PRINTIMINE

Parimad printerid disaineritele

Olenemata sellest, kas töötate kodus või stuudios, näete siin, kuidas valida teie vajadustele sobiv graafilise disaini printer.
Canon PIXMA TR150 prindib pildi väikesest sinisest vaasist, mille inspiratsioon asub selle kõrval.

Kuna meie tööviis muutub üha paindlikumaks, on üha olulisem, et teie kodukontor või stuudio oleks varustatud graafilise disaini tööriistadega, mida vajate oma töö tõhusaks tegemiseks. Loomemajanduses töötavatele inimestele, eriti disaineritele, on printer hädavajalik tööriist. Kvaliteetne printer võib aidata säästa teie aega ja aidata teil võite tellimustöid aidates teil selliste ülesannetega nagu tekstipaigutuste läbivaatus ja kliendile kinnitamiseks paberkoopiate loomine kuni igapäevased haldusülesanded. Kuid milliseid funktsioone te vajate?

Selge tekst ja kujundusdetailid, sujuvad tooniüleminekud, värvitruudus ja trükiste järjepidevus on kliendi trükiproovide puhul olulised nõuded. Mitmekülgsus on teine oluline printeri omadus. Disainerina võib teil olla ülesanne toota kõike alates visiitkaartidest ja flaieritest kuni plakatisuuruste väljatrükkideni, nii et printer, mis toetab väga erinevaid kandjatüüpe ja -suurusi, annab teile rohkem loomingulisi võimalusi ja tähendab, et peate harvem oma kohalikku prinditöökotta kohale minema. Usaldusväärsus ja kasutusmugavus on samuti üliolulised omadused, nagu ka mugavuse funktsioonid, nagu traadita ühenduvus, automaatne paberisööt ja kiire prindikiirus.

Oleme koostanud selle juhendi Canoni loomingulise printimistehnoloogia kohta, et aidata teil otsustada, millised professionaalsed printimisvõimalused sobivad teie vajadustele kõige paremini. See sisaldab kokkuvõtet tipptasemel PIXMA printeritest ja kulusäästlikest MAXIFY mudelitest, mis kõik pakuvad kvaliteetset printimist, nii et leiate enda jaoks parima valiku.

Parimad koduprinterid graafilistele disaineritele

Canon PIXMA printerist välja tulev ettevõtte flaier.

Canon PIXMA TS7650i on värvilise puuteekraaniga, millel on uuenduslik Switch UI-liides, mis võimaldab funktsioone kohandada vastavalt vajadusele, kiirendades töövoogu.

Mõned Canoni viimased PIXMA ja MAXIFY printerid on loodud just hübriidtööd kindlalt silmas pidades. Kompaktsus, lihtne seadistamine, kasulikud funktsioonid ja intuitiivsed juhtnupud on kõik võtmetegurid lisaks kulutõhususele. Canon PIXMA TS7650i on taskukohane printer, mis on piisavalt väike, et mahtuda kitsastesse ruumidesse, kuid millel on suuremad uue põlvkonna prindipead, mis tagavad kiire printimise ligikaudu 15 kujutist/min1 ja 10 kujutist/min vastavalt mustvalgete ja värviliste dokumentide puhul ning täiustatud pilditöötluse, mis maksimeerib printimiskvaliteeti.

Lihtsuse huvides kasutatakse vaid kahte tindikassetti, millel on mõlemal integreeritud prindipea: kolmevärviline kassett värvainepõhiste tintidega suurepärase fotode printimise jaoks ja pigmendipõhine must kassett. See on Canoni esimene "koduprinter", millel on määrdumiskindel pigmentmust tint, mis talub hästi markerite kasutamist. Wi-Fi eelised hõlmavad otseprintimist ja skannimist nii nutiseadmetesse kui ka nutiseadmetest. PIXMA TS7750i mudelil on lisaks 35-leheline ADF (automaatne dokumendisöötur), et pakkuda lihtsat mitme lehekülje skannimist ja kopeerimist.

Mõlemad mudelid on ka sobivad Canoni PIXMA printimisplaaniga - tellimuspõhise teenusega, mis jälgib teie tindikoguseid ja toimetab uued kassetid teie koduuksele kohe, kui tuvastab, et need on tühjaks saamas, säästes teile kuni 50% tavapärastest tindikuludest.2

Nagu paljude teiste Canoni printerite puhul, on toetavate rakenduste hulgas Easy-PhotoPrint Editor fotode töötlemiseks, samuti kollaažide, plakatite ja muu sellise loomiseks, kasutades mitmesuguseid malle, ning Canon Easy-Layout Editor mitme pildi kombineerimiseks, paigutamiseks ja printimiseks. Rakendus Canon PRINT annab reaalajas teavet printeri oleku ja tinditaseme kohta ning võimaldab teostada hooldustoiminguid, samuti pakub võimalusi printimiseks, skannimiseks ja kopeerimiseks otse nutiseadmest. Lisaks ka Canon PosterArtist, mis pakub hulgaliselt kohandatavaid malle, mille abil saab luua ja printida kõike alates flaieritest kuni plakatite ja bänneriteni.

Canon PIXMA TS8750 seeria on veel üks märkimisväärselt kompaktne printer, mis sobib ideaalselt kodukontorisse nagu ka PIXMA TS7750i. See mudel paistab silma nii mustvalgete kui ka värviliste dokumentide ja fotode printimiskvaliteedi poolest. Tegemist on kolm-ühes multifunktsionaalse printeriga, millel on kuus eraldi kassetti pigmendipõhise musta ja värvainepõhise CMYK ning halli värviga, mis tagavad täiustatud mustvalge fotode printimise ja laiendatud värvigamma. Mustvalged tekstidokumendid näevad välja selged, kuni peensusteni välja, samas kui fotode tulemus on külluslik ja erk. Sellel on sama kiire printimine kui PIXMA Ts7650i mudelil, kuid lisaks suurem 4,3-tolline kallutatav värviline puuteekraan, millel on kohandatav kasutajaliides, nii et saate sageli vajaminevad funktsioonid ja määrangud kiirelt ja lihtsalt kätte. Paigaldamine on eriti lihtne, sest Wi-Fi otseühenduvuse jaoks kuvatakse selle värvilisel puuteekraanil QR-kood.

Parimad graafilise disaini printerid suurteks projektideks

Canon PIXMA TS9550 seeria printer laua peal ning sülearvuti, märkmiku, fotode ja pliiatsite kõrval.

Canon PIXMA TS9550-seeria printer suudab toota ääristeta A3-formaadis väljatrükke ja ei ole siiski palju suurem kui tavaline A4-printer. © Natasha Alipour

Näidatakse naise kätt, mis pöörab ümber paberilehte, et näidata Canon PIXMA TS9550-seeria kahepoolset printimisvõimalust.

Automaatne kahepoolne printimine ja 20-leheline ADF (automaatne dokumendisöötur) on vaid kaks funktsiooni Canon PIXMA TS9550-seeria paljudest funktsioonidest. © Natasha Alipour

Kõik ühes Canon PIXMA TS9550 Series printer võtab sama palju ruumi kui A4-printer, kuid suudab toota ääristeta A3-formaadis väljatrükke ning sellel on palju funktsioone, mis võimaldavad disaineritel oma tööaega tõhusamalt kasutada. 10,8 cm LCD-puuteekraan muudab printimissätete reguleerimise lihtsaks, samas kui automaatne kahepoolne printimine ja A4-paberi jaoks mõeldud 20-leheline ADF (automaatne dokumendisöötur) vähendavad vajaminevaid lisatäitmisi. See on ka hästi ühendatud mudel, millel on nii Etherneti kui ka traadita ühenduse võimalused ning mis toetab AirPrinti (iOS) ja Mopriat (Android) ning Canon PRINT rakendust, nii et saate ideid ja inspiratsiooni otse nutiseadmest printida, skannida ja kopeerida.

Loomulikult on printeri suurimaks proovikiviks trükikvaliteet ja Canon PIXMA TS9550 seeria kasutab viit individuaalset ChromaLife100 tindikassetti, sealhulgas pigmentmusta tinti selge teksti jaoks ning nelja individuaalset CMYK-värviainepõhist tinti, mis tagavad detailsed väljatrükid kuni 100-aastase albumi elueaga.3 See toetab laia valikut loomingulisi paberkandjaid, sealhulgas läikivaid, säravaid, matt- ja kunstipabereid ning prinditavaid kettaid. Jooksvate kulude vähendamiseks on lisaks standardse tootlikkusega kassettidele saadaval ka suure tootlikkusega XL-kassetid. See ühildub ka Canoni automaatse tintide tarne teenusega. Sellega liitudes saadetakse teile asenduskassetid otse koju, kui need hakkavad otsa saama, vältides nii muret, et tint saab otsa keset tähtsat tööd.

Kui te ei vaja sisseehitatud skanneriga printerit, kaaluge Canon PIXMA iX6850 mudelit. Ka see sarnaselt kompaktne A3+ printer kasutab sama segu viiest pigmendi- ja värvainepõhisest tindist, samas kui A3+ PIXMA iP8750 kuue tindiga printer lisab veel ühe halli värvainepõhise tindi, mis suurendab värvigammat ja parandab veelgi mustvalge printimise kvaliteeti.

Graafiliste disainerite jaoks, kellel ei ole vaja printida suuremat faili kui A4, on Canon PIXMA TS8750 seeria kõik-ühes printer sama ilus vaadata, kui sellega tehtud väljatrükid. Õhuke disain täiendab iga disaineri tööruumi ja viib printimise jõudluse uuele tasemele tänu kuue eraldiseisva tindimahuti süsteemile, seehulgas ka hall tint, mis vähendab teralisust.

Parimad printerid madalate käituskuludega

Canon PIXMA G6050 printer, mis prindib logo pilti.

Canon PIXMA G6050 suudab printida kuni 18 0004 lehte kõigest kolme musta tindipudeliga, mis teeb sellest nutika valiku. © Jake Baggaley

Inimene istub väikese laua taga ja töötab sülearvutiga. Sülearvuti taga oleval laual on Canon PIXMA printer.

Lihtsustatud Canon PIXMA GX1050 on disainitud nii, et see sobiks kodukontorisse, olles MegaTanki printeri kohta väga kompaktne. Nagu teistegi Canoni korduvtäidetavate printerite puhul, on tindipudelid individuaalselt märgistatud, nii et iga värvi saab valada ainult õigesse mahutisse. Sisseehitatud klapp takistab ületäitmist ja võimalikku lekkimist.

Disainerite jaoks, kes vajavad loomingulisi printimislahendusi, et toota mitmeid paberkandjal trükiproove, on Canoni PIXMA G-seeria MegaTanki printerivalikus olev mudel väga praktiline võimalus. Printeril Canon PIXMA G6050 suure tootlikkusega täidetavat tindimahutit ning see suudab kolmest musta tindi pudelist toota kuni 18 0004 lehte või 7700 lehte värviliste tintidega. Sellel on ka aukartustäratav 350-leheline tavapaberi maht ja automaatne kahepoolse printimine, nii et saate kulutada vähem aega PIXMA G6050 paberi ja tindiga uuesti täitmisele ning rohkem aega asjade loomingulise külje eest hoolitsemisele.

PIXMA G6050 prindipea tehnoloogia tagab teravad ja detailsed väljatrükid ning pakub ka ääristeta printimist suurusest 89×89mm kuni A4. See on ka mitmekülgne variant kolm ühes ühes koopiamasina ja A4-skanneriga, mis võimaldab teil kunstiteoseid ja muid lähtematerjale ilma täiendava riistvarata disainiprojekti importida. PIXMA G6050 on ka pilvevalmidusega, nii et kujundusi saab printida välja mis tahes kohast ühilduvate teenuste, näiteks Google Drive'i ja Dropboxi abil.

Et veelgi vähendada jooksvaid kulusid, annab MAXIFY GX3050 MegaTanki kolm-ühes multifunktsionaalne printer teile klassi parimad lehekülje- ja omamise kogukulud. Ühe pigmendipõhise tindipudeli komplektiga on võimalik trükkida 60004 mustvalget lehekülge või kuni 14 000 värvilist lehekülge, mis säästurežiimil tõuseb veel vastavalt kuni 9000 ja 21 000 leheküljeni. MAXIFY GX4050 pakub lisaks 35-lehelist automaatset dokumendisööturit ja värvilist puuteekraaniga kasutajaliidest ning mõlemad on võimelised kiireks väljastamiseks, 18 kujutist/min mustvalge ja 13 kujutist/min värvilise printimise puhul. Lisaks on nende kahe printeri boonuseks veel kolmas paberisöötur tagaküljel. Manuaalse salve tasapinnaline disain võimaldab printida kuni 0,7 mm paksusele kaardile ja luua kuni 1,2 meetri pikkuseid bännereid.

Eriti kompaktne kolm-ühes MegaTanki printer MAXIFY GX1050 on mõeldud hübriidtöötajatele, pakkudes kohandatavat värvilist puutetundlikku kasutajaliidest, mis võimaldab sujuvat integratsiooni kodus töötavatele disaineritele. Selle võimekus on piisav 30004 mustvalge või kuni 3000 värvilise lehekülje printimiseks ühest tindipudelist ning sarnaselt PIXMA G6050 mudelile on kõik selle pigmendipõhised tindid väga vastupidavad määrdumisele ja markerite kasutamisele nii mustvalgete kui ka värviliste dokumentide puhul. Canon MAXIFY GX2050 sisaldab lisaks 35-lehelist automaatset dokumendisööturit.

Parimad printerid disaineritele, kes on liikvel

Laua taga istuv mees uurib pilti, mille tema Canon PIXMA TR150 printer just välja trükkis.

Tänu hübriidsele tindisüsteemile prindib Canon PIXMA TR150 kiirelt erksaid väljatrükke kiirusega kuni 5,5 kujutist/min. © Jake Baggaley

Inimene hoidmas Canoni printerit SELPHY Square QX10 samal ajal, kui see projekti jaoks logo välja prindib.

Canon SELPHY Square QX10 on piisavalt väike, et seda kõikjale kaasa võtta, ning see töötab laetava akuga olles nii ideaalne, kui töötate kaugemates kohtades, kus puudub juurdepääs vooluvõrgule.

Ükskõik, kas olete graafiline disainer, kes soovib esitada klientide käepäraseid väljatrükke kas teel olles või kaugtööd tehes – või soovite lihtsalt oma kodukontoris ruumi tagasi võita – on õhuke ja kerge Canon PIXMA TR150 printer suurepärane valik. Selle kaasaskantava printeri, mis pakub dokumente ja ääristeta fotosid kuni A4 formaadis, saab tõeliselt mobiilse lahenduse saamiseks ühendada vooluvõrku või vajaduse korral lisatava akukomplektiga.

PIXMA TR150 kasutab erksate arhiivitrükkide jaoks hübriidseid tindisüsteeme, millel on värvainepõhiste värvidega pigmentmust. See on ka kiire, värviliselt printimiskiirusega kuni 5,5 kujutist/min 1 ja mustvalgelt 9 kujutist/min. See ühildub ka ümbrike ja spetsiaalsete paberitega, sh Canoni kõrglahutusega paberiga, matti fotopaberiga, kahepoolse matti paberiga.

Kõik ühendused ja kaablid on kinnitatud printeri ühele küljele, nii et seda on lihtne mahutada kitsastesse kohtadesse, samuti on kaasas 2,4 GHz ja 5 GHz WiFi-tugi4 , samuti Wi-Fi Direct, et saaksite juhtmeta printida ilma interneti ruuterile juurdepääsuta. Seal on isegi 1,44-tolline OLED-ekraan, nii et saate otse kontrollida ka ühenduse olekut, juurdepääsu seadeid ja tindi taset.

Kui teil pole nii tungivat mobiilse printimise vajadust, toodab laetava akuga Canon SELPHY Square QX10 68 x 68 mm kujutisi, millel on pealdist võimaldav ääris, nii et saate lisada märkmeid või kommentaare, ideaalne meeleolulaua loomiseks.


Autorid: Marcus Hawkins ja Matthew Richards

 1. Dokumendiprintimise kiirused on ESAT-i keskmised väärtused kontorikategooria testis vaikimisi lihtrežiimis, ISO/IEC 24734. Fotode printimiskiiruse aluseks on vaikesätted standardiga ISO/JIS-SCID N2 ja printimine fotopaberile Plus Glossy II; arvesse ei ole võetud arvutis andmete töötlemisele kuluvat aega.
 2. PIXMA printimisplaan on saadaval vaid Austria, Belgia, Taani, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Itaalia, Norra, Madalmaade, Hispaania, Rootsi, Šveitsi, Iiri Vabariigi ja Ühendkuningriigi elanikele.
 3. ChromaLife 100 ühilduvate fotopaberite hulka kuuluvad Photo Paper Pro Platinum, Photo Paper Plus Glossy II, Photo Paper Plus Semi-Gloss ja Photo Paper Glossy. Põhineb Canoni kiirendustesti meetodil pimedas kontrollitud temperatuuri-, niiskus- ja gaasitingimustega kohas hoidmisel, simuleerides kiletaskutega albumis hoidmist. Canon ei saa tagada piltide vastupidavust; tulemused võivad erineda olenevalt prinditud pildist, kuivamisajast, kuvamis-/hoidmistingimustest ja keskkondlikest teguritest.
 4. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 5. 5 GHz tugi ei pruugi teie piirkonnas saadaval olla.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • PRINTIMINE

  Õige Canoni printimisrakendus teie jaoks

  Olge loominguline ja organiseeritud Canoni printimisrakendustega – iga projekti jaoks sobib üks.

 • PRINTIMINE

  Parimad printerid kodukontoritesse

  Muutke kodust töötamine sujuvaks Canoni PIXMA ja MAXIFY printeritega.

 • PRINTIMINE

  Juhtmevaba printeri kasutamine

  Nutikad võimalused juhtmevabast printerist viimase võtmiseks.

 • PRINTERIGA MEISTERDAMINE

  Paberitüüpide selgitus

  Tutvu Canoni erinevate paberitüüpidega selle käepärase ostujuhendi abil.