image.canon 1.5.0

CANONI KAAMERATE JA PRINTERITE RAKENDUSED

IMAGE.CANON

Nautige piltide ja videote sujuvat edastamist oma seadmetesse ja veebiteenustesse – kõike seda automaatselt teie Canoni kaamerast1.

Sujuv andmete edastamine ja tasuta säilitamine

Ühendage oma Canoni kaamera1 automaatselt pilvega, kuhu salvestatakse kõik teie fotod ja videod, sh RAW ja 4K failid, turvaliselt 30 päevaks2. Lisaks edastatakse need automaatselt teie seadmetesse ja veebiteenustesse.

Rohkem kui salvestusruum

image.canon jäädvustab sujuvalt teie fotod ja videod ning paigutab need sinna, kus neid vajate, et saaksite oma lugusid sõpradele, perele või laiemale publikule jutustada.

Uusimad funktsioonid

Lisame pidevalt uusi funktsioone, et teie videod ja pildid oleksid seal, kus neid vajate ning et neid oleks lihtne integreerida erinevate töövoogudega, sealhulgas kõigi Google Photos kontodega.

 • Frame.io tugi

  Frame.io abil saate automaatselt edastada kaameraga tehtud fotosid ja videoid mittelineaarsesse töötlemistarkvarasse nagu Adobe Premiere Pro.

 • Adobe Photoshop Lightroom videotugi

  Edastage lühivideod ja fotod Lightroomi.

 • Tugi Adobe Lightroomi äriklientidele

  Kasutage oma Lightroomi ärikontot sujuvaks integreerimiseks image.canon-iga.

Image.canon ühendab teie Canoni kaamera1 teie maailmaga.

Vaadake, kuidas image.canon saab muuta fotode salvestamist, töötlemist ja jagamist. Juhtmeid, mahukaid draive ega kaardilugejaid pole vaja. Vaid teie ja teie kaamera.

Rakenduses image.canon salvestamine ja jagamine

Sujuv pilve üleslaadimine on alles loo jutustamise teekonna algus.

 • Sujuv üleslaadimine

  Automaatselt kaamerast pilve.1

 • 30-päevane piiramatu salvestusruum

  Säilitage pikaajalisele salvestamisele üle minnes kõike.

 • Automaatne allalaadimine

  Laadige pildid automaatselt alla, et nendega lokaalselt tegeleda.

 • Piltide automaatne edastamine

  Edastage Adobe, Frame.io, Flickr või Google platvormile.

An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

Automaatne edastamine

2020. aastal müüki tulnud Wi-Fi-ühenduvusega Canoni kaameratega1 saate nautida automaatset taustal toimuvat failide otseedastust teenusesse image.canon, mis annab teile juurdepääsu pilve salvestamisele või pilves töötlemisele.

Interneti südames

image.canon on palju enamat kui lihtsalt säilitamisteenus. See salvestab teie pildid, mis on saadetud automaatselt või käsitsi Wi-Fi ühendusega Canoni kaamerast1, ühisesse keskusesse, mis võimaldab sujuvat edasisaatmist.

A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

Kiire ühenduvus

Vahet ei ole, kas vajate ühendatud pilveteenust oma perepiltide säilitamiseks või oma töövoo hõlbustamiseks, image.canon pakub kiiret ühendust teie lemmikute veebiteenuste ja teie arvutiga.

Tasuta säilitamine

Säilitage kõiki oma faile, sealhulgas RAW pilte ja 4K videoid kuni 30 päeva2 – see on piisav aeg, et saaksite failid oma seadmetesse laadida ja lemmikteenustesse edastada. Kõikidest piltidest luuakse sotsiaalmeediasse sobivas formaadis failid ja neid säilitatakse teie isiklikus failikogus.

Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
Mees hoiab ühes käes nutitelefoni ja teises käes Canoni kaamerat ning vaatab kaamera LCD-ekraani.

Mugav, lihtne ja intuitiivne

Teenust image.canon iseloomustab lihtsus, intuitiivsus ja mugavus. Sorteerige oma pilte just nii, kuidas ise soovite, ning nautige muretut sotsiaalmeediasse või e-posti aadressile jagamist.

Ühilduvus Canoni kaameratega

Siit leiate täieliku nimekirja Canoni kaameratest, mis ühilduvad programmiga image.canon.

Tellimusteenused

Vaadake lisateavet Canoni neurovõrguga pilditöötluse tellimusteenuste kohta.

Tugi

Otsite Canoni tootele tarkvara?

Seotud tooted

 • Canon Camera Connect

  Ühendage oma Canoni kaamera Apple’i või Androidi seadmega, et kaugjuhtimisega pildistada ja hõlpsasti fotosid jagada.

 • Digital Photo Professional

  Töödelge fotosid selle spetsiaalse Canoni töötlustarkvaraga, mis võimaldab importida, sirvida ja töödelda Canoni CR3 RAW-, HEIF- või JPEG-vormingus faile.

 • Rakendus Canon PRINT

  Kasutage Wi-Fi-ühendust ning uuendage oma printimis-, kopeerimis- ja skannimisviisi.

 • Google Drive, Google Photos, Google One ja YouTube on ettevõttele Google LLC kuuluvad kaubamärgid. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io ja nende teenuste logod on ettevõtte Adobe registreeritud kaubamärgid või kaubamärgid USA-s ja/või teistes riikides. Wi-Fi® on Wi-Fi Alliance'i registreeritud kaubamärk. Muud mainitud ettevõtete nimed, tooted ja teenused on nende vastavate omanike kaubamärgid või registreeritud kaubamärgid.
  1. Kõik Canoni kaamerad ei toeta automaatset taustal toimuvat edastamist. Teised Wi-Fi ühendusega ühilduvad Canoni kaamerad pakuvad lihtsat käsitsi edastamist otse image.canon teenusesse. Ühilduvate kaamerate täieliku loendi leiate veebiaadressilt https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Ühilduvaid kaameraid tuleb ühendada internetiga läbi Wi-Fi.
  2. Pärast 30 päeva kustutakse originaalpildid, kui neid ei ole liigutatud pikaajalisse salvestusruumi.