LOOMINGULINE PRINTIMINE

Näidake oma stiili: kuidas isikupäraselt oma tuba kaunistada

Sisulooja Susannah Arul kasutas Canon SELPHY Square QX10 printerit, et silmatorkava sisustuse abil oma isiklik stiil ellu äratada. Siin jagab ta oma näpunäiteid, sealhulgas seda, kuidas maitse muutudes sisekujundust uuendada.
Ülalt alla tehtud foto laual olevast Canon SELPHY Square QX10 printerist, mida ümbritsevad väikesed väljatrükid, väike lamp, lilledega vaas ja taim.

Kiirete elude ja üha kitsamate eelarvete juures võib olla lihtne unustada meid ümbritseva ruumi olulisust. Olgu see elutuba, kus veedame suurema osa oma õhtutest; magamistuba, kuhu suundume lõõgastuma, või tuba ülikoolis, mis on ainus päriselt meile kuuluv koht – meie keskkond avaldab suurt mõju sellele, et tunneksime end turvaliselt, koduselt ja iseendana.

Disainer ja sisulooja Susannah Arul teab omast käest, kui oluline on anda ruumile kiiresti ja kulutõhusalt oma nägu, seejuures stiili osas järeleandmisi tegemata. „Olin just ülikooli lõpetanud, kui kolisin väga palju, seejärel kolisin tagasi koju ja siis uuesti välja, nii et tegelesin pidevalt sisustamisega,“ selgitab ta.

Susannah on lõpetanud Nottingham Trent University tekstiilidisaini eriala ning töötab praegu trükiste graafilise disainerina. Ta loob sisekujunduse ja elustiili sisu sotsiaalmeediaplatvormidele, kus ta TikToki videod on saanud enam kui 1,3 miljonit meeldimist. Susannah’ kõige värskem sisekujunduseprojekt on loodud Canon SELPHY Square QX10 abil. „See kaasaskantav printer annab suurepärase võimaluse oma ruumi isikupäraseks muuta,“ räägib ta. „Unistasin sellisest asjast ülikoolis, et saaksin kodutunde ja tuttavlikkuse kaasa võtta.“

SELPHY Square QX10 võimaldad Susannah’ pilku püüdnud pildid tal otse nutitelefonist Canon SELPHY Photo Layout rakenduse abil välja printida. Mis on tulemus? Kunstiline visioonitahvel eesootavaks aastaks, mis peegeldab tema elu ja stiili ning pakub inspiratsiooni. Siin räägib ta, kuidas saate sama teha.

Väljendage oma stiili

Roheline Canon SELPHY Square QX10 printer prindib värvilist pilti. Selle ümber laual on veel mitu väljatrükki ning pliiatsitops, lilled, kolm värvilist karpi ja potilill.

Canon SELPHY Square QX10 kaamera on kompaktne – vaid 14,3 cm × 10,2 cm × 3,1 cm – ja saadaval neljas värvitoonis: must, valge, roosa ja roheline. Lisaks võimalusele luua põnevat sisekujundust on ka printer ise piisavalt väike, et mahub kõikjale ning piisavalt stiilne, et sobida iga värvilahendusega.

Susannah kirjeldab oma praegust sisekujundust eklektilise, värvilise ja maksimalistlikuna. „Siin on palju toataimi, mustreid ja kunstiväljatrükke, säravaid diskopalle ja mitmeid isevalmistatud või -maalitud esemeid,“ selgitab ta. „Olen alati arvanud, et oma tubade omanäoliseks muutmiseks tuleb sisustamisel endast kõik anda. Aga kui teie stiil on minimalistlik, siis toimige nii, et see teid rõõmustaks.“

„Printisin välja pildid eelmise aasta kõige õnnelikumatest ja uhkematest hetkedest ning panin need galeriina seinale, et oleksin positiivselt meelestatud,“ jätkab ta. „Printisin välja ka „esteetilised“ fotod Pinterestist ja oma telefoni galeriist, kus oli kujutatud kauneid värvipalette ja -mustreid, et mul oleks disainitöö jaoks inspiratsiooni. Nii sain luua galerii fotodest, mis polnud lihtsalt inspireerivad, vaid täiendasid ka mu toa ilu.“

„Kui teid tabab inspiratsioon, hakake esimesel võimalusel tegutsema ja koguge kokku kõik, mis teid rõõmustab,“ soovitab Susannah alustavatele loojatele ja disaineritele. „Ja kui selle kokku panete, pakatab see elust.“

„Hakkavad tekkima värvipaletid ja stiilid,“ lisab Susannah. „Seejärel saate selle pärisellu tuua, kasutades Canon SELPHY Square QX10 printerit.“

Muutused

Lähivõte inimesest, kes redigeerib fotot rakenduses Canon SELPHY Photo Layout.

Kui see on alla laaditud, on Canon SELPHY Photo Layout rakendust lihtne kasutada. Saate enne trükkimist kohandada paigutust ja valida kuue erineva ülekatte vahel. Lisaks ühendub see Wi-Fi teel otse Canon SELPHY Square QX10 printeriga, mis tähendab, et sellega ei kaasne kaablite segadust.

Inimene kleebib väikese väljatrüki kreemikale seinale värvilise plakati kõrvale. Seina ees oleval laual on Canon SELPHY Square QX10 printer, mille kõrval kirjatarbed ja potilill.

Canon SELPHY Square QX10 annab suurepärase võimaluse eksperimenteerimiseks ja oma stiili leidmiseks, mida saate seejärel maitse ja huvide muutumisel ümber kohandada. „Ma ei pea kinni ühestki sisekujunduse stiilist, reeglist ega feng shui’st“ ütleb Susannah. „Ümbritsen end lihtsalt asjadega, mida armastan ja mis mind rõõmustavad.“

Uute mälestuste loomisel ja uute ideede tekkimisel on Canon SELPHY Square QX10 printeriga lihtne kasutatud pilte tuju või aastaaja järgi muuta. Alustage näiteks positiivsuse ja inspiratsiooniga, nagu Susannah, ja liikuge seejärel potentsiaalselt energilise suvise meeleolu juurde, millele järgneb soe nostalgiline vaatlus ning talvekuud. Canon SELPHY Square QX10 printeri sisemine aku suudab ühe laadimisega printida kuni 20 pilti, seega on Canon SELPHY Square QX10 printeri abil omaenda sisekujunduse loomine kiire ja kulutõhus viis oma toa ümberkujundamiseks ning puudub vajadus pikkade ostureiside ja liiga suure rahalise investeeringu järele.

„Mulle meeldib, et seda printerit on nii lihtne kasutada ja kui tunned inspiratsiooni, saad kohe tegutseda ja luua, mida tarvis,“ räägib Susannah.

Rakendus Canon SELPHY Photo Layout pakub samuti mitmeid võimalusi oma loomingu isikupärastamiseks, näiteks templeid, ääriseid, teksti, ülekatteid ja kujundusi. Ning tänu SELPHY Square QX10 printerile saate trükkida allkirjastatava äärisega fotosid, et saavutada eriline tulemus, mida hindate. „Kasutaksin tekstivõimalust, et õnnelikud mälestused piltidele kirjutada ja templeid, et pildile väikeseid sirgeldusi lisada. Kirjutasin mõnele ka kuupäeva,“ räägib Susannah.

Teekonna jagamine

Sein, mis on kaetud kunstiliste plakatite, väikeste väljatrükkidega lõbutsevatest inimestest ja inspireerivate postkaartidega.

„Inspiratsioon võib tabada igal hetkel, nii et jääge uutele loomingulistele mõjudele avatuks,“ soovitab Susannah. „Olgu selleks sotsiaalmeedias nähtud piltide salvestamine või juhuslik postkaart ilusa pildi või värvipaletiga, mis teid inspireerib,“ ütleb ta.

Koos pakuvad Canon SELPHY Square QX10 printer ja Canon SELPHY Photo Layout rakendus palju potentsiaali sotsiaalmeediasisu loomiseks, mis sobis suurepäraselt Susannah projekti jaoks. „See printer on ideaalne vahend sotsiaalmeedia ellu äratamiseks,“ räägib ta. „Inspireerivate piltide virtuaalsele tahvlile kogumise asemel saate hoopis päris tahvli luua. Seejärel saan oma inspiratsiooni jälgijatega jagada ning mu toas olevad kaunid kollaažid tähendavad, et see on alati täiuslik.“

Iga SELPHY Square QX10 printeriga on kaasas pakk kleebitavaid Canon XS-20L ruudukujulisi fotopabereid, mis võimaldab hõlpsasti pildid seinale, sülearvutile või märkmikule kleepida ning need sealt sama lihtsalt eemaldada, kui tunnete, et soovite midagi muuta või jälgijatega teistsugust inspiratsiooni jagada, nagu Susannah’ oma TikToki videos. „Kleebiste võimalus teeb asja veelgi lihtsamaks ja nii saate kohe fotod vaatamiseks välja panna,“ rõõmustab ta.

Lõpptulemus

Väikeste väljatrükkidega kaetud roosa peegel toetub vastu kreemikat seina, mis on samuti kaetud väljatrükkide ja erinevate erksavärviliste plakatitega.

„Disainerina kogun alati väikeseid asju, mis mind inspireerivad ning see projekt oli minu jaoks ideaalne võimalus kõik need asjad kokku koguda, välja trükkida ja ühes kohas esitleda,“ räägib Susanna.

Roheline Canon SELPHY Square QX10 printer asub laual lambi ja peegli ees. Selle kohal olev sein on kaetud värviliste plakatite ja väljatrükkidega.

Canon SELPHY Square QX10 prindib elavaid 68 × 68 mm pilte kvaliteetsele fotopaberile, millel on veekindel kaitsekiht ja allkirjastatavad äärised.

„Lõpptulemus näebki välja nagu osa mööblist – värvid ja mustrid ning „maksimalistlik“ disain sobivad mu tuppa ideaalselt. Mulle meeldib, et see on korraga nii visioonitahvel kui ka dekoratiivne kunstiteos,“ ütleb Susannah. „Valisin koha, mida teadsin, et kasutan iga päev. Galeriisein kõrgub mu kirjutuslaua kohal – töötan siin disainerina, sotsiaalmeedia sisuloojana ning see on ka koht, kus end hommikuti valmis panen. Pildid hõljuvad seinal ja ümber mu tualettlaua peegli – nii et kui tunnen end ebakindlana või vaevlen motivatsioonipuuduse käes, vaatan eelmise aasta pilte oma uhkeimatest hetkedest. Mida ma oma laua taga ka ei teeks, saan iga päev inspiratsiooni.“

Susannah lõbus ja stiilne visioonitahvel sobib kenasti tema olemasoleva sisekujundusega ning lisaks inspiratsioonile toob see ka talle uusi jälgijaid. Ja olenemata sellest, kas olete professionaalne disainer või alles alustamas ja otsite lihtsat viisi oma kunstilise külje avastamiseks, pakub Canon SELPHY Square QX10 printer suurepärast võimalust oma loovuse rakendamiseks ja koheseks esitlemiseks – jättes alles ka vabaduse uute ideedega katsetada.

Kat Halstead

Seotud tooted

Seotud artiklid