LOOMINGULINE PRINTIMINE

Viige oma loomingulised projektid järgmisele tasemele, printides Canoni printeri SELPHY Square QX10 abil endale inspiratsioonitahvli

Inspiratsioonitahvli loomine on suurepärane viis oma loomingulisi ideid ellu viia. Selles artiklis näitame teile, kuidas printida üht tahvlit koos Canoni printeriga SELPHY Square QX10.
Naine printimas Canoni printeriga SELPHY Square QX10 ühte pilti. Tema ees laual on riieteteemaline inspiratsioonitahvel.

Inspiratsioonitahvleid kasutavad disainerid, kunstnikud ja pea kõik teised, kel on tulnud kunagi planeerida loomingulist projekti või leida inspiratsiooni mingi sündmuse või puhkuse jaoks. Põhimõtteliselt on tegu ideede kollaažiga, mis aitab teil teravdada oma loomingulist meelt ja viia oma plaanid ka päriselt ellu.

Vahet ei ole, millist projekti te kavandate – selleks võib olla nii toa ümberkujundamine kui ka viimase aasta moeprojekti ülesanne – kõige olulisem on ikkagi inspiratsiooni leidmine. Teid võib inspireerida näiteks keraamiline lillepott, mis on just sellist sinist tooni, mida te oma interjööri jaoks otsite, või siis mõni julge mustriga kangatükk, mis aitab teil viia oma kleidi disaini järgmisele tasemele.

Selles artiklis vaatame, kuidas ja milliste vahenditega inspiratsioonitahvleid luuakse, ning jagame teile ideid, millistes kohtades neid kasutada.

Kuidas luua inspiratsioonitahvlit, mis teid päriselt ka inspireeriks

Canon SELPHY Square QX10 printimas välja pilte, mis on mõeldud kodusisustusteemalise inspiratsioonitahvli jaoks.

Valige oma kaamerast sobivad fotod ja printige need välja, kasutades Canoni printerit SELPHY Square QX10. Kandilised ääristega väljatrükid on ideaalsed erinevate loominguliste projektide jaoks.

Foto inimesest, kes loob oma laua taga olevale valgele seinale piltide abil sinisekirjut inspiratsioonitahvlit.

Inspiratsioonitahvlit saab luua mis tahes vabale pinnale – olgu selleks siis tühi sein, tahvel või mälestusteraamat.

Tõenäoliselt on teil juba kaameras või telefonis palju pilte, mis sobiksid hästi teie inspiratsioonitahvli põhjaks. Ringi liikudes tasub alati jäädvustada neid asju või hetki, mis teid inspireerivad. Mõelge värvidele ja mustritele ning sellele, kuidas need koos töötaksid. Võibolla on teil plaanis toa ümberkujundamine ja ehk olete leidnud ka mingi kindla lisandi, mida te väga armastate – näiteks lemmikut sinist tooni vaasi. Kasutage seda pilti alguspunktina ja ehitage oma inspiratsioonitahvel selle ümber. Lisage pilte erinevatest värvitoonidest, pehmest mööblist või mis tahes teistest tarvikutest, mis teie visiooniga kokku sobiksid.

Miks on prinditud projektid paremad kui digitaalsed projektid?

Foto inimesest, kes eemaldab printeriga SELPHY Square QX10 prinditud kleebiselt tagumist osa.

Kui prindite SELPHY Square QX10 abil oma pildid kleebistena välja, saate need otse inspiratsioonitahvlile kinnitada.

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna ja füüsiline inspiratsioonitahvel, milleks võivad olla seinale, tahvlile või mälestusteraamatusse kinnitatud fotod, on kohese visuaalse mõjuga (kui võrdlete sellega, et peaksite iga kord telefonist või arvutist õigeid pilte otsima). Canon SELPHY Square QX10 on ideaalne vahend kvaliteetsete väljatrükkide loomiseks just sellises värvigammas ja stiilis, mis teid inspireerib. See toodab 6,8 × 6,8 cm kandilisi kleebiseid, mille äärtele saab lisada märkmeid või kommentaare. Väljatrükid on ülimalt detailsed ja vapustavate värvidega. Printeri SELPHY Square QX10 tinti ja paberit müüakse komplektina, tänu millele on neid lihtne vajadusel vahetada.

Inspiratsioonitahvli laiendamine ja täiendamine

Naine loomas riieteteemalist inspiratsioonitahvlit, lisades sinna printeriga SELPHY Square QX10 prinditud pilte, joonistusi ja kanganäidiseid.

Lisaks piltidele võite lisada inspiratsioonitahvlile ka kanganäidiseid, ajakirja väljalõikeid, lehti, lilli ja palju muud.

Teie tahvel ei pea piirduma ainult fotodega. Näiteks võib moedisaini projektile mõeldud inspiratsioonitahvlile lisada ka kanganäidiseid, värvilisi niite ja nööpe või lukke. Lemmikpiltide kombineerimine erinevate tekstuuridega aitab teil fookust paremini leida ja tõesti „tunnetada“ oma projekti. Mõelge, milline paigutus aitaks teie inspiratsioonitahvlit veelgi mõjuvamaks ja terviklikumaks muuta.

Loominguline koostöö printeriga SELPHY Square QX10

Inimene hoidmas oma Canoni printerit SELPHY Square QX10 samal ajal, kui see projekti jaoks logo välja prindib.

Inspiratsioonitahvlit saab kasutada ka äriprojektide toetamiseks, kuna nende kaudu on oma ideid hea edasi anda. Mõnikord mõjub visuaalne pilt sõnadest paremini.

Kui töötate oma idee kallal koos teiste inimestega, tasub ka nendega oma mõtteid jagada. Ehk olete koos planeerimas uue logo disaini ja teil on vaja teha otsuseid värviskeemi, graafika ja fontide osas või siis äkki soovite teistega ürituse jaoks sobivaid teemasid arutada. Canon SELPHY Square QX10 on väike, kompaktne ja juhtmevaba, tänu millele saate selle alati endaga kaasa võtta ning printida ka koos sõprade ja töökaaslastega. Lisaks ei pea te muretsema juhtmete või kaablite pärast, kuna SELPHY Square QX10 printerit saab laadida USB kaudu ja see suudab ühe laadimisega printida kuni 20 väljatrükki. Kui keegi teine soovib mõnda pilti lisada, võib ta seda teiega veebis jagada ja teie saate selle koheselt välja printida.

Erinevad kujunduse võimalused

Naine hoidmas Canoni printerit SELPHY Square QX10 oma nutitelefoni kõrval. Telefoni ekraanil on näha pilti, mida ta printima hakkab.

Canon SELPHY Square QX10 on ideaalne erinevate inspiratsioonitahvlite loomiseks, kuna sellega saab printida pilte otse nutitelefonist. Lisaks saab Canoni rakenduse SELPHY Photo Layout kaudu ka silte, ikoone ja tekste lisada.

Canoni rakendus SELPHY Photo Layout võimaldab teil personaliseerida oma väljatrükke templite, filtrite, ääriste, teksti ja muude aplikatsioonidega. Rakendus, mille saate tasuta alla laadida App Store’ist (iOS) või Google Playst (Android), pakub erinevaid kujunduse võimalusi. Saate kombineerida eri kuvasuhetega pilte, luua kollaaže ja jagada paberit võrdselt kaheks, neljaks või lausa kaheksaks.

Lõbusad ja motiveerivad inspiratsioonitahvlid

Maroko-teemaline inspiratsioonitahvel, kus on näha plaadimustreid ja pileteid. Selle kõrvale on asetatud Canon SELPHY Square QX10.

Äkki soovite kasutada oma Canoni printerit SELPHY Square QX10 ja luua endale ühe toreda inspiratsioonitahvli? See võib keskenduda teie lemmikule värvile, puhkuse sihtkohale või toidule.

Inspiratsioonitahvleid võib kasutada paljudel lõbusatel viisidel. Puhkuse ootus, et minna kuskile, kus te kunagi varem käinud ei ole, võib olla sama põnev kui reis ise. Võite koguda pilte kohtadest, mida soovite kindlasti vaatama minna, või toidust, mida tahaksite järele proovida. Sobivat tunnet aitavad luua kõik asjad, mis selle kohaga seotud on, nagu Maroko plaatide geomeetrilised mustrid või pildid mauride külluslikust arhitektuurist.

PIXMA printerist loodud inspiratsioonitahvlid

Te saate lisada inspiratsioonitahvlile oma väljatrükke ka siis, kui teil ei ole Canoni printerit SELPHY Square QX10. Ruudukujulisi fotosid saab printida ka Canon PIXMA TS mudelitega, nagu PIXMA TS5350a seeria, TS6350 seeria ja TS8350 seeria printerid. Selleks kasutage rakendust Easy-PhotoPrint Editor ja ruudukujulist paberit, nagu Canoni fotopaber Plus Glossy II, mis on saadaval 13 × 13 cm ja 8,9 × 8,9 cm formaadis. Või miks mitte proovida printida Canoni magnetilisele fotopaberile ja luua köögikujundusega seotud inspiratsioonitahvel otse külmkapile? Lihtsalt ühendage oma nutiseade AirPrinti (iOS) või Mopria (Android) kaudu ja printige oma fotosid otse telefonist.

Olenemata sellest, milline teie järgmine loominguline projekt olema saab – inspiratsioonitahvli loomine aitab teil kindlasti ideid koguda ja oma visiooni selgemaks muuta. Tehke proovi ja astuge sellele inspireerivale teekonnale.

Autor: Andrea Ball

Seotud tooted

 • Koduprinterid

  SELPHY SQUARE QX10

  Säilitage oma erilisi hetki ilusate väljatrükkide näol, mida saate printida igal pool ja igal ajal.
 • Koduprinterid

  PIXMA TS5350a seeria

  Teostage oma loomingulisi projekte tänu PIXMA TS5350a seeria mitmekülgsele prindimaterjalide toele, ägedatele rakendustele ja sujuvale nutitelefoniga ühilduvusele
 • Tindiprinterid

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Kui soovite oma väljatrükke veelgi loomingulisemalt kasutada, siis proovige Canoni interaktiivset magnetilist fotopaberit MG-101.
 • Seotud artiklid