EOS R-adapterid

Ühendage oma EOS R-süsteem erinevate EF ja EF-S objektiividega
Canon Camera

Integreerige ja laiendage

EOS R süsteemi adapterid pakuvad täielikku ühilduvust kõikide Canoni EF- ja EF-S-objektiividega, võimaldades Canon EOS R süsteemi kaamerate omanikel, kes omavad ka teisi EOS kaameraid, kasutada ühilduvaid olemasolevaid objektiive1.

Tooge oma EF-S-objektiivid EOS R süsteemi

EF-S-objektiivid on loodud APS-C sensoriga EOS-digipeegelkaamerate jaoks, kuid koos adapteriga saab neid kasutada ka EOS R süsteemi kaameratel. Kaamera loob automaatselt kärbitud pildi, mis vastab EF-S-objektiivide loodavale väiksemale kuvandile.

EOS Rega ühilduvad objektiivid

Avastage, millised objektiivid ühilduvad EOS R-adapteritega.

Canon Camera
Canon Camera

Vastupidav konstruktsioon

Vastupidava konstruktsiooniga ning eesmiste ja tagumiste metallist kinnitustega EOS R-adapterid on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. Lisaks on need ilmastiku-, tolmu- ja niiskusekindlad, mis annab võimaluse jäädvustada ka keerulistes tingimustes.

Loodud saama hakkama igas olukorras

Kasutage oma objektiive samamoodi nagu EOS-digipeegelkaameratega, nautides sama suurt jõudlust ja kvaliteeti.

Canon Camera
Canon Camera

Täiuslik konstruktsioon

Canoni insenerid pidasid EOS R-süsteemi loomisel silmas olemasolevate EF- ja EF-S-objektiivide kvaliteeti ja jõudlust, et tagada nende ühilduvus EOS R.

Kinnitusadapter EF-EOS R

Standardne EF-EOS R kinnitusadapter võimaldab EF-S- ja EF-objektiivid lihtsalt EOS R kaameratega ühendada. Fotograafid, kelle kogus on EF-S- ja EF-objektiive, saavad kindlusega investeerida EOS R süsteemi, kuna nende olemasolevad objektiivid sobivad ka uue süsteemiga.
Kuva üksikasjad

Juhtrõngaga kinnitusadapter EF-EOS R

Juhtrõngaga kinnitusadapter EF-EOS R võimaldab kasutada samu objektiive nagu kinnitusadapter EF-EOS R, pakkudes lisaks objektiivi juhtrõngast. Kohandatav juhtrõngas on hõlpsasti leitav, ilma et peaksite kaamerat silmade eest tõstma, pakkudes erinevate sätete puutetundlikku käsitsi kontrollimist.
Canon Camera

Kohandatav ühilduvus

Kaamera menüü kaudu programmeeritav objektiivi juhtrõngas võimaldab reguleerida erinevad seadeid, nagu ava, säriaeg, ISO-valgustundlikkus ja särikompensatsioon.

Puutetundlik ja intuitiivne käsitsemine

Objektiivi juhtrõnga leidmine on lihtne ja selleks ei pea isegi kaamerat silmade eest ära tõstma. Õrnad klõpsatused annavad puutetundlikku tagasisidet kolmandiku või poole astme kaupa (kui filmiloojad soovivad sujuvamat tööd, saab seda eemaldada läbi Canoni spetsiaalse teenuse).

Canon Camera

Drop-in filtriga kinnitusadapter EF-EOS R

Drop-in filtriga kinnitusadapteris EF-EOS R on ühendatud kinnitusadapteri EF-EOS R funktsionaalsus ja drop-in filtrid, mistõttu kaob vajadus lisada filtreid objektiivi ette. See on eriti kasulik lainurkobjektiivide puhul, millel on suur eesmine läätseelement. Adapter on saadaval kas muudetava neutraalse tihedusega (V-ND) filtri2 või ringpolarisatsioonifiltriga (C-PL). Samuti on saadaval selge (CL) filter, mis sobib jäädvustamiseks ilma filtri efektideta.

Canon Camera

Adapter V-ND: muudetava neutraalse tihedusega filter

Neutraalse tihedusega filtrid aitavad kontrollida kaamerasse siseneva valguse hulka, mis on kasulik filmitegijatele, kes soovivad kasutada laia ava / pikka säriaega eredas valguses. Samuti sobib see maastikufotograafidele, kes kasutavad pikemat säriaega pilvede või vee liikumise jäädvustamiseks2.

Adapter C-PL: ringpolarisatsioonifilter

Polarisatsioonifiltrid töötavad ka helkimise ja hägu korral, vähendades klaaspindadelt peegelduva valguse hulka. Filtrid võimendavad ka värviküllastust ja suurendavad ergaste värvide efekti.

Canon Camera

Adapterite lisatarvikud

 • CL-filter Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R jaoks

  Selge filter kasutajatele, kes on ostnud drop-in filtrite adapteri, kuid ei soovi filtriefekte kasutada.

 • PL-filter Drop-In Filter Mount Adapter EF-EOS R jaoks

  Ringpolarisatsioonifilter, mis võimendab värve, kontrasti ja küllastust ning kontrollib soovimatuid helke.

 • ND-filter drop-in filtriga kinnitusadapteri EF-EOS R jaoks

  Neutraalse tiheduse filter, mille abil saab videotes säri kontrollida ja fotodes säriaega pikendada, et luua loomingulisi liikumise efekte2.

Tutvuge EOS R süsteemiga

Lisaks kolme aastakümne jooksul toimunud EOS-süsteemi järjepidevale uuendustööle tugineb EOS R-süsteem teedrajavale objektiivi kinnitusele, mis pakub veelgi rohkem loomingulisi võimalusi ja intuitiivsust, et jäädvustada iga hetke.

Professionaalide kogemus

EOS R on saanud mitmete professionaalsete fotograafide ja filmiloojate lemmikuks. Vaadake, kuidas nad seda proovile panid ning kuidas loodi pilte ja filme, millest keegi unistadagi ei osanud.

Teile võib huvi pakkuda ka ...

 • EOS R3

  Kiirus kui keskne väärtus – siin on peeglita kaamera, mida spordi-, uudiste- ja loodusfotograafid on kaua oodanud.

 • Objektiivi valija

  Meie objektivii valija näitab teile kõiki tootevalikus olevaid objektiive ja aitab leida teie ja teie EOS kaamera jaoks täiusliku.

 • EOS R5

  Professionaalne täiskaadriline peeglita kaamera, mis pakub fotograafidele ja filmiloojatele kõrglahutusega fotosid ja 8K videot.

 • EOS R6

  Vahet ei ole, mida või kuidas te jäädvustate – EOS R6 võimaldab teil olla loominguline viisidel, mida te kunagi võimalikuks ei pidanud.

 • Kõik objektiivid

  Canoni meisterlikkus ja uusim optiline tehnoloogia tagavad kvaliteetsed fotod ja videod.

 • RF-objektiivid

  Uuenduslikud EOS R süsteemi objektiivid pakuvad ülikiiret teravustamist ja suurepärast optilist kvaliteeti.

 • Täiskaadrilised kaamerad

  Vabastage oma loomingulisus meie täiskaadriliste digipeegelkaamerate ja peeglita kaamerate abil.

 • Canon EOS R objektiivid ja lisatarvikud

  Avastage objektiivid ja adapterid, mida koos Canon EOS R kaameraga kasutada

  1. Täpsemat teavet vaadake toote tehnilistest andmetest.
  2. Kui juhtkettal ei ole enam näha valget pidevat joont (ND250 või uuem), võib see põhjustada sinist varjundit või ebaregulaarset tihedust