LOOMINGULINE PRINTIMINE

Näidake oma stiili: kuidas oma puhkusegarderoobi visualiseerida

Veebistilist Bo Brown on tuntud oma silmapaistvate rõivaste poolest, kuid linnareisiks kohvri pakkimine võib ikkagi olla paras peavalu. Lugege lähemalt, kuidas Canon Zoemini 2 aitas tal oma asju paremini organiseerida.
Käsi hoidmas kolme kiirprinteriga Canon Zoemini 2 prinditud pilti erinevaid riideid kandvast naisest.

Võiks ju arvata, et mida lühem puhkus, seda lihtsam on selleks asju kaasa pakkida, kuid nii see alati ei ole. Nädalalõpu väljasõit võib osutuda sama suureks väljakutseks, kui kahenädalane puhkus – eriti siis, kui reisite ainult käsipagasiga. Kui aeg ja ruum on piiratud, peate olema kindel, et teil oleksid kaasas õiged moevalikud, et tunda end reisil nii pidulikult või vabalt, kui soovite. Sest kui tunnete end suurepäraselt, saate täielikult uue koha avastamise kogemusele pühenduda.

„Teie stiil on teie mõtteviisi peegeldus,“ ütleb moemõjuisik Bo Brown. „Mulle meeldib aega mõnusalt veeta ja unustamatuteks hetkedeks riietuda.“ Bo jälgijad ootavad tema igapäevaseid videoid kannatamatult ning tema sotsiaalmeediakanalid on rikkalik stiilitarkuste varasalv, pakkudes nippe ja nõuandeid ideaalse kontorirõivastuse kokkusobitamisest jaki lühemaks tegemise ning liiga laiade teksade korrigeerimiseni.

Bo armastab reisida ja veetis hiljuti nädalalõpu Barcelonas – „elust pulbitsevas linnas, millel on palju pakkuda“. Mida rohkem on teha, seda keerulisem võib olla kohvri pakkimine, kuid etteplaneerimine on kõige alus. Kiirprinter Canon Zoemini 2 aitas Bol luua visuaalseid abivahendeid, et oma riietusvalikud paremini läbi mõelda. Siin räägib ta sellest protsessist lähemalt.

Valmistage ennast ette

Pikkade tumedate juustega naine nõjatumas jalgrattale maalilisel linnatänaval.

„Riietuse valimisel loeb nii praktilisus kui ka stiil. „Valisin mugava riietuse,“ ütleb Bo. © Noah Altink

Pikkade tumedate juustega naine, kes kannab päikeseprille, roosat toppi ja teksasid, kõndimas linnatänaval.

Alati pole võimalik kergelt reisida. „Mõnikord võtan kaasa ka lisariideid juhuks, kui mõni asi määrdub või kui see mulle kohale jõudes ei meeldi,“ ütleb Bo. © Noah Altink

Ärge haarake lihtsalt oma lemmikkleidi järele, vaid mõelge hästi läbi, mida teie puhkus endast kujutab. „Enne kohvri pakkimist mõtlen kavandatavatele tegevustele ning valin riided nii päevaks kui ka õhtuks,“ ütleb Bo. Isegi kui te ei ole nädalalõppu üksikasjalikult ette planeerinud, võib asukoht anda aimu, mida te teha võiksite. Kas jalutate muuseumides? Veedate aega kohvikutes? Tutvute õhtuti ööeluga? Bole meeldib vaadata TikToki videoid, et näha, mis toimub, ja „kohe ette kujutada, mida tegevusel on pakkuda,“ ütleb ta.

Tehke valikud

Bo sotsiaalmeediapostitused on tema varasemate moevalikute arhiiv, mistõttu on see esimene koht, kuhu ta pöördub, kui on vaja mõelda, mida selga panna. „Iga kord, kui valin hea riietuse, jäädvustan selle, et oma kogukonda inspireerida,“ ütleb ta. Isegi, kui te ei ole oma riietusvalikuid jäädvustanud, mõelge, mis on hästi sobinud, ja vaadake stiilimõjuisikuid, keda imetlete. Bo toob suurepärase inspiratsiooniallikana välja ka Pinteresti ja soovitab kasutada Canon Zoemini 2-te, et luua puhkuseriietuse inspiratsioonitahvel.

Mõelge, mis näeb hea välja ja tekitab teis hea tunde. „Kui panen kokku õige riietuse, tunnen end õnnelikuna,“ ütleb Bo. Kui Bol on tekkinud mõned ideed, laotab ta kõik kaalumisel olevad riided voodile – ühele poole päeva-, teisele poole õhturiided. „See annab selge ülevaate. Seejärel kategoriseerin riided, et teaksin täpselt, mis riided on mis puhuks.“

Pildistage, printige ja kohendage

Naine istumas õues laua ääres ning hoidmas käes Canon Zoemini 2 printerit ja värskelt prinditud fotot.

Igaks puhuks kõige paremini sobivate riiete valimine võib võtta omajagu aega ja kui teie elu on sama kiire, kui Bol, on aeg kõige suurem väljakutse. Nutika Canon Zoemini 2 abil valikute langetamise lihtsustamine teeb selle kiiremaks – ja lõbusamaks. © Noah Altink

Pärast mõne riide- ja aksessuaarivaliku pildistamist printis Bo need Canon Zoemini 2-ga välja, et ta saaks oma valikud üle vaadata ja asju omavahel kombineerida. „Vaatasin, millised esemed sobiksid mitme riietuse jaoks,“ ütleb ta. „Näiteks kannan bodisid nii päeval kui ka öösel. Mustad püksid on ka väga mitmekülgsed, kuna sobivad pea igas olukorras.“ Bo jaoks oli võimalus otse nutitelefonist printida suureks plussiks. „Rakendusega Canon Mini Print saan hõlpsasti lisada teksti või fotodele sisse suumida,“ räägib ta entusiastlikult. See tähendab, et ta sai piltidele märkusi lisada, märkimaks üles mõtted selle kohta, mis võiks omavahel sobida. Lisaks võimaldab rakenduse kasutajasõbralik loomus Bol väljatrükkide puhul kasutada omaenda stiili, mis muudab selle isikupäraseks.

Langetage lõplikud valikud

Kolm Canon Zoemini 2 mudelit koos prinditud fotode, päikeseprillide, juuksekummide ja veepudeliga värvilisel matil.

Canon Zoemini 2 on saadaval kolmes värvitoonis – roosakaskuldne, meresinine ja pärlvalge –, et saaksite valida oma lemmiku.

Inimese peegeldus sinise Canon Zoemini S2 selfipeeglil, mida inimene hoiab käes.

Kui soovite protsessi veelgi lihtsamaks muuta, siis Canon Zoemini S2 tuleb 8MP kaameraga, et saaksite foto kohe pärast pildistamist välja printida. Sellel on ka selfipeegel, mis võimaldab teil paremini kontrollida, kuidas foto välja tuleb. Sarnaselt Zoemini 2-le on see kompaktne ja mahub taskusse.

Barcelona-reisi jaoks valis Bo välja kolm komplekti – ostlemiseks, lõunatamiseks ja jalgrattasõiduks. Ta kirjeldab ostlemispäeva riideid – laiad püksid roosa lühikese mohäärkampsuniga – šikiks vabaajariietuseks. „Roosa sobib sinisega väga hästi. Riietele panevad punkti silmapaistvad ülisuured päikeseprillid ja tasakaalustav šikk käekott. Ideaalne ostlemisriietus on mugav, samas elegantne.“ Lõunariided on üleni mustad, kuid üksteist täiendavate kangastega. „Üleni musta riietuse puhul kombineerin erinevaid kangaid, et rohkem mõõdet anda,“ selgitab ta. Jalgrattasõiduks pidas ta oluliseks kihte, mis on vajalikud kehatemperatuuri muutuste korral, kui sõidu ajal näiteks peatute, et midagi vaadata, ja jätkate seejärel sõitu. „Lahedad saapad laiade teksade ja ülisuure bleiseriga on riietus, mis on nii käepärane kui ka stiilne.“

Stiilipärand

Õues laua taga istuv naine hoidmas väikeseid fotosid. Laual on Canon Zoemini 2 printer ja roosa roos vaasis.

„Mulle väga meeldis Canon Zoemini 2-te kasutada,“ ütleb Bo. „Väga tore on panna pildid inspiratsioonitahvlile, kuid tore on ka mälestusi organiseerida.“ © Noah Altink

Mustade tumedate juuste ja stiilse musta kostüümiga naine istub õues laua ääres, käes Canon Zoemini 2 printer.

Canon Zoemini 2 saab teie fotod välja printida vähem kui minutiga. „Saate pildid hõlpsasti kätte vaid sekunditega,“ ütleb Bo. „Rakendus Canon Mini Print töötab sujuvalt ja ühendub sinu nutitelefoniga automaatselt.“ © Noah Altink

Canon Zoemini 2 ei ole mitte üksnes suurepärane vahend, mis aitab teil pakkida, vaid ka ideaalne reisikaaslane. Elegantne, taskumõõdus ja 20-fotolise aku kestvusega saab see teiega igale poole kaasa reisida. Samas on riiete planeerimiseks tehtud pildid ka suurepärane viis mälu turgutamiseks ja selleks, et visualiseerida riidekomplekte, mis aitab teil hoiduda liiga paljude pluuside pakkimisest liiga väheste terviklahendusteta.

Võite taolisi pilte hoida ka mälestusesemetena ja kleepida nad albumisse, stiilimälestusraamatusse või päevikusse, et saaksite tulevikus uusi reise planeerides nende poole pöörduda – või nautige lihtsalt lõbusalt veedetud aja meenutamist.

Autor: Rachel Segal Hamilton

Seotud tooted

Seotud artiklid