KIIRUS JA JÕUDLUS

Ülimalt kiire: 15 kaadrit/s ja veelgi rohkem

Kiiresti kaduvate hetkede jäädvustamiseks vajate ülikiiret kaamerat. Selleks sobib EOS R7 – peeglita turbokaamera, millega saab jäädvustada nii tegevust, sporti, loodust kui ka igapäeva.
Canon EOS R7 – Eelis – Kiirus ja jõudlus

Mehaanilise katiku kasutamisel suudab kaamera igas sekundis jäädvustada kuni 15 RAW- + JPEG-faili ja elektroonilise katiku kasutamisel kuni 30 kaadrit/s1 . Kõik see koos samaaegse automaatteravustamise jälgimise ja automaatsäriga. Suur mälupuhver võimaldab teil ühe 15 kaadrit/s sarivõtte jooksul jäädvustada kuni 51 RAW-faili või 224 JPEG-faili2 .


Kaamera elektrooniline katik pakub 1/16 000 s säriaega, mis võimaldab teil külmutada kiiret liikumist ja kasutada eredates valgusoludes laiemat ava, mis aitab piirata väljasügavust.

Mehaanilise katiku kasutamisel saate rakendada vilkumiseta pildistamist, mis on suurepärane siseruumides toimuvate spordiürituste või teiste sündmuste jäädvustamiseks. See aktiveerub automaatselt pärast vilkuva tehisvalguse tuvastamist ja pärast aktiveerimist tehakse pilt täpselt siis, kui vilkuva tule valgushulk on kõige suurem. Tulemuseks on järjepidev säritus, mis jätkub ühest pildist järgmisesse.

RAW sarivõte

Fotograafid saavad jäädvustada RAW sarivõtet kuni kiirusel 30 kaadrit/s ja salvestada selle ühte faili, hoides kaadrite arvu organiseerituna. Seejärel saab üksikuid RAW-pilte JPEG- või HEIF-failideks töödelda.

Kui eeljäädvustamine on sisse lülitatud, salvestab kaamera pilte 0,5 s enne katikunupu vabastamist, tänu millele saate jäädvustada hetke enne sellele reageerimist. See on suurepärane looduse pildistamisel, kui ootate ideaalset hetke.

Canon EOS R7 – RAW sarivõte

Kiiresti reageeriv

Kui olete EOS R7 kätte võtnud, märkate kindlasti, kui kiiresti see reageerib. Võimas DIGIC X pildiprotsessor tagab peaaegu kohese käivitumise ja kiire tegutsemise, et oleksite valmis igaks hetkeks.

Tänu kaamera kahele kaardipesale saate pilte salvestada kahele kiirele UHS-II SD mälukaardile.

DIGIC C protsessor toetab ka EOS R7 suurepärast automaatteravustamise jälgimist ja pideva jäädvustamise võimekust. Kui kasutate kiireid UHS-II SD mälukaarte, saate kaamera mehaanilise katikuga jäädvustada kiirusel 15 kaadrit/s 51 RAW-faili, 187 CRAW-faili või 224 JPEG-faili. Kui kasutate elektroonilist katikut, saate kiirusel 30 kaadrit/s1 jäädvustada kuni 42 RAW-faili, 93 CRAW-faili ja 126 JPEG-faili2.

Canoni protsessor DIGIC X

Kaamera juhtnupud on paigutatud instinktiivselt, mistõttu tundub nende paigutus sõrmede ja pöialde all väga loomulik. Kombineeritud automaatteravustamise multikontroller ja juhtketas asuvad mugavalt pöidlatoe all, tänu millele ei pea te pilku automaatteravustamispunkti kohandamiseks, seadete muutmiseks või fotode sirvimiseks pildinäidikult tõstma. Kaamera puuteekraani kaudu saab ka automaatteravustamispunkti soovitud kohta libistada.

Canon EOS R7 – Automaatteravustamispunkti valimine

Sujuv liikumine, mis on ideaalne ka videos

EOS R7 on suurepärane vahend ka kiiresti liikuvate video-, spordi- ja loodusobjektide jäädvustamiseks. Lihtsalt lülitage toitelüliti fotode jäädvustamiselt videote jäädvustamisele ja oletegi valmis 4K videopildi salvestamiseks kiirusel kuni 60p ja täis-HD-s kuni 120p. Liikumist jäädvustatakse sujuvalt ja pärast salvestise aeglustamist saate liikumises ka väiksemaid detaile eristada.

Pildinäidik, mida on lihtsalt rõõm kasutada

Kaameral EOS R7 on mugav ja tundlik 2,36 miljoni punktiga elektrooniline pildinäidik, mille läbi saate ümbritsevast pildi kristallselge pildi. Katiku vajutamisel saate täpselt vaadata, millist pilti te jäädvustate – alates säritusest ja valgest tasakaalust kuni väljasügavuse ja pildistiilini. Elektroonilise pildinäidikuga saate isegi pildi detaile üle vaadata.

Ja kuna seda saab kohandada, saate ise valida, kui palju jäädvustamisega seotud teavet teile pildinäidiku kaudu kuvatakse. EOS R7 kasutajad saavad valida ka sujuva režiimi (120 kaadrit/s värskendussagedus) ja energiasäästurežiimi (60 kaadrit/s värskendussagedus) vahel.

Canon EOS R7 – Kasutajasõbralik

Neile, kes varem kasutasid digipeegelkaamerat, pakub EOS R7 elektrooniline pildinäidik optilise pildinäidiku tugirežiimi, mis aitab luua optilise näidiku kasutamisega sarnanevat kogemust, näidates võimalikult suurt dünaamilist vahemikku ja toonide gradatsiooni. Nii saate nautida digipeegelkaamera kasutuskogemust uues peeglita kaamera süsteemis.

 1. Sarivõttekiirus võib tingimustest olenevalt varieeruda; täpsemat infot vaadake toote tehnilistest andmetest.
 2. Vastavalt Canoni testimisstandarditele sõltub 32 GB UHS-kaardile (ühe võttega automaatteravustamise ajal, ISO 100, standardne pildistiil) salvestatavate piltide arv kasutatud seadetest ja objektiivist. Lisateavet toetatavate objektiivide kohta leiate veebisaidilt cam.start.canon

Seotud artiklid

 • EELIS

  Järgmise põlvkonna automaatteravustamine

  Oleme varustanud EOS R7 pidevalt areneva tehisintellekti ja iTR automaatteravustamistehnoloogiaga, mis on olemas ka meie kaamerates EOS R3, EOS R5 ja EOS R6.

 • EELIS

  Pildikvaliteet

  Vahet ei ole, kas jäädvustate fotosid või videot – kaamera EOS R7 32,5-megapiksliline CMOS-sensor ja DIGIC X pildiprotsessor tagavad suurepärased tulemused.

 • EELIS

  Üleminek peeglita kaamerale

  Kaalute oma Canoni digipeegelkaamera millegi muu vastu vahetada? Uue tehnoloogiaga varustatud EOS R7 pakub teile intuitiivseid kontrollnuppe ja tuttavlikku kasutamist.

 • EELIS

  Järgmine tase pildi stabiliseerumises

  Kujutage ette, et saate jäädvustada pika säritusega fotosid käest hoides, hägustades liikuvaid objekte ilma statiivi kasutamata.

 • EELIS

  Kontakt vaatajaskonnaga

  EOS R7 on ühendatud kaamera, mis suudab töötada käsikäes teie nutitelefoni, tahvelarvuti või arvutiga, kasutades selleks Canoni kaamerat Camera Connect.

 • UUDISKIRI

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, nõuannetest, õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.