Canon EF 24mm f/1.4L II USM

EF 24mm f/1.4L II USM

Ülim kiire avaga lainurkobjektiiv. UD- ja asfäärilised elemendid kõrvaldavad moonutused ja kõrvalekaldedm tagades suurepärased tulemused. F/1,4 maksimaalne ava võimaldab pildistada käsitsi ja hämaras.

EF 24mm f1.4L II USM

Kasulikud omadused

  • Lai 84° vaatenurk
  • Kiire maksimaalne f/1,4 ava
  • Asfäärilised läätseelemendid ja UD-läätseelemendid
  • Vääristus Subwavelength structure coating
  • USM-teravustamismootor pideva käsitsi teravustamisega
  • Vabalt liikuv sisseehitatud teravustamismehhanism
  • Ilmastiku- ja tolmukindel
  • Kvaliteetse tugeva ehitusega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon EF 24mm f/1.4L II USM üksikasjadega

Suure avaga fikseeritud objektiiv


EF 24 mm f/1,4L II USM on suure maksimaalse avaga f/1,4, muutes võimalikuks käest pildistamise hämaras. Selliseid suuri avasid saab kasutada sügavusteravuse piiramiseks isegi nii lühikese fookuskauguse korral. Ringikujulise avaga diafragma tulemuseks on pehmed fookusest väljas alad (bokeh-efekt).

Asfäärilised ja UD-elemendid


Optimaalse nägemisvõime huvides sisaldab objektiiv kahte tüüpi spetsiifilisi elemente: asfäärilist elementi korrigeerivad sfäärilisi moonutusi ja Super UD (ülimadal dispersioon) elemendid kõrvaldavad sekundaarsed kromaatilised kõrvalekalded. Tulemuseks on terav ja kontrastne moonutusteta pildikvaliteet terve kaadri ulatuses.

Subwavelength objektiivikate


Canoni patenteeritud läätseelemendi kate vähendab pettekujutisi ja valguspimestusi, mida põhjustavad sisemised peegeldust objektiivilt, ja aitab EF 24 mm f/1,4L II USM pakkuda teravaid ja selge kujutisi.

Ultrahelifookus


Rõngastüüpi USM (Ultrasonic Motor) teostab automaatteravustamist ülikiiresti ja peaaegu hääletult. Suurepärane hoidemoment tagab teravustamispunkti sobivalt ilma ülereguleerimata. Vajaduse korral saab teravuspunkti käsitsi korrigeerida ka automaatteravustamise režiimist väljumata.

L-seeria kvaliteet


L-seeriasse kuuluvad Canoni kõige esinduslikumad professionaalsed objektiivid, mis on EF-optika täppistootmise parimaks näiteks. L-seeria objektiivid ühendavad suurepärase jõudluse ja käsitsetavuse ning on väga tolmu- ja niiskusekindlad.

Pliivaba optika


Keskkonnasõbralikku ja pliivaba klaasi on kasutatud kogu EF 24 mm f/1,4L II USM ehituse juures.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon EF 24mm f/1.4L II USM, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

Näidisgalerii

Vaata galeriid

Related Products

Lainurkobjektiivid

Meie lainurkobjektiividega saavutate laiema vaatevälja ja mahutate kaadrisse rohkem sisu.