LOOMINGULINE PRINTIMINE

Pildistage, muutke, printige – olge loomingulised Canon Zoemini printeritega

Päästa oma loomingulisus käigu pealt valla, kasutades kiirpildikaamerat ja taskuprinterit.
Canon Zoemini 2 ja pakk kleebiselehti on asetatud lauale koos erinevate mälestusraamatu loomise materjalidega.

Teie pildid ei ole ainult laikide saamiseks. Canon Zoemini S2 kiirpildikaamera ja printeriga saate jäädvustada täiuslikke pilte või lihtsasti selfisid teha, kasutades selleks siseehitatud peeglit ning rõngasvalgust. Kohandage ja printige olenemata asukohast, kasutades rakendust Canon Mini Print1, seejärel vahetage, jagage ning demonstreerige oma loomingulisust.

Canon Zoemini 2 mini-fotoprinteriga saate Bluetoothi ja rakenduse Canon Mini Print abil redigeerida nutitelefoniga tehtud pilte ning seejärel need mälestused ellu äratada, trükkides pildid juhtmevabalt välja ja jagades neid sõpradega.

Mõlemad kiirprinterid kasutavad Canon ZINK paberit, millele printimine on tindivaba ja tulemus muretu, eriti vastupidav ja plekivaba.

Kolm Canon Zoemini 2 printerit: roosakuldne, pärlvalge ja meresinine, on asetatud värvilistele kortsutatud paberitele, igaüks prindib erinevat pilti.

Canon Zoemini 2 printer on saadaval kolmes stiilses värvitoonis ja sel on USB-C konnektor ülikiireks laadimiseks – saate ka laadimise ajal printida, mis tähendab, et te ei jää ilma ühestki võimalusest käigu pealt mälestusi luua.

Teie uus parim sõber

Olenemata, kumma sõbra valite, hoidke oma taskusse mahtuv kaaslane lähedal. Tänu mõlema seadme õhukesele disainile saate need oma kotti või taskusse libistada, et kõigeks valmis olla.

Valige kolme erineva värvi vahel, et teie taskuprinter vastaks teie isiklikule stiilile – moekas roosakuldne või pärlvalge või trendikas meresinine.

Kui olete leidnud endale ideaalse mudeli, on aeg oma uus Canon Zoemini 2 või Canon Zoemini S2 proovile panna – inspiratsiooni leidmiseks lugege alljärgnevaid ideid.

Näeme kahte sõpra selja tagant, kui nad hoiavad Canon Zoemini S2-te, et peegli abil selfit teha.

Canon Zoemini S2 sisseehitatud rõngasvalgusti sobib suurepäraselt selfide tegemiseks ja jätab silmadele ringikujulise peegelduse, et tagada täiuslik suunamudijate stiil.

1. Pildistage

Jäädvustage Canon Zoemini S2 selfipeegli abil alati täiuslik kaader. Poseerige, tehke grimasse või haarake sõber kampa ja jäädvustage ideaalselt raamitud momentvõte. Vajate valgust juurde? Canon Zoemini S2 sisseehitatud rõngasvalgusti toob teie silmadesse suunamudija sära ja tulemuseks on jagamist väärt selfi.

Kogu sõpruskonna pildile püüdmiseks kasutage Canon Zoemini S2-ga rakenduse Canon Mini Print kaugpäästiku ja viiteaja funktsioone. Võtke reaalajavaate režiimi abil asendid sisse, jäädvustage meeleolu ja printige tulemus välja, et seda sõpradega jagada.

Paber sai otsa? Ärge muretsege. Saate salvestada kõik pildid Canon Zoemini S2 Micro SD-kaardile, et neid hiljem vaadata, printida ja jagada.

Kätepaar hoiab telefoni, milles on näha rakendus Canon Mini Print ja selfile efektide lisamine.

Rakendus Canon Mini Print hõlmab erinevaid loomingulisi tööriistu alates kollaaži- ja ääristevõimalustest kuni ereduse, kontrasti ning küllastuse liuguriteni piltide kohandamiseks ja otse nutitelefonist printimiseks.

2. Kaunistage

Kasutage Canon Zoemini 2 ja Canon Zoemini S2-ga rakendust Canon Mini Print, et oma piltidele veelgi rohkem iseloomu lisada. Olgu selleks Canon Zoemini S2-ga tehtud pildid, selfid sotsiaalmeediast või koerapildid nutitelefoni galeriist, täiustage oma pilte, sättides rakenduses eredust, kontrasti ja küllastust.

Stiliseeritud tulemuse jaoks võite proovida ka erinevaid raame ja filtreid ning lõbusate isikupäraste fotode saavutamiseks kasutage AR-funktsiooni või lisage kritseldusi ja sirgeldusi. Kui soovite lõbusat ja loomingulist projekti, võite enda ja sõprade piltidest kollaaže või mälestustetahvleid luua. Lisaks saate oma lemmikhetked nöörile või meeleolutulede külge riputada.

Kätepaar hoiab märkuseid ja fotosid täis reisipäeviku kohal ringikujulist kleebisepilti.

2 × 3 tollised ja ringikujulised ZINK kleebised sobivad suurepäraselt mälestusteraamatute jaoks.

3. Meenutage

Elage oma parimat elu ja elage seda kiirete väljatrükkide abil aina läbi, kasutades 2 × 3 tolliseid ja rõngakujulised kleebitava tagaosaga ZINK-prindipabereid. Vee- ja kulumiskindlad, määrdumisvabad ning kvaliteetsed – need tindivabad kleebised sobivad suurepäraselt lemmikute nutitelefoni ja sotsiaalmeediapiltide juhtmevabaks printimiseks rakenduse Canon Mini Print ning Canon Zoemini 2 printeri abil. Need sobivad hästi ka koheseks piltide printimiseks Canon Zoemini S2-ga.

Kaunistage telefonikorpus, kirjatarbed või muud esemed käigu pealt, et ükski mälestus ei läheks kaotsi. Jäädvustage lõbusaid loomapilte ja kaunistage nendega oma lemmiku esemeid, printige nutitelefoniga tehtud selfisid ja grupipilte, et ehtida magamistoa seinu, peeglile särtsu lisada või oma asju isikupärastada.

Canon Zoemini 2 kiirprinterist saab teie lemmik reisikaaslane. Pildistage oma lemmikkohti ja -vaateid ning kleepige need koos teiste mälestusesemetega värvilisse reisipäevikusse. Lisage oma mälestused ja märkmed ning looge mini-ajakapsel, mida oma sõpradega jagada ja ka ise vaadata.

Kas plaanite sünnipäevapidu? Looge mälestustetahvel ja kaasake kõik piltide tegemisse. Tekitage fotokiosk ja printimisjaam, kasutades nutitelefoni ja Canon Zoemini 2-te või kõik-ühes Canon Zoemini S2-te. Riputage väljaprinditud pildid tahvlile kõigile vaatamiseks üles ja laske need hiljem sünnipäevalapsel koju kaasa võtta.

4. Jagage

Kas soovite midagi öelda? Tehke üks armas foto, printige see välja ja lisage isiklik sõnum, et kedagi tänada või positiivseid sõnumeid saata. Tehke lihtsalt telefoni või Canon Zoemini S2-ga portreepilt ja avage see seejärel rakenduses Canon Mini Print. Kirjutage sellele ilus mõte, joonistage või kritseldage alumisele servale, printige pilt välja ja jagage seda inimesega, keda soovite rõõmustada.

Kõik teised saavad samuti osa. Paluge oma sõpradel teile telefonidest pilte saata, avage need rakendusega Canon Mini Print ja printige kõigi isikupärastatud kleebised Canon Zoemini 2-ga välja.

Voodile on asetatud riided ja aksessuaarid koos Canoni kiirpildikaamerate ning printerite ja valiku väikeste fotodega.

Kasutage Canon Zoemini S2-te hooajaväliste riiete ära pakkimisel, et teha lõbusaid silte kastide sisu kohta.

5. Sildistage

Canon Zoemini 2-s ja Canon Zoemini S2-s kasutatavad vee- ning määrdumiskindlad ZINK prindipaberid sobivad hästi siltide abil kodu organiseerimiseks. Seadke raamaturiiulid ja vinüülikogud tähestikulisse järjekorda või korrastage köögikapid, pannes kõik sildistatud purkidesse. Lisaks võite sorteerida jalanõusid ja pakkida ära ehted või hooajavälised riideid. Selleks et kastidesse pakitud esemeid oleks lihtsam leida, pildistage kasti sisu ja kleepige foto sinna peale. Valmis.

Muutke tavalised sildid ainulaadseteks ja kasutage neid jõulu- või sünnipäevakinkide kaunistamiseks. Valige oma sõpradest parimad pildid ning tehke nendest stiilsed ja meeldejäävad kingisildid. Eriliste sündmuste jaoks saate kasutada naljakamaid pilte ja selfisid ning luua ise kaarte või kutseid.

Canon Zoemini 2-ga saate ka akadeemilise organiseerituse uuele tasemele viia. Kasutage kleebised kooli või ülikooli õpikute sildistamiseks või konspektide organiseerimiseks, et enne eksamit korrata.

Canon Zoemini 2 on asetatud väikeste fotodega kaetud mälestusteraamatule ja prindib kahte ringikujulist selfi-kleebist.

Talletage oma lemmikud komplektid ja stiilid kiire selfiga, et teil oleks alati meeles, kui hästi see soeng selle riietusega sobis.

6. Leidke oma stiil

Täiendage oma stiili ja looge isiklik stiiliraamat. Tehke selfi, kui olete leidnud sobiva riidekomplekti, ja kleepige see oma riidekapile, et seda ka teinekord selga panna. Saate nii ka puhkuse- ja festivaliriietusi planeerida, et teaksite aegsasti ette, mida kaasa pakkida.

Katsetage juustega – proovige šikki ülespandud soengut, retro-lokke või keerulist punutist ja pildistage tulemust, et tulevikus inspiratsiooni saada. Lisaks võite neid pilte alati oma sõpradega jagada, et saada seda üliolulist teist arvamust!

Kas näete midagi, mis teile meeldib? Pildistage meeldinud jalanõusid ja looge oma soovide loend, mida saate kasutada, kui tahate ennast ise hellitada või oma sünnipäevakingi kohta vihjeid teha.

Autorid: Claire Price ja Peter Wolinski

  1. Lahtiütlus: mobiilseade peab olema Bluetooth®-i kaudu ühendatud Canon Zoemini 2 või Canon Zoemini S2 printeriga ja rakendusega Canon Mini Print, mis on tasuta allalaaditav App Store’ist ja Google Playst. Ühilduv mobiilseadmetega, milles on iOS 9.0 või uuem, ja Androidi seadmetega, milles on Android 4.4 või uuem.

Seotud tooted

Seotud artiklid