Canon EF 50mm f/1.2L USM

EF 50mm f/1.2L USM

Uskumatu f/1,2 maksimaalse avaga ülikiire EF 50 mm f/1,2L USM on täiuslik hämaras pildistaja. Objektiiv, mis võimaldab saavutada loominguline kontroll teravustamise ja sügavusteravuse üle.

Kasulikud omadused

  • Kiire f/1,2 ava
  • USM-automaatteravustamine
  • Super Spectra vääristus
  • Ringikujuline ava suurepäraseks taustahäguks (bokeh-efekt)
  • Pakub taustateavet E-TTL II välusüsteemi kohta
  • Pehme vutlar ja päikesevarjuk

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 50mm f/1.2L USM üksikasjadega

Väga kiire maksimaalne ava


Suur maksimaalne ava f/1,2 võimaldab suurt kiirust hämaras pildistamisel. Objektiiv pakub ka võimalust juhtida teravustamist, mis võimaldab väga madalat sügavusteravust, et saavutada loomingulisi efekte.

Sujuv taustahägu


Peaaegu ringikujuline ava diafragma muudab väljaspool teravustamispiirkonda oleva ala pehmemaks ja ühtlasemaks. Teravad esiplaanil olevad objektid paistavad sujuva häguse tausta pealt välja.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

Super Spectra vääristus


Super Spectra vääristus aitab tagada sobiva värvide tasakaalu ja teravuse. See vähendab ka pettekujutiste ja valguspimestuste teket, mis on valguse kaamera sensorilt tagasipeegeldumise tõttu sagedane probleem.

Ühendamine E-TTL II välgusäri mõõtmisega


Objektiiv saadab kaugusinfo tagasi ühilduva EOS-kaamera E-TTL II välgusüsteemi, et tagada optimaalne välgusäri mõõtmine.

Lisatarvikud


Objektiiv tarnitakse objektiivi päikesevarjuki ja pehme vutlariga.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 50mm f/1.2L USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products