Pildistabilisaator

Hoiab pilti sirgena isegi siis, kui teie seda teha ei suuda

EOS R7 kaamerasisene pildistabilisaator pakub ülitõhusat pildi stabiliseerimist olenemata sellest, millist objektiivi te kasutate. Kuid süsteem on veelgi parem, kui lisate sellele RF-objektiivi, mis on varustatud optilise pildistabilisaatoriga.
Canon EOS R7 – Eelis – Järgmise taseme pildistabilisaator

Mehaanilised korpusepõhised ja optilised objektiivipõhised pildistabilisaatorid töötavad koos, rakendades kaamera kiiret RF-kinnitust ja pakkudes objektiivi RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM1 abil kuni 7-astmelist kaitset kaamera värisemise eest. Lisaks on seal maailma suurima2 tasemega pildistabilisaator (8,0 astet3)

Ja kui te pildistate objektiiviga, millel pildistabilisaatorit ei ole (näiteks kiire fiksobjektiiviga), võimaldab EOS R süsteemi laiobjektiivi kinnitus kaamera EOS R7 sisseehitatud pildistabilisaatoril jätkuvalt kaamera värisemist ennetada.
Parandustelg
Objektiiv Kallutamine/kaldumine X/Y Rullumine

EF

Ilma pildistabilisaatorita Kaamerasisene pildistabilisaator Kaamerasisene pildistabilisaator Kaamerasisene pildistabilisaator
Optiline pildistabilisaator Optiline pildistabilisaator Kaamerasisene pildistabilisaator Kaamerasisene pildistabilisaator
Hübriidne pildistabilisaator Optiline pildistabilisaator Fotod: optiline pildistabilisaator
Video: kaamerasisene pildistabilisaator
Kaamerasisene pildistabilisaator
RF Ilma pildistabilisaatorita Kaamerasisene pildistabilisaator Kaamerasisene pildistabilisaator Kaamerasisene pildistabilisaator
Optiline pildistabilisaator Koordineeritud juhtimine4:
Optiline pildistabilisaator + kaamerasisene pildistabilisaator
Kaamerasisene pildistabilisaator Kaamerasisene pildistabilisaator
Hübriidne pildistabilisaator Koordineeritud juhtimine:
Optiline pildistabilisaator + kaamerasisene pildistabilisaator
Fotod: optiline pildistabilisaator
Video: kaamerasisene pildistabilisaator
Kaamerasisene pildistabilisaatorSee koostööpõhine lähenemine avab hulgaliselt uus loomingulisi võimalusi. Jäädvustage käest hoides, rakendades mitmesekundilist säriaega, et hägustada liikuvad subjekte, kuid hoides kõike muud teravselgena – lähenemine, mille jaoks oleks enamasti statiivi vaja.

Telefoto-fokaalkaugust kasutavad loodus- ja spordifotograafid hindavad võimalust käsitsi jäädvustada – isegi nõrgas valguses. Nad võivad olla kindlad, et EOS R7 koostööl põhinev pildistabiliseerimissüsteem tagab võimalikult terava tulemuse.

Canon EOS R7 – Pildistabilisaatori võrdlus

Samal tasemel

Kaamerasisese pildistabilisaatori kallutamisfunktsioon suudab pilte sirgeks ajada, aidates vältida kõveraid horisonte.

Canon EOS R7 – Automaatne tasandite võrdlus

Lisaks on saadaval uus panoraamvõtterežiim, mis kasutab panoraamvõttega kaasneva kiikumisliigutuse kompenseerimiseks kaamerasisest pildistabilisaatorit – olenemata sellest, kas liigute vasakule, paremale, üles või alla. Tulemuseks on kvaliteetsed panoraamvõtted, kus on vähem liikumisest tingitud ebakõlasid.

Canon EOS R7 – Panoraam

Mis puudutab panoraamimist (st aeglase särikiirusega pildistamine, mille käigus jälgitakse liikuvat subjekti ja tulemuseks on hägune taust), siis EOS R7 on teinud asjad väga lihtsaks. Valige panoraamimisrežiim ja kaamera automaatteravustamine tuvastab sõiduki ning hakkab seda jälgima. Samal ajal parandab pildistabilisaator vertikaalset kaamera värisemist. Kaamera kasutab isegi subjekti tuvastamist, et kompenseerida subjekti värisemist, tagades seeläbi parema tulemuse.

Canon EOS R7 – Panoraamisrežiim

Ülisujuv stabiliseeritud video

EOS R7 tipptasemel koostööl põhinev pildistabiliseerimistehnoloogia suudab stabiliseerida ka videot, luues siidsileda tulemuse. Saate ka lisada kolmandat tüüpi pildistabilisaatori: video digitaalne pildistabilisaator töötab kaamera EOS R7 kaamerasisese ja optilise pildistabilisaatoriga, mis üheskoos tagavad veelgi sujuvama tulemuse.

 1. 7-astmeline eelis põhineb CIPA standardil, kus katsetamiseks kasutati objektiivi RF-S 18-150mm F3.5-6.3 IS STM ja fookuskauguseks oli määratud 150 mm.
 2. Vahetatavate objektiividega digikaamerate seas. 2022. aasta 23. mai seisuga (tuginedes Canoni uuringule). Pildistabilisaatori jõudlus on sama mis kaameral EOS R3, EOS R5 ja EOS R6.
 3. Kallutamise/kaldumise suund, tuginedes CIPA standardile, 8,0 astet koos objektiiviga RF 24-105mm F4 L IS USM ja 105 mm fookuskaugusega. Olenevalt ostukuupäevast võib objektiivi püsivara vajada värskendust.
 4. Alates 2022. aasta maist. V.a RF600mm F11 IS STM ja RF800mm F11 IS STM

Seotud artiklid

 • EELIS

  Järgmise põlvkonna automaatteravustamine

  Oleme varustanud EOS R7 pidevalt areneva tehisintellekti ja iTR automaatteravustamistehnoloogiaga, mis on olemas ka meie kaamerates EOS R3, EOS R5 ja EOS R6.

 • EELIS

  Kiirus ja jõudlus

  Ideaalne fotomoment võib kesta vaid murdsekundi, mistõttu püüdsime kaameraga EOS R7 saavutada ülimat kiirust.

 • EELIS

  Pildikvaliteet

  Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid või videot – kaamera EOS R7 32,5-megapiksliline CMOS-sensor ja DIGIC X pildiprotsessor tagavad suurepärased tulemused.

 • EELIS

  Üleminek peeglita kaamerale

  Kaalute oma Canoni digipeegelkaamera millegi muu vastu vahetada? Uue tehnoloogiaga varustatud EOS R7 pakub teile intuitiivseid kontrollnuppe ja tuttavlikku kasutamist.

 • EELIS

  Kontakt vaatajaskonnaga

  EOS R7 on ühendatud kaamera, mis suudab töötada käsikäes teie nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiga, kasutades selleks Canoni kaamerat Camera Connect.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.