Canon Pro Luster LU-101

Pro Luster LU-101

Saavutage elavad värvid ja hämmastavad mustvalged fotod, printides professionaalsele poolmati tekstuuriga fotopaberile Pro Luster, millega saate luua kodus traditsioonilisi fotolabori kvaliteediga fotosid.

Kasulikud omadused

  • Sile poolmatt pind
  • Väga hea värviesitus
  • Ühtlaste toonidega mustvalged fotod
  • Väga hea luitumiskindlus
  • Sobib suurepäraselt PIXMA Pro printeritega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Pro Luster LU-101 üksikasjadega

Professionaalidele


See sile tindiprinterile mõeldud fotopaber meenutab traditsioonilisi pimikus kasutatavaid vaikkattega pabereid. See on loodud professionaalsetele fotograafidele, kes soovivad oma töid parimas valguses näidata, ilma neid fotolaborisse saatmata.

Suurepärased prindid


Fotopaber Pro Luster on loodud pakkuma terviklikku välimust, võimaldades saavutada elavaid teravate detailidega fotosid ning suurepäraseid rikkalike mustade ja sujuvate toonidega mustvalgeid printe.

Eluaeg kestvad fotod


Fotopaber Pro Luster on optimeeritud kasutamiseks Canoni PIXMA Pro fotoprinteritega ning see pakub erakordset pildikvaliteeti ja kestvust. Kasutades Canoni LUCIA või ChromaLife100+ tinte, kaitseb see fotosid gaasi ja valguse tekitatud kahjulike mõjude eest, hoides kalleid mälestusi alles, et saaksite neid enesekindlalt näidata või müüa.

Terviklikkus


Kiire kuivamisaeg, veekindlus ja poolläikega paberist läikivam pind moodustab osa sellest suurepärasest osakesesuurusega kattest. Terviklikud pilditoonid ja värvid, olenemata esitluskoha valgusoludest, muudavad selle paberi stuudiote ja näituste jaoks täiuslikuks.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Pro Luster LU-101, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

260-gsm

Kaal grammides ruutmeetri kohta

0.26-mm

Paksus millimeetrites

Fototarkvara

Äratage mälestused ellu, kasutades loomingulisi printimisviise võimaldavat tarkvara.

Lisateave