LOOMINGULINE PRINTIMINE

Mälestuste printimine paralleelselt nende loomisega: valige endale parim kaasaskantav fotoprinter

Canon pakub suurt valikut kompaktseid fotoprintereid, mida saab kasutada nii kodus kui ka endaga kaasas kandes. Vaadake lähemalt, milline neist vastab enim teie vajadustele.
Must Canon SELPHY CP1500, roheline Canon SELPHY Square QX10, sinakasroheline Canon Zoemini S2 ja roosakaskuldne Canon Zoemini 2 on paigutatud hallile taustale, ümbritsetuna väljaprintidest, kleebistest ja tarvikutest.

Kaasaskantavad printerid on lahe võimalus oma mälestuste jpm säilitamiseks ja jagamiseks. Oma vidinate isikupärastamiseks kleebiste printimisest kuni albumite, elusündmuste jäädvustamise või postkaartide loomiseni – Canon kaasaskantavaid fotoprintereid saab kasutada kõikvõimalikel looveesmärkidel.

Sellised printerid on saadaval erinevates suurustes, erinevate paberiformaatide, funktsioonide ja tehnoloogiatega, et olenevalt prinditavast materjalist ja lõpptulemuse kasutusotstarbest sobida täpselt teie printimisvajadusega.

Vaatame lähemalt, kuidas erinevad mudelid võrdluses välja paistavad ja millised on nende erinevused kaasaskantavuse, paberitüübi, prindisuuruse jpm mõistes, et saaksite leida endale enim sobiva printimispartneri.

Canon Zoemini tootevalik

Roosakuldne Canon Zoemini 2 asub eresinisel taustal valge ja sinakasrohelise Canon Zoemini S2 kõrval.

Canon Zoemini kaamerad ja printerid on täielikult kaasaskantavad ja sobivad suurepäraselt kohe mälestuste loomise ajal väljaprintide tegemiseks.

Piisavalt väike, et mahtuda lisataskusse ja kaalub vähem paljudest nutitelefonidest – teise põlvkonna Canon Zoemini mudelid sobiva väga hästi käigu pealt printimiseks. Sõpradega kokku saades, saate vaid mõne sekundiga muuta digifotod füüsilisteks väljatrükkideks ja kinkida neid erilise sündmuse puhul mälestuseks. Samuti on need suurepärased festivalidele, väljasõitudele jpm – kõikjale, kus soovite pildistada ja kohe ka väljaprinti kasutada.

Olenemata, kus te olete, leiab alati kasutust kleebispaberile, mille abil saab oma lemmikpilte kinnitada külmikuuksele, joogipudelitele jne. Canoni ZINK™ (Zero Ink) prinditehnoloogia puhul on kõik väga lihtne ja pakendi suurus on viidud võimalikult väikeseks. Rakendus Canon Mini Print annab teile täieliku loomingulise kontrolli ja võimaldab saada tulemuseks täpselt selle, mida soovite.

Canon Zoemini S2

Käsi hoiab valget printerit Canon Zoemini S2, teine käsi aga eemaldab sellest väljaprinti. Taustal on valik printeripaberipakke ja märkmik, mille peal asub leht kahe väljaprinditud kleebisega.

Rakendusega Canon Mini Print saate lisada oma piltidele enne nende väljaprintimist raame, filtreid ja sirgeldusi. On ka võimalused telefonist Canon Zoemini S2 kaamera juhtimiseks ning reaalajas vaate ja iseavaja valikud juhuks, kui soovite ka ennast kaadrisse mahutada.

Vaatamata oma väikestele mõõtmetele sisaldab Canon Zoemini S2 endas kõik tööks vajaliku. Printer saab toite oma enda sisemisest akust, kus on piisavalt voolu, et printida ühe laadimisega kuni 25 fotot. Printeril pole ei tindikassette ega värviribapaketti. Kasutatava ZINK-tehnoloogia kohaselt sisalduvad fotoprintide ilmutamiseks vajalikud kemikaalid kõik juba paberis endas. Paber ise on mõõtmetega 50 x 76 mm ja käib printerisse 10-leheliste pakkidena.

Kaks-ühes Canon Zoemini S2 sisaldab ka sisseehitatud 8 MP digikaamerat, peeglit selfide tegemiseks ja ringvalgustit lisavalgustuse tagamiseks. Printeril on lisaks sisemälule ka microSD-kaardi pesa, et saaksite fotosid nii salvestada kui ka printida.

Bluetooth-ühenduvus võimaldab teil ühendada printerit nutitelefoniga ning rakenduses Canon Mini Print kuvatav otsevaade aitab teil võtet paremini kadreerida ning loovfiltrite ja viimistluste abil kohandada.

Canon Zoemini 2

Käsi hoiab üleval roosakaskuldset printerit Canon Zoemini 2, teine käsi eemaldab sellest kleebisepaberit, kuhu on prinditud kaks fotodega ümarkleebist.

Nii Canon Zoemini 2 kui ka Canon Zoemini S2 puhul on fotopaberi Canon ZINK™ ZP-Circle Photo Paper kasutamisel võimalik printida välja ka ümaraid kleebiseid.

Canon Zoemini S2-st veelgi kergema Canon Zoemini 2 puhul on sisseehitatud kaamerast loobumise abil viidud kaal absoluutse miinimumini. Samuti kulub laadimiseks vähem aega ning rakendus Canon Mini Print võimaldab teil täielikult kasutada nutitelefoni või tahvelarvutiga jäädvustatud fotosid. Lisaks on teil võimalik kasutada teie Facebooki, Instagrami, Google Photos, Dropboxi või iCloudi kontodel olevaid fotofaile.

Rakenduse Canon Mini Print põhiasetus on meelelahutusel ning selle lisafunktsioonid võimaldavad lisada fotodele tekste ja sirgeldusi ning luua mitme prindi kollaaže. Ka sel puhul toimub kõrge kvaliteediga fotoprintide valmistamine ZINK-tehnoloogiaga. Saadavad 50 x 76 mm väljatrükid on eemaldatava ja taaskäideldava tagaküljega ning määrdumis-, rebimis- ja veekindlad.

Veel üheks käepäraseks võimaluseks mõlema Canon Zoemini printeri puhul on nii ringikujuliste kui tavaliste nelinurksete kleebiste printimine, mis on väga mugavad nii kodus kui ka laste kooliprojektides kasutamiseks.

Canon Zoemini tehnilised andmed

Printeri suurus

121 × 80,3 × 22,4 mm
120 × 84 × 21,5 mm

Kaal

188 g
177 g

Saadaolevad värvid

Sinakasroheline, valge, roosakaskuldne
Meresinine, pärlivalge, roosakaskuldne

Prindiaeg

ligikaudu 50 s
ligikaudu 50 s

Prinditüüp

ZINK
ZINK

Printimise eraldusvõime

314 × 600 punkt/tolli
313 × 500 punkt/tolline

Kaamera

8 MP
Puudub

Laadimisaeg

Kuni 120 min
Kuni 50 min

Mahutavus laadimise kohta

25 väljatrükki
20 väljatrükki

Sisemine salvestusruum

512 MB
Puudub

Täiendav salvestusruum

microSD, kuni 256 GB
Puudub

Rakendus

Canon Mini Print
Canon Mini Print

Paberiformaat

50 x 76 mm
33 mm eellõigatud ringikujulised kleepsud
50 x 76 mm
33 mm eellõigatud ringikujulised kleepsud

Canon SELPHY tootevalik

Kaks Canon SELPHY CP1500 printerit asuvad eredal roosal taustal kõrvuti kahe Canon SELPHY Square QX10 printeriga.

Kompaktprinterite valik Canon SELPHY töötavad ladusalt teie nutiseadmetega ja avavad teie ees terve loominguliste võimaluste maailma.

Laitmatu fotoprindi kvaliteedi ja arhiivimise jaoks umbes 100-aastase säilivusaja saavutamiseks kasutavad Canon SELPHY printerid värvisublimatsioonitehnikas printimist, mitte ZINK-i. Selleks kasutavad nad erinevat sorti erifotopaberit ning kuigi jätkuvalt ei kasutata vedelat tinti, mille pärast peaks muretsema, kasutatakse siin kassetipõhist riba. Canon SELPHY printeritel on ka fotode automaatse kujutise optimeerimise võimalus, mis teeb kindlaks ja korrigeerib vigu pildil, kohandab nägude heledust ja värvi ning vähendab ebavajalikku müra.

Iga prindi loomiseks läbib paber printeri neli korda. Iga läbimiskorra ajal kantakse paberipinnale järjekorras tsüaani-, magenta- ja kollase värvi kiht ning kõige lõpuks veel kaitsev läikekiht. Erinevalt tindipritsprinteritest ei pea tinditilkasid paigutama üksteise kõrvale, vaid erinevaid värvitoone saab asetada üksteise peale ja nii on võimalik saavutada väga suurt detailirikkust.

Canon SELPHY Square QX10

Printer Canon SELPHY Square QX10 asub roosal taustal, ümbritsetuna väljaprintidest, albumist ja tarvikutest. Käsi võtab printerist väljaprinti.

Tõeliselt portatiivne Canon SELPHY Square QX10 sobib ideaalselt pulmades, pidudel ja teistel üritustel mobiilseks väljaprintimiseks.

Kätepaar sisestab tindikassette Canon SELPHY Square QX10 printeri külje sisse.

Printeril Canon SELPHY Square QX10 on sisestatavad värvisublimatsiooni- ja paberikassetid, mistõttu puuduvad seadmel eenduvad osad. Seade suudab täis laetud akuga väljastada kuni 20 väljaprinti.

Täielikult kaasaskantaval printeril Canon SELPHY Square QX10 on sisemine aku ning sisekassetid paberile ja värvisublimatsiooniribale. Seetõttu on seade suurepärane kõikjale kaasavõtmiseks ja kus iganes kõrge kvaliteediga 68 mm ruudukujuliste fotoprintide valmistamiseks. Kuigi pildid ise on ruudukujulised, on paber mõnevõrra suuremate 72 x 85 mm mõõtmetega, mis jätab teile võimaluse pildi alla midagi kirjutada.

Sarnaselt Canoni ZINK fotopaberiga on ka SELPHY QX10 eemaldatava tagaküljega, mille all on iseliimuv pind, mis võimaldab väljatrükke põhimõtteliselt kõigile pindadele kinnitada ja muudab nad seeläbi väga sobivaks albumite valmistamisel. Sisseehitatud Wi-Fi abil on teil võimalik kõikjal kiirelt ja lihtsalt nutiseadmest fotosid printida ilma, et oleks vaja asuda Wi-Fi-tööpunktis. Rakendus Canon SELPHY Photo Layout toob enesega sarnase kiiruse ja loomislihtsuse, võimaldades teil kasutada väga erinevaid formaadivalikuid, templeid ja ääriseid.

Canon SELPHY CP1500

Printer Canon SELPHY CP1500, mille prindisalves on perefoto. Selle kõrval on valik fotoprinte, pakk printeripaberit ja käsi, mis hoiab nutitelefoni, millele on kuvatud rakendus SELPHY Photo Layout.

Canon SELPHY CP1500 muudab nutiseadmete ja ühilduvate kaamerate üle Wi-Fi Directi ühendamise ülilihtsaks – nutiseadmega printeri värvilisele LCD-ekraanile kuvatud QR-koodi skannimine tagab kiire ühenduse.

100 x 148 mm prindisuuruse juures on Canon SELPHY CP1500 ikkagi väikesemõõtmeline ja lihtne kaasas kanda. See on postkaardiformaadis printide loomiseks kiire ja lihtsalt kasutatav, tagaküljel on kirjutamiseks aadressväljad ning krediitkaardiformaadis printide puhul on kiirus veel kaks kord suurem.

Sarnaselt SELPHY Square QX10-le-le on ka siin Wi-Fi Direct nutiseadmetest juhtmeta printimiseks, kuid lisaks veel USB-C-port arvutite, kaamerate ja mäluseadmete lihtsaks ühendamiseks ning SD-/SDHC-/SDXC- pesa otse mälukaartidelt printimiseks. Kasutuslihtsuse suurendamiseks leiab siit veel 8,9 cm värvilise LCD-ekraani. Jällegi tagab värvisublimatsioonitehnikas printimine laboritasemel lõpptulemuse ja kuni 100-aastase säilimise1.

Erinevalt SELPHY Square QX10-st suudab SELPHY CP1500 printida aga muuhulgas ka postkaardi-, krediitkaardi- ja minikleebiseformaadis, kasutades selleks erinevas formaadis paberikassette. Näiteks läheb teil krediitkaardiformaadis (54 x 86 mm) fotode ja siltide printimiseks vaja paberikassetti PCC-CP400.

Rakendus SELPHY Photo Layout muudab võimalikuks kohandatud fotode, postkaartide, minikleebiste ja järjehoidjate loomise otse mobiiltelefonist või tahvelarvutist, kasutades selleks SELPHY CP1500 jaoks saada olevat suurt valikut erinevaid paberi- ja värvisublimatsioonikassette. Selle mudeliga saate lisada printidele QR-koodi, mille skannimine nutiseadmega viib väljaprindi saaja otse veebialbumisse, videole või veebilehele.

Canon SELPHY tehnilised andmed

Printeri suurus

102 × 143 × 31mm
182 × 58 × 133 mm

Kaal

445 g
850 g

Saadaolevad värvid

Must, valge, roosa, roheline
Must, valge, roosa

Prindiaeg

43 s
23 s (54 × 85 mm)
41 s (100 × 148 mm)

Prinditüüp

Värvisublimatsioon
Värvisublimatsioon

Printimise eraldusvõime

287 × 287 punkt/tolli
300 × 300 dpi

Aku

Sisemine laetav
Valikvarustus

Ühenduvus

WiFi
Wi-Fi, USB, SD-/SDHC-kaart

LCD-ekraan

Puudub
8,9 cm

Rakendus

SELPHY Photo Layout
SELPHY Photo Layout

Paberiformaat

72 × 85 mm, prindiala 68 × 68 mm
100 × 148 mm
54 × 86 mm
54 × 54 mm
22 × 17,3 mm

Canon SELPHY CP1500, SELPHY Square QX10 ja Canon Zoemini 2 asuvad hallil pinnal; iga printeri all on printerist tulnud väljaprint.

Kuidas te ka ei sooviks oma fotosid demonstreerida – Canonil on olemas just teile sobiv kompaktprinter.

Välja on pandud valik Canon SELPHY ja Canon Zoemini printerite printeripabereid, millest igaühe all asub iga paberi välja prinditud versioon.

Canon SELPHY CP1500 pakub nelja erinevat paberiformaati, kuhu kuuluvad postkaardi- ja krediitkaardiformaadis prindipaberid, krediitkaardiformaadis kleebised, nelinurksed kleebised ja minikleebised; SELPHY Square QX10 on selleks aga 72 x 85 mm paberiformaat, mille prinditava ala suurus on 68 x 68 mm. Nii Canon Zoemini S2 kui ka Canon Zoemini 2 prindivad 50 x 76 mm kleebiseid ja 33 mm eellõigatud ringikujulisi kleepse.

Meie lemmikfotod võivad meie telefonidesse ja nutiseadmetesse talletatud tohutus digikujutiste hulgas liigagi lihtsalt kaotsi minna ja kaotsi ka jääda. Canon kaasaskantavate printerite valik muudab füüsiliste fotoprintide, kleebiste, postkaartide jpm valmistamise kiireks, lihtsaks ja tõhusaks, tagades sellega neile väärilise tähelepanu.

Matthew Richards
 1. Kui neid hoiustatakse albumis. Põhineb kiirendustesti meetodil, eeldusel, et temperatuur on 23 °C / 73,4 °F ja niiskus 50%.

Seotud tooted

Seotud artiklid

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Minu esimene aasta fotodel

  Portreefotograaf Jemella Ukaegbu jagab oma parimaid nippe lapse esimese eluaasta jäädvustamiseks ja säilitamiseks.

 • PRINTERIGA MEISTERDAMINE

  Valmistage plahvatuskarp

  Lini Trinh jagab oma paberist meisterdatud „plahvatuskarpi“, mille ta valmistas Canon SELPHY CP1500 abil.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Looge ise Canon Zoemini fotokiosk

  Lisage oma järgmisele peole fotokioski stiilis mälestusesemetega täiendavat põnevust, kasutades selleks kõigest oma kaamerat Canon Zoemini S2 ja rakendust Mini Print.

 • LOOMINGULINE PRINTIMINE

  Loomingulised ideed Canon Zoemini printerite jaoks

  Päästa oma loomingulisus käigu pealt valla, kasutades kiirpildikaamerat ja taskuprinterit.