PRINTIMINE

Parimad printerid disaineritele

Printerid on vabakutselistele ja kodutööd tegevatele disaineritele väga oluliseks tööriistaks, aga kuidas leida vajadustele vastavat mudelit?
Canon PIXMA TR150 prindib pildi väikesest sinisest vaasist, mille inspiratsioon asub selle kõrval.

Kuna meie tööviis muutub üha paindlikumaks, on üha olulisem, et teie kodukontor või stuudio oleks varustatud tööriistadega, mida vajate oma töö tõhusaks tegemiseks. Loomemajanduses töötavatele inimestele, eriti disaineritele, on printer hädavajalik tööriist. Kvaliteetne printer võib aidata säästa teie aega ja aidata teil võite tellimustöid aidates teil selliste ülesannetega nagu tekstipaigutuste läbivaatus ja kliendile kinnitamiseks paberkoopiate loomine kuni igapäevased haldusülesanded. Kuid milliseid funktsioone te vajate?

Selge tekst ja kujundusdetailid, sujuvad tooniüleminekud, värvitruudus ja trükiste järjepidevus on kliendi trükiproovide puhul olulised nõuded. Mitmekülgsus on teine oluline printeri omadus. Disainerina võib teil olla ülesanne toota kõike alates visiitkaartidest ja flaieritest kuni plakatisuuruste väljatrükkideni, nii et printer, mis toetab väga erinevaid kandjatüüpe ja -suurusi, annab teile rohkem loomingulisi võimalusi ja tähendab, et peate harvem oma kohalikku prinditöökotta kohale minema. Usaldusväärsus ja kasutusmugavus on samuti üliolulised omadused, nagu ka mugavuse funktsioonid, nagu traadita ühenduvus, automaatne paberisööt ja kiire prindikiirus.

Aitamaks teil otsustada, milline on teie disainivajaduste jaoks parim printer, oleme kokku pannud võimaliku valiku sobivatest Canon PIXMA printeritest.

Parim printer suurte disainiprojektide jaoks: Canon PIXMA TS9550-seeria

Canon PIXMA TS9550 seeria printer laua peal ning sülearvuti, märkmiku, fotode ja pliiatsite kõrval.

Canon PIXMA TS9550-seeria printer suudab toota ääristeta A3-formaadis väljatrükke ja ei ole siiski palju suurem kui tavaline A4-printer. © Natasha Alipour

Näidatakse naise kätt, mis pöörab ümber paberilehte, et näidata Canon PIXMA TS9550-seeria kahepoolset printimisvõimalust.

Automaatne kahepoolne printimine ja 20-leheline ADF (automaatne dokumendisöötur) on vaid kaks funktsiooni Canon PIXMA TS9550-seeria paljudest funktsioonidest. © Natasha Alipour

Kõik ühes Canon PIXMA TS9550 Series printer võtab sama palju ruumi kui A4-printer, kuid suudab toota ääristeta A3-formaadis väljatrükke ning sellel on palju funktsioone, mis võimaldavad disaineritel oma tööaega tõhusamalt kasutada. 10,8 cm LCD-puuteekraan muudab printimissätete reguleerimise lihtsaks, samas kui automaatne kahepoolne printimine ja A4-paberi jaoks mõeldud 20-leheline ADF (automaatne dokumendisöötur) vähendavad vajaminevaid lisatäitmisi. See on ka hästi ühendatud mudel, millel on nii Etherneti kui ka traadita ühenduse võimalused ning mis toetab AirPrinti (iOS) ja Mopriat (Android) ning Canon PRINT rakendust, nii et saate ideid ja inspiratsiooni otse nutiseadmest printida, skannida ja kopeerida.

Muidugi on printeri ülim kriteerium selle prindikvaliteet ja PIXMA TS9550-seeria kasutab viite eraldiseisvat ChromaLife100 tindikassetti, sealhulgas pigmentmusta, mis annab terava teksti albumites, mille eluiga on kuni 100 aastat.1. PIXMA TS9550-seeria toetab ka loominguliste prindimaterjalide laia valikut, sealhulgas Canoni kõrglahutusega paber, magnetiline fotopaber ja 12×12 tolline kartongpaber.

Graafiliste disainerite jaoks, kellel ei ole vaja printida suuremat faili kui A4, on Canon PIXMA TS8350-seeria kõik-ühes printer sama ilus vaadata, kui sellega tehtud väljatrükid. Õhuke disain täiendab iga disaineri tööruumi ja viib printimise jõudluse uuele tasemele tänu kuue eraldiseisva tindimahuti süsteemile, mis vähendab teralisust.

Parim printer madalate tegevuskulude jaoks: Canon PIXMA G6050

Canon PIXMA G6050 printer, mis prindib logo pilti.

Canon PIXMA G6050 suudab printida kuni 18 0002 lehte kõigest kolme musta tindipudeliga, mis teeb sellest nutika valiku. © Jake Baggaley

Kujutatakse kätt Canon PIXMA G6050 printeri musta tindimahuti peal.

Canoni puhtad tindipudelid, mida ei pea pigistama, tähendavad, et suure tootlikkusega tindimahutite täitmine läheb Canon PIXMA G6050-l kiiresti ja lihtsalt. Pudelid lõpetavad automaatselt täitmise, kui mahutid on täis saanud.

Disainerite jaoks, kes peavad tootma mitmeid paberkandjal trükiproove, on Canoni PIXMA G-seeria MegaTanki printerivalikus olev mudel väga praktiline võimalus. Printeril Canon PIXMA G6050 suure tootlikkusega täidetavat tindimahutit ning see suudab kolmest musta tindi pudelist toota kuni 18 0002 lehte või 77002 lehte värviliste tintidega. Sellel on ka aukartustäratav 350-leheline tavapaberi maht ja automaatne kahepoolse printimine, nii et saate kulutada vähem aega PIXMA G6050 paberi ja tindiga uuesti täitmisele ning rohkem aega asjade loomingulise külje eest hoolitsemisele.

PIXMA G6050 prindipea tehnoloogia tagab teravad ja detailsed väljatrükid ning pakub ka ääristeta printimist suurusest 89×89mm kuni A4. See on ka mitmekülgne variant kolm ühes ühes koopiamasina ja A4-skanneriga, mis võimaldab teil kunstiteoseid ja muid lähtematerjale ilma täiendava riistvarata disainiprojekti importida. PIXMA G6050 on ka pilvevalmidusega, nii et kujundusi saab printida välja mis tahes kohast ühilduvate teenuste, näiteks Google Drive'i ja Dropboxi abil.

Parim printer teel olevatele disaineritele: Canon PIXMA TR150

Laua taga istuv mees uurib pilti, mille tema Canon PIXMA TR150 printer just välja trükkis.

Tänu hübriidsele tindisüsteemile prindib Canon PIXMA TR150 kiirelt erksaid väljatrükke kiirusega kuni 5,5 kujutist minutis3 (pilti minutis). © Jake Baggaley

Mees pakib Canon PIXMA TR150 printeri musta seljakotti.

Väike ja kerge Canon PIXMA TR150 traadita võimalustega ideaalne kaasaskantav printer mahub hõlpsalt seljakotti. © Jake Baggaley

Ükskõik, kas olete graafiline disainer, kes soovib esitada klientide käepäraseid väljatrükke kas teel olles või kaugtööd tehes – või soovite lihtsalt oma kodukontoris ruumi tagasi võita – on õhuke ja kerge Canoni PIXMA TR150 printer suurepärane valik. Selle kaasaskantava printeri, mis pakub dokumente ja ääristeta fotosid kuni A4 formaadis, saab tõeliselt mobiilse lahenduse saamiseks ühendada vooluvõrku või vajaduse korral lisatava akukomplektiga.

PIXMA TR150 kasutab erksate arhiivitrükkide jaoks hübriidseid tindisüsteeme, millel on värvainepõhiste värvidega pigmentmust. See on ka kiire, värvilise printimiskiirusega kuni 5,5 kujutist minutis3 (pilti minutis) ja mustvalgelt 9 kujutist minutis3. See ühildub ka ümbrike ja spetsiaalsete paberitega, sh Canoni kõrglahutusega paber High Resolution Paper, matt fotopaber Matte Photo Paper, kahepoolne matt paber Double-sided Matte Paper, korduvkleepuv fotopaber Restickable Photo Paper ja magnetiline fotopaber Magnetic Photo Paper.

Kõik ühendused ja kaablid on kinnitatud printeri ühele küljele, nii et seda on lihtne mahutada kitsastesse kohtadesse, samuti on kaasas 2,4 GHz ja 5 GHz WiFi-tugi4, samuti Wi-Fi Direct, et saaksite juhtmeta printida ilma interneti ruuterile juurdepääsuta. Seal on isegi 1,44-tolline OLED-ekraan, nii et saate otse kontrollida ka ühenduse olekut, juurdepääsu seadeid ja tindi taset.

Kui teil pole nii tungivat mobiilse printimise vajadust, toodab kompaktne ja mugav Canon SELPHY Square QX10 erksaid 68×68 mm kujutisi, millel on pealdist võimaldav ääris, nii et saate lisada märkmeid või kommentaare, mis oleksid ideaalsed meeleolulaua loomiseks. Kasulike funktsioonide hulka kuulub USB-laadimine ja WiFi-ühendus, SELPHY tindi ja paberi täitekomplektid võimaldavad teil mõlemad lihtsa sammuga asendada.

Autor: Marcus Hawkins

 1. ChromaLife 100 ühilduvate fotopaberite hulka kuuluvad Photo Paper Pro Platinum, Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Gloss ja Photo Paper Glossy. Põhineb Canoni kiirendustesti meetodil pimedas kontrollitud temperatuuri-, niiskus- ja gaasitingimustega kohas hoidmisel, simuleerides kiletaskutega albumis hoidmist. Canon ei saa tagada piltide vastupidavust; tulemused võivad erineda olenevalt prinditud pildist, kuivamisajast, kuvamis-/hoidmistingimustest ja keskkondlikest teguritest.
 2. * Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 3. A4-formaadis dokumentide tavapaberile printimise kiiruse aluseks on standardis ISO/IEC 24734 määratletud Office Category Testi ESAT-i keskmine.
 4. 5 GHz tugi ei pruugi teie piirkonnas saadaval olla.

Seotud artiklid

 • Parimad printerid õpilastele

  PRINTIMINE

  Parimad printerid õpilastele

  Iga õpilane vajab printerit – avastage parimad taskukohased võimalused vastavalt enda vajadustele.

 • Prinditud Canon PosterArtisti disainid laual Canon MAXIFY printeri ees.

  PRINTIMINE

  Canon PosterArtist

  Looge professionaalseid postridisaine kiiresti, lihtsalt ja tasuta.

 • Kaks ehitajat prindivad dokumente Canoni printeriga PIXMA TR150. Nende kõrval laual on oranž kiiver.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Printige liikvel olles, kasutades printerit PIXMA TR150

  Vaadake, kuidas kaasaskantav printer aitab äritegevust edendada.

 • A small office with a printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  MegaTanki printerid ja nende eelised

  Kuus põhjust, miks te vajate MegaTanki printerit.