Eos R System

Canon EOS R-süsteem

Jäädvustage tulevikku

Täna kättesaadav süsteem, mis on loodud tuleviku tarbeks.

Lisaks kolme aastakümne jooksul toimunud EOS-süsteemi järjepidevale uuendustööle tugineb EOS R-süsteem teedrajavale objektiivi kinnitusele, mis pakub veelgi rohkem loomingulisi võimalusi ja dünaamilisust, et jäädvustada iga hetke. See loob uue standardi fotode ja videote jäädvustamiseks.

EOS R the front

Integreerige ja laiendage

EOS R-süsteem on loodud täiendama ja laiendama teie loomingulisi võimalusi. Tänu intuitiivsele jäädvustamisele, fenomenaalsele RF objektiivile ning EF ja EF-S tootevalikuga ühilduvusele sobitub see hõlpsasti teie olemasoleva EOS-süsteemiga, viies teid fotograafi või filmiloojana uutesse kõrgustesse.

Eriliste objektiivide valik

Täiustage ja laiendage oma maailma

Canoni vahetatavate objektiividega kaamerad on loodud fotograafidele ja filmiloojatele, kes soovivad saada igas olukorras parimat tulemust. Tänu EOS R-süsteemile on Canoni valik mitmekülgsem ja kõigile avatud.

EOS R täiskaadrilised peeglita kaamerad

EOS R-süsteemis on rakendatud olemasoleva EOD-digipeegelkaamera omadusi, kuid selle kaamerad on väiksemad ja kergemad. Tänu teedrajavatele tehnoloogiatele sillutab see teed uuele fotograafia- ja filmikunstimaailmale.

EOS R Full-Frame Mirrorless

EOS-digipeegelkaamera

Digipeegelkaamerad on varustatud prisma kaudu töötava optilise pildiotsijaga ja valgust suunava peegelsüsteemiga, et subjekti oleks objektiivi kaudu nähtav. Avastage profitasemel fotograafia ja filmikunst, mis on kombineeritud traditsioonilise käsitsemise ja laia objektiivide valikuga.

Vaadake lisaks

EOS DSLR

EOS M peeglita

Kui te ei soovi kasutada suuri ja raskemaid digipeegelkaameraid ning otsite midagi kompaktsemat, siis Canoni EOS M peeglita kaamerad pakuvad nii paindlikkust, mugavust kui ka kvaliteetset pildi- ja videokvaliteeti.

Vaadake lisaks

EOS M Mirrorless

Leidke endale sobiv süsteem

Üle 30 aasta on see legendaarne EOS-süsteem võimaldanud fotograafidel ja filmiloojatel kasutada parimat tehnoloogiat. Meie kaamerate ja objektiividega on loomingulised võimalused laiemad kui kunagi varem.

LUGEGE LISATEAVET

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Realiseerige oma loominguline nägemus

EOS R-süsteem hõlmab kõiki EOS-süsteemi eeliseid ja lisaks laiendab objektiivide valikut ning pakub täielikku ühilduvust olemasolevate adapteriga EF ja EF-S objektiividega, Speedlite’i välkude ja lisatarvikutega.

Vaadake lisaks

Realise your creative vision

Seotud tooted

Professionaalide kogemusVaadake, kuidas professionaalsed fotograafid ja filmiloojad on EOS R-süsteemi abil toonud oma lugudesse parema kvaliteedi ja detailirohkuse.

Vaadake kõiki artikleid
  • Canon
  • Kaamerad
  • ...
  • EOS R-süsteem: kaamerad, objektiivid ja adapterid