ÜLEMINEK PEEGLITA KAAMERALE

Ära kärbi oma loovust

Hoolimata sellest, et tegemist on uue tehnoloogiaga, tundub EOS R7 jätkuvalt tuttavlik ja mugav kõigile neile, kes on varem Canoni EOS digipeegelkaamerat kasutanud. Ja kui te seda teinud ei ole, siis oleme kindlad, et teile meeldib see sellegipoolest.
Canon EOS R7 – Üleminek peeglita kaamerale – te ei pea oma töövoogu kunagi peatama

Üleminek peeglita EOS R süsteemile toob rohkelt loomingulisi eeliseid, võimaldades teil jäädvustada enneolematutel viisidel. See on suur muutus, kuid võite olla kindel, et teie olemasolev varustus töötab hästi ka kaameraga EOS R7.

Teie aken maailma

Kaamera 2,36 miljoni punktiga elektrooniline pildinäidik on suur, ere ja detailirohke, pakkudes 100% katvust ja eelvaadet, mis näitab, kuidas pilt pärast jäädvustamist välja näeb. Muuhulgas saate vaadata säritust, valge tasakaalu, pildistiili ja väljasügavust. Pildinäidiku viivitus ja pimendus on mineviku probleemid, jättes teile loomuliku ja kaasahaarava kogemuse.

Canon EOS R7 – Teie aken maailma

Tänu 1,15-kordsele suurendusele ja 22 mm vaatekõrgusele on seda mugav kasutada isegi pikema aja jooksul. Värskendussagedus on 120 kaadrit/s2, tagades teile liikuvatest objektidest loomuliku vaate. Soovi korral võite energiasäästurežiimilt ka sujuvale režiimile lülituda, mis toetab parema tulemuse saavutamist.

APS-C eelis

Kui peate lähemale liikuma, aga see ei ole füüsiliselt võimalik, annab EOS R7 teile suure eelise. Kaameras on sisseehitatud APS-C suuruses sensor, tänu millele on teie objektiividel 1,6 korda suurem telefotoulatus kui sama fookuskaugusega täiskaadrilisel kaameral.

See on suurepärane lisand loodus-, spordi- ja tegevusfotode jäädvustamiseks, kus peab kaadri eemalt täitma. Tehke professionaalseid pilte varustuse abil, mida on oluliselt kergem ja lihtsam kaasas kanda.

Canon EOS R7 – APS-C ja täiskaadrilise kaamera võrdlus

Sarnane digipeegelkaameratele

Neil, kes enne EOS R7 kasutamist olid harjunud digipeegelkaameratega, ei võta uue seadmega harjumine üldse palju aega. Juhtnupud asuvad täpselt seal, kus te neid oodata võite, ja menüülehtedes navigeerimine tundub väga tuttavlik, kuid veidi parem. Seal on isegi optilise pildinäidiku tugirežiim, mis aitab luua optilise näidiku kasutamisega sarnanevat kogemust. See on võimalik tänu HDR tehnoloogiale, mis aitab esile tuua tumedates varjudes ja eredates valguslaikudes olevatele detailidele.

Canon EOS R7 – optilise pildinäidiku tugi

Canoni EF- ja EF-S-objektiivid ühilduvad kaameraga EOS R7 objektiivi adapteri abil (valikus on kolm adapterit). AF-, AE-, IS- ja paljud teised objektiivi tehnoloogiad töötavad täpselt samamoodi nagu te seda mäletate.

Lisaks kasutab EOS R7 samasuguseid LP-E6 akusid nagu paljud meie digipeegelkaamerad, sh EOS 7D seeria, EOS 70D, EOS 80D ja EOS 90D, tänu millele saab kaamera korpustes olevaid akusid kergesti vahetada.1

Intuitiivsed juhtnupud

Iga uue EOS kaamera kujundus toetub eelmisele, lisades samal ajal ka uusi funktsioone. Näiteks on kaameras EOS R7 automaatteravustamispunkti valimise juhtkang, mille ümber on ka juhtketas – kombinatsioon kahest klassikalisest EOS juhtnupust. Leiate selle pildinäidiku kõrvalt paremalt poolt – täpselt sealt, kus teie pöial tavaliselt puhkeb. See on ideaalne kiireks ja instinktiivseks jäädvustamiseks.

Canon EOS R7 – Intuitiivsed juhtnupud

Teravustamisrežiimi lüliti asub kaamera ees ja seda on kerge leida ka siis, kui kaamera teie silma juures on. See võimaldab fotograafidel kergesti automaatteravustamise ja käsitsi teravustamise vahel lülituda – seda isegi objektiividega, millel teravustamislülitit ei ole. Lüliti keskel on kohandatav funktsiooninupp, mida saab programmeerida erinevate rollide jaoks.

Canon EOS R7 – Juhtnupud

Nii nagu te EOS kaamerast oodata võite, on paljud kontrollnupud kohandatavad – et need saaksid töötada nii nagu teile meeldib. Põhimenüü süsteemis on kohandatav menüüekraan, kus on üheskoos enimkasutatud käsklused ja kolm kohandatavat pildistamisrežiimi, tänu millele on teie töö palju kiirem.

Muudetava nurgaga puuteekraan võimaldab fotograafidel luua kompositsiooni ebatavaliste nurkade all ja videokasutajatel nautida mugavat ja stabiilset kasutuskogemust.

Enesekindlust toetav ehituskvaliteet

EOS R7 vastupidav magneesiumssulamist korpus ja kümned kaitsvad kummitihendid3 peavad vastu nii tolmule, mustusele kui ka veele. Kui töötate keerulisemates valgustingimustes või kui ilm muutus halvaks, saate enesekindlalt edasi pildistada, jäämata ilma ühestki hetkest.

Kuid hoolimata vastupidavast kvaliteedist ei ole kaamerat EOS R7 raske kaasas kanda. Tegelikult on see kergem ja kompaktsem kui EOS 7D Mark II, mistõttu on see suurepärane valik liikuvatele fotograafidele.

Canon EOS R7 – Kaitse

Kaks korda rohkem mäluruumi, kaks korda turvalisem

Kaamera EOS R7 kaks UHS-II SD mälukaardi pesa võimaldavad teil enesekindlalt jäädvustada. Neid saab konfigureerida erinevatel viisidel.

Automaatne varundamine – suurepärane valik oluliste sündmuste jäädvustamiseks, kui teil on vaja kindlustada end halvima vastu. Lemmiktaktika reisifotograafidele.

Ülevool – kui üks kaart on täis, salvestab kaamera automaatselt pildid teisele, et te ei peaks pildistamist hetkekski pooleli jätma. Suurepärane pulmade, looduse ja spordiürituste pildistamiseks, kui te ei soovi ühestki hetkest ilmast jääda.

JPEG ühele kaardile; RAW teisele – salvestage töötlemiseks eraldi RAW-failid.

Videod ühele kaardile; fotod teisele – organiseerige oma sisu või kasutage suuremat kaarti videote ja väiksemat fotode jaoks. Suurepärane ürituste või dokumentaalprojektide jaoks.

Canon EOS R7 – Kaks korda rohkem mäluruumi

Lisatarvikutald

EOS R7 on varustatud täiustatud uue välgutallaga, mis ühendub kiiresti ja kergelt uute seadmete ja lisatarvikutega. Need hõlmavad digitaalset mikrofoni ja XLR mikrofoni adapterit, tänu millele on teie videotel suurepärane taustmuusika. Selle abi saate kaamera ka Speedlite’i ja Speedlite’i saatjaga ühendada, et saaksite oma valgustust kontrollida.

Canon EOS R7 – Lisatarviku tald
 1. Mudelid LP-E6NH / LP-E6N toetavad USB-laadimist. Mudeli LP-E6 või volitamata akude puhul USB-laadimine toetatud ei ole. Akude laadimine ei pruugi alata enne, kui järelejäänud aku tase on madal.
 2. Maksimaalne kaadrisagedus automaatteravustamise, katiku pooleldi alla vajutamise või sarivõtterežiimi ajal on 59,94 kaadrit/s. Kuvatav kaadrisagedus võib sõltuvalt kasutatavast objektiivist väiksem olla.
 3. Kuigi kaamera on loodud tolmu- ja niiskuskindlaks, ei ole mustuse, tolmu, vee, soola jms sissesattumine täielikult välistatud. Lisateavet leiate tehnilistest andmetest

Seotud artiklid

 • Next Generation Autofocus

  EELIS

  Järgmise põlvkonna automaatteravustamine

  Oleme varustanud EOS R7 pidevalt areneva tehisintellekti ja iTR automaatteravustamistehnoloogiaga, mis on olemas ka meie kaamerates EOS R3, EOS R5 ja EOS R6.

 • Speed & Performance

  EELIS

  Kiirus ja jõudlus

  Ideaalne fotomoment võib kesta vaid murdsekundi, mistõttu püüdsime kaameraga EOS R7 saavutada ülimat kiirust.

 • Image Quality

  EELIS

  Pildikvaliteet

  Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid või videot – kaamera EOS R7 32,5-megapiksliline CMOS-sensor ja DIGIC X pildiprotsessor tagavad suurepärased tulemused.

 • Järgmise taseme pildistabilisaator

  EELIS

  Järgmine tase pildi stabiliseerumises

  Kujutage ette, et saate jäädvustada pika säritusega fotosid käest hoides, hägustades liikuvaid objekte ilma statiivi kasutamata.

 • Connect with audience

  EELIS

  Kontakt vaatajaskonnaga

  EOS R7 on ühendatud kaamera, mis suudab töötada käsikäes teie nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiga, kasutades selleks Canoni kaamerat Camera Connect.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.