse viimistluse.

Seotud artiklid
Adventurer Laura Bingham pictured from behind, facing dense jungle, as she films a vlog with a Canon PowerShot G7 X Mark II.

VIDEOBLOGIMINE

Laura Bingham: vallutamas Essequibo jõge

Seikleja Laura Bingham korraldas Essequibo jõel maailma esimese laskumise ja ta videoblogis seda kogemust kaameraga PowerShot G7 X Mark II.

Two women pose in front of a camera in a clothes shop.

VIDEOBLOGIMINE

Jagage oma kirge ja isikupära: kuidas alustada videoblogimisega juba täna

Videoblogide jäädvustamine on lõbus ja tänuväärt tegevus – lihtsalt järgige meie videoblogimise nõuandeid ja õppige, kuidas oma vaatajatele ilusat sisu luua.

A flatlay of a vlogger's equipment, including the Canon M50.

Mitmekülgne peeglita Canoni kaamera, mis on mõeldud nii siseruumides kui ka väljas kasutamiseks

Sensor: 24,1 MP APS-C formaat
Ekraan: 8 cm muudetava nurgaga puuteekraan
Automaatteravustamissüsteem: kahepiksliline CMOS-automaatteravustamissüsteem näo ja objekti jälgimisega
Maksimaalne video eraldusvõime: 4K (3840 × 2160)
Objektiivi süsteem: ühildub väikeste ja kergete EF-M-objektiivide ja EF- ja EF-S-objektiividega, kasutades Canoni kinnitusadapterit EF-EOS M.
Heli: mikrofoni sisend

Canoni kaamera EOS M50 loomisel on silmas peetud videote – ja eriti vlogide – filmimist. Näiteks pakub Canon EOS M50 143 automaatteravustamispunkti (oleneb kasutatavast objektiivist) ning kahepikslilist automaatteravustamist koos näo ja objekti jälgimisega. Terve kaadri ulatuses käsitsi valitav fookus võimaldab teil lisamaterjali jäädvustamisel libistada näpuga puuteekraanil, liigutades automaatteravustamispunkti ühest kohast teise, või luua reguleeritud fookuskaugusega efekte.

Canon EOS M50 on suurepärane kaamera nõrgas valguses filmimiseks. 4K salvestuse puhul on kaamera ISO-valgustundlikkus kuni 6400, mis tähendab, et saate nautida alati selget pilti ja täpseid värve, olenemata sellest, kas filmite toodete lahtipakkimist lambiga valgustatud toas või linnatänavatel kõndimist ereda päikese käes. Kui te ei soovi filmida 4K-s, võimaldab HD-kvaliteet laiendada ISO-valgustundlikkust 100 pealt kuni 25 600-ni. Selle abil saate filmida ka kuuvalguse käes ja vaatajad näevad ikka teie nägu!

Tänu täielikult liigendatud muudetava nurgaga ekraanile saate seda kergesti ümber pöörata ja hoida ennast kaadris ka liikvel olles, kui külastate oma kohalikku toiduturgu või matkate Apalatšide radadel. Canoni kaamera EOS M50 automaatteravustamissüsteem asetab teie näo peale ristküliku, et näidata fookuses olemist, ja kaamerasisene video digitaalne pildistabilisaator tagab stabiilse salvestuse isegi käest jäädvustades.

A portrait of vlogger Joel from Gallucks.

Loomingulise paindlikkuse jaoks saate kasutada EF- ja EF-S-objektiive, kasutades Canoni kinnitusadapterit EF-EOS M, kuid kompaktsed ja spetsiaalsed Canoni EF-M-objektiivid sobivad videoblogimise jaoks ideaalselt.

Mis veel? Sellel on ka sisseehitatud stereo-mikrofon, lisaks 3,5 mm stereo-minipistik, millesse võite sisestada välise mikrofoni. Ja objektiivi komplekti Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM kinnitamisel istub EOS M50 kenasti teie käes. Nii saate filmida ennast käsivarre kauguselt, ilma et te ära väsiks. Seda tehnikat kasutavad ka teised suunamudijad, nagu Joel aka Gallucks.

A flatlay of a vlogger's equipment including the Canon G7 X Mark II.

Taskusse mahtuv ja mitmekülgne Canoni videoblogimise kaamera

Sensor: 20,1 MP BSI 1.0
Ekraan: 7,5 cm kallutatav puuteekraan
Automaatteravustamissüsteem: pidev automaatteravustamine koos näo ja objekti jälgimisega, 31-punktiline automaatteravustamine, 4-astmeline objektiivi nihke tüüp, nutikas pildistabilisaator koos 5-teljelise täiustatud dünaamilise pildistabilisaatori ja automaatse tasandamisega
Maksimaalne video eraldusvõime: täis-HD (1920 × 1080) kiirusel 60 kaadrit/s
Filter: sisseehitatud ND-filter

Canon PowerShot G7 X Mark II on taskusse mahtuv suure sensoriga kompaktne kaamera, mis on varustatud sisseehitatud 24–100 mm (ekvivalent) f/1.8-2.8 objektiiviga. Kerge kaalu ja suure sensori kombinatsioon teevad sellest tõelise abimehe just vlogijatele. Võite selle panna oma taskusse ja kõikjale kaasa võtta – nii olete alati valmis materjali üles võtma. Sisseehitatud objektiiv on välkkiire, tänu millele ei jää te ilma ühestki hetkest ja ülestõstetav ekraan tagab, et enda kaadris hoidmine oleks võimalikult lihtne.

Canon PowerShot G7 X Mark II töötab suurepäraselt mis tahes valgustingimustes, olgu selleks lõõskav päike või lambivalguses magamistuba. Tänu sellele saab seda kaamerat ideaalselt kasutada nii sees kui ka väljas. Seda, kui selged videosalvestused tegelikult on, saate näha Ellie YouTube’i kanalil doyouknowellie, kus ta filmib ehast koidikuni.

Ellie from doyouknowellie sits at a table in a cafe.

Canon PowerShot G7 X Mark II pakub suurt fookuskaugust ja -ulatust. Näiteks saate spordiüritusel kaamerasse võtta kogu stseeni ja seejärel suumida kuni 100 mm kaugusele, jäädvustades kogu tegevust. Siis suumige uuesti välja, keerake puuteekraan ümber ja filmige oma reaktsiooni!

Canon PowerShot G7 X Mark II on varustatud suurepärase näo tuvastamise ja jälgimise režiimiga. See tähendab, et saate vabalt ringi liikuda, oma käed erutusest üles visata ja näidata oma reaktsiooni, muretsemata sellepärast, et nägu fookusest välja liiguks.

Teil on võimalik jäädvustada vapustavalt ühtlast videot isegi maksimaalse suumi korral, panoraamides või liikudes – kõike seda tänu 5-teljelisele täiustatud dünaamilisele pildistabilisaatorile, mis tasakaalustab kaamera värisemist.

Autor: Jeff Meyer

Seotud tooted

Seotud artiklid

Osast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde