Hero Image

Canon 4K kaamerad

Avastage Canoni võimsad ja mitmekülgsed 4K kaamerad.

Mis on 4K?

Rohkem detaile, rohkem võimalusi loo rääkimiseks. Kasutades Canoni tipptasemel CMOS-sensoreid, jäädvustate 4K video abil mälestusi veelgi värvikamalt kui enne. Täis-HD-st neli korda võimsam eraldusvõime aitab välja tuua ka kõige väiksemaid detaile ja annab teile lisapaindlikkust oma lugude töötlemiseks. 4K täiskõrglahutusega video on võimas ja paindlik lisand teie jutuvestmisesse.

4K ja täis-HD

4K video, mida teatakse ka kui 4K UHD, pakub neli korda suuremat eraldusvõimet kui 1080p täis-HD (3840 × 2160 pikslit) ja osade kaamerate puhul isegi 4095 × 2160 pikslit. See tähendab, et võrreldes täis-HD režiimiga võimaldab 4K-eraldusvõime hämmastavat ja väga reaalset detailset tulemust.

4K and Full HD

Teave Canoni 4K kohta

Lihtne ja kompaktne Canon PowerShot SX740 sobib ideaalselt perekondlike mälestuste jäädvustamiseks. Tänu peeglita kaamera Canon M50 paindlikkusele ja meie objektiivide valikule on see ideaalne valik vlogijatele. Võimas ja kiire EOS R5 on suurepärane tööriist edasipüüdlikule filmiloojale. Canoni kaamerad, mis salvestavad 4K-eraldusvõimega, jäädvustavad ka täis-HD režiimis – nii saate valida iga loomingulise projekti jaoks õige eraldusvõime. täis-HD režiimis – nii saate valida iga loomingulise projekti jaoks õige eraldusvõime.

4K and Full HD

Rääkige oma parim lugu

4K-eraldusvõimega saate nautida loomingulist vabandust suumida, panoraamida ja kärpida oma salvestust kuni 200% ning samal ajal rakendada ka täis-HD eraldusvõimet. Seetõttu on see ideaalne valik videoentusiastidele, kes jäädvustavad filme ja loomingulist materjali.

Tell your best story

Mida arvestada 4K valikul?

4K videod salvestavad rohkem andmeid, mistõttu on teil sama pika salvestusaja jaoks vaja suurema mahu ja edastuskiirusega mälukaarte ning paremat internetiühendust voogedastuse jaoks. 4K-eraldusvõimega jäädvustades on lisaandmete salvestamiseks vaja suuremat kõvaketast ja ka võimsamat arvutit, et tagada sujuvam töötlus. Täis-HD tähendab väiksemaid faile, mis on ideaalsed lihtsaks üleslaadimiseks ja internetis voogedastamiseks.

Considerations when chossing 4K

Meie kõige populaarsemad 4K tooted

Õige kaamera sobivale tööle: tutvuge meie kõige populaarsemate 4K kaameratega.

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...

Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.

Registreerige nüüd