TARKVARA

Professional Print & Layout

Ühendage oma Canoni imagePROGRAF PRO seeria printer tarkvaraga Professional Print & Layout, et saavutada vapustavat jõudlust, värve, detailsust ja tonaalsust. Täiustatud printimisvõimalustega saate töötada täpselt ja kiiresti ning viia oma väljatrükid uuele tasemele.

Laadige alla uusim versioon

Image

Installimine

Professional Print & Layout on saadaval nii Windowsi kui ka Maci (iOS) jaoks ning see lisatakse tarkvara paigaldamise ajal automaatselt teistesse ühilduvatesse fotorakendustesse. Lisaks võite samal ajal installida ka lisandmooduli Print Studio Pro, et saaksite alati valida vajadusele vastava tarkvara.

ALLALAADIMINE

Ühilduvad printerid

Võtke viimast koos tarkvaraga Professional Print & Layout, mida saate kasutada järgmiste professionaalsete printeritega.

Tarkvara Professional Print & Layout käivitamine

Alustamiseks avage oma pilt (või pildid) programmis Adobe Photoshop, Photoshop Elements või Lightroom Classic. Kui kasutate Canoni tarkvara Digital Photo Professional, valige pildid otse kaustast. Seda saab avada ka eraldiseisva tarkvarana.

Peakuva vaade

Printige kiiresti ja optimaalse kvaliteediga tänu tarkvara Professional Print & Layout sujuvale ja täpsele töövoole. Täiustatud kasutajaliides pakub sirgejoonelisi ja tõhusaid prindiseadistusi, võimaldades teil keskenduda käimasolevale tööle. Lisaks tagab lihtne ja sammsammuline prindiprotseduur kerge kasutamise.

Image

1. Üks aken peamiste prindiseadistuste jaoks

Saage juurdepääs peamistele seadistustele: valige printer, prindimaterjali tüüp, mitme pildi paigutus, paberiformaat ja kvaliteet. Vahekaarte laiendades saate nendega ka lähemalt tutvuda.

Image

2. Küljenduse seadistamine

Valige ääriseta printimine või kärpige ääriseid numbriliste väärtuste või libistatavate liugurite abil.

Image

3. Värvihaldus

Valige ICC-profiilid ja renderduse eesmärk, et ekraanil kuvatav vastaks hilisematele prinditulemustele.

Image

4. Printimine

Valige koopiate arv, et fotod oleksid printerisse edastamiseks valmis.

Image

5. Kiire valimine

Salvestage sagedamini kasutatavad seadistused, et tagada kiiremat printimist, või sisestage oma kohandatud valikud.

Viige fotode printimine uuele tasemele

Selle usaldusväärse ja dünaamilise tarkvaraga saate säilitada värvide tonaalsust, teravust ja täpsust. See on ideaalne vahend, millega anda oma fotodele lisaväärtust: sisseehitatud DPRAW tagab tõetruu kõrglahutusega printimise ja HDR-prindifunktsioon aitab heledaid kohti esile tõsta*.

*Omane vaid Canoni EOS kaameratele.

Image

HDR-printimine

RAW-formaadis pildid võimaldavad teil näidata maailma nii nagu näete seda oma silmadega. Tarkvara Professional Print & Layout HDR-prindifunktsioon kasutab ära RAW-piltide laia ja dünaamilise valiku ning äratab teie fotod ellu. Laiaulatuslik pilditöötlus töötab hästi koos Adobe RGB-ga, et toota pilte, mis oleksid paremad kui mis tahes teise pilditöötlustarkvara omad.

Image

DPRAW

Lisage DPRAW Printi abil oma fotodel sügavust ja tekstuuri. Professional Print & Layout kasutab DPRAW-formaadis salvestatud RAW-fotode teravustamise andmeid*, et taastada nende teravust ja tagada erksamad tulemused. Ideaalse teravusega pikslid tuuakse kõrglahutuse abil esile, samal ajal, kui mitte nii ideaalse teravusega pikslid jäävad muutmata. See tagab sujuvad toonid ja eemaldab teravusfiltritega kaasneva tüüpilise müra.

*Canon EOS 5DMKIV ja Canon EOS R

Image

ICC-profiil

Võtke viimast imagePROGRAF PRO seeria võimekusest, kasutades ICC-profiile. Tänu viimistletud printeri profiili disainile ja kergesti kasutatavale Black Point Compensationile saab värviedastust veelgi rohkem täiustada. Lihtsalt valige Black Point Compensation ja kohandage pildi toone, et pildi ICC-profiili tumedaim koht vastaks printeri ICC-profiili tumedaimale kohale.

Print Studio Pro

Canoni lisandmoodul Print Studio Pro tagab teie pildi ja prinditud lõpptoote vahel sujuva töövoo. See ainulaadne Canoni professionaalsetele printeritele spetsiaalselt loodud tarkvara aitab tagada, et teie väljatrükid oleksid kvaliteetse viimistlusega.

Vaadake lisaks

Image

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...