PRINTIMINE

Parimad koduprinterid hübriidtöötajatele

Leidke parim Canoni printer oma kodukontorisse, mis vastab täpselt teie vajadustele ja eelarvele.
Naine istub kirjutuslaua taga, kasutades markerit prinditud dokumendil. Tema kõrval on Canon MAXIFY printer ja tema ees olevast suurest aknast on näha aeda.

Ajad muutuvad. Üha enam inimesi teeb osa või suurema osa oma tööst kodus, käies kontoris ainult siis, kui see on tõesti vajalik. Jamie Watson on suurepäraseks näiteks. Bristoli reklaamiagentuuri strateegiadirektor töötab koos klientide, uurimisrühma ja loomingulise kontseptsiooni meeskonnaga ning on muutnud oma söögitoa kodukontoriks.

„Kui mul on palju tööd teha, on kodus töötamine üsna hea viis kontori segavatest teguritest eemaldumiseks,“ ütleb ta. „Saate oma aega veidi paremini hallata, see on paindlikum kui traditsiooniline kellast kellani tööaeg. Ilmselgelt ei pea te ka pendeldama, nii et saate ühe päevaga natuke rohkem tööd teha. Rattasõit on mul lemmikharrastus, nii et võin minna rattaga sõitma, ilma et peaksin kontorisse või koju sõitmiseks aega arvestama.“

Jamie avastas juba varakult, et usaldusväärne printer on hädavajalik, ning otsustas, et Canon PIXMA TR4650 seeria sobib tema konkreetsete vajaduste jaoks ideaalselt printeriks kodukontorisse. Kuid see ei ole kindlasti ainus võimalus. Canoni laias PIXMA ja MAXIFY printerite valikus on mudelid nagu PIXMA TS7750i, MAXIFY GX1050 ja MAXIFY GX2050, mis on ideaalsed kodukontori printerid inimestele, kes, nagu Jamie, on varem harjunud printima kontorikeskkonnas. Need printerid on lihtsasti seadistatavad ja nende kasutamine on intuitiivne. Samuti on need loodud olema kiired, tulemuslikud ja kulutõhusad, tagades samas professionaalse tasemega printimiskvaliteedi, millele teie ettevõte võib kindel olla.

Siinkohal selgitab Jamie, kuidas koduprinter pakub talle võimalust ekraanilt eemale saada, et süveneda täielikult projektidesse, millega ta kodus töötab, ning tutvume veel mõne Canoni printeri eelisega kodukontoris.

Mees sirutab Canon PIXMA printeri esiosa poole.

Kodus ei ole teil võimalik kasutada kontoris olevat tugipersonali, seega on usaldusväärsus ja hooldamise lihtsus olulisemad kui kunagi varem. Neli-ühes Canon PIXMA TR4650 seeria printeril on neljavärviline hübriidvärv ja täiustatud kassetipaigutus, mis muudab kasseti vahetamise veelgi lihtsamaks.

Selge mõte selge trükisega

Jamie’i PIXMA TR4650 seeria aitab tal sülearvutist eemale astuda, oma ekraaniaega vähendada ja keskenduda tema tööks vajalike dokumentide paberkoopiatele. „Ma eelistan lugeda kliendimeile paberil,“ ütleb Jamie, „selleks et rohkem sisse elada, mitte lasta ennast segada ekraanil toimuvast, näiteks saabuvatest e-kirjadest või vestluse märguandest. Lihtsam on lugemisele keskenduda, seda olulist esile tõsta ja küsimusi lisada. Ma lihtsalt tunnen olevat rohkem süvenenud sellesse, mida ma teen ja mida loen.

„Kui saan uurimisagentuuridelt küsitlustulemused mitmete erinevate diagrammide ja graafikutega, on minu arvates kõige lihtsam, kui mul on need paberil silme ees ja saan neid omavahel võrrelda, mitte ainult slaide sirvida,“ lisab ta.

Kontoris töötades ei pea te kunagi muretsema printeri seadistuse ning paberi ja tindi taseme pärast. Koduski ei tohiks see teisiti olla. Dokumendi eemaldamise meeldetuletusteade, täiustatud eesmine paberisalv, mis hõlbustab paberi laadimist, ja kiirem, lihtne kassetipaigaldus muudab selle kasutajasõbralikuks ja tõhusaks koduprinteriks sellistele professionaalidele nagu Jamie.

Tellimuspõhised tinditeenused on saadaval valitud Canoni printerite jaoks valitud piirkondades. Canoni automaatne tintide tarne teenus vähendab teie mures ühe haldusülesande võrra, sest teie printeri tinditasemeid jälgitakse automaatselt ja asenduskassetid või -pudelid toimetatakse teie uksele enne, kui te neid vajate. Teenusega liitumine on tasuta ja võite selle igal ajal tühistada. PIXMA printimisplaaniga saate valida endale kohandatud printimisplaani, mille puhul maksate igakuiselt kindlat hinda, mis põhineb teie printimiskasutusel, ja saate tindi kätte, kui see hakkab otsa saama.

Kasutaja käsi vajutab kontorilaual oleva Canoni PIXMA printeri juhtpaneelil nuppu.

Vaatamata sellele, et tegemist on taskukohaste printeritega, on Canon PIXMA TS7650i ja PIXMA TS7750i eriti mitmekülgsed. Nende pigmendimustad tindid tagavad selged mustvalged dokumendid, mis on väga määrdumiskindlad isegi siis, kui kasutate markereid, samas kui nende värvainetel põhinevad tindid tagavad kõrgekvaliteedilised fototrükid läikivale fotopaberile.

Multifunktsionaalsed printerid hübriidtööks

Nagu Jamie’i Canon PIXMA TR4650 seeria, on ka PIXMA TS7650i taskukohane multifunktsionaalne printer, mis sobib nii fotode printimiseks ja meisterdamiseks kui ka äridokumentide valmistamiseks. Tänu oma kompaktsele suurusele sobib see ideaalselt kohtadesse, kus ruumi on vähe, samas kui järgmise põlvkonna prindipead võimaldavad kiiret printimist, ligikaudu 15 kujutist/min mustvalgete dokumentide puhul ja 10 kujutist/min värviliste dokumentide puhul. See on ka esimene Canoni koduprinter, millel on GX ärimudelitega samaväärne markerikindel must tint, nii et saate kasutada markereid ilma teksti määrdumisohuta. Lisaks on sellel isegi kallutatav värviline puuteekraan, millel on alternatiivsed kasutajaliidesed töö, õppimise ja elustiili kasutusjuhtudeks. Trükikvaliteet on suurepärane ja täiustatud Wi-Fi printimisfunktsioonid võimaldavad skaneerida otse nutitelefoni või tahvelarvutisse. PIXMA TS7750i sisaldab lisaks automaatset dokumendisööturit, mis lihtsustab mitmeleheküljeliste dokumentide skaneerimist või kopeerimist, olles nii ideaalne kodukontorisse.

Canon MAXIFY GX1050 on rohkem äriotstarbeline multifunktsionaalne printer, mille eesmärk on kodu ja kontori sujuv ühendamine. Selle kohandatav värviline puuteekraaniga kasutajaliides annab võimaluse määrata keerulised, kuid sageli korduvad ülesanded, nagu pilvepõhine printimine ja skaneerimine, ühe või kahe nupuvajutusega. Tänu MegaTanki korduvtäidetavatele tindimahutitele saate ühe tindipudeliga tuhandeid mustvalgeid ja värvilisi dokumente, mis säästab aega ja raha võrreldes tavaliste kassetipõhiste kodukontoriprinteritega. Kõik tindid on pigmendipõhised ja määrdumiskindlad, nii värviliste kui ka mustvalgete dokumentide jaoks. Nagu PIXMA TS7650i, on ka see kiire, mustvalge printimiskiirusega umbes 15 kujutist/min ja värvilise printimiskiirusega 10 kujutist/min, ning MAXIFY GX2050 lisab mugava automaatse dokumendisööturi skannerile ja faksimisvõimaluse.

Inimene, kes kasutab Canoni koduprinteriga printimiseks nutitelefoni.

Rakenduse Canon PRINT abil saab Wi-Fi-ühendusega Canoni printerit juhtida täielikult oma nutitelefonist või tahvelarvutist, alates seadistamisest, printimisest, kopeerimisest ja skannimisest kuni hoolduse, tinditaseme kontrollimise ja isegi asendustintide ostmiseni. Jamie jaoks tähendab see, et ta saab soovi korral oma sülearvutist täielikult eemalduda. "Hoolimata sellest, et sa töötad eemalt," ütleb ta, "inimesed helistavad ja saadavad sulle kogu aeg sõnumeid." Sülearvutist eemale minnes eemaldute häirivatest teguritest. Prindin midagi välja, loen seda siis allkorrusel köögis ja see võimaldab mul paremini keskenduda.“

Inimene kirjutab esitluselt väljatrükitud slaidile, Canoni printer kõrval laual.

Väljatrükkidel on palju eeliseid - neid saab laiali laotada ja vaadata mitut korraga, et neid võrrelda, kommenteerida ja ükskõik kuhu kaasa võtta. Jamie alustab mõnikord tööd paberil ja kasutab oma printeri skannimisvõimalusi. „Kui ma loon projekte brändistrateegia jaoks või pean koostama brändi kuvandi, siis eelistan seda lihtsalt käsitsi joonistada,“ ütleb ta. „Seejärel skannin selle ja saadan siis ülejäänud meeskonnale kui töö mustandi, selle asemel et kulutada palju aega selle kujundamiseks esitluse tarkvaras.“

Pliiatsi kasutamine digitaalsel paberil

Wi-Fi-ühendusega Canoni printerite abil saate hõlpsasti printida, kopeerida ja skaneerida oma nutitelefonist või tahvelarvutist, kasutades rakendust Canon PRINT, ning kontrollida printeri olekut ja tinditaset, kus iganes te Wi-Fi võrgus olete.

Jamie leiab, et rakenduse Canon PRINT kasutamisel on palju eeliseid. „Printerit oli väga lihtne seadistada, mis oli minu jaoks peamine, sest mulle tundub, et iga printer, mis mul kunagi on olnud, on mult nõudnud umbes viis päeva, et seda tegelikult tööle seadistada ja kasutama hakata. See printer sai sellega ise hakkama,“ vaimustub ta.

Sellel on ka kasulik ühendus Easy-Layout Editor-iga, mis võimaldab teil enne printimist dokumente, näiteks PDF-faile ja pildifaile ühele lehele ümber paigutada – ideaalne Jamie töö jaoks.

Naine asetab kuhjaga dokumente dokumendisööturisse tema kõrval laua peal asuvasse Canon PIXMA printerisse.

Kodukontoris on sageli ruumi napilt, kuid PIXMA TS7650i printeril on ruumi säästmiseks sisemine paberisöötmise kassett ning tagumine söötur, millel on mugav läbipaistev kate spetsiaalsete printimismaterjalide ja fotopaberi jaoks. PIXMA TS7750i (näidatud siin) printeril on lisaks automaatne dokumendisöötur, et pakkuda lihtne mitme lehekülje skannimist ja kopeerimist.

Canoni rakenduste eelised hübriidtöö jaoks

Rakendusega Canon PRINT saab skaneerida ja printida pilve ja pilvest.1 See on suur eelis hübriidtöötajatele, kes peavad jagama dokumente kolleegidega kontoris või teiste kaugtöödega tegevate kolleegidega.

PIXMA Cloud Link sobib suurepäraselt väikeettevõtetele, kes jagavad ja salvestavad sisu jagatud pilveteenuses, nagu Google Drive™, Dropbox™ või Evernote® teenused,2 mis tähendab, et saate need failid hõlpsalt välja printida olenemata oma asukohast.

Kui meeskonnad oma disainilahendusi jagavad, aitab Jamie, et dokumentide ja jooniste printimine enne nende seinale kinnitamist või väljapanekut aitab tal loomingulisi ideid töö käigus paremini hinnata.

„Kui saame oma loominguliste ideede meeskondadelt ideid, milleks võivad olla näiteks disainilahenduste joonised, peate üsna sageli nendega tööd jätkama ja neid oma silme all hoidma,“ ütleb ta. „Nii et mulle meeldib neid välja printida, kuna see võimaldab mul neid taustal kaaluda, kui need on välja prinditud ja seinale kleebitud või lauale asetatud. Nii on natuke lihtsam nende juurde mõtetes tagasi pöörduda ja alateadlikult neile mõelda.“

Lisaks sellele on hübriidtöötajatele eeliseks ka tasuta Canon PosterArtist. See sisaldab tuhandeid täielikult kohandatavaid kujundusi, mida toetavad kvaliteetsed kunstiteosed flaierite, bännerite ja plakatite loomiseks. Kui valmistate suurtes kogustes turundusmaterjale, on see MAXIFY GX1050 ja teised Canon MegaTank printerid tänu suurele tindimahule ja madalatele käituskuludele väga ökonoomsed kaaslased.

Canoni printer toataime kõrval, lisaks telefon ja mõned väljaprinditud dokumendid.

Jamie on innukas fotograaf ja armastab oma kaameraga väljas käia - ning tema Canon PIXMA TR4650 seeria printeriga on võimalik luua kodus vaatamiseks kvaliteetseid väljatrükke.

Mees vaatab erinevaid fototrükiseid, taustaks Canon PIXMA printer tema kodukontori töölaual.

Kui vajate mitmekülgset printerit nii igapäevasteks toimetusteks kui ka tööks, sobivad PIXMA TS7650i ja PIXMA TS7750i suurepäraselt. Need on täis funktsioone, mis on hõlpsasti kättesaadavad nende värviliste puutetundlike ekraanide kaudu, ning sobivad ideaalselt mitmesuguste dokumentide, fotode ja meisterdamiste tarbeks.

Mitmekülgsus kodus printimiseks

Canon PIXMA ja MAXIFY printerite tootesarjad ei sobi mitte üksnes hübriidtööks, vaid on piisavalt mitmekülgsed ka koduõppeks, laste kooliülesannete ja perepiltide printimiseks. Canoni Easy-PhotoPrint Editor rakenduse abil on lihtne luua erinevaid omapäraseid fototeoseid, näiteks kohandatud suurusega väljatrükke, kalendreid ja ruudukujulisi fotokompositsioone, täiuslik isiklike projektide jaoks nii kodus kui ka tööl.

Loomingulise fotograafina on Jamie kasutanud oma PIXMA TR4650 seeriat raamimiseks mõeldud trükiste loomiseks, kuna 4 × 6-tolliseid ääristeta fotosid on võimalik printida vaid sekunditega. Sama kehtib ka PIXMA TS7650i ja PIXMA TS7750i kohta, mis kasutavad samuti värvainetel põhinevaid värvitinte, tagades nii esmaklassilise prindikvaliteedi läikivale fotopaberile.

Kokkuvõttes on printer hädavajalik, kui töötate kodus. Olenemata sellest, kas teie prioriteediks on leida kompaktne printer, mis sobiks teie kodukontorisse, kiire printer, mis maksimeeriks teie tööviljakust, või pilvepõhine printer, mis ühendaks kodust töötamise sujuvalt kontoriga, on olemas Canoni printer, mis vastab teie vajadustele. Tutvuge lähemalt Canoni printerivalikuga kodu- ja väikeettevõtete vajaduste täitmiseks ning proovige Canoni veebipõhist printeri valijat, et leida oma vajadustele sobiv printer.


Autorid: Lorna Dockerill ja Matthew Richards

 1. Pilveteenusesse skannimise ja e-posti skannimise tugi on saadaval ainult Canoni originaaltindi kasutajatele.
 2. Google ja Google Drive on ettevõtte Google LLC kaubamärgid ning seda veebilehte ei ole Google heaks kiitnud ega ole sellega mingil viisil seotud. Dropbox on Dropbox, Inc. kaubamärk. Evernote on Evernote Corporationi registreeritud kaubamärk ja seda kasutatakse litsentsi alusel.

Seotud tooted

 • PIXMA TR4650 Series

  Tindiprinterid

  PIXMA TR4650 seeria

  Printimine, kopeerimine, skannimine ja faksimine – tänu kompaktsele ja lihtsasti kasutatavale seadmele on kõik tegevused imelihtsad.
 • PIXMA TS7650i

  Koduprinterid

  PIXMA TS7650i

  Kiire ja kõrgekvaliteediline printer, mis tänu oma väikestele mõõtmetele ja sujuvale kasutatavusele sobib laitmatult teie koduse elukorraldusega.
 • PIXMA TS7750i

  Koduprinterid

  PIXMA TS7750i

  Kiire ja kõrgekvaliteediline printer, mis tänu oma väikestele mõõtmetele ja sujuvale kasutatavusele sobib laitmatult teie koduse elukorraldusega.
 • Väikekontori printerid

  MAXIFY GX1050

  Püsige kodus töökas selle kiire, väikesemõõtmelise, kasutajasõbraliku ja säästliku täidetavate tindimahutitega kolm-ühes printeriga.
 • Väikekontori printerid

  MAXIFY GX2050

  Olge ka kodus produktiivne selle kiire, väikesemõõtmelise ja säästliku, 35-lehelise automaatse dokumendisööturiga neli-ühes printeriga.
 • Seotud artiklid

 • Canon MAXIFY printer on kontoris kirjutuslaual, samal ajal kui taustal vestleb omavahel inimrühm.

  NÕUANDED PRINTIMISEKS

  Kuidas turvaliselt printida

  8 võimalust, kuidas kasutada Canoni printeri turvafunktsioone turvalise printimise tagamiseks.

 • Inimene kasutab tahvelarvutis rakendust Easy-PhotoPrint Editor, et juhtmevabalt laual olevast Canon PIXMA printerist perepilt välja printida.

  PRINTIMINE

  Juhtmevaba printeri kasutamine

  Nutikad võimalused juhtmevabast printerist viimase võtmiseks.

 • Sülearvuti istub lahtiselt laual, ekraanil on tarkvara Canon Easy-PhotoPrint, Canoni paber vasakul ja Canoni printer paremal.

  PRINTIMINE

  Õige Canoni printimisrakendus teie jaoks

  Olge loominguline ja organiseeritud Canoni printimisrakendustega – iga projekti jaoks sobib üks.

 • PRINTIMINE

  Tint või laser: kumb teile paremini sobib?

  Avastage Canoni tindi- ja laserprinterite erinevused ning leidke enda vajadustele sobivaim lahendus.