PILDIKVALITEET

Enneolematu pildikvaliteet

Hübriidsisu loojatele mõeldud EOS R7 pakub suurepärast pildikvaliteeti, olenemata sellest, kas jäädvustate fotosid, videoid või mõlemat.
Canon EOS R7 – Eelis – Pildikvaliteet

Vahet ei ole, kas olete fotograaf, kes soovib jäädvustada mõned videod, või videograaf, kellele meeldib vahepeal ka fotosid teha – EOS R7 pakub alati vapustavaid tulemusi. See tõeline hübriidkaamera võimaldab teil lülituda fotode ja videote vahel vaid ühe lülitivajutusega. Samal ajal on tagatud detailirohkus, loomulikud värvid ja sujuvad toonid.

Lihtne EOS R7 laseb teil rääkida oma lugusid täpselt nii, kuidas ise soovite.

Canoni kujundatud ja toodetud 32,5-megapiksliline APS-C sensor pakub ideaalset detailsuse, kiiruse ja nõrgas valguses jõudluse kombinatsiooni. Suure eraldusvõimega pildid paistavad suurelt prindituna või suure eraldusvõimega ekraanidel suurepärased. Lisaks saab neid töötluse käigus kärpida, ilma kvaliteedis märkimisväärselt kaotamata.

Kas valgust on vähe? Ärge muretsege

Kui tingimused lähevad väga pimedaks, suudab EOS R7 ka edaspidi suurepäraseid pilte toota. Maksimaalne tundlikkus ISO 32 000 (laiendatav kuni väärtuseni 51 200) tagab kiire säriaja, mida saab kasutada liikumise külmutamiseks isegi nõrgas valguses – ideaalne spordiürituste või loomade pildistamiseks päeva lõpus.

Kaamera kahepiksliline CMOS AF II automaatteravustamissüsteem jälgib subjekte pidevalt, võimaldades teil teravustada enesekindlalt ja täpselt isegi –5EV väärtuse korral (või –3,5 EV videorežiimis)1. Koostööl põhinev pildistabilisaator pakub kuni 7-astmelist2 kaitset kaamera värisemise eest, kui kasutate objektiivi RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM .

Canon EOS R7 – Nõrk valgus ISO 32 000

Failivormingute valik

JPEG-failid on suurepäraseks valikuks, kui otsite väikest failisuurust ja maksimaalset ühilduvust, kuid EOS R7 pakub teistsugust valikut. Nimelt HEIF-faile (high efficiency image file ehk kõrge tõhususega failiformaat), mis on võrreldes JPEG-failidega võrdväärse suuruse, kuid parema kvaliteediga. Lisaks kaasnevad nendega 10-bitised värvid, mis täiendavad dünaamilist vahemikku ja värvigradatsiooni.

Kui kvaliteet on ülim, valige RAW. EOS R7 pakub erinevaid valikuid, sh 14-bitist CR3 RAW-faile, C-RAW-faile, mis võtavad vähem ruumi, kuid ei kaota väga kvaliteedis, ning RAW sarivõtet. Võimalik on ka kahepiksliline RAW, mis võimaldab teil peenhäälestada oma pilte hiljem tarkvaras Digital Photo Professional.

RAW-failidega töötamine

See tasuta allalaaditav tarkvara on terviklik RAW-failide töötlusvahend. Sirvige ja valige pilte, rakendage muudatusi ja seejärel töödelge oma pildid JPEG-, HEIF- või TIFF-failideks.

Digital Photo Professional võimaldab teil töötada kahepiksliliste RAW-failidega, mis võimaldab teil kohandada nii bokeh-efekti, teravustamispunkti kui ka pettekujutisi. Ülim kontroll ideaalse tulemuse jaoks.

Canon EOS R7 – RAW-failidega töötamine DPP tarkvaras

Neurovõrguga pilditöötlusmootor aitab pildikvaliteeti uutesse kõrgustesse viia.

• Tänu sakkide kaotamisele tulevad väikesed detailid paremini esile
• Moire ja valevärvid on vähendatud
• Müravähendus täiendab pildikvaliteeti suure ISO valgustundlikkuse korral
• Igasugune optiline moonutus, valguse puudumine või difraktsioon saab samuti parandatud

Konverditud pildid salvestatakse pilve kas JPEG- või HEIF-failidena, mida saab seejärel arvutisse või nutiseadmesse alla laadida.

Videod, mis sobivad nii suurtele kui ka väikestele ekraanidele

EOS R7 suudab jäädvustada 4K videot erinevatel viisidel, erinevate kaadrisageduste ja tihendusmeetoditega. Tänu spetsiaalsele ja kasutajasõbralikule menüüle saab EOS R7-t kergesti seadistada.


Lahutusvõime

Kaadrisagedus (kaadrit/s)

Tihendus


NTSC

PAL


4K UHD (Fine)
(Ülediskreeditud 7K-st)

29,97
23,98

25,00

IPB (standardne)

IPB (kerge)

4K UHD


59,94

 

50,00

IPB (standardne)

IPB (kerge)

29,97

25,00

IPB (standardne)

IPB (kerge)

23,98

-

IPB (standardne)

IPB (kerge)

4K UHD (kärp.)7

59,94

50,00

IPB (standardne)

IPB (kerge)

Täis-HD

119,88

100,00

IPB (standardne)

IPB (kerge)

59,94

50,00

29,97

25,00

IPB (standardne)

IPB (kerge)

23,98

-

IPB (standardne)

IPB (kerge)

Kui jäädvustate UHD 4K-s, kasutades kaamera APS-C sensorit, on saadaval ka kuni 60p kaadrisagedus. See võimaldab teil jäädvustada liikuvaid objekte siidisileda selgusega. Sujuvat aegluubis efekti saab lisada ka järeltöötluse käigus.

Parima pildikvaliteedi saamiseks proovige EOS R7 4K Fine režiimi, mis ülediskreedib kaamera sensorist tulevad 7K teavet, et saavutada detailirohket 4K/30p tulemust. See paistab suurepärasena, kui esitate seda 4K ekraanidel ja pärast kärpimist ka täis-HD-s. Lisaks on seal spetsiaalne 4K UHD kärpimisrežiim, mis tagab täiendava telefotoulatuse, ja kuni 120p kaadrisagedusega täis-HD salvestus.

Canon EOS R7 – Videorežiimid

EOS R7 sobitub täpselt oma kohale, olenemata teie video töövoost

Vahet ei ole, kas jäädvustate sotsiaalmeedia jaoks kiireid ja spontaanseid videoklippe või hoolikalt plaanitud lühifilmi võtteid – EOS R7 pakub suurepäraseid tulemusi.

Kui olete iseseisev filmilooja, pakub EOS R7 Canon Log 3 – „lamedat“ värviprofiili, mis mitte ainult ei säilita heledates ja tumedates alades olevaid detaile, vaid muudab ka värvigradatsiooni järeltöötluses lihtsamaks. BT709, BT2020 ja Cinema Gamuti värviruumid on samuti toetatud.

EOS R7 toetab ka 30 minutist pikemate videoklippide jäädvustamist – ideaalne intervjuude või ürituste jaoks, mis toimuvad pikema aja jooksul 3.

Kaamera tipptasemel pildi stabiliseerimine on video jäädvustamisel ülimalt tõhus – ideaalne dokumentaalide ja „jookse ja jäädvusta“ filmiprojektide jaoks. Kaamera automaatse tasandamise funktsioon, mis on võimalik tänu kaamerasisesele pildistabilisaatorile, tagab sirged horisondid ja professionaalse tulemuse.

EOS R7 on varustatud ka mikrofoni ja kõlari pesadega, mis on mõeldud heli salvestamiseks ja jälgimiseks, ning HDMI-ühendusega väliste andmekandjate ja monitoride jaoks.

Ja kui soovite sotsiaalmeediasisu luua, saate proovida vertikaalset video jäädvustamist – ideaalne funktsiooni Reels ja lugude jaoks. EOS R7 toetab ka YouTube’i reaalajas voogedastamist4 ja ühendub hõlpsalt teie nutitelefoniga, et saaksite oma sisu kergesti soovitud kohta suunata.

 1. Fotode jäädvustamine objektiiviga f/1.2, keskmise automaatteravustamispunktiga, lukustuva teravustamisega, temperatuuril 23° C / 73 °F, ISO100. V.a DS-vääristusega RF-objektiivid
 2. 7-astmeline eelis põhineb CIPA standardil, kus katsetamiseks kasutati objektiivi RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ja fookuskauguseks oli määratud 150 mm
 3. Max järjestikune video salvestusrežiim: tavaline: 6 h.
  Suure kaadrisagedusega video (täis-HD 120/100 kaadrit/s): 90 min.
  Kui kaamera sisetemperatuur tõuseb liiga kõrgele, võib salvestusaeg väheneda.
  4K 30p HQ: umbes 60 min, kui esialgne temperatuur on +23 °C.
  4K 60p kärp: umbes 60 min, kui esialgne temperatuur on +23 °C.
 4. Kaamera voogedastusteenus toetab ainult YouTube’i voogedastust. Enne voogedastusteenuse kasutamist on vajalik teenuses image.canon registreerumine. Kontrollige YouTube’ist uusimaid värskendusi. YouTube’is reaalajas voogedastusteenus võib muutuda ja see võidakse peatada või katkestada ette teatamata. Canon ei vastuta kolmanda osapoole pakutud teenuste, sh YouTube’i reaalajas voogedastuse, eest.
 5. Teenust hakatakse pakkuma 2022. juuli lõpus ja selleks on vajalik kaamera püsivara värskendus.
 6. RAW sarivõtterežiimis tehtud RAW pilte ei saa ilmutada.
  Pilvepõhine RAW pilditöötlus on tasuline teenus.
  Vajalik üks Canoni pildindusrakenduse teenusepakettidest.
  Lisateavet leiate veebisaidilt https://sas.image.canon/
 7. 4K 60p pildistamisrežiim, mis on kärbitud kuni 55 protsendini horisontaalsest alast.

Seotud artiklid

 • EELIS

  Järgmise põlvkonna automaatteravustamine

  Oleme varustanud EOS R7 pidevalt areneva tehisintellekti ja iTR automaatteravustamistehnoloogiaga, mis on olemas ka meie kaamerates EOS R3, EOS R5 ja EOS R6.

 • EELIS

  Kiirus ja jõudlus

  Ideaalne fotomoment võib kesta vaid murdsekundi, mistõttu püüdsime kaameraga EOS R7 saavutada ülimat kiirust.

 • EELIS

  Üleminek peeglita kaamerale

  Kaalute oma Canoni digipeegelkaamera millegi muu vastu vahetada? Uue tehnoloogiaga varustatud EOS R7 pakub teile intuitiivseid kontrollnuppe ja tuttavlikku kasutamist.

 • EELIS

  Järgmine tase pildi stabiliseerumises

  Kujutage ette, et saate jäädvustada pika säritusega fotosid käest hoides, hägustades liikuvaid objekte ilma statiivi kasutamata.

 • EELIS

  Kontakt vaatajaskonnaga

  EOS R7 on ühendatud kaamera, mis suudab töötada käsikäes teie nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiga, kasutades selleks Canoni kaamerat Camera Connect.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.