image.canon 1.5.0

CANONI KAAMERATE JA PRINTERITE RAKENDUSED

IMAGE.CANON

Nautige piltide ja videote sujuvat edastamist oma seadmetesse ja veebiteenustesse ning tasuta pilveteenust – kõike seda automaatselt teie Canoni kaamerast1.

Sujuv andmete edastamine ja tasuta säilitamine

Ühendage oma Canoni kaamera1 automaatselt pilvega, kuhu salvestatakse kõik teie fotod ja videod, sh RAW ja 4K failid, turvaliselt 30 päevaks2. Lisaks edastatakse need automaatselt teie seadmetesse ja veebiteenustesse. Veelgi enam, saate oma failikogu säilitada pikaajaliselt sotsiaalmeediasse sobivas formaadis ning kasutada oma kõige olulisemate originaalfailide jaoks 10 GB4 salvestusruumi.

Rohkem kui salvestusruum

image.canon jäädvustab sujuvalt teie fotod ja videod ning paigutab need sinna, kus neid vajate, et saaksite oma lugusid sõpradele, perele või laiemale publikule jutustada.

Uusimad funktsioonid

Lisame pidevalt uusi funktsioone, et teie videod ja pildid oleksid seal, kus neid vajate ning et neid oleks lihtne integreerida erinevate töövoogudega, sealhulgas kõigi Google Photos kontodega.

Image.canon ühendab teie Canoni kaamera1 teie maailmaga.

Vaadake, kuidas image.canon saab muuta fotode salvestamist, töötlemist ja jagamist. Juhtmeid, mahukaid draive ega kaardilugejaid pole vaja. Vaid teie ja teie kaamera.

Rakenduses image.canon salvestamine ja jagamine

Sujuv pilve üleslaadimine on alles loo jutustamise teekonna algus.

 • image.canon 1.5.0

  Sujuv üleslaadimine

  Automaatselt kaamerast pilve.1

 • image.canon 1.5.0

  30-päevane piiramatu salvestusruum

  Säilitage pikaajalisele salvestamisele üle minnes kõike.

 • image.canon 1.5.0

  Automaatne allalaadimine

  Laadige pildid automaatselt alla, et nendega lokaalselt tegeleda.

 • image.canon 1.5.0

  Piltide automaatne edastamine

  Edastage Adobe, Frame.io, Flickr või Google platvormile.

 • image.canon 1.5.0

  Pilvepõhine pilditöötlus

  See võimas tööriist suurendab pildikvaliteeti.3

 • image.canon 1.5.0

  Pikaajaline säilitamine

  Kuni 10 GB piiramatut salvestusruumi.

 • An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

  Automaatne edastamine

  2020. aastal müüki tulnud Wi-Fi-ühenduvusega Canoni kaameratega1 saate nautida automaatset taustal toimuvat failide otseedastust teenusesse image.canon, mis annab teile juurdepääsu pilve salvestamisele või pilves töötlemisele.

  Interneti südames

  image.canon on palju enamat kui lihtsalt säilitamisteenus. See salvestab teie pildid, mis on saadetud automaatselt või käsitsi Wi-Fi ühendusega Canoni kaamerast1, ühisesse keskusesse, mis võimaldab sujuvat edasisaatmist.

  A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
  Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

  Kiire ühenduvus

  Vahet ei ole, kas vajate ühendatud pilveteenust oma perepiltide säilitamiseks või oma töövoo hõlbustamiseks, image.canon pakub kiiret ühendust teie lemmikute veebiteenuste ja teie arvutiga.

  Tasuta säilitamine

  Säilitage kõiki oma faile, sealhulgas RAW pilte ja 4K videoid kuni 30 päeva2 – see on piisav aeg, et saaksite failid oma seadmetesse laadida ja lemmikteenustesse edastada. Kõikidest piltidest luuakse sotsiaalmeediasse sobivas formaadis failid ja neid säilitatakse teie isiklikus failikogus. Lisaks saate kõige olulisemate originaalfailide jaoks kasutada pikaajalist 10 GB salvestusruumi.4

  Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
  Mees hoiab ühes käes nutitelefoni ja teises käes Canoni kaamerat ning vaatab kaamera LCD-ekraani.

  Mugav, lihtne ja intuitiivne

  Teenust image.canon iseloomustab lihtsus, intuitiivsus ja mugavus. Sorteerige oma pilte just nii, kuidas ise soovite, ning nautige muretut sotsiaalmeediasse või e-posti aadressile jagamist.

  Laadige alla image.canon

  Avage link, et rakendus image.canon tavalisest poest alla laadida.

  Ühilduvus Canoni kaameratega

  Siit leiate täieliku nimekirja Canoni kaameratest, mis ühilduvad programmiga image.canon.
  Vaadake lisaks

  Tellimusteenused

  Saage lisateavet Canoni pilvepõhise pilditöötluse tellimusteenuste kohta, mis kasutavad neurovõrguga pilditöötlust. Tänu image.canoni pidevalt arenevale tehnoloogiale saate RAW-pilte kõrgema kvaliteediga töödelda. Lisaks saate töödelda RAW-pilte pilves just nagu kaamerasisese RAW-töötluse puhul.3
  Vaadake lisaks

  Tugi

  Otsite Canoni tootele tarkvara?
  Vaadake lisaks

  Seotud tooted

  Google Drive, Google Photos, Google One ja YouTube on ettevõttele Google LLC kuuluvad kaubamärgid. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io ja nende teenuste logod on ettevõtte Adobe registreeritud kaubamärgid või kaubamärgid USA-s ja/või teistes riikides. Wi-Fi® on Wi-Fi Alliance'i registreeritud kaubamärk. Muud mainitud ettevõtete nimed, tooted ja teenused on nende vastavate omanike kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid.
  1. Kõik Canoni kaamerad ei toeta automaatset taustal toimuvat edastamist. Teised Wi-Fi ühendusega ühilduvad Canoni kaamerad pakuvad lihtsat käsitsi edastamist otse image.canon teenusesse. Ühilduvate kaamerate täieliku loendi leiate veebiaadressilt https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Ühilduvaid kaameraid tuleb ühendada internetiga läbi Wi-Fi.
  2. Pärast 30 päeva kustutakse originaalpildid, kui neid ei ole liigutatud pikaajalisse salvestusruumi.
  3. See funktsioon on tasuline teenus ja saadaval vaid teatud Canoni kaameratega.
  4. Kui seda teenust ei kasutata ühe aasta jooksul, kustutakse kõik pildid sõltumata nende kehtivusajast.