APS-C peeglita ja digipeegelkaamerad

Väike suuruselt, suur kvaliteedilt
eos r10 aps-c võrdlus näidis

ÜLEVAADE

Mida APS-C endast kujutab?

APS-C kaameras olev sensor on väiksem kui täiskaadrilises kaameras olev sensor. APS-C kaamera ei jäädvusta pilti sama laialt nagu seda teeks täiskaadrilise kaamerale kinnitatud objektiiv. APS-C kaameratel on 1,6× kärpimisfaktor, mis suumib kaadrisse sisse ja seetõttu tundub ka kaadris olev subjekt samavõrd palju suuremana. See tähendab, et APS-C kaamerale kinnitatud 200 mm objektiiv tekitab samasuguse vaatevälja nagu täiskaadrilisele kaamerale kinnitatud 320 mm objektiiv, kuna efektiivne fookuskaugus on 1,6 korda suurem.

Laske meil aidata teil leida endale täiuslik Canoni kaamera

Meie kaameraleidja näitab teile kõiki tootevalikus olevaid kaameraid ja aitab leida teile sobivaima mudeli.

APS-C EOS R süsteemi kaamerad

Parima EOS R seeria tehnoloogiaga APS-C peeglita kaamerad toovad loomingulisuse igaüheni.

APS-C EOS M seeria kaamerad

Olge alati valmis tänu kompaktsele ja kergele vahetatavate objektiividega APS-C kaamerale, mis pakub digipeegelkaamera kvaliteeti.

APS-C EOS digipeegelkaamerad

APS-C digipeegelkaamerad pakuvad traditsioonilist jäädvustamiskogemust, suuremat korpust, vahetatavaid objektiive ja optilist pildiotsijate, et saaksite pildistatavat otse objektiivist näha.

 • Digipeegelkaamerad

  EOS 90D

  Täisfunktsiooniline digipeegelkaamera, mis võimaldab teil minna lähemale, tegutseda kiiremini ja jäädvustada suurepäraseid 32,5-megapiksliseid pilte.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 850D

  Laske end inspireerida kergel ja erinevate ühendusvõimalustega digipeegelkaameral, millega saate jäädvustada detailirohkeid fotosid ning vapustavat 4K videot.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 250D

  Maailma kergeim liigutatava ekraaniga digipeegelkaamera1, mis on varustatud Canoni DIGIC 8 protsessori, 4K video ja funktsiooniga Creative Assist.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 2000D

  Nautige suurepäraseid 24,1-megapiksliseid fotosid ja täis-HD fotosid. Laiendage oma loomingulisi võimalusi selle lõbusa ja lihtsa digipeegelkaamera abil.
 • Digipeegelkaamerad

  EOS 4000D

  Selle lihtsa ja intuitiivse 18-megapikslise EOS-kaameraga saate nautida digipeegelkaamera kvaliteediga fotosid ja täis-HD videoid.

Miks valida APS-C?

EOS R10 täiskaadriline vs aps-c võrdlus

Minge lähemale

APS-C sensori kärpimisfaktor muudab väiksemad ja kaugemad subjektid kaadris suuremaks, mis suurendab iga objektiivi efektiivset fookuskaugust 1,6-kordselt. See tuleb eriti kasuks žanrites, nagu loodus-, tegevus- ja spordifotograafia. Kui kinnitada APS-C kaamerale suure jõudlusega, ent taskukohane objektiiv, nagu Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM on tulemuseks efektiivne suumivahemik 112–480 mm, nihutades selle super-telefoto kategooriasse.

Hoidke kvaliteeti

Võite ka lihtsalt täiskaadrilise kaameraga tehtud pilti kärpida, et sama efekti luua, kuid see vähendab megapikslite hulka, mistõttu on selline pilt väiksem ja uuesti suurendades vähem terav. Peale selle hoiab APS-C formaadiga kaameraga pildistamine kokku aega ja vaeva, mis muidu kuluks pärast piltide manuaalsele kärpimisele.

eos r7 täiskaadriline vs aps-c võrdlus
EOS 850D

Kompaktne ja kerge

Kuna APS-C sensorid on väiksemad, võimaldab see teha ka väiksemaid ja kergemaid kaameraid, mis on ideaalne tänava- ja reisifotograafia jaoks. Kuna APS-C kaamerate objektiivilt nõutakse väiksemat pildiava, võib ka objektiiv olla väiksem ja kergem ning seega taskukohasem.

Objektiivide ühilduvus

Lugege, mis tüüpi objektiive Canon pakub ja kuidas vaadata, kas need teie kaamerale sobivad.

201211 150 mln RFEF objektiiv plakat Nologo