NÕUANDED PRINTIMISEKS

6 põhjust, miks te vajate MegaTanki printerit

Kas on aeg tuua oma masinaparki MegaTanki printer? Avastage Canoni tootevaliku eelised.
Canon Camera
Canoni PIXMA G-seeria MegaTank printerid kasutavad sisseehitatud ja täidetavaid tindimahuteid, mille tindipudelid on palju suurema tootlikkusega kui tavapärased kassetid. Kuna need suudavad printida tuhandeid lehekülgi, saab nendega printida mitmeid kuid või isegi aastaid. MegaTanki printerid on soodsama ülalpidamiskuluga ja väga kasutajasõbralikud, sobides ideaalselt toimekatesse kodudesse, kontoritesse ja üliõpilaskodudesse.

MegaTanki printerite valik on väga lai, seega leiate sealt kindlasti enda vajadustele ja eelarvele vastava mudeli. Iga printer pakub suurt tõhusust, aga kui teie prioriteediks on kiirus, siis sobiksid teile kõige paremini PIXMA G3560 ja PIXMA G2560. PIXMA G3560 on varustatud sisseehitatud Wi-Fi-ga, just nagu ka pilvevõimekusega PIXMA G3520, mis lubab teil printida oma nutiseadmete kaudu.

PIXMA G2520, PIXMA G2560, PIXMA G3520 ja PIXMA G3560 on multifunktsionaalsed kolm-ühes printerid, mis võimaldavad teil printida, kopeerida ja skannida. Aga kui otsite printerit, mis toetaks pikaajalist säästu, on heaks valikuks iseseisev mudel PIXMA G1520, mis on ilma skannimis- ja kopeerimisvõimaluseta.

Vahet ei ole, kas otsite kergesti kasutatavat kõik-ühes pereprinterit, usaldusväärset seadet, mis suudaks sammu pidada teie ülikooli tähtaegadega, või suuremahulist ja madalate kuludega printimisvõimalust oma ettevõttele – siin on kuus põhjust, miks MegaTanki printer teile sobiks.
Ülaltvaade Canoni printerile PIXMA G3520, mille ümber on meisterduslehed.

Canoni MegaTanki printerid pakuvad rikkalikke värve ja ülimalt teravaid väljatrükke, tuues välja ka kõige väiksemad detailid.

1. Kvaliteetsed ja soodsad väljatrükid

MegaTanki algtaseme printerid (PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520) suudavad ökorežiimis toota ühe musta tindipudeliga kuni 76001,2 lehekülge või värviliste tintidega kuni 77001 lehekülge. Nende MegaTanki printeritega saab kasutada ka kuni 100 lehe tagant söötmise võimalust, mistõttu ei pea te pidevalt pabereid juurde laadima.

Kui vajate regulaarset suuremahulist printimist, siis tasub kaaluda printeri Canon PIXMA G5050, G6050 või G7050 soetamist, mis suudab ökorežiimis musta tindiga printides toota kuni 83003 lehekülge. Lisaks pakuvad need automaatset kahepoolset printimist ning suuremahulist eest ja tagant söötmise võimalust – kokku 350 tavapaberi lehte.

Oluline kulude sääst ja võimsuse tõus, mida Canoni MegaTanki printerid pakuvad, ei tule prindikvaliteedi arvelt. MegaTanki printerite värvainepõhised tindid tagavad rikkalikud värvid ja spetsiaalne pigmentmust tint aitab saavutada üliteravate dokumentide printimise. Isegi väike tekst ja värvilisel taustal olevad valged tähemärgid paistavad selgelt välja.
Naine kinnitamas fotosid tahvlile. Laual on Canoni printer PIXMA G3520.

Canoni MegaTanki printerid kasutavad täidetavaid tindimahuteid, mis suudavad printida tuhandeid lehti, jättes teile aega teistele asjadele keskendumiseks.

2. Lihtsasti täidetavad tindimahutid

MegaTanki printerite tindimahutite täitmine on väga kerge ja seda suudavad teha kõik kodused või kontoris töötavad inimesed. Kuna integreeritud tindimahutid paistavad selgelt läbi printeri esikülje, saate kergesti jälgida nende tinditaset. Kui tint hakkab otsa saama, siis avage värvikoodiga tindipudel ja sisestage see tindimahutisse.

Tänu pudelite disainile, mida pigistama ei pea, on täitmine väga lihtne ja kiire. MegaTanki printerite üheks eeliseks on ka tindimahutite ainulaadse kujuga sisselaskeavad. Need sisselaskeavad vastavad tindipudelite võtmetüüpi otsikutele, mis vähendab seda riski, et sisestaksite kogemata vale tindi või teeksite seda valesse mahutisse. Spetsiaalse disainiga pudelid lõpetavad automaatselt tühjenemise, kui mahuti on täis saanud.
Täiendavad tindipudelid Canoni MegaTanki printeritele.

Ärge muretsege tindi mahaajamise pärast – pudelid lõpetavad automaatselt tühjenemise, kui mahuti on täis saanud.

Canoni printer PIXMA G3520, mille tindimahuteid täidetakse.

Kuna tindimahutid paistavad selgelt läbi printeri esikülje, saate kergesti jälgida nende tinditaset.

3. Kiire printimine

Canon PIXMA G3560 ja PIXMA G2560 prindivad mustvalgeid dokumente kiirusel 10,84 kujutist/min ja värvilisi väljatrükke kiirusel 6,04 kujutist/min. Need on suurepäraseks valikuks, kui maadlete kiirete tähtaegadega.

Veelgi kiiremate tööde puhul tuleb appi neli-ühes PIXMA G7050, mis prindib mustvalgelt kuni 134 kujutist/min ja värviliselt kuni 6,84 kujutist/min. Lisaks on see varustatud 35-lehelise automaatse dokumendisööturiga, et saaksite mitmeleheküljelisi dokumente kergesti kopeerida ja skannida.

Igapäevaseks printimiseks sobivad kiiret ringlusaega pakkuvad PIXMA G3520, PIXMA G2520 ja PIXMA G1520, mille mustvalge printimiskiirus on 9,14 kujutist/min ja värviline printimiskiirus 54 kujutist/min.

MegaTanki algtaseme printerite loomisel on peetud silmas väiksemat ooteaega. Need on varustatud kergesti vahetatava hoolduskassetiga, mistõttu ei pea te tõenäoliselt oma printerit nii tihti hooldusesse saatma. Hoolduskasseti kasutamist saate jälgida oma laua- või sülearvuti draiverist, rakendusest Canon PRINT (PIXMA G3520 ja PIXMA G3560) või printeri ekraanilt (kõik mudelid, v.a PIXMA G1520). Printer teavitab teid mis tahes hooldusmurest, seega kõik probleemid on lihtsasti lahendatavad.
Laual on Canoni printer PIXMA G3520, mille kõrval on nutitelefon.

Printeritega Canon PIXMA G3520 ja PIXMA G3560 (ja ka teiste MegaTanki mudelitega) saab printida juhtmevabalt nutitelefonist või tahvelarvutist, mis võimaldab ka tähtaegadele kiiremini ja tõhusamalt vastata.

4. Mugav juhtmevaba printimine

Nii Canon PIXMA G3520 kui ka PIXMA G3560 (ja paljud teised MegaTanki mudelid) on varustatud sisseehitatud Wi-Fi-ga. Wireless Directi (juhtmevaba otseühendus) nupuga saate kergesti ühendada oma arvuti või mobiilseadme ja alustada printimist. PIXMA printerites G5050, G6050, G7050, GM4050 ja GM2050 on olemas ka Etherneti kasutamise võimalus, mis tagab stabiilse ja turvalise kiire ühenduse.

Kui töötate eemalt ja peate jagama dokumente kontoris töötavate kolleegidega või kui teil on vaja veebikursuse jaoks õppematerjalidest koopiaid, siis saate kasutada Wi-Fi ühendusega PIXMA printerit ka läbi interneti, kasutades selleks oma arvutit või nutiseadet. Saate printida otse läbi populaarsete pilveteenuste, nagu Google Drive, Google Classroom, Dropbox, Evernote ja paljud teised.

Tänu rakendusele Canon PRINT on printimis- ja hooldusvajaduste jälgimine nutitelefoni kaudu lihtsam kui kunagi varem. Lisaks on olemas ka teised Canoni rakendused, mis lasevad teil kodus loominguline olla. Rakendus Creative Park5 pakub kõike alates paberkunstist ja personaliseeritavatest tervituskaartidest kuni peokaunistuste ja 3D-mudeliteni ning Easy-PhotoPrint Editor võimaldab teil muuta oma lemmikfotod stiilseteks väljatrükkideks või ainulaadseteks kingitusteks. Rakendusest leiate malle nii kalendrite, kaartide, plakatite kui ka palju muu jaoks.

Ei soovi rakendust alla laadida? MegaTanki printerid ühilduvad ka AirPrinti (Apple) ja Mopriaga (Android), seega kui olete sama võrgu kasutaja, milles teie printer asub, saate sisseehitatud printimisprotokolli abil oma nutiseadme printeriga ühendada ja printima hakata.
Naine kasutamas tahvelarvutit, et printida juhtmevabalt MegaTanki printerist.

Canoni MegaTanki printerid töötavad erinevate prindimaterjalidega, nagu korduvkleepuv fotopaber, triigitavad kleebised. Lisaks saab mõne printeriga toota isegi üle meetri pikkust reklaamriba.

5. Erinevate prindimaterjalide tugi

MegaTanki printerid suudavad toota kuni A4-formaadis kvaliteetseid dokumente ja ilusaid ääriseta fotosid6, kuid printerite võimekus ei piirdu sellega. Meie mudelid toetavad väga paljusid prindimaterjale ja -tüüpe, mistõttu on need ideaalsed administraatoritele ja teistele, kes soovivad luua arhiveerimiseks sobilikke kleepse ning printida visiitkaarte matile või ka kahepoolsele matile paberile. PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520 ja G1520 suudavad isegi printida 1,2-meetriseid reklaamribasid. MegaTanki printerid muudavad ka koduse printimise lõbusamaks, kuna neis saab kasutada näiteks korduvkleepuvat fotopaberit ja magnetilist fotopaberit. Saate printida oma fotosid erinevatele läikivatele ja poolläikivatele fotopaberitele või isegi triigitavatele kleebistele.

6. Kasutajasõbralik disain

Suur osa Canoni MegaTanki printeritest7 on varustatud kaherealise LCD-ekraaniga, mis võimaldab teil printeri sätteid paremini kontrollida. Lisaks sellele, et ekraanilt saab jälgida printeri olekut, juhtmevaba ühenduse sätteid ja prindivalikuid, saab selle kaudu kontrollida ka hooldusnõudeid, nagu prindipea puhastamine. Ekraan muudab ka tõrgete lahendamise lihtsamaks, edastades teile selged juhised või koodid, mille abil saate kasutusjuhendist abi otsida.

MegaTanki printeritel on automaatne väljalülituse funktsioon, mis aitab säästa energiat, ja automaatne sisselülituse funktsioon, millega saate alustada printimist ilma toitenuppu vajutamata. See muudab printeri kasutamise veelgi mugavamaks, eriti kui peate printima dokumente eemalt, kasutades Wi-Fi ja pilvevõimekusega mudelit.

Autor: Marcus Hawkins
 1. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
 2. Säästurežiim vähendab musta tindi tarbimist, alandades tihedust, printida saab kuni 26% rohkem lehti kui standardrežiimis.
 3. Säästurežiim vähendab musta tindi tarbimist, alandades tihedust, printida saab kuni 38% rohkem lehti kui standardrežiimis.
 4. A4-formaadis dokumentide tavapaberile printimise kiiruse aluseks on standardis ISO/IEC 24734 määratletud Office Category Testi ESAT-i keskmine.
 5. Toetatud mudelid leiate veebilehelt https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Kui teie printer ei ole toetatud, külastage Creative Parki veebisaiti.
 6. V.a Canon PIXMA GM2050 ja GM4050 jaoks.
 7. Canoni printeritel PIXMA G1520 ja GM2050 ei ole LCD-ekraani.

Seotud artiklid

 • PRINTING

  Meet the PIXMA G640 and PIXMA G540

  Discover the new features of the next generation of Canon MegaTank printers.

 • PRINTIMINE

  Canon PIXMA G-seeria

  Kolm juhtumiuuringut, milles uuritakse, kuidas Canoni PIXMA G-seeria teie ettevõttele kasu tuua saab.

 • Get-Inspired-PIXMA-TR8550

  PRINTIMINE

  Juhtmevaba printimine

  Täiustage oma kodukontorit juhtmevaba lahendusega, mis võimaldab teil printida kust iganes

 • Täiustage oma ettevõtet MAXIFY GX7050 abil

  PRINTIMINE

  Täiustage oma ettevõtet MAXIFY GX7050 abil

  Ettevõtete jaoks ideaalne Canon MAXIFY GX7050 on kiire ja mitmekülgne, pakkudes esmaklassilise kvaliteediga tulemust üliväikeste tegevuskuludega.