A3 Professional Photo Printers

Professionaalsed fotoprinterid

Haarake kontroll oma piltide üle koos Canoni professionaalsete fotoprinteritega.

Professionaalsete A3-fotoprinterite valik

Tänu 8, 10 või 12 tindiga süsteemile on need A3 printerid mõeldud vastama nii edasijõudnud amatööride kui ka professionaalsete fotograafide nõudmistele.

PIXMA PRO-200

Erksavärvilist fotoprintimist, mitmekülgsust ja kasutusmugavust pakkuv PIXMA PRO-200 on ideaalne valik fotoentusiastidele ja edasipüüdlikele fotograafidele.

Vaadake lisaks

PIXMA PRO-200 Lifestyle

imagePROGRAF PRO-300

Lauale mahtuv imagePROGRAF-i professionaalne printer, mis pakub galeriikvaliteediga A3+ väljatrükke, lihtsat töövoogu ja enesekindlat printimist.

Vaadake lisaks

ImagePROGRAF PRO-300

Õige fotopaberi valimine

Canoni printerite PIXMA Professional tootevalikut tutvustab Canoni kasutaja David Noton, selgitades pigmendi- ja värvainepõhiste tindisüsteemide erinevust.

Täiustatud tarkvaralahendused

Canoni professionaalsetele printeritele mõeldud prindimaterjal

Kasutades oma Canoni printerit koos Canoni tintide ja fotopaberiga, tagate optimaalseima jõudluse ja parima kvaliteedi iga väljatrüki jaoks.

Canoni professionaalsetele printeritele mõeldud tint

Canon on näinud aastaid vaeva, et töötada välja FINE printeripeade tehnoloogia ja täiustatud tindid, et saaksite kasutada juba täna nauditavaid tulemusi.

Canon Ink for Pro Printers

Professionaalsete fotoprinterite tugi

Laadige alla oma professionaalse fotoprinteriga seotud draiverid, tarkvara, püsivara ja juhendid, saage juurdepääs tehnilisele toele ning lugege enamlevinud probleeme ja nende lahendusi.

LISATEAVE

Teile võib huvi pakkuda ka järgmine ...