NÕUANDED PRINTIMISEKS

Tuju tõstev printimine

Fotod kujutavad meie olulisi hetki – lugege, kuidas oma lemmikpilte printida ja oluliste mälestustega kodu kaunistada.
Canon Camera
Kahjuks ei ole meil alati võimalik oma armastatud inimestega aega veeta. Kuigi e-kirjad, sotsiaalmeedia ja videokõned on muutnud täielikult seda, kuidas me pikkade vahemaade tagant suhtleme, ei sobi need siiski kõigile. Vanavanemad ei pruugi alati tehnoloogiaga toime tulla, väikestel lastel ei ole vajalikku kannatust ja inimesed võivad olla ekraanide pidevast jälgimisest liiga väsinud.

Fotod aitavad jäädvustada olulisi hetki ja nende hetkede printimine muudab need veel tähendusrikkamaks. Sõpradest ja perekonnaliikmetest jäädvustatud piltide seinale riputamine aitab teil tunda omavahelist sidet ja piltide lisamine mälestusteraamatusse või albumisse võimaldab teil igal hetkel neid rõõmsaid mälestusi meelde tuletada. Lisaks sobivad need suurepäraselt kingitusteks.

Toome teieni mõned soovitused, kuidas piltide printimisest veelgi rohkem rõõmu tunda.
Väike poiss aitamas raamitud pilti vanavanemate seinale riputada.

Reaalset objekti on palju mõnusam vaadata kui kaamerasse salvestatud pildijada. Pidage oma sõpru ja perekonnaliikmeid meeles, printides neist ilusaid pilte, mida saab seinale riputada.

Riputage pildid kohta, kus te neid näete

Lapsevanem ja laps riputamas prinditud pilte nööri külge.

Mälestustega kodu kaunistamine on suurepärane viis, kuidas oma tuju tõsta ja oma lähedastega sidet hoida.

Naine eemaldamas pildiraami tagumist osa. Tema ees laual on Canon PIXMA TS5350 seeria printer, foto ja pakk läikiva fotopaberiga.

Canon PIXMA TS5350 seeria printer on ideaalne meisterduste ja loominguliste tegevuste jaoks. Lisaks võimaldab Wi-Fi ühendus teil kõike oma nutitelefonist juhtida.

Sõpradest ja perekonnaliikmetest tehtud piltide vaatamine võib muuta teid õnnelikumaks. Üsna hiljuti oli väga tavaline, et inimesed hoidsid oma rahakotis või käekotis lähedaste pilte. Ja kui neil oli halb päev, siis vaatasid nad fotosid ja tuju läks paremaks. Nutitelefonidesse salvestatud digitaalsed fotod võivad küll olla modernseks alternatiiviks, aga prinditud fotoga on palju lihtsam suhestuda. Riputage fotosid kohtadesse, kus veedate palju aega, näiteks kööki või kontorisse. Nii saate oma tuju igal hetkel tõsta.

Canoni PIXMA TS5350 seeria printer sobib suurepäraselt igapäevaseks printimiseks. Ühendage see otse oma nutitelefoniga ja printige ääriseta 4 × 6 fotosid kõigest 36 sekundiga. Ja raam ei ole ainuke võimalus oma piltide näitamiseks – võite need printida hoopis korduvkleepuvale fotopaberile või magnetilisele fotopaberile ja kinnitada oma pildid sülearvutile või külmkapile. Või võtke oma fotod endaga kõikjale kaasa, printides pildid siirdepaberile ja kinnitades need triikrauaga puuvillastele riideesemetele või aksessuaaridele.

Kasutage oma fotosid meisterdamiseks

Väike poiss kleepimas prinditud fotosid pruunist paberist mälestusteraamatusse.

SELPHY Square QX10 sobib ideaalselt mälestusteraamatu loomiseks, kuna pildid on kleepuva tagaosaga ja te ei pea liimimise ega teipimise pärast muretsema.

Canoni printer SELPHY Square QX10, mis on asetatud mälestusteraamatu peale.

Rakenduses SELPHY Photo Layout saate lisada oma piltidele filtreid, ääriseid ja lisateksti.

Mälestusteraamatu loomine on lõbus projekt, mis pakub teie lastele tundideks meelelahutust. See aitab neil hoida ühendust oma perekonnaliikmetega, keda nad ei ole ehk pikka aega näinud.

SELPHY Square QX10 sobib ideaalselt mälestusteraamatu loomiseks. Ühendage printer Wi-Fi ja rakenduse SELPHY Photo Layout kaudu oma nutitelefoniga ning laske oma lastel lisada fotodele filtreid, ääriseid ja tekste. Pärast printimist saate eemaldada tagumise külje ja kleepida pildi otse oma mälestusteraamatusse – ei mingit teibi või liimiga mässamist. Valge ääris on ideaalne isiklike märkmete või vahvate pildiallkirjade lisamiseks.

Kuigi võite mõelda, et mälestusteraamatud on laste teema, siis proovige ka ise endale fotoalbum luua või lisage pilte oma päevikusse. Kaabliteta kaasaskantava printeriga SELPHY Square QX10 saate printida kõikjal – hoidke seda mugavalt oma öökapil või võtke see lisaks päevikule oma järgmisele väljasõidule kaasa.

Pidage hetki meeles

Kaks naist poseerimas selfi jaoks, mida jäädvustatakse mudeliga Canon Zoemini S.

Igapäevaseid sündmusi, näiteks sõpradega kohtumist, tasub ikka tähistada ja jäädvustada. Canon Zoemini S on taskusse mahtuv printer, mille saate kõikjale kaasa võtta.

Hetkes elamine ei tähenda ainult lõbutsemist. See tähendab päriselt kohal olemist ja iga päeva väärtustamist. Fotod aitavad hetki veelgi olulisemaks muuta, olenemata sellest, kas peate oma lähedastega sünnipäevapidu või lihtsalt jalutate oma koeraga. Digifoto teie koerast võib nutitelefonis või kaameras kergesti kahe silma vahele jääda, kuid väljatrükkidega saate hetke olulisust esile tõsta.

Canon Zoemini S on 8 MP kaamera ja printer. Selfi-peegli ja sisseehitatud valgusrõngaga mudel aitab teil end alati oma parimast küljest näidata. Ühendage mudel Canon Zoemini S oma nutitelefoniga, kasutades Bluetoothi ja rakendust Canon Mini Print. Isegi kui unustate oma Zoemini maha, saate koju jõudes pildi siiski välja printida ja seeläbi hetke olulisemaks muuta.

Saatke fotosid posti teel

Väike poiss lehvitamas oma vanavanematele, kellega ta tahvelarvutis videokõnet peab.

Posti teel piltide saatmine on veel üks tore võimalus, kuidas kaugel elavate lähedastega sidet hoida.

Canon SELPHY Square QX10, mis on asetatud nutitelefoni kõrvale.

Mudeliga Canon SELPHY Square QX10 saate printida erinevaid pilte ning neid siis oma sõpradele ja sugulastele saata.

Kuigi interneti teel fotode saatmine on imelihtne, ei tasu unustada prinditud fotode tähtsust. Kõik vanavanemad ei ole sotsiaalmeedias aktiivsed või ei tunne ennast videokõnede tegemisel mugavalt, kuid nad võivad siiski hinnata fotode või isegi fotoalbumi posti teel saamist. Ja mitte ainult vanavanemad. Kes ei tahaks oma postkastist vahvaid pilte või erilisi mälestusi leida? See on kõvasti parem kui järjekordse kataloogi avamine!

Saatke pilte, mida olete jäädvustanud ja printinud mudeliga Canon Zoemini S või printige samast pildist mitu koopiat – üks endale ja teine saajale – mudeliga SELPHY Square QX10. Või kui soovite midagi suuremat saata, siis laadige oma PIXMA printerisse standardse suurusega (4 × 6 tolli) fotopaber või A4-suuruses läikiv fotopaber.

Ükskõik, kas prindite endale mälestuseks möödunuid hetki, soovite ülendada praegust hetke või püsida ühenduses oma sõprade ja perekonnaga, kelle juures te ei ole ehk nii palju käia saanud, kui sooviksite – pakume palju erinevaid võimalusi, kuidas oma ellu positiivsust lisada.


Autor: Matthew Bowen

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • Canoni printer PIXMA G6050 ja Canoni magnetiline fotopaber koos paberist meisterdustega, sealhulgas dinosaurustega karussell, ükssarviku pea ja kassikleepsud.

  LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Looge stiilset sisekujundust

  Alustage meisterdamist ja kaunistage oma kodu, kasutades rakendust Creative Park ja printerit PIXMA G6050.

 • Looge oma perele ise vahva aardemäng

  LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Looge oma perele ise vahva aardemäng

  Lugege, kuidas saab PIXMA printeri ja natukese fantaasiaga põnevaid seiklusmänge luua.

 • Lõbus printimine kõigile

  LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Lõbus printimine kõigile

  Kuus võimalust, kuidas turgutada PIXMA printeriga oma kodu, perekondlikke tegevusi ja seadmeid.

 • A tablet showing the Creative Park app next to personalised cards and a party garland.

  PRINTIMINE JA MEISTERDAMINE

  Printige oma pidu välja

  Viige oma peoplaanid ellu, kasutades rakendust Creative Park.