KONTAKT VAATAJASKONNAGA

Kontakt vaatajaskonnaga

EOS R7 on paljude ühendusvõimalustega kaamera, mis suudab ühendust luua Wi-Fi® võrkude, nutiseadmete ja arvutitega. Edastage oma sisu kiiresti soovitud kohta ja nautige kaamera mugavat kaugjuhtimist.
Canon EOS R7 – Publikuga ühenduse loomine

Nautige liikuvat tööd

EOS R7 suudab teie nutitelefoniga hoida alati sisselülitatud energiasäästlikku Bluetooth®-i ühendust, tänu millele on Wi-Fi®-ga ühendumine kiire ja kerge. Sirvige faile, laadige alla ja muutke pilte ja videoid ning postitage sisu sotsiaalmeediasse – kõik see otse teie peopesas oleva nutiseadme kaudu. Töötate professionaalina? Canoni rakenduse Camera Connect abil saate vähendatud või täissuuruses pilte ja videoid otse oma kliendile saata, olles oma konkurentidest sammu võrra eespool.

Kaamera ühendub ka Wi-Fi® võrkudega, ilma et peaksite selleks nutitelefoni kasutama. Seejärel saab pilte edastada meie pilveteenusesse image.canon, kus neid saab muuta ja töödelda. Seadistage kaamera nii, et edastatakse kõik pildid või ainult need, mille olete lemmikuks märkinud.

Järgmise põlvkonna USB-C

EOS R7 on varustatud ka USB-C 3.2-ga, mis tagab kiire edastamise Apple’i iPhone’i1, kasutades selleks Lightningu pesa, või PS-sse/Maci, millesse on installitud Canoni EOS Utility tarkvara.

Alustame – 3, 2, 1 ...

Videoblogijad hindavad EOS R7 võimekust voogedastada suurepärase kvaliteediga videoid otse YouTube’i – ilma arvutita2. Lihtsalt ühendage kaamera otse Wi-Fi® võrku, et saavutada professionaalsed ja jälgijaid rabavad tulemused.

Pärast seda, kui olete meie teenuses image.canon registreerinud (selleks skannige telefoniga kaamera taga olevat QR-koodi), saate EOS R7 kasutajana andmeedastusteenuse kaudu YouTube’i saidiga ühenduda.

Kuna EOS R7 pakub puhast HMDI-väljundit, saate reaalajas voogedastust teha ka HDMI-adapterite abil või kasutada arvutis olevat EOS Utility tarkvara, et ühenduda tavaliste video konverentsiplatvormidega.

Canon EOS R7 – Videoblogimine

Loominguline kaugjuhtimine

Vahet ei ole, kas teie EOS R7 on ühendatud nutiseadme või arvutiga – saate seda juhtida eemalt ja proovida uusi loomingulisi pildistamisviise.

Koha peal

Canoni rakendus Camera Connect võimaldab teil oma kaamerat EOS R7 eemalt juhtida. Saate vaadata, mida kaamera näeb, kohandada selle seadeid ning jäädvustada fotosid ja videoid kõigest ühe sõrmepuudutusega.

Nii saate asetada kaamera ühte kohta ja jäädvustada hoopis teisest kohast – teha näiteks selfisid või grupipilte. See on suurepärane ka loodusfotode jäädvustamiseks: asetage oma EOS R7 kohta, mida loomad tihti külastavad, ja seejärel pildistage neid eemalt.

Stuudios

Kui jäädvustate vaikelupilte, makro- ja toiduvõtteid kontrollitud stuudiokeskkonnas, saab kaamerat EOS R7 juhtida lauaarvuti või sülearvuti kaudu, milles on EOS Utility tarkvara, Canoni tarkvaraarenduskomplekt või kolmanda osapoole rakendus.

Vaadake seda, mida kaamera näeb, täpselt sama ekraani kaudu, mida kasutate ka järeltöötluse jaoks. Nii on teil lihtsam ideaalset kompositsiooni saavutada. Kohandage kaamera seadeid EOS Utility intuitiivse liidese abil ja jäädvustage pilte, mida saab salvestada nii kaardile, arvutisse või ka mõlemasse.

Filmivõtetel

Juhtige kaamerat EOS R7 läbi rakenduse, jäädvustades videot ja luues efekte, mis üldjuhul vajavad õnnestumiseks tervet filmimeeskonda. Näiteks fookuse muutmine: lihtsalt puudutage ühendatud seadme ekraani, et suunata kaamera fookus uuele subjektile. Fookuse muutmine on sujuv ja järjepidev – just selline nagu te suurel ekraanil näinud olete.

Uusim püsivara

EOS R7 püsivara saab värskendada ka Canoni rakenduse Camera Connect kaudu, et saaksite alati uusimaid funktsioone kasutada.

Ühenduvus rakenduse Canon Connect kaudu

Pilvepõhine RAW töötlus3

Lisaks RAW-failide kaamerasisesele või arvutis töötlemisele saavad fotograafid nüüd EOS R7 RAW-faile töödelda ka pilveteenuses image.canon cloud4, mis tagab parema pildikvaliteedi.

Pilve laaditud RAW-faile täiustatakse neurovõrguga pilditöötlusmootori abil, mille tulemuseks on vähem digitaalset müra, fotomosaiike ja artefakte.

• Tänu sakkide kaotamisele tulevad väikesed detailid paremini esile
• Moire ja valevärvid on vähendatud
• Müravähendus täiendab pildikvaliteeti suure ISO valgustundlikkuse korral
• Moonutuse, valguse puudumise ja difraktsiooni optiline korrektsioon

Konverditud pildid salvestatakse pilve kas JPEG- või HEIF-failidena, mida saab seejärel arvutisse või nutiseadmesse alla laadida.

image.canon pilveteenused
Canon EOS R7 – Pilvepõhine RAW töötlus
 1. Apple, Apple TV, Apple Watch, iPad, iPad Air, iPad Pro, iPhone ja Lightning on ettevõttele Apple Inc. kuuluvad kaubamärgid, mis on registreeritud USA-s ja teistes riikides. tvOS on ettevõtte Apple Inc. kaubamärk.
 2. Kaamera voogedastusteenus toetab ainult YouTube’i voogedastust. Enne voogedastusteenuse kasutamist on vajalik teenuses image.canon registreerumine. Kontrollige YouTube’ist uusimaid värskendusi. YouTube’is reaalajas voogedastusteenus võib muutuda ja see võidakse peatada või katkestada ette teatamata. Canon ei vastuta kolmanda osapoole pakutud teenuste, sh YouTube’i reaalajas voogedastuse, eest.
 3. RAW sarivõtterežiimis tehtud RAW pilte ei saa ilmutada. Pilvepõhine RAW pilditöötlus on tasuline teenus. Vajalik üks Canoni pildindusrakenduse teenusepakettidest. Lisateavet leiate veebisaidilt https://sas.image.canon/
 4. Teenust hakatakse pakkuma 2022. juuli lõpus ja selleks on vajalik kaamera püsivara värskendus.

Seotud artiklid

 • EELIS

  Järgmise põlvkonna automaatteravustamine

  Oleme varustanud EOS R7 pidevalt areneva tehisintellekti ja iTR automaatteravustamistehnoloogiaga, mis on olemas ka meie kaamerates EOS R3, EOS R5 ja EOS R6.

 • EELIS

  Kiirus ja jõudlus

  Ideaalne fotomoment võib kesta vaid murdsekundi, mistõttu püüdsime kaameraga EOS R7 saavutada ülimat kiirust.

 • EELIS

  Pildikvaliteet

  Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid või videot – kaamera EOS R7 32,5-megapiksliline CMOS-sensor ja DIGIC X pildiprotsessor tagavad suurepärased tulemused.

 • EELIS

  Üleminek peeglita kaamerale

  Kaalute oma Canoni digipeegelkaamera millegi muu vastu vahetada? Uue tehnoloogiaga varustatud EOS R7 pakub teile intuitiivseid kontrollnuppe ja tuttavlikku kasutamist.

 • EELIS

  Järgmine tase pildi stabiliseerumises

  Kujutage ette, et saate jäädvustada pika säritusega fotosid käest hoides, hägustades liikuvaid objekte ilma statiivi kasutamata.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.