APS-C peeglita ja digipeegelkaamerad

Väike suuruselt, suur kvaliteedilt
eos r10 aps-c võrdlus näidis

ÜLEVAADE

Mida APS-C endast kujutab?

APS-C kaameras olev sensor on väiksem kui täiskaadrilises kaameras olev sensor. APS-C kaamera ei jäädvusta pilti sama laialt nagu seda teeks täiskaadrilise kaamerale kinnitatud objektiiv. APS-C kaameratel on 1,6× kärpimisfaktor, mis suumib kaadrisse sisse ja seetõttu tundub ka kaadris olev subjekt samavõrd palju suuremana. See tähendab, et APS-C kaamerale kinnitatud 200 mm objektiiv tekitab samasuguse vaatevälja nagu täiskaadrilisele kaamerale kinnitatud 320 mm objektiiv, kuna efektiivne fookuskaugus on 1,6 korda suurem.

APS-C EOS R süsteemi kaamerad

Parima EOS R seeria tehnoloogiaga APS-C peeglita kaamerad toovad loomingulisuse igaüheni.

APS-C EOS M seeria kaamerad

Olge alati valmis tänu kompaktsele ja kergele vahetatavate objektiividega APS-C kaamerale, mis pakub digipeegelkaamera kvaliteeti.

APS-C EOS digipeegelkaamerad

APS-C digipeegelkaamerad pakuvad traditsioonilist jäädvustamiskogemust, suuremat korpust, vahetatavaid objektiive ja optilist pildiotsijate, et saaksite pildistatavat otse objektiivist näha.

Miks valida APS-C?

EOS R10 täiskaadriline vs aps-c võrdlus

Minge lähemale

APS-C sensori kärpimisfaktor muudab väiksemad ja kaugemad subjektid kaadris suuremaks, mis suurendab iga objektiivi efektiivset fookuskaugust 1,6-kordselt. See tuleb eriti kasuks žanrites, nagu loodus-, tegevus- ja spordifotograafia. Kui kinnitada APS-C kaamerale suure jõudlusega, ent taskukohane objektiiv, nagu Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM on tulemuseks efektiivne suumivahemik 112–480 mm, nihutades selle super-telefoto kategooriasse.

Hoidke kvaliteeti

Võite ka lihtsalt täiskaadrilise kaameraga tehtud pilti kärpida, et sama efekti luua, kuid see vähendab megapikslite hulka, mistõttu on selline pilt väiksem ja uuesti suurendades vähem terav. Peale selle hoiab APS-C formaadiga kaameraga pildistamine kokku aega ja vaeva, mis muidu kuluks pärast piltide manuaalsele kärpimisele.

eos r7 täiskaadriline vs aps-c võrdlus
EOS 850D

Kompaktne ja kerge

Kuna APS-C sensorid on väiksemad, võimaldab see teha ka väiksemaid ja kergemaid kaameraid, mis on ideaalne tänava- ja reisifotograafia jaoks. Kuna APS-C kaamerate objektiivilt nõutakse väiksemat pildiava, võib ka objektiiv olla väiksem ja kergem ning seega taskukohasem.

Objektiivide ühilduvus

Lugege, mis tüüpi objektiive Canon pakub ja kuidas vaadata, kas need teie kaamerale sobivad.

201211 150 mln RFEF objektiiv plakat Nologo