PULMAFOTOGRAAFIA

Kestvad mälestused: looge oma pulmaalbumi jaoks minifotosid

Avastage, miks Canon Zoemini S2 ja Canon Zoemini printer on ideaalsed pulmalisandid – nii teile kui ka teie külalistele.
Naise käed lisamas pulmafotosid mälestusteraamatusse, mille kõrval on valge Canon Zoemini S2.

Just väikesed rõõmuhetked on need, mis aitavad luua kõige meeldejäävamaid pulmafotosid. Naer, pisarad ja klaaside kokkulöömine – samal ajal, kui erinevad põlvkonnad üheskoos olulist hetke tähistavad ja tordiste nägudega nooremad külalised rõõmsalt ringi jooksevad. Mõnikord võivad professionaalsed fotograafid sellistest hetkedest üle libiseda, kuna neile on olulisem ideaalsete piltide jäädvustamine. Kuid mis oleks, kui teie pulmakülalised aitaksid ka teistsuguseid hetki tabada?

Taskusse mahtuva Canon Zoemini S2 kaks-ühes fotoprinteri ja kaameraga on pulmafotode ja -selfide tegemine ülimalt lihtne. Selles artiklis jagame loomingulisi ideid, kuidas teie ja teie külalised saaksite kasutada Canon Zoemini kiirpildikaamerat, et tabada kiiresti mööduvaid hetki.

Ideaalne „jäämurdja“

Mees ja naine tegemas selfit kaameraga Canon Zoemini S2. Kaamera on fookuses, aga paar mitte.

Sisseehitatud peegli ja rõngasvalgustiga Canon Zoemini S2 sobib selfide tegemiseks ideaalselt. Eriti hästi sobib see pulmaselfide tegemiseks, kus külalised on üles löödud ja soovivad lõbutseda.

Vahet ei ole, kas teie pulm toimub troopilisel rannal, teie ilusas kodus või kohaliku baari või restorani peoruumis – üldiselt tähendab see alati uute inimestega kohtumist. Tõenäoliselt on teil suhtlemise lihtsustamiseks planeeritud mõned tseremooniajärgsed mängud, kuid ka pildistamine võib aidata külalistel üksteisega tutvuda – ja seda loomulikul ning soodsal viisil.

Näiteks võite luua spetsiaalse fotolaua koos kiirpildikaamera, šampanjaklaaside torni, lõbusate rekvisiitide ja külalisteraamatuga – see on ideaalne koht vestluse alustamiseks.

Ideaalsed kohad miniprinteri jaoks

Must Canon Zoemini S, mis on asetatud külalisraamatule.

Canon Zoemini S2 on ideaalne pulmalisand. Külalised saavad luua improviseeritud stseene ja vaadata tulemusi imelistest väljatrükkidelt. Mis veelgi parem – külalised saavad lisada piltidele oma nimesid või lühisõnumeid.

Kaks lauale asetatud Canon Zoemini printerit, mille kõrval on koogitaldrik ja mõned joogid.

Kõigest 160 g kaaluv Canon Zoemini printer on kompaktne ja kerge, sobides oma stiililt ka pulmatordi lauale, mängulauale ja mujale. Lisaks on seda lihtne kasutada.

Kui paigutate Canon Zoemini S2 fotoprinteri ja -kaamera koogi või mälestusteraamatu kõrvale, julgustate külalisi fotosid tegema ja neid välja printima. Või kui külaline on nutitelefoniga pildi juba valmis teinud, saab Canon Zoemini printeri Bluetoothi abil telefoniga ühendada ja Canoni rakendusega Mini Print selle välja printida. Seejärel saavad külalised valitud pildi koos käsitsi kirjutatud sõnumiga külalisteraamatusse lisada.

Kui hangite lisaks Canon Zoeminile ka Canon ZINK-i 1,3-tollise valmislõigatud kleebise paberid, saate Canoni rakenduse Mini Print kaudu koheselt kleepuvaid väljatrükke printida. Nii saavad sõbrad ja perekonnaliikmed hõlpsalt pulmafotosid jäädvustada, printida ja külalisteraamatusse või albumisse kleepida.

Isetehtav fotokiosk

Naine tegemas endast selfit sinise Canon Zoemini S2 kaameraga.

Kui soovite luua fotokioskit ilma mingisuguste kuludeta, võite kasutada Canoni rakenduse Mini Print reaalajavaate funktsiooni ja Canon Zoemini S2 kaamera taimerit, mis annab teile piisavalt aega ideaalse võtte loomiseks.

Kaks noort naist vaatamas endast tehtud värvilisi fotosid, kuhu on lisatud teksti ja joonistusi.

Canoni rakenduses Mini Print saab lisada joonistusi, teksti, raame ja isegi liitreaalsusefekte.

Fotokiosk on lõbus viis, kuidas aidata täiskasvanud pulmakülalistel rihma lõdvaks lasta ja oma sisemisel lapsel lõbutsema hakata. Need sobivad suurepäraselt ka lastele, kui lisate sinna lõbusad täispuhutavad loomad, paberist väljalõiked, vahvad parukad, hiiglaslikud päikeseprillid ja naljakad mütsid.

Fotokioskite loomiseks on sadu võimalusi – näiteks võite luua lillelise fototausta või hiiglasliku fotoraami, mille seest saavad külalised välja piiluda. Kui seote Canon Zoemini S2 Canoni rakendusega Mini Print, saate taimeri ja kaugpäästiku abil grupifotosid teha. Nii saavad teie külalised sentimentaalseid ja kauakestvaid pilte luua ja printida.

Pärast pulmapäeva koguge fotod kokku ja tehke neist tore kollaaž, mis annaks edasi teie pidustuse atmosfääri. Sellest saab teie koju tore lisand ja see on heaks kontrastiks traditsioonilistele pulmafotodele.

Ärge magage ühtegi hetke maha

Valik Canon Zoemini S2 printereid sinakasrohelises, valges ja roosakaskuldses toonis.

Canon Zoemini S2 suudab ühe laadimisega printida 25 fotot; lisaks on sel micro-SD-kaardi pesa, mistõttu saab pilte ka hilisemaks printimiseks salvestada.

Maagiline osa on just pulmapidudel – kuna pidustused kestavad varaste hommikutundideni, muutuvad külalised järjest vabamaks ja mõned neist võivad näidata ka tantsuliigutusi, mida on hoitud ainult selliste sündmuste jaoks. Tihtipeale on ametlik fotograaf ja videograaf selleks ajaks juba lahkunud, mistõttu jääb nende spontaansete hetkede tabamine teie sõprade ja perekonnaliikmete tööks.

Võibolla aitaks, kui paneksite tantsupõranda kõrvale selfikioski, et külalised saaksid kiiresti pilte teha, välja printida ja jagada? Canon Zoemini S2 printer sobib selleks ideaalselt ja kuna seda on nii sinakasrohelises, valges kui ka roosakaskuldses toonis, saate selle kenasti ka pulmavärvidega sobituma panna.

Kui külalistel on pärast tantsimist veel energiat alles jäänud, saavad nad personaliseerida oma väljatrükke efektide ja raamidega, kasutades Canoni rakendust Mini Print. Ja kui paber peaks otsa saama, salvestab kaamera pildid micro-SD-kaardile, et saaksite need hiljem välja printida.

Ideaalne igaks juhtumiks

Canon Zoemini väljatrükid, mis on riputatud akna ette riputatud valgusketi peale.

Canon ZINK TM-i fotopaber on määrdumis- ja veekindel, mistõttu on see ideaalne valik teie Canon Zoemini printeri jaoks.

Canon Zoemini S koos väljatrükkide ja märgiga, lisaks fotoalbum, mille peale on kirjutatud „Team Bride“ (pruudi tiim).

Alates pulmadest ja sünnipäevadest kuni spontaansete sõpradega veedetud hetkedeni – Canon Zoemini S2 ja Canon Zoemini sobivad suurepäraselt mis tahes sündmuse jaoks.

Pulmafotode tegemiseks on nii palju erinevaid võimalusi ja kui loote oma pulmale teemaviite, saate külaliste pilte ka hiljem kergesti üles leida ja endale meeldivad välja printida. Kui soovite veidi kunstilisemat lahendust, valige oma lemmikud ning kasutage Canon ZINKTM-i 2 × 3 tollist fotopaberit ja Canon Zoemini printerit. Nii saate muuhulgas ka tänukaarte luua. Määrdumis-, vee- ja kulumiskindlaid fotosid saab kleepida ka peeglile, telefoniümbrisele, sülearvutile või albumisse ja märkmikku.

Canon Zoemini ja Canon Zoemini S2 ei ole mitte ainult pulmadeks sobiv valik – nendega on tore pildistada ka teisi olulisi sündmusi, nagu sünnipäevi, lõpetamisi ja religioosseid sündmusi. Need sobivad alati, kui soovite jäädvustada oma olulist hetke, seda koheselt ka välja printida ja teistega jagada – grupifotode puhul võite isegi mitu koopiat välja printida.

Olge loomingulised Canoni rakendusega Mini Print

Naine kasutamas oma nutitelefonis Canoni rakendust Mini Print. Tema ees laual on Canon Zoemini S2 ja pulmafotodega kaetud mälestusteraamat.

Pulmakülalised saavad stiliseerida oma fotosid nutitelefoni laaditud Canoni rakenduse Mini Print filtrite abil.

Kaks ringikujulist kleepsu, millel on selfid.

Võite kasutada ka Canon ZINK-i valmislõigatud ringikujulisi kleebise pabereid ja lõbusaid kleepse luua.

Loomingulised pulmakülalised võivad tahta kasutada Canoni rakendust Mini Print, et aidata lõbusate tekstifontide, ägedate raamide ja virtuaalreaalsusefekti abil toredat fotonäitust luua.

Lisaks on seal nutikas kollaažifunktsioon, kus saab valida kolm, neli või üheksa lemmikpilti, misjärel aitab rakendus neid erineval moel kokku viia. Bluetoothiga ühilduvad Canon Zoemini ja Canon Zoemini S2 võimaldavad külalistel pildistada, muuta ja printida 2 × 3 tolliseid fotosid, millest saate luua tõeliselt meeldejääva pulmafotode väljapaneku.


Autor: Lorna Dockerill

Seotud tooted

Seotud artiklid