image.canon
alt text goes here

image.canon

Nautige piltide ja videote sujuvat edastamist oma seadmetesse ja veebiteenustesse ning tasuta pilveteenust – kõik see automaatselt teie Canoni kaamerast*.

Saage lisateavet ja laadige alla

Sujuv andmete edastamine ja tasuta säilitamine

Ühendage oma Canoni kaamera* automaatselt pilvega, kuhu salvestatakse kõik teie fotod ja videod, sh CR3 RAW ja 4K failid, turvaliselt 30 päevaks**. Lisaks edastatakse need automaatselt teie seadmetesse ja veebiteenustesse. Mis veelgi enam, saate oma failikogu säilitada pikaajaliselt sotsiaalmeediasse sobivas formaadis ning kasutada oma kõige olulisemate originaalfailide jaoks 10 GB salvestusruumi.

Image.canon connects your Canon camera* to your world.

Image.canon ühendab teie Canoni kaamera* teie maailmaga.

Vaadake, kuidas image.canon saab muuta fotode salvestamist, töötlemist ja jagamist. Juhtmeid, mahukaid draive ega kaardilugejaid pole vaja. Vaid teie ja teie kaamera.

Vaata videot

Interneti südames

image.canon on palju enamat kui lihtsalt säilitamisteenus. See salvestab teie pildid, mis on saadetud automaatselt või käsitsi Wi-Fi ühendusega Canoni kaamerast*, ühisesse keskusesse, mis võimaldab sujuvat edasisaatmist.

At the heart of the internet

Automaatne edastamine

2020. aastal müüki tulnud Wi-Fi ühendusega Canoni kaameratega* saate nautida automaatset taustal toimuvat failide otseedastust teenusesse image.canon.

Automatic transfers

Tasuta säilitamine

Säilitage oma kõiki faile, sh CR3 RAW pilte ja 4K videoid, kuni 30 päeva** – see on piisav aeg, et saaksite failid oma seadmetesse laadida ja oma lemmikteenustesse edastada. Kõikidest piltidest luuakse sotsiaalmeediasse sobivas formaadis failid ja neid säilitatakse teie isiklikus failikogus. Lisaks saate kõige olulisemate originaalfailide jaoks kasutada pikaajalist 10 GB salvestusruumi.

Free storage

Kiire ühenduvus

Vahet ei ole, kas vajate ühendatud pilveteenust oma perepiltide säilitamiseks või oma töövoo hõlbustamiseks, image.canon pakub kiiret ühendust teie lemmikute veebiteenuste ja teie arvutiga.

Fast connections

Mugav, lihtne ja intuitiivne

Teenust image.canon iseloomustab lihtsus, intuitiivsus ja mugavus. Sorteerige oma pilte just nii, kuidas ise soovite, ning nautige muretut sotsiaalmeediasse või e-posti aadressile jagamist.

Convenient, simple and intuitive

Pidevalt arenev

Koostöös teenustega Google Photos, Adobe Creative Cloud ja põnevate regulaarsete versiooniuuenduste plaanidega, mis toetavad teie loovust, pakub image.canon teile tööriistu, mida vajate 5G ja AI maailmaga kursis püsimiseks.

Continuously evolving

Seotud tooted

* Kõik Canoni kaamerad ei toeta automaatset taustal toimuvat edastamist. Teised Wi-Fi ühendusega ühilduvad Canoni kaamerad pakuvad lihtsat käsitsi edastamist otse image.canon teenusesse. Ühilduvate kaamerate täieliku loendi leiate veebiaadressilt http://image.canon. Ühilduvaid kaameraid tuleb ühendada internetiga läbi Wi-Fi.
** Pärast 30 päeva kustutakse originaalpildid, kui neid ei ole liigutatud pikaajalisse salvestusruumi.