Canon EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

Ühildub kõikide EOS-kaameratega, sh peegelduseta kaameratega, kasutades EF-EOS M kinnitusadapterit

Suurepäraste makrofunktsioonidega esmaklassiline objektiiv

Objektiivil EF 100mm f/2.8L Macro IS USM on täpne makro suurendussuhe 1 : 1, mis tähendab, et pildistatav objekt on reaalelus sama suur kui teie kaamera sensoris. See mitmekülgne objektiiv tagab suurepärased tulemused portreesid jäädvustades ja käest hoides videoid filmides tänu oma võimele luua madal väljasügavus ilusa taustahäguga (bokeh-efekt), hübriidsele pildistabilisaatorile ja kergele disainile.

Objektiiv EF 100mm f/2.8L Macro IS USM sobib hästi järgmiseks:

Teravad makrovõtted

Kuigi paljudel Canoni objektiividel on pildistabilisaator, mis suudab reguleerida kaamera värisemist, kui jäädvustate kaamerat käes hoides, siis sellel objektiivil on murranguline hübriidne pildi stabiliseerimissüsteem, mis korrigeerib regulaarsed nurgelised värinad ja külgmised nihked-värinad, mis tekivad tavaliselt ekstreemseid lähivõtteid tehes.

Hybrid IS ON IS OFF

Pildil „SEES“ on hübriidset pildistabilisaatorit kasutatud ja pildil „VÄLJAS“ ei ole pildistabilisaatorit kasutatud.

Nihked ja värisemine

Nihked ilmnevad, kui kaamera liigub stseenis paralleelselt pildisensoriga. Seda esineb märgatavalt palju enam makrofotograafias. Tavaliselt on makrofotograafia jaoks vaja stabiilset statiivi, kuid uus hübriidne pildistabilisaator aitab vältida nurgelist ja nihketüüpi kaamera värisemist. See annab teile suurema paindlikkuse, eemaldades loomuliku kaamera värisemise ja aidates reageerida paremini subjekti liikumisele või positsiooni vahetamisele, tagades seeläbi teravad pildid makrosubjekte jäädvustades.

Shift-blurring

Ainulaadne objektiiv

Kiire ja vaikne reageerimine suurepäraste tulemuste saavutamiseks

Kui väiksemgi müra võib täiuslikult ettevalmistatud võtte ära rikkuda, siis USM-mootori suurepärane kiirus ja vaikne automaatteravustamine ning 100 mm fookuskaugus tagavad teile parimad tulemused. Samas saate säilitada oma subjektiga piisava vahemaa, et teda mitte ära ehmatada. Kasutage sisseehitatud fookuse piirlülitit, et suurendada automaatteravustamise kiirust veelgi, piirates fookust kindla vahemaa ulatuses.

IMG_0308
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

L-seeria kvaliteet

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM kuulub mainekate L-seeria objektiivide hulka ning on valmistatud kõige kvaliteetsematest materjalidest ja loodud ilmastikukindlaks, et see oleks piisavalt tugev mis tahes tingimustes kasutamiseks.

See objektiiv on hea valik portreede jaoks tänu ülimadala dispersiooniga (Ultra-Low Dispersion, UD) läätseelemendile, mis eemaldab värviaberratsioonid, ja erakordsele taustahägule (bokeh-efekt), mis saavutatakse 9-labalise ringikujulise ava ja f/2.8 abil.

Erakordse hübriidse pildistabilisaatori, f/2.8 ava ja kiire USM-automaatteravustamissüsteemi kombinatsioon muudab selle tõeliselt ainulaadseks ja erakordselt hästi toimivaks objektiiviks. Objektiiv on populaarne fotograafide seas, kes soovivad teha makrovõtteid hobikorras, aga ka nende seas, kes tahavad sellele alale spetsialiseeruda.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM

Mitmekülgne objektiiv, mis on hea portreede tegemiseks

Suurepärane kaheotstarbeline lisa teie komplektile – EF 100mm f/2.8L Macro IS USM on hea objektiiv portreefotograafiaks, mis võimaldab teil subjektile eriti lähedale minna, säilitades samas uskumatult terava pildikvaliteedi.

Ilusad kristallselgete detailidega portreed

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM hõlmab kõike, mida võiks esmaklassilisest objektiivist oodata. Selle erakordse kvaliteediga optika ja suurepärane ülipeente detailide edastamisvõime tulevad kasuks portreede jäädvustamisel, kui soovite näojooni rõhutada.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient
EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Ideaalne vaatenurk

100 mm fookuskaugus on täiuslik portreede jaoks, tagades ilusad lähivõtted näojooni moonutamata. Hübriidne pildistabilisaator võimaldab jäädvustada ilusaid pilte nõrgas valguses käest pildistades.

Ärge laske detailidel end segada

F2.8 ava võimaldab madalat väljasügavust, luues mulje distantsist. See aitab teil subjekti tagataustast eraldada ja suunata tähelepanu just soovitud detailidele.

EF 100mm f 2.8L Macro IS USM Ambient

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Tehnilised andmed

Objektiivi EF 100mm f/2.8L Macro IS USM kõikide tehniliste andmete vaatamiseks klõpsake allolevat nuppu.

Tarvikud