NÕUANDED PRINTIMISEKS

Avastage parimad õpilaste printerid

Kui peate paberil hea välja nägema, tuleb appi Canoni printer. Leidke parimad võimalused vastavalt vajadustele ja eelarvele.
Canoni printer puidust laual, printimine pooleli. Selle ees istub naine printeripaberi pakkidega ning vaatab pilti tahvelarvutist.

Praegusel digiajastul toimub enamik meie kirjalikust suhtlusest sõnumite, e-kirjade ja elektrooniliste dokumentide teel, kuid meie eludes on siiski tihti hetki, mil peame midagi printima. Ning paberkoopia tegemine saab olla taskukohane ja lihtne.

Canoni printerite valik on tunnustatud kulutõhususe, jõudluse ja usaldusväärsuse poolest. Mõned sobivad hästi teksti trükkimiseks, teised on suunatud graafiliste kujutiste ja fotode trükkimiseks ning on mitmeid mudeleid, mis saavad mõlemaga suurepäraselt hakkama, isegi kui eelarve on piiratud.

Õpilastel tuleb vahel kodutöid paberil esitada, kuid on ka teisi, vähem ilmsemaid printimise eeliseid. Füüsilisi märkmeid saab kiiresti ja lihtsalt üle vaadata ning neist võib õppimisel palju kasu olla. Ja isegi kui esitate dokumendid elektrooniliselt, võib nende paberilt lugemine hõlbustada vigade leidmist ning pakub silmadele pidevast ekraani vaatamisest vajalikku puhkust. Graafilise kunsti ja fotograafiakursustel, kus tuleb sageli projektid paberil esitada, aitab väljatrükkide loomine teil oma töö kriitilise pilguga üle vaadata ning tuvastada täiustamist vajavad kohad.

Kui te ei ole harjunud projekte printimiseks ette valmistama, saate kasutada Canoni rakendust Easy-PhotoPrint Editor, mis võimaldab redigeerida fotosid ja valmis mallide abil kollaaže, plakateid ning muud luua. Ning Canoni tarkvara Easy-Layout Editor võimaldab teil isegi valmistada mitu faili (tekstidokumendid, tabelid, PDF-id, pildid jne) ühe failina ja need kõik ühele paberile printida. Selle abil saate valida ka konkreetsed veebisaidi osad, mida soovite printida.

Mitmetes kolledžites ja ülikoolides kasutatakse ülesannete organiseerimiseks Google Classroomi, kui teie oma on üks neist, saate kasutada Canoni printereid töölehtede pilvest välja printimiseks. Logige lihtsalt printeri puuteekraanilt või nutiseadme rakendusest Google Classroomi ning saate klõpsata erinevatel tundidel ja õpetajate määratud ülesandeid välja printida. Kui olete töö lõpetanud ning teie Canoni printeril on sisseehitatud skanner, saate isegi valmis töö tagasi sisse skannida ja selle esitada, jällegi otse printeri ekraanilt või rakendusest.

Saadaval on suur valik printereid kõigi vajaduste katmiseks, kuid meil on mõned näpunäiteid, kuidas valida õpilase printer, mis vastaks ideaalselt teie nõudmistele ja eelarvele. Lugege edasi, et leida täiuslik prindipartner.

Eelarvesõbralikud õpilase printerid

Canoni PIXMA printer tumehallil tööpinnal. Taustal paistavad väike puidust laud ja kolm tooli.

Canon PIXMA TS205 seeria on kõige taskukohasem ühefunktsiooniline printer selles valikus. Sellel pole sisseehitatud skannerit, kuid see on vastupidava konstruktsiooniga ning trükib kvaliteetseid dokumente nii mustvalgelt kui ka värviliselt, lisaks erksaid ääristeta 15 × 10 cm fotosid.

Kui õpilaste elus on midagi kindlat, siis on selleks püüd eelarvest kinni pidada. Õnneks algavad Canoni tindiprinterite hinnad väga mõõdukalt tasemelt, alustades kompaktsest ja stiilsest Canon PIXMA TS205 seeriast.

PIXMA TS205 on selge, üheselt mõistetav ja lihtsasti kasutatav ning lisaks ka üsna kiire, printides mustvalgeid A4 lehti kiirusel 7,7 kujutist/min ja värvilisi kiirusel 4 kujutist/min. Sellega saab trükkida ka ääristeta läikivaid 15 × 10 cm fotosid veidi üle minutiga.

Lisaks sellele, et printer on taskukohane, on ka selle püsikulud madalad. Vaja läheb vaid kahte tindikassetti, ühte musta ja ühte värvilist, mida saab kiirelt ning lihtsalt vahetada. Parema kulutõhususe tagamiseks on saadaval suure tootlikkusega valikud, kui soovite trükkida suuremas mahus. Iga paar XL-kassette kestab ligikaudu 400 mustvalget A4 dokumenti ja kuni 300 värvilist dokumenti.

Canon PIXMA TS305 seeria lisab juhtmevabale printimisele Wi-Fi-ühenduvuse ning ühildub ka nutitelefonide ja tahvelarvutite tasuta rakendusega Canon PRINT, millega saate sujuvalt otse nutiseadmest printida. See tähendab, et saate ka nutiseadme kaamera abil rakenduse funktsiooni Smartphone Copy kasutades dokumente kopeerida, kuigi printeril endal ei ole skannerit. Saate kasutada ka rakendust Canon Easy-PhotoPrint Editor fotode redigeerimiseks või kollaažide, kaartide ja muude isikupäraste väljatrükkide loomiseks.

Musta värvi Canoni PIXMA printer trükib A4 paberit ning seda ümbritsevad pildid ja väljatrükid ning nutitelefoni hoidev käsi

Canon PIXMA TS3350 seeria printeritega saate printida juhtmevabalt otse pilveteenusest ning nutitelefonidest ja tahvelarvutitest tasuta rakendusega Canon PRINT. Sellel on 3,8 cm mustvalge LCD-ekraan ning sellega saab trükkida 13 × 13 cm ruudukujulisi fotosid ja ka tavapärasemaid suuruseid kuni 18 × 13 cm.

Canon PIXMA TS3150 seerial on lisaks sisseehitatud skanner, nii et saate kiiresti ja lihtsalt digitaliseerida või teha koopiaid olemasolevatest piltidest ja dokumentidest. Sellel on ka Wi-Fi-ühenduvus ning see ühildub Apple AirPrinti ja Androidi Mopria™-ga, nii et saate printida otse seadmest. Sellele sobivad samad tindikassetid nagu Canon PIXMA TS205 seeriale ja Canon PIXMA TS305 seeriale, samuti suure tootlikkuse võimalusega.

Just nagu PIXMA TS3150-l, on ka PIXMA TS3350 seerial kasulik 3,8 cm ekraan printeri oleku jälgimiseks ning sellega saab trükkida suuremaid, kuni 18 × 13 cm ääristeta fotosid. Sellega saab printida ka pilvest, kasutades PIXMA Cloud Linki rakenduses Canon PRINT.

Parimad kompaktsed õpilase printerid

Canoni PIXMA printer lauaserval. Taustal paistavad erinevad lauad ja toolid.

Kompaktne Canon PIXMA TS305 seeria on täiuslik valik, kui teil on vähe ruumi, kuid vajate siiski kvaliteetset dokumentide ja fotode printimise võimekust.

Õpilasmajutused ei ole harilikult kuigi ruumikad, nii et sageli eelistatakse väikese jalajäljega kergeid printereid. Canoni õpilaste printerid, millest oleme siiani rääkinud, algavad ainult prinditavate seadmete puhul suurusest 426 × 255 × 131 mm ja 2,5 kilost ning multifunktsionaalsete seadmete puhul suurusest 435 × 316 × 145 mm ja 3,9 kilost. Need võtavad väga vähe ruumi ja vajaduse korral on neid lihtne ühest kohast teise liigutada.

Enamikel Canoni printeritel saadaoleva Wi-Fi-ühenduvuse eelis on, et printerit saab hoiustada mugavas kohas ning see ei pea arvutiga lõastatud olema. Lisaks on mugav sülearvuti või telefoni abil kõikjalt printida, vajaduseta see kaabliga füüsiliselt printeri külge ühendada. Näiteks võite prinditöö veel enne voodist väljumist sülearvutist printerisse saata ning selle siis minema hakates väljastussalvest kaasa haarata.

Kompaktne Canon PIXMA TS305 seeria mõõdud on vaid 430 × 282 × 143 mm ja see kaalub 2,9 kg ning prindib täissuuruses mustvalgeid A4 dokumente kiirusel kuni 7,7 kujutist/min ja värvilisi kuni 4 kujutist/min. Lisaks trükib see ääriseta läikivaid 15 × 10 cm fotosid vaid 65 sekundiga.

Liikuge järgmisele tasemele

Valge Canoni printer laual. Selle ees hoiab naine väljatrükki, millel on valik liblika kontuure.

Nii kunsti kui ka dokumentide printimiseks mõeldud Canon PIXMA TS5350a seerial on kaks paberisisestussalve, tagumine püstine sobib suurepäraselt paksema kaardi- ja fotopaberi jaoks, kuna sellega välditakse paberi ümberpööramist printeris, erinevalt eesmises kassetis hoitavast paberist. Eesoleval OLED-ekraanil on selge ülevaade menüüvalikutest ning printimisel süttib LED olekuriba.

Canon PIXMA TS5350a seeriaga saame aga minna veelgi kaugemale, suurendades tootlikkust. Sellel on Wi-Fi-ühenduvus ning ühildub otse Apple AirPrinti, Androidi Mopria™ ja Canoni enda PIXMA Cloud Linkiga. Lisaks on sellel suurema lahutusvõimega skanner, millega saab dokumentide või fotode ja muude piltide skannimisel jäädvustada ja kopeerida eriti peeneid üksikasju. See on ka kiirem, mustvalgete A4 dokumentide trükkimiskiirus on kuni 13 kujutist/min ja värvilistel kuni 6,8 kujutist/min. Lisaks saab sellega trükkida ääristeta läikivaid fotosid kuni A4-formaadis ning ääristeta 15 × 10 cm fotode trükkimine võtab vaid 43 sekundit.

PIXMA TS5350a seerial on nii eestlaetav A4 kassett kui ka tagumine paberisöötur, mis võtab vastu erinevas suuruses pabereid kuni A4-ni. See on tõeliselt kasulik funktsioon, kui soovite printida kunstiteoseid ja fotosid ning ka dokumente, kuna saate kasutada eesmist kassetti tavalise paberi jaoks ning sisestada vajaduse järgi spetsiaalse trükimaterjali või fotopaberi tagumisse salve. Veel üks raha säästev ning keskkonnasõbralik eelis on, et printeril on automaatse kahepoolse printimise funktsioon, mis tähendab, et dokumendid trükitakse automaatselt kahepoolselt, vajaduseta paberit käsitsi pöörata.

Jooksvate kulude alandamine

Ülalt alla tehtud pilt Canoni PIXMA printerist, millel lebab Canoni kaamera. Printeri all on kollaaž reisi-, toidu- ja portreepiltidest.

Täiuslik lahendus fotode printimiseks, Canon PIXMA G650 on MegaTanki printer kuue täidetava värvipõhise tindi mahutiga. See pakub laiemat toonivahemikku ja värviruumi, tagades optimaalse kvaliteediga fotode väljatrüki. Meil on ka Canon PIXMA G550 ühefunktsiooniline printer sama tindivalikuga, kuid sisseehitatud skannerita.

Kõik mainitud õpilase printerid on saadaval väga taskukohaste hindade ning konkurentsivõimeliste jooksvate kuludega. Et vältida tindi otsa lõppemist olulistel hetkedel, hoiavad Canoni printereid teid tindi vähenemisest kursis ning muudavad tellimistoimingu intuitiivseks ja muretuks. Tindikassettide vahetamine on kiire ja lihtne toiming, mis võtab vaid mõne sekundi.

Kuigi tindikassetid on mugavad, on need regulaarselt suurel hulgal printimisel vähem kulutõhusad. Canoni MegaTanki printeritel on säästlik ja jätkusuutlikum alternatiiv, mis võib jooksvaid kulusid tohutult vähendada.

Tindikassettide asemel on MegaTanki printeritel tindimahutid, mida saab täita Canoni originaal tindipudelitega, mis maksavad vaid murdosa kassettide hinnast. Mittepigistatavad pudelid on kavandatud nii, et täitmine oleks lihtne ja täielikult probleemivaba ning igal värvil on ainulaadse kujuga otsak, mistõttu on võimatu vale mahutit vale tindiga täita.

Noor nutitelefoniga naine istub laua taga, millel on Canoni PIXMA printer.

Hämmastava väärtusega MegaTanki printer, Canon PIXMA G2520 on hea investeering, kui arvestada, et teil ei pruugi õpingute lõpuni tindikulusid tekkida. Samuti kaob vajadus osta asenduskassette. Canon PIXMA G3520 (pildil) pakub kõiki samu eeliseid koos sisseehitatud Wi-Fi-ga.

Canon PIXMA G3520 on multifunktsionaalne MegaTanki printer, millel on harilikud printimise, skannimise ja kopeerimise funktsioonid ning ühilduvus Wi-Fi ja pilveteenusega. Printeris on piisavalt tinti, et trükkida hämmastavad 6000 mustvalget lehekülge (enam kui 7600 ökonoomsel režiimil) või kuni 7700 värvilist lehekülge.

Kui soovite kõiki neid eeliseid, kuid ei vaja Wi-Fi-ühenduvust, on Canon PIXMA G2520 veelgi taskukohasem ning sel on täpselt sama madalad jooksvad kulud. Lisaks saab nende mõlema mudeliga printida värvilisi, kuni 1,2-meetriseid plakateid, ainult tavalisele paberile.

Valik on teie

Õpilase kiires elus pidevalt sammu võrra ees püsimiseks on palju abi, kui saate printida mida iganes soovite millal iganes soovite, selle asemel, et teistele inimestele või teenustele loota. Canoni eelarvesõbralik PIXMA printerite valik pakub ülimalt mugavat, kiiret ja probleemivaba printimist, tagades täieliku töökindluse ja usaldusväärsuse. Ja enamikul neist on luksuslik Wi-Fi-ühenduvus ning nutiseadmete rakendused, mis lisavad teie printimiskogemusele veelgi mugavust ja mitmekülgsust.Autor: Matthew Richards

Seotud tooted

Seotud artiklid