EOS R süsteem

EOS R SÜSTEEM

Meie intelligentse automaatteravustamise tehnoloogia ja uskumatu RF-objektiivide valikuga auhinnatud EOS R süsteem pakub pildistamisele ning videotele ülimalt intuitiivset lähenemist, et saaksite häirimatult subjektile ja tööle keskenduda.

„EOS R laseb mul paremini loomingulisusele keskenduda“

Brent Stirton, Canoni saadik
EOS R by Brent Stirton, Canon Ambassador

Loodud sinu vajadustele. Sulle.

 • Sest me mõistame teid

  Me disainime ja loome mobiilseid ning hea reageerimisvõimega pildindustehnoloogiaid mis aitavad teil maailma jäädvustada.

 • Tehnoloogia, mis avab teie potentsiaali

  Nutikas pidevalt arenev tehnoloogia ja optiline disain, mis laseb teil juhtida.

 • Tulevikuks valmis. Juba praegu.

  Süsteem, mis vastab teie loomingulistele vajadustele mitte ainult praegu, vaid ka tulevikus.

The new EOS generation

EOS uus põlvkond. Kust sai see alguse ja kuhu suundub.

Lugege lähemalt, kuidas Canoni insenerid alustasid EOS R seeria ja selle murrangulise objektiivikinnituse loomisega, millest viimane pakub suuremat diameetrit, lühikest tagumist teravustamist ja kiiremat suhtlust, ning piiluge selle ainulaadse süsteemi telgitagustesse, mis pakub parimat tasakaalu mehaanilise, elektrilise ja optilise disaini vahel – kõik piiramatute tulevikuvõimalustega.
Lugege tervet lugu

Murranguline tehnoloogia, mis nihutab piire

Tutvuge EOS R süsteemi eelistega ja avastage, kuidas Canoni teedrajav tehnoloogia jäädvustab selle, mida te varem võimatuks pidasite.

 • Vapustav optiline võimekus

  Uue põlvkonna objektiivid, mida vaid Canon teha suudab.

 • Kiire ja usaldusväärne teravustamine

  Varasemast veelgi uskumatum automaatteravustamine, tänu kahepikslilisele CMOS-automaatteravustamissüsteemile II.

 • Võimsad optilised ja sissehitatud pildistabilisaatorid

  Uskumatu stabiliseerimine, mis kompenseerib teie liikumise ja hingamise ning isegi selle, kuidas maakera pöörleb.

 • Intuitiivne ja ergonoomiline disain

  Suurepärane ja tipptasemel ergonoomilisus.

Vapustav optiline võimekus

RF-objektiivid pakuvad suurepärast optikat, uskumatut disaini ja usaldusväärset töökindlust igasugustes tingimustes.

Stunning optical RF Lenses
RF 70-200mm F2.8L IS USM

RF 70-200mm F2.8L IS USM – kompromissitu disain ja vapustav pildikvaliteet. Kõik see väikesest ja kompaktsest korpusest, mis on väiksem kui ükski teine professionaalne 70–200mm objektiiv. Keegi ei uskunud, et me suudame seda teha, kuid suutsime siiski. Ja seda kõike tänu RF-kinnituse pakutavatele eelistele.

RF 600mm ja 800mm F11 IS USM objektiivid

RF 600mm ja 800mm F11 IS USM objektiivid – kompaktsed ja kerged f/11 telefotod, mis pakuvad igaühele võimsa suurenduse loomingulisi võimalusi. Tänu RF-i disainile ja kahepikslilise CMOS-automaatteravustamisega EOS R süsteemi kaameratele saab katsetada uusi pildistamis- ja videovõimalusi.

RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM – RF-objektiiv, mis loob optilises konstruktsioonis uusi standardeid, pakkudes teravust, loomingulist lisakontrolli ja vapustavat jõudlust ka nõrgas valguses.

RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV

RF 5.2mm F2.8L KALASILMA TOPELTOBJEKTIIV – jäädvustage maailm vapustava 8K-kvaliteediga virtuaalreaalsusega tänu sellele murrangulisele L-seeria objektiivile, mis sai võimalikuks ainult tänu RF-kinnitusele ja selle lühikesele tagumisele teravustamisele.

Kiire ja usaldusväärne teravustamine

Kus teie subjekt ka ei asuks, leiavad EOS R seeria kaamerad selle üles tänu tundlikule ja intelligentsele automaatteravustamisele, olgu tingimused millised tahes. Sügavõppega tehisintellekt on programmeeritud nii, et see suudab nii inimesi, masinaid kui ka loomi ära tunda ja teravustada kas nende silmi, nägu, pead või keha.

Fast dependable focusing
Canon EOS R - Low Light

Nõrk valgus

Isegi nõrgas valguses ei pea te muretsema võimalusest ilmajäämise pärast või sirutama kätt välgu järele, mis võib meeleolu rikkuda. Canoni pildistabilisaatori tehnoloogia pakub ka kõige pimedamates tingimustes vapustavat tulemust.

Video ja fotod

Canon oli kümme aastat tagasi digipeegelkaameratega täis-HD video jäädvustamise teerajaja ning viib nüüd EOS R süsteemiga asjad veelgi uuemasse mõõtmesse 8K-videote ja kõrglahutusega fotodega tänu hübriidkaameratele, mis kasutavad meie murranguliste tehnoloogiate parimaid võimalusi.

Canon EOS R - Video and Stills 8K
Canon EOS R - Fast moving subjects

Kiirelt liikuvad objektid

EOS R süsteem avardab automaatteravustamise piire. Meie subjektide jälgimise tehnoloogia on seadnud pideva automaatteravustamise standardi, pakkudes uskumatut teravustamise taset.

Vladimir Rys

„Teil tuleb lihtsalt objektiiv õigesse suunda sättida ja kõik muu tehakse teie eest.“

Vladimir Rys, Canoni saadik

Võimsad optilised ja sissehitatud pildistabilisaatorid

Jäädvustage enesekindlalt isegi siis, kui tingimused teid ei soosi, tänu Canoni optilistele ja sisseehitatud pildistabiliseerimise tehnoloogiatele.

Powerful Optical and In-body image stabliser
Sure and stable video

Vankumatud tulemused ka liikumise pealt

Käsitsi pika säriga pildistamine pole enam kunagi probleem. Canoni sissehitatud pildistabilisaatori (IBIS) tehnoloogiaga kaamerad pakuvad koos ühilduvate RF-objektiividega kuni 8-astmelist stabiliseerimist*.

Rock Steady results on the move

Kindel ja stabiilne video

Filmige enesekindlalt isegi siis, kui tingimused teid ei soosi, tänu video digitaalsele pildistabilisaatorile. Koos Canoni optilistele ja sisseehitatud pildi stabiliseerimise tehnoloogiatele on teie videod veelgi sujuvamad.

Intuitiivne ja ergonoomiline disain

Pildi jäädvustamise protsess peaks olema intuitiivne. Canoni EOS R seeria kaamerad on loodud teie käepikenduseks. Meie toodete ergonoomilisus on maailmatuntud, ühendades kaamera ja keha ennenägematul moel.

Intuitive, ergonomic design

Kaamerad, mis istuvad teie käes kui valatult – Canoni insenerid annavad endast parima, et meie kaamerad oleksid kasutajatele kui käepikendus. See kõik algab disainist, mis on välja töötatud mitme eri prototüübi põhjal, et saavutada käepide, mis on käes mugav.

Intuitiivsed juhtnupud, mis ei sega keskendumist – nii lihtne kontrollimine, et te ei pane seda peaaegu tähelegi. Tänu meie kaamerate nutikale disainile püsib teie tähelepanu alati subjektil – isegi siis, kui reguleerite kaamerat.

Objektiivi juhtrõngas käigu pealt reguleerimiseks – tänu RF-objektiivide disainile ning nende võimele kaameraga kiiresti ja dünaamiliselt suhelda, pakub kohandatav objektiivi juhtrõngas veelgi rohkem võimalusi pildistamise ajal kaamera seadete peenhäälestamiseks.

Selge menüü selgeks visiooniks – navigeerige hõlpsasti EOS-menüüs, mis on loodud läbimõeldult, et säilitada tuttavad seadete rühmad ja reguleerimisvõimalused.

Tehke kaamera omanäoliseks – kohandage oma pildistamisstiili oma kaameraga ja häälestage vajalikke seadeid, et saaksite tegutseda kiiremini ning paremini.

Laske meil aidata teil leida endale täiuslik Canoni kaamera

Meie kaameraleidja näitab teile kõiki tootevalikus olevaid kaameraid ja aitab leida teile sobivaima mudeli.
Aita mul valida

Kui suur on parim. Täiskaadrilised EOS R kaamerad

Väsimatule loojale mõeldud Canoni EOS R täiskaadriliste peeglita kaamerate seeria pakub vapustavat pildikvaliteeti koos parima võimaliku tehnoloogiaga parimateks võimalikeks tulemusteks. Sest te ei ootagi vähemat.

 • Peeglita kaamerad

  EOS R1

  Väljatöötamisel: EOS R1 uue pildiprotsessoritehnoloogiaga DIGIC Accelerator ning subjektide täiustatud tuvastamise ja jälgimisega
 • Peeglita kaamerad

  EOS R8

  Valige täiskaadriline fotograafia ja video ning viige ellu oma loomingulised ambitsioonid.
 • Peeglita kaamerad

  EOS R6 Mark II

  Fotod või video, tegevus või portreed – EOS R6 Mark II jõudluse ja pildikvaliteedi hübriid laseb teie loovusel lennelda.
 • Peeglita kaamerad

  EOS R3

  Kiirus kui keskne väärtus – siin on peeglita kaamera, mida spordi-, uudiste- ja loodusfotograafid on kaua oodanud.
 • Peeglita kaamerad

  EOS R5

  Unustage kõik, mida teate peeglita kaameratest. Kaamera EOS R5 kompromissitu jõudlus viib teie fotod ja filmid täiesti uuele tasemele.
  Vaata üksikasju EOS R5
 • Cinema EOS süsteem

  EOS R5 C

  Jäädvustage vapustavat 8K videot ja 45 MP fotosid meie väikseima Cinema EOS kaameraga, mis on kõigeks valmis.
  Vaata üksikasju EOS R5 C
 • Peeglita kaamerad

  EOS R6

  Vahet ei ole, mida või kuidas te jäädvustate – EOS R6 võimaldab teil olla loominguline viisidel, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud.
 • Peeglita kaamerad

  EOS R

  Täiskaadriline peeglita kaamera, mis pakub fotograafidele ja filmiloojatele uusi loomingulisi võimalusi.
 • Peeglita kaamerad

  EOS RP

  Väike kerge intuitiivne täiskaadriline peeglita kaamera, mis on loodud igapäevaseks kasutamiseks ja reisifotograafiaks.
 • Minge veelgi kaugemale. APS-C eelis

  APS-C formaadil on palju eeliseid ja üks neist on selle kompaktsus, tänu millele saavad EOS R tehnoloogiat kasutada kõik loomingulist väljundit otsivad inimesed.

  RF-objektiivid

  RF-objektiivid pakuvad suurepärast optilist kvaliteeti ja dünaamilist jõudlust igasugustes tingimustes, samal ajal kui EF-EOS R adapterid võimaldavad EOS R kaameratel kasutada EF-S ja EF-objektiive
  Vaadake kõiki objektiive Vaadake kõiki adaptereid

  Kuldsetes kätes

  Vaadake, mida on võimalik saavutada EOS R süsteemiga, kui anda see professionaalsetele fotograafidele ja filmiloojatele

 • FILMILOOMINE

  Canoni varustus FX-i „Pistolis“

  Avastage Canoni kaamerad ja objektiivid, mida „Pistoli“ filmioperaator Anthony Dod Mantle pungi subkultuuri ekraanile toomiseks kasutas.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R3-ga maastikul sõitmine

  Motospordi fotograaf Vladimir Rys katsetab Canon EOS R3 murrangulist ralliauto jälgimise automaatteravustamist oma esimesel elektriralliautode seansil.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R5 esimesed pildid: looduse jäädvustamine selle kaunites üksikasjades

  Ulla Lohmann ja Robert Marc Lehmann räägivad, kuidas Canon EOS R5 45-megapiksliline andur ja silmade automaatteravustamine aitasid neil teha fantastilisi looduspilte.

 • ARTIKKEL

  Kunstilise reisifilmi jäädvustamine EOS R5 C-ga

  Kuidas filmitegija Kevin Clerc jäädvustas Madeirat ainulaadse nurga alt Canoni täisfunktsionaalse hübriidkaameraga.

 • ARTIKKEL

  Tantsides valgusesse: Canon EOS R6-ga pildistamine

  Canoni saadik Wanda Martin oma kunstist inspireeritud moevõttel. Esimene pildistamissessioon Canon EOS R6-ga.

 • ARTIKKEL

  Canon EOS R-i nõrgas valguses proovile panemine

  Fotoajakirjanik Daniel Etter pildistas Rumeenia söekaevanduste pimedaid ja arhailisi tingimusi, kasutades Canon EOS R süsteemi täiskaadrilist peeglita kaamerat.

 • ARTIKKEL

  Seiklusfotograafia EOS RP-ga

  Seikluselustiili- ja tegevusfotograaf Jake Baggaley räägib lähemalt, kuidas kerge Canon EOS RP talle loomingulise eelise annab.

 • Seotud tooted

  Tutvuge ülejäänud Canoni kaamerate valikuga

  • Peeglita kaamerad

   Väike suuruselt, suur kvaliteedilt. EOS M ja EOS R täiskaadriliste peeglita kaamerate valik pakub kompaktsest korpusest digipeegelkaamera jõudlust.

  • Digipeegelkaamerad

   Meie EOS süsteemi digipeegelkaamerate tootevalik pakub esmaklassilist pildikvaliteeti, olenemata teie vilumuse tasemest

  • Kompaktsed digikaamerad

   Kompaktsete kõik-ühes PowerShot- ja IXUS-kaamerate valikus on nii eksperttasemel kompaktkaameraid kui ka supersuumiga kasutajasõbralikke mudeleid.

  • EOS VR süsteem

   Looge kaasahaaravat kolmemõõtmelist sisu, kasutades ühilduvat täiskaadrilist EOS-kaamerat ja RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE kalasilma topeltobjektiivi, saavutades samas EOS VR SYSTEM-i abil lihtsama ja tõhusama töövoo.

  • Cinema EOS süsteem

   Esmaklassiline pildikvaliteet ja piiramatud loomingulised võimalused. Olenemata sellest, kas filmite võimsaid sõltumatuid dokumentaalfilme, sõltuvust tekitavaid draamafilme või auhinnatud mängufilme, on Canon Pro Video toode, mis võib teie loovuse uuele tasemele viia.

  1. * 8 astet kooskõlas CIPA standardiga sõltuvalt kasutatud objektiivist.