Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

Pildistage, muutke, printige – olge loomingulised Canon Zoemini printeritega

Laske oma loomingulisus valla, kasutades kiirpildikaamerat ja taskuprinterit

Teie pildid ei ole ainult laikide saamiseks. Canon Zoemini, Canon Zoemini S või Canon Zoemini C abil saate jäädvustada*, muuta ja printida pilte igal hetkel, et saaksite oma loomingulisi ideid teistega hõlpsasti jagada.

Teie uus parim sõber

Hoidke oma taskusuuruses kaaslane lähedal – tänu õhukesele disainile saate selle hõlpsasti oma kotti või taskusse libistada ja alati kõigeks valmis olla.

Tehke oma valik trendikate värvide seast, et teie taskuprinter vastaks teie isiklikule stiilile – valige klassikaline roosakaskuldne, valge või must Canon Zoemini või Canon Zoemini S või julge mesimummikollane, piparmündiroheline, meresinine või nätsukummiroosa Canon Zoemini C.

3 different colours of Canon Zoemini S and Canon Zoemini C on a table.

Kui olete leidnud endale ideaalse mudeli, on aeg oma uus Canon Zoemini proovile panna – inspiratsiooni leidmiseks lugege alljärgnevaid ideid.

1. Pildistage

2 young women - one taking a photo with Canon Zoemini S, one taking a selfie in a bathtub filled with colourful balls.

Tänu Canon Zoemini S ja Canon Zoemini C selfi-peeglile saavutate iga kord ideaalse pildi. Poseerige, tehke grimasse või haarake sõber kampa ja jäädvustage ideaalselt raamitud momentvõte. Vajate valgust juurde? Lisage Canon Zoemini S rõngasvalgusti, mis tagab jagamist väärt selfi.

Vapustava grupifoto jaoks kasutage rakenduse Canon Mini Print kaugpäästiku funktsiooni koos Canon Zoemini S-iga. Leidke sobiv poos ja printige tulemus välja, et kõik sõbrad seda näeksid.

2. Lisage iseloomu

A picture of 4 young people jumping in the air with speech bubbles and other AR text added.

Kasutage Canon Zoemini ja Canon Zoemini S-iga rakendust Canon Mini Print**, et lisaga oma piltidele veelgi rohkem iseloomu. Stiliseeritud tulemuse jaoks proovige erinevaid raame ja filtreid ning lõbusate fotode jaoks kasutage AR-funktsiooni või lisage kritseldusi ja sirgeldusi.

3. Meenutage

2 girls sticking printed pictures on a board.

Ideaalselt taskusse mahtuvad Canon Zoemini S ja Canon Zoemini C aitavad teil mis tahes ajal erilisi hetki jäädvustada. Elage neid hetki uuesti läbi, kleepides 2 × 3 tolliseid pilte oma käekotile, rahakotile või päevikusse.

Muutke oma printeriga kiirpildikaamera enda parimaks reisikaaslaseks. Pildistage oma lemmikkohti ja -vaateid ning kleepige need koos teiste mälestusesemetega oma värvilisse reisipäevikusse. Lisage oma mälestused ja märkmed ning looge mini-ajakapsel, mida oma sõpradega jagada ja ka ise vaadata.

Kas plaanite sünnipäevapidu? Looge mälestustetahvel ja kaasake kõik piltide tegemisse. Riputage pildid tahvlile kõigile vaatamiseks üles ning laske need hiljem sünnipäevalapsel koju kaasa võtta.

4. Kaunistage

Guitar case with a picture of 4 young people stuck to it.

Muutke oma isiklikud esemed personaalsemaks, kleepides neile prinditud pilte. Võtke oma parimad selfid ja grupipildid ning lisage neid oma magamistoa seintele, peeglile, sülearvutile, kotile ja telefonile.

Kui soovite lõbusat ja loomingulist projekti, võite enda ja sõprade piltidest kollaaže või mälestustetahvleid luua. Lisaks saate oma lemmikhetked nöörile või meeleolutulede külge riputada.

5. Sildistage

Young woman sitting and holding Canon Zoemini S and a girl holding Canon Zoemini C and a colourful doughnut.

Muutke tavalised sildid ainulaadseteks ja kasutage neid jõulu- või sünnipäevakinkide kaunistamiseks. Valige oma sõpradest parimad pildid ning tehke nendest stiilsed ja meeldejäävad kingisildid. Eriliste sündmuste jaoks saate kasutada naljakamaid pilte ja selfisid ning luua ise kaarte või kutseid.

Teie minifotod aitavad teil ka asju paremini organiseerida. Sorteerige oma jalanõusid ning lisage ehtekarpidele ja hooajalistele riietele silte. Selleks et kastidesse pakitud esemeid oleks lihtsam leida, pildistage kasti sisu ja kleepige foto sinna peale. Valmis!

6. Väljendage ennast

Person holding a smartphone with a picture and another one printing pictures on Canon Zoemini.

Kas soovite midagi öelda? Tehke üks armas foto, printige see välja ja lisage isiklik sõnum, et kedagi tänada või armastust avaldada! Lihtsalt määrake väljatrüki suuruseks 2 × 2 tolli ja tehke portree oma Canon Zoemini S või Canon Zoemini C-ga. Seejärel lisage foto alla tähenduslik sõnum, märge või joonistus.

7. Leidke oma stiil

A girl taking a selfie with Canon Zoemini C in her room.

Täiendage oma stiili ja looge isiklik stiiliraamat. Tehke selfi, kui olete leidnud sobiva riidekomplekti, ja kleepige see oma riidekapile, et seda ka teinekord selga panna. Katsetage ka juustega – proovige šikki ülespandud soengut, vintage-lokke või keerulist punutist ja pildistage tulemust, et tulevikus inspiratsiooni saada. Lisaks võite neid pilte alati oma sõpradega jagada, et saada seda üliolulist teist arvamust!

8. Pange soovid ritta

Kas näete midagi, mis teile meeldib? Pildistage meeldinud jalanõusid ja looge oma soovide loend, mida saate kasutada, kui tahate ennast ise hellitada või oma sünnipäevakingi kohta vihjeid teha.

*Canon Zoemini S ja Canon Zoemini C printeritel on sisseehitatud kaamera

**Lahtiütlus: mobiilseade peab olema Bluetooth®-i kaudu ühendatud Canon Zoemini või Canon Zoemini S printeriga ja rakendusega Canon Mini Print, mis on tasuta allalaaditav App Store’ist ja Google Playst. Ühilduv mobiilseadmetega, milles on iOS 9.0 või uuem, ja Androidi seadmetega, milles on Android 4.4 või uuem.

Autor: Claire Price

Seotud artiklid
A table is filled with Christmas-themed paper crafted decorations and gifts.

IDEED LOOMINGULISEKS MEISTERDAMISEKS

Kuus suurepärast asja, mida saate endale printeri abil ise meisterdada

Olge loomingulised ja meisterdage ise jõulukingitusi, ehteid ja mänge. Kõik mallid on tasuta allalaaditavad.

Two people skateboard down a city street at night, lights from buildings reflecting in the wet road surface.

REISIMINE

11 nõuannet linnafotograafia jaoks

Lihtsad nipid ja trikid, kuidas võtta linnapuhkusel oma kaamerast maksimumi ning jäädvustada linnadžungli meeleolu ja atmosfääri.

A man squats to photograph a woman standing on one leg, both silhouetted against a sunset.

KAAMERA

EOS M50: avastage loomingulised võimalused

Vaatame, mida Canoni EOS M50 4K peeglita kaamera teha suudab. Need viis suurepärast eeskuju on esimeste seas, kes kaamera võimekust uurida said – kas teie olete järgmine?

A group of friends pose holding sparklers, facing the camera with their faces illuminated by the sparkler light.

PIDUDE JÄÄDVUSTAMINE

Olge pidude jäädvustamisel loomingulisem

Kas soovite jäädvustada pidude ja ürituste atmosfääri? Õppige, kuidas lõbusaid hetki loominguliselt jäädvustada.

Seotud tooted

Seotud artiklidOsast Saage inspiratsiooni leiate kasulikke fotograafia näpunäiteid, ostujuhiseid ja põhjalikke intervjuusid. Seal on kõik, mida vajate parima kaamera või printeri leidmiseks ja oma uue idee elluviimiseks.

Tagasi nõuannete ja tehnikate juurde