NÕUANDED PRINTIMISEKS

MegaTanki printeri eelised

Canoni MegaTanki printerid võimaldavad printida kiiremini, kergemini ja parema kvaliteediga. Lisaks aitavad need ruumi ja raha säästa. Siit leiate kogu vajalik teabe, mida teil on vaja endale sobiva mudeli valimiseks.
A small office with a Canon MAXIFY GX5040 printer positioned in the middle compartment of a grey wall unit.

Üliväikeste tegevuskulude ja kasutajasõbralike funktsioonidega MegaTanki printerid on ideaalsed toimekatesse kodudesse, kontoritesse ja õpilastele. Nendes on kasutusel sisseehitatud täidetavad tindimahutid ja suure tootlikkusega tindipudelid. Kuna need suudavad printida tuhandeid lehekülgi, saab nendega printida mitmeid kuid või isegi aastaid. See tähendab, et seeläbi toodetakse ka vähem plastjäätmeid, kuna asendustinte ei pea nii tihti tellima.

MegaTanki printerite valik on väga lai, seega leiate sealt kindlasti enda vajadustele ja eelarvele vastava mudeli. Kui otsite koduseks kasutamiseks sobivat mudelit või olete üliõpilane, väikese ettevõtte omanik või lapse kodutöödega maadlev vanem, sobivad teile ülimat tõhusust pakkuvad PIXMA G mudelid ja suure printimiskiirusega PIXMA G3560 ja PIXMA G2560 MegaTanki mudelid. PIXMA G3560 on varustatud sisseehitatud Wi-Fi-ga, just nagu ka pilvevõimekusega PIXMA G3520, mis lubab teil printida oma nutiseadmete kaudu.

PIXMA G2520, PIXMA G2560, PIXMA G3520, PIXMA G3560 ja MAXIFY GX6050 on multifunktsionaalsed kolm-ühes printerid, mis võimaldavad teil printida, kopeerida ja skannida, ning MAXIFY GX7050 lisab faksimisfunktsiooni. Aga kui otsite printerit, mis toetaks pikaajalist säästu, on heaks valikuks MegaTanki printer PIXMA G1520 ja uus funktsiooniderohke Canon MAXIFY GX5050, mis on ilma skannimis- ja kopeerimisvõimaluseta.

Vahet ei ole, kas otsite kergesti kasutatavat kõik-ühes pereprinterit, usaldusväärset seadet, mis suudaks sammu pidada teie ülikooli tähtaegadega, või suuremahulist ja madalate kuludega printimisvõimalust oma ettevõttele – siin on kuus põhjust, miks MegaTanki printer teile sobiks.

1. Kvaliteetsed ja soodsad väljatrükid

Ülaltvaade Canoni printerile PIXMA G3520, mille ümber on meisterduslehed.

Canoni MegaTanki printerid pakuvad rikkalikke värve ja ülimalt teravaid väljatrükke, tuues välja ka kõige väiksemad detailid.

Ülalt alla vaade printerile PIXMA G650, mille ümber on fotopaberid, prinditud fotod ja Canoni kaamera.

MegaTanki printerid, nagu PIXMA G550 ja PIXMA G650, on varustatud kuue värvainepõhise tindiga, mis tagavad suurepärase prindikvaliteedi (eriti läikival ja lusterpaberil) ja millega saab trükkida kuni 3800 6 × 4 tollist fotot. Kui kasutate ainult musta tinti, saate printida 3700 lehekülge, ja kui täiskomplekti, siis 80001 lehekülge.

MegaTanki algtaseme printerid (PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520 ja G1520) suudavad ökorežiimis toota ühe musta tindipudeliga kuni 76001,2 lehekülge või täiskomplektiga kuni 77001 lehekülge. Nende MegaTanki printeritega saab kasutada ka kuni 100 lehe tagant söötmise võimalust, mistõttu ei pea te pidevalt pabereid juurde laadima.

Kui vajate koduprinterit, siis tasub kaaluda printeri Canon PIXMA G5050, G6050 või G7050 soetamist, mis suudab ökorežiimis musta tindiga printides toota kuni 83003 lehekülge. Lisaks pakuvad need automaatset kahepoolset printimist ning suuremahulist eest ja tagant söötmise võimalust – kokku 350 paberilehte. Mudelil G7050 on lisaks 35-leheline automaatne dokumendisöötur ja eraldiseisev faks.

Mitme kasutajaga toimekasse kontorikeskkonda sobib ideaalselt MegaTanki MAXIFY GX seeria. Mudelite seas on MAXIFY GX6050 ja MAXIFY GX7050, mis tagavad kvaliteetsed mustvalged ja värvilised dokumendid. Lisaks võimaldavad need võrreldes top 10-sse kuuluvate laser- ja tindipritsprinteritega säästa omamiskuludelt keskmiselt 85%4.

Kui soovite tootlikkust suurendada ja kulusid vähendada veelgi enam, võiks vaadata mudeleid GM2050 ja GM4050. Tegemist on kolm-ühes mustvalgete tindiprinteritega, mis suudavad kolme pudeliga toota kuni 18 000 lehekülge5.

Oluline kulude sääst ja võimsuse tõus, mida Canoni MegaTanki printerid pakuvad, ei tule prindikvaliteedi arvelt. Dokumentide printimiseks sobivad MegaTanki printerid, mille värvainepõhised tindid tagavad rikkalikud värvid ja spetsiaalne pigmentmust tint aitab saavutada üliteravate dokumentide printimise. Isegi väike tekst ja värvilisel taustal olevad valged tähemärgid paistavad selgelt välja. MAXIFY GX6050 ja MAXIFY GX7050 kasutavad kõigi kolme värvi ja musta värvi jaoks pigmendipõhiseid tinte, mis aitavad luua vastupidavaid ja kvaliteetseid äridokumente, mis on vee-, hõõrdumis- ja markerikindlad.

Printerite PIXMA G550 ja PIXMA G650 kuus värvainepõhist tinti tagavad vapustavalt värvilise tulemuse. Nende abil saate nautida optimaalset kvaliteeti, laiemat toonivalikut ja värvihaaret.

2. Lihtsasti täidetavad tindimahutid

Naine kinnitamas fotosid tahvlile. Laual on Canoni printer PIXMA G3520.

Canoni MegaTanki printerid kasutavad täidetavaid tindimahuteid, mis suudavad printida tuhandeid lehti, jättes teile aega teistele asjadele keskendumiseks.

Täiendavad tindipudelid Canoni MegaTanki printeritele.

Ärge muretsege tindi mahaajamise pärast – pudelid lõpetavad automaatselt tühjenemise, kui mahuti on täis saanud.

MegaTanki printerite tindimahutite täitmine on väga kerge ja seda suudavad teha kõik kodused või kontoris töötavad inimesed. Kuna integreeritud tindimahutid paistavad selgelt läbi printeri esikülje, saate kergesti jälgida nende tinditaset. Kui tint hakkab otsa saama, siis avage värvikoodiga tindipudel ja sisestage see tindimahutisse.

Tänu pudelite disainile, mida pigistama ei pea, on täitmine väga lihtne ja kiire. MegaTanki printerite üheks eeliseks on ka tindimahutite ainulaadse kujuga sisselaskeavad. Need sisselaskeavad vastavad tindipudelite võtmetüüpi otsikutele, mis vähendab seda riski, et sisestaksite kogemata vale tindi või teeksite seda valesse mahutisse. Spetsiaalse disainiga pudelid lõpetavad automaatselt tühjenemise, kui mahuti on täis saanud.

3. Kiire printimine

Töölauale asetatud printer MAXIFY GX5050, mille kõrval on pliiatsid, monitor, klaviatuur ja telefon.

Kui teil on vaja kiiret printimist, aga teil on kontoris vähe ruumi, pakub MAXIFY GX5050 samasuguseid ettevõttele suunatud eeliseid ja printimiskiirust nagu MAXIFY GX6050 ja GX7050, aga ilma skanneri ja automaatse dokumendisööturita – tänu sellele on see eriti kompaktne.

Canoni printer PIXMA G3520, mille tindimahuteid täidetakse.

Canoni MegaTanki printeritega saate hõlpsalt jälgida tindimahutite taset.

Canon PIXMA G3560 ja PIXMA G2560 prindivad mustvalgeid dokumente kiirusel 10,86 kujutist/min ja värvilisi väljatrükke kiirusel 6,06 kujutist/min. Need on suurepäraseks valikuks, kui maadlete kiirete tähtaegadega. Veelgi kiiremate tööde puhul tuleb appi neli-ühes PIXMA G7050, mis prindib mustvalgelt kuni 136 kujutist/min ja värviliselt kuni 6,86 kujutist/min. Lisaks on see varustatud 35-lehelise automaatse dokumendisööturiga, et saaksite mitmeleheküljelisi dokumente kergesti kopeerida ja skannida.

Printerid MAXIFY GX6050 ja MAXIFY GX7050 suudavad toota 246 mustvalget kujutist minutit ja 15,56 värvilist kujutist minutis. Teine mudel pakub ka samaaegset kahepoolset skannimist ja faksimisvõimekust, võimaldades kahepoolseid dokumente kiiresti ja hõlpsalt skannida, kopeerida ja faksida. Kui soovite kasutada ainult printimisfunktsiooni, pakub MAXIFY GX5050 samasugust kiirust ja kvaliteeti nagu teised kaks GX mudelit, kuid selles puudub sisseehitatud skanner ja automaatne dokumendisöötur.

Igapäevaseks printimiseks sobivad kiiret ringlusaega pakkuvad PIXMA G3520, PIXMA G2520 ja PIXMA G1520, mille mustvalge printimiskiirus on 9,16 kujutist/min ja värviline printimiskiirus 56 kujutist/min.

Kõik MegaTanki printerid aitavad viia ooteaja miinimumini. Need on varustatud kergesti vahetatava hoolduskassetiga, mistõttu ei pea te tõenäoliselt oma printerit nii tihti hooldusesse saatma. Hoolduskasseti kasutamist saate jälgida oma laua- või sülearvuti draiverist, rakendusest Canon PRINT (PIXMA G3520 ja PIXMA G3560) või printeri ekraanilt (kõik mudelid, v.a PIXMA G1520). Printer teavitab teid mis tahes hooldusmurest, seega kõik probleemid on lihtsasti lahendatavad.

4. Mugav juhtmevaba printimine

Laual on Canoni printer PIXMA G3520, mille kõrval on nutitelefon.

Printeritega Canon PIXMA G3520 ja PIXMA G3560 (ja ka teiste MegaTanki mudelitega) saab printida juhtmevabalt nutitelefonist või tahvelarvutist, mis võimaldab ka tähtaegadele kiiremini ja tõhusamalt vastata.

Nii Canon PIXMA G3520 kui ka PIXMA G3560 (ja paljud teised MegaTanki mudelid) on varustatud sisseehitatud Wi-Fi-ga. Saate kergesti ühendada oma arvuti või mobiilseadmega ja printimisega alustada. Mudelites PIXMA G5050, G6050, G7050, GM4050, GM2050, MAXIFY GX6050, GX7050 ja GX5050 on olemas ka Etherneti kasutamise võimalus, mis tagab stabiilse ja turvalise kiire ühenduse.

Kui töötate eemalt ja peate jagama dokumente kontoris töötavate kolleegidega või kui teil on vaja veebikursuse jaoks õppematerjalidest koopiaid, siis saate kasutada Wi-Fi ühendusega MegaTanki printerit ka läbi interneti, kasutades selleks oma arvutit või nutiseadet. Saate printida otse läbi populaarsete pilveteenuste, nagu Google Drive, Google Classroom, Dropbox, Evernote ja paljud teised.

Tänu rakendusele Canon PRINT on printimis- ja hooldusvajaduste jälgimine nutitelefoni kaudu lihtsam kui kunagi varem. Lisaks on olemas ka teised Canoni rakendused, mis lasevad teil kodus loominguline olla. Rakendus Creative Park7 pakub kõike alates paberkunstist ja personaliseeritavatest tervituskaartidest kuni peokaunistuste ja 3D-mudeliteni ning Easy-PhotoPrint Editor võimaldab teil muuta oma lemmikfotod stiilseteks väljatrükkideks või ainulaadseteks kingitusteks. Rakendusest leiate malle nii kalendrite, kaartide, plakatite kui ka palju muu jaoks.

Ei soovi rakendust alla laadida? MegaTanki printerid, v.a GM2050 ja GM4050, ühilduvad ka AirPrinti (Apple) ja Mopriaga (Android), seega kui olete sama võrgu kasutaja, milles teie printer asub, saate sisseehitatud printimisprotokolli abil oma nutiseadme printeriga ühendada ja printima hakata.

5. Erinevate prindimaterjalide tugi

Naine kasutamas tahvelarvutit, et printida juhtmevabalt MegaTanki printerist.

Canoni MegaTanki printerid töötavad erinevate prindimaterjalidega, nagu korduvkleepuv fotopaber, triigitavad kleebised. Lisaks saab mõne printeriga toota isegi üle meetri pikkust reklaamriba.

MegaTanki printerid suudavad toota kuni A4-formaadis kvaliteetseid dokumente ja ilusaid ääriseta fotosid8, kuid printerite võimekus ei piirdu sellega. Meie mudelid toetavad väga paljusid prindimaterjale ja -tüüpe, mistõttu on need ideaalsed administraatoritele ja teistele, kes soovivad näiteks visiitkaarte matile või ka kahepoolsele matile paberile printida. Printerid PIXMA G3560, G2560, G3520, G2520, G1520, G550, G650, MAXIFY GX6050, GX7050 ja GX5050 suudavad toota isegi 1,2-meetriseid reklaamplakateid. MegaTanki printerid muudavad kodutööd lõbusaks ja pakuvad tundidepikkust meelelahutust kogu perele.

6. Kasutajasõbralik disain

Töölauale asetatud printerid MAXIFY GX7050 ja MAXIFY GX6050, mille kõrval on suur paberihunnik ja printeri tint.

Kompaktse ruumisäästliku disaini ja kergesti kasutatavate funktsioonidega MegaTanki printerid, nagu MAXIFY GX6050 ja MAXIFY GX7050, on väga kasutajasõbralikud.

Suur osa Canoni MegaTanki printeritest9 on varustatud kaherealise LCD-ekraaniga, mis võimaldab teil printeri sätteid paremini kontrollida. Lisaks sellele, et ekraanilt saab jälgida printeri olekut, juhtmevaba ühenduse sätteid ja prindivalikuid, saab selle kaudu kontrollida ka hooldusnõudeid, nagu prindipea puhastamine. Ekraan muudab ka tõrgete lahendamise lihtsamaks, edastades teile selged juhised või koodid, mille abil saate kasutusjuhendist abi otsida. Mudelitel MAXIFY GX6050 ja MAXIFY GX7050 on ka suuremad puuteekraanid, mida on kergem kasutada ja hallata.

MegaTanki printeritel on automaatne väljalülituse funktsioon, mis aitab säästa energiat, ja automaatne sisselülituse funktsioon, millega saate alustada printimist ilma toitenuppu vajutamata. See muudab printeri kasutamise veelgi mugavamaks, eriti kui peate printima dokumente eemalt, kasutades Wi-Fi ja pilvevõimekusega mudelit.


Autorid: Marcus Hawkins ja Matthew Richards

  1. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
  2. Säästurežiim vähendab musta tindi tarbimist, alandades tihedust, printida saab kuni 26% rohkem lehti kui standardrežiimis.
  3. Säästurežiim vähendab musta tindi tarbimist, alandades tihedust, printida saab kuni 38% rohkem lehti kui standardrežiimis.
  4. Eeldatav keskmine sääst, kui prindite viie aasta vältel 1000 lehekülge kuus. Arvutamisel on arvestatud riistvara algset ostuhinda ja tindi või tooneriga seotud kulusid. Omamise kogukuludega seotud säästu juures on võrreldud 10 enimmüüdud värvilist laserprinterit ja 10 enimmüüdud tindipritsprinterit, mis on valitud vastavalt IDC EMEA Hardcopy Trackerile (andmed 2020. esimesest kvartalist kuni 2020. aasta kolmanda kvartalini). Lisateavet leiate Canoni veebisaidilt.
  5. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 19752 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist. Prinditavate lehekülgede arv oleneb prinditavast sisust ja muudest faktoritest.
  6. A4-formaadis dokumentide tavapaberile printimise kiiruse aluseks on standardis ISO/IEC 24734 määratletud Office Category Testi ESAT-i keskmine.
  7. Toetatud mudelid leiate veebilehelt https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Kui teie printer ei ole toetatud, külastage Creative Parki veebisaiti.
  8. V.a Canon PIXMA GM2050 ja GM4050 jaoks.
  9. Canoni printeritel PIXMA G1520 ja GM2050 ei ole LCD-ekraani.

Seotud tooted

  • MAXIFY GX6050

    MegaTanki printerid

    MAXIFY GX6050

    Nende suuremahuliste täidetavate tindimahutitega MegaTanki printeritega saate toota iga päev kvaliteetseid dokumente, säästes omamiskuludelt keskmiselt 90% võrreldes 10 parima hulka kuuluvate laser- ja tindipritsprinteritega.
  • MAXIFY GX7050

    MegaTanki printerid

    MAXIFY GX7050

    Nende suuremahuliste täidetavate tindimahutitega MegaTanki printeritega saate toota iga päev kvaliteetseid dokumente, säästes omamiskuludelt keskmiselt 90% võrreldes 10 parima hulka kuuluvate laser- ja tindipritsprinteritega.
  • PIXMA G3560 FRT pilt

    MegaTanki printerid

    PIXMA G3560

    Olge ühendatud ja säästlik – seda eriti tõhusa väikeste kuludega printeriga, millele saab alati loota.
  • Canon PIXMA G2560 FRT pilt

    MegaTanki printerid

    PIXMA G2560

    Väga kiire ja mugav suure tootlikkusega kõik-ühes printer tagab igapäevaselt nõelterava kirjaga dokumendid ja erksavärvilised fotod.
  • MegaTanki printerid

    PIXMA G7050

    Printige kuni 18 000 lehekülge ja tagage sujuv tootlikkus tänu 35-lehelisele automaatsele dokumendisööturile, mille abil saavutate hea kvaliteedi ja madalad käituskulud.
  • MegaTanki printerid

    PIXMA G6050

    Täidetava tindimahutiga printer, mis pakub suurt tootlikkust, kvaliteeti ja funktsionaalsust ning teeb seda madala leheküljekuluga.
  • MegaTanki printerid

    PIXMA G5050

    Suurendage töövõimeaega ja vähendage kulutusi kasutajasõbraliku ja täidetava tindimahutiga printeriga
  • Seotud artiklid

  • PRINTIMINE

    Canon PosterArtist

    Looge professionaalseid postridisaine kiiresti, lihtsalt ja tasuta.

  • NÕUANDED PRINTIMISEKS

    Printeri, tindi ja paberi KKK

    Canoni ekspert Suhaib Hussain vastab levinud küsimustele printeri tehnoloogia, tindi ja paberi kohta.

  • NÕUANDED PRINTIMISEKS

    Milline printer teile sobib?

    Leidke endale sobivaim Canoni printer – peredest ja õpilastest kodukontoris töötajateni.

  • PRINTIMINE

    Tint või laser: kumb teile paremini sobib?

    Avastage Canoni tindi- ja laserprinterite erinevused ning leidke enda vajadustele sobivaim lahendus.