Canon Pro Premium Matte PM-101

Pro Premium Matte PM-101

Sile struktuur, et luua sooja valge tooniga ja ilma peegeldava läiketa väljatrükke. Sobib ideaalselt monokroomsete ja värviliste fotode printimiseks, aga ka kunsti reprodutseerimiseks, kui on vaja selgelt jäljendada sooje värve ja halle toone.

Kasulikud omadused

  • Suurepärane soojade toonide reprodutseerimiseks
  • Ideaalne toonide gradatsioon monokroomsel printimisel
  • Ühtlane läiketa matt pind
  • Sobib suurepäraselt PIXMA Pro printeritega

Üksikasjad

Tutvuge toote Canon Pro Premium Matte PM-101 üksikasjadega

Suurepärane välimus ja tekstuur


Pro Premium Matte paberi väljatöötamisel on peetud silmas professionaalide loomingulisust ning sellele on omane sile tekstuur ja soe valge toon, et luua ilma peegeldava läiketa spetsiaalseid väljatrükke. See raske paber on kvaliteetse jäikuse ja suurepäraselt tasase pinnaga.

Professionaalsed väljaprindid


Canoni PIXMA professionaalsete fotoprinterite seeriaga optimaalse tulemuse saavutamiseks mõeldud paber Pro Premium Matte tagab iga kord suurepärase tulemuse nii LUCIA pigmendipõhiste tintide kui ka värvainepõhiste ChromaLife100+ tintidega.

Suurepärane värviedastus


See mitmekülgne paber sobib ideaalselt mustvalgete ja värviliste fotode printimiseks, aga ka kunsti reprodutseerimiseks, et sooje värve ja halle toone suurepäraselt jäljendada. Sellele suurepäraselt siledale paberile prinditud pildid on standardsete läikivate fotodega võrreldes kaunima viimistlusega.

Eluaeg kestvad fotod


Fotopaber Pro Premium Matte pakub ainulaadset pildikvaliteeti ja kestvust. Kasutades Canoni tinte, on teie fotod gaasi ja valguse tekitatud kahjulike mõjude eest kaitstud, et saaksite neid julgelt näidata või müüa.

Toote tehnilised andmed

Lisateave toote Canon Pro Premium Matte PM-101, selle funktsioonide ja võimaluste kohta.

210-gsm

Kaal grammides ruutmeetri kohta

0.31-mm

Paksus millimeetrites

Fototarkvara

Äratage mälestused ellu, kasutades loomingulisi printimisviise võimaldavat tarkvara.

Lisateave