LOOMINGULINE PRINTIMINE

Canon Zoemini valik: teie parimad festivalisõbrad

Lugege meie parimaid näpunäiteid festivalimaagia jäädvustamiseks Canon Zoemini S2 ja Canon Zoemini 2-ga.
Kaks kirevates riietes naisterahvast teevad värvilise vanikuga kaunistatud telgi sissepääsu ees kiirpildikaameraga selfit.

Alates pealava ees kaasa laulmisest ja metsas uitamisest kuni telgi püstipanemise katastroofideni ja kogu tantsuplatsiga sõbraks saamiseni, kui mängitakse „sinu lugu“, on festivalid suurepärane võimalus igapäevarutiinist põgenemiseks – olgu selleks ülikoolitähtajad või üheksast viieni kontorielu.

Kuna näha ja teha on nii palju, võib hiljem – ja isegi selle kõige juhtumise ajal – parimate hetkede meelespidamine keeruliseks osutuda, eriti pärast mitut väheste unetundidega ööd. Siin tuleb appi Canon Zoemini tootevalik. Need kaamera kiirprinterid ja taskuprinterid on kerge, lihtne ja kiire viis oma festivaliseikluste dokumenteerimiseks. Ja veepudelite siltide ning kohapeal tehtud selfide printimisega teevad need festivali veelgi lõbusamaks.

Siin on meie parimad nipid Canoni Zoemini tootevalikuga festivalikogemuse täiustamiseks.

1. Võta taskusse mahtuv kaaslane kaasa

70ndate riietuses inimene paneb Canoni kaamera kiirprinterit oranžide pükside taskusse.

Kompaktsed ja kaasaskantavad Canon Zoemini kiirpildikaamerad ja printerid on suurepärased festivalikaaslased. Neil ei ole tarvis ka tinti, nii et vaja läheb vaid pakki ZINK TM paberit ja oletegi valmis printima.

Olenemata, kas kasutate Canon Zoemini S2 selle 8MP kaameraga või Canon Zoemini 2, mis on Bluetoothi teel nutitelefoniga ühendatud – Canoni Zoemini toodete kerge kaal ja kompaktne suurus tähendab, et piltide tegemine, printimine ja jagamine on ülilihtne.

Canon Zoemini S2 kaalub vaid 188 g ja mahub hõlpsasti taskusse või väikesesse seljakotti, et käigu pealt mälestusi luua. Korraga saab sisestada kuni 10 prinditavat lehte, aku kestab ligikaudu 25 foto tegemiseks ja kui paber otsa saab, on olemas ma microSD pesa.

Sama miniatuursel Canon Zoemini 2 on sisseehitatud aku, mille saab akupanga abil USB-C kaudu vaid 50 minutiga täis laadida. See prindib ka laadimise ajal.

2. Isikupärastage oma ruum

Kaks naist seisavad telgis. Üks kinnitab pilte värvilisele vanikule, teine hoiab kaamera kiirprinterit.

Kaunistage oma vanik kleebitavate piltidega Canon Zoemini 2-st või Canon Zoemini S2-st, et ruum omanäoliseks muuta – nii võib ka pärast pikka pidutsemist telgi leidmine lihtsamaks osutuda.

Käed kleebivad ringikujulisi fotokleebiseid helesinisele veepudelile.

Ringikujulised kleebised sobivad suurepäraselt festivaliasjade, näiteks veepudelite, kummikute ja kokkuklapitavate toolide sildistamiseks. Kleebiste tagumised küljed on ringlussevõetavad, nii et hoidke oma prügi alles ja kõrvaldage see õigesti.

Festivalide parimad hetked ei leia alati aset pealava juures – parim osa on sageli sõpradega veedetud aeg laagris. Miks mitte jäädvustada sõprade lõbustavaid katseid vana perekondliku telgi püstitamisel? Võite territooriumi märgistamiseks pildid telkide vahele riputada või 2 × 3 tollised pildid sissepääsu juurde vanikule kinnitada.

Saate rakenduses Canon Mini Print lisada ääriseid ja filtreid või kaunistada oma lemmikud pildid joonistuste ja kirjadega – ning kleebitavate piltide kinnitamine on ülilihtne.

Nii Canon Zoemini S2 kui ka Canon Zoemini 2 prindivad mõlemad Canon ZINK 1,3’’ eellõigatud ringikujulistele kleebistele, nii et saate kaunistada taaskasutatavad veepudelid ja muud festivalitarbed ringikujuliste selfidega endast ja oma sõpradest. Nii on lihtne meeles pidada, kelle asjadega on tegemist.

3. Jäädvustage festivalimoodi

Kaks Canoni kaamera kiirprinterit tekil miniatuursete väljatrükkide, päikeseprillide patsikummide ja läikiva jaki kõrval.

Festivalimoe puhul kehtib, et mida hullumeelsem, seda parem. Korraldage sõpradega ülesanne jäädvustada kõige paremini riides olevad festivalikülastajad. Pildistage ja isikupärastage fotod oma mobiilseadmed ning printige need seejärel telgi juurde naastes Canon Zoemini 2-ga välja, et võitja välja selgitada.

Pidutsejad panevad festivalivälimusele suurt rõhku – värvilised mütsid, stiilsed prillid ja tavatud riietused on kõik osa lõbust. Kuid enne laagriplatsilt lahkumist õige riietuse valimine võib üsna keeruliseks osutuda. Miks mitte paluda sõbral erinevatest riietustest pilte teha ja need Canon Zoemini 2-ga välja printida, et vaadata, milline kõige paremini sobib?

Teine võimalus on alustada projekti, mille raames pildistate päeva jooksul nähtud parimaid riietusi, et neid seejärel loominguliselt demonstreerida.

4. Jäädvustage tuju

Käsi hoiab nutitelefoni, kus on näha rakendust Canon Mini Print. Kõrvaloleval laual on Canoni kiirprinter ja mitu miniatuurset väljatrükki.

Lõbutsege festivalialal ja otsige pildistamiseks parimaid foone. Kui ilm valmistab pettumuse, saate pildid siiski kleebiste, filtrite, ääriste ja muu abil rakenduses Canon Mini Print lõbusaks muuta.

Aega enne päikesetõusu ja loojangut, kui valgus on kõige pehmem ja soojem, tuntakse fotograafias „kuldse tunnina“ ja see on suurepärane võimalus meeleolukate piltide jäädvustamiseks. Hoidke telkide ja lavade vahel jalutades silmad lahti, et leida asukohti, kus saaks teha huvitavaid pilte – eriti kui valgus hakkab tuhmuma.

Võite eksperimenteerida ka Canon Zoemini S2 erinevate režiimidega, sealhulgas välguta maastikurežiimiga, automaatse välguga portreerežiimiga ja rõngasvalgustiga selfirežiimiga.

Canon Zoemini S2 prindib lahutusvõimega 314 × 600 punkt/tolli ja Canon Zoemini 2 lahutusvõimega 314 × 500 punkt/tolli, mis annab teie loomingulisust selgelt edasi ja tagab värvide erksuse.

Kui ilm on hall ja kõle, lülitage Canon Zoemini S2 lihtsasti juurdepääsetava filtrinupuga erksatelt värvidelt mustvalgele režiimile.

5. Olge selfidega loov

Kaks naist lebavad tekil ja teevad Canoni kaamera kiirprinteriga selfit.

Tehke selfi, kasutades sisseehitatud peeglit ja ringvalgustit ning kontrollige tulemust rakenduse Canon Mini Print reaalajavaate kaudu.

Kaks naervat naist hoiavad väikeseid fotokleebiseid. Üks hoiab ka Canoni kiirpildikaamerat, kui teine kinnitab pilte vanikule.

See selfi sinust ja su sõbrast, kui telgi kokkupanemisega ebaõnnestusite? Te ei pruukinud siis naerda, kuid hiljem tagasi vaadates on see kindlasti naljakas.

Canon Zoemini S2 on selfide jaoks loodud ja festivalikohad on lõbusaid taustu täis. Veenge sõber endaga atraktsioonile kaasa tulema või leidke kõrgendatud punkt, kus endast ja oma sõpradest telkide ja lava taustal pilti teha. Kaameral on mugav randmerihm, et te seda lõbutsedes ära ei kaotaks.

6. Jagage pilte uute sõpradega

Käed hoiavad nutitelefoni rakendusega Canon Mini Print ja miniatuursed väljatrükid on selle ümber.

Äratage klõpsud rakenduse Canon Mini Print põnevate stiliseerimisvõimalustega ellu.

Pärast mõnepäevast laagris kõrvuti telkimist, olete tõenäoliselt festivalikülastajate seast uusi sõpru leidnud. Võiksite oma festivalikogemust jagada ja kinkida uutele sõpradele käegakatsutava mälestuse ühiselt veedetud ajast.

Canon Zoemini S2 prindib vähem kui minutiga ja sel on mitmevärviline LED-signaaltuli, nii et tead täpselt, kui väljatrükid valmivad.

Rakenduses Canon Mini Print ei piirdu pildivalik vaid teie kaamera galeriiga – saate valida pilte ka Facebookist, Instagramist ja rakendusest Google Photos. Lisaks võimaldab rakenduse kaamerafunktsioon reaalajas kontrasti, värvide tasakaalu ja küllastust muuta.

7. Ärge unustage ühtegi hetke

Canoni kaamera kiirprinterist paistab festivalifotode kollaaž, selle kõrval on valik väljatrükke ja väike volditav mälestusteraamat.

Miks mitte luua festivalimälestustest mälestusteraamat, mida sõpradega jagada?

Peomälestused võivad kiiresti hääbuda, kuid saate festivalivaimu elus hoidmiseks luua erilise mälestusteraamatu, millele ka aastaid hiljem tagasi vaadata – või mõnele festivalisõbrale kinkida.

Rakendusel Canon Mini Print on nutikas kollaažifunktsioon, millega lemmikpildid kokku koguda. Saate valida kaks kuni kaheksa pilti ja seejärel rakenduse abil paigutust muuta. Saadaval on ka mosaiigifunktsioon, millega neljast või üheksast väikesest klõpsust kleebitav plakat luua.

Nii et järgmine kord, kui festivalimeluks asju pakite, ärge unustage Canon Zoemini S2 või Canon Zoemini 2 seljakotti libistada. Neil on lisaks telgile ja päikesekreemile samuti festivalielus oluline koht.Autor: Jack Fittes

Seotud tooted

Seotud artiklid