MAXIFY GX4050

MegaTanki printerid

Canon MAXIFY GX4050

Printige suures mahus kvaliteetseid äridokumente, säästes samal ajal leheküljekulu1 ja omamise kogukulu2 pealt selle täidetava ja lihtsasti kasutatava neli-ühes MegaTankiga varustatud MAXIFY GX printeriga, millel on automaatne dokumendisöötur ning Wi-Fi ja Etherneti võimekus.

Suurepärane tootlikkus, oma klassi soodsaim leheküljekulu ja omamise kogukulu3

Leheküljekulu (CPP) on summa, mis kulub ühe lehe printimisele. Selle määramiseks jagatakse tindi maksumus prinditavate lehekülgede arvuga.

Omamise kogukulu (TCO) on arvutus selle kohta, kui palju printer teile maksma läheks, võttes aluseks riistvara algse ostukulu ning tindikulud fikseeritud perioodil.

MAXIFY GX4050

Ülimadalate käituskuludega suuremahuline ja kvaliteetne MegaTank äriprinter.
MAXIFY

Võrrelge funktsioone

Valige oma nõuetele kõige paremini vastav kodukontori printer.

MAXIFY GX seeria

MAXIFY GX3000 Series

MAXIFY GX3050

MAXIFY GX4000 Series

MAXIFY GX4050

Funktsioonid

Printimine, kopeerimine ja skannimine Wi-Fi ja pilveteenustega
Printimine, kopeerimine, skannimine, faksimine automaatse dokumendisööturi, Wi-Fi/Etherneti ja pilveühenduvusega

Printimistehnoloogia

Täidetavate tindimahutitega printer
Täidetavate tindimahutitega printer

Prinditavate lehekülgede arv (värviliste A4-dokumentide printimine)

Must: 6000 lehekülge4 (säästurežiimis 9000 lehekülge5)

Värviline: 14 000 lehekülge4 (säästurežiimis 21 000 lehekülge5)
Must: 6000 lehekülge4 (säästurežiimis 9000 lehekülge)5

Värviline: 14 000 lehekülge4 (säästurežiimis 21 000 lehekülge)5

Ekraan

1,35” / 3,4 cm LCD, mustvalge
2,7" / 6,7 cm puuteekraan, värviline

Kiired printimiskiirused6

Mustvalge 18 kujutist/min
Värviline 13 kujutist/min
Mustvalge 18 kujutist/min
Värviline 13 kujutist/min

Esimese väljatrüki väljastuskiirus mustvalge

Ligikaudu 8 s
Ligikaudu 8 s

Automaatne originaalisöötur

Puudub
35-leheline automaatsöötur

Mitmekülgne paberimaterjali käsitlemine

Tavaline paber, Red Label Superior, Canon Oce värviline kontoripaber, fotopaber Pro Luster, Photo Paper Plus Glossy II, matt fotopaber, läikiv fotopaber, kõrglahutusega paber, ümbrikud, fotopaber Plus Semi-Gloss, korduvkleepuv fotopaber, magnetiline fotopaber, heledale kangale mõeldud triigitavad kleebised, 1200 mm ribareklaamid
Tavaline paber, Red Label Superior, Canon Oce värviline kontoripaber, fotopaber Pro Luster, Photo Paper Plus Glossy II, matt fotopaber, läikiv fotopaber, kõrglahutusega paber, ümbrikud, fotopaber Plus Semi-Gloss, korduvkleepuv fotopaber, magnetiline fotopaber, heledale kangale mõeldud triigitavad kleebised, 1200 mm ribareklaamid

Täielik ühenduvus

USB
Wi-Fi (2,4 GHz ja 5 GHz)
USB
Wi-Fi (2,4 GHz ja 5 GHz)
Ethernet

Skannimine

Skannimine e-kirja
Skannimine e-kirja
Skannimine kausta

Tavalise paberi maht

Tagumine salv: 100 lehte
Kassett: 250 lehte
Tagumine salv: 100 lehte
Kassett: 250 lehte

Mõõtmed

Ligikaudu 399 × 417 × 216mm
Ligikaudu 399 × 417 × 251 mm

Hoolduskassett

Jah, kasutaja poolt vahetatav
Jah, kasutaja poolt vahetatav

Suured eelised teie ettevõttele

Need ülitõhusad MAXIFY GX-printerid on nõudlikesse töökeskkondadesse loodud.

 • Kodukontor

  Kompaktne suurus, lihtne ühenduvus ja hõlpsasti ligipääsetav kasutaja vahetatav hoolduskassett teevad MAXIFY GX valikust täiusliku suuremahulise ja ülitõhusa printeri nõudlikele kodukontori ja hübriidtöötajatele.

 • Jaekaubandus

  Vähendage kulusid, printides rohkem materjale majasiseselt. Looge kvaliteetseid ja vastupidavaid müügikohamaterjale, märke, reklaamribasid ja silte, kasutades tagumist lamedat salve, mis sobib ka paksu papi jaoks.

 • Kinnisvaramaaklerid

  Printige kiiresti ja suures mahus värvilisi flaiereid ja brošüüre, säilitades samal ajal täiusliku kvaliteedi. Pigmendipõhine tint tähendab, et väljatrükid on selged, lihtsasti loetavad, määrdumiskindlad ja häguvabad.

 • Haridusasutused

  Printige suures mahus kursusematerjale, vastupidavaid värvilisi materjale ja haldusdokumente, säästes samal ajal tindi pealt. Veetke ühes toas lastega aega ja printige juhtmevaba ühenduvusega teises toas dokumente.

Peamised eelised

 • Ülimadalad käituskulud

  Säästke printeri eluea jooksul tänu kulutõhusatele täidetavatele tindimahutitele, mis vähendavad oluliselt omamise kogukulu ja kulu lehekülje kohta. Suurendage prinditavate lehekülgede arvu säästurežiimiga5 ja printige sama koguse tindiga kuni 1,5 korda rohkem lehekülgi

 • Suurepärased ärikvaliteediga väljatrükid

  Nautige vee-, hõõrdumis- ja markerikindlaid suurepärase loetavusega ärilisi väljatrükke, mida saab printida kiiresti ja suures mahus

 • Printige rohkem materjale majasiseselt

  Printige flaiereid, ribareklaame ja plakateid majasiseselt tänu laiale materjalivalikule, sealhulgas magnetilistele ja kleebitavatele materjalidele, lisaks võimaldab uus tagumine lame salv kasutada paksemaid materjale ja kartongi

 • Printige peatumata

  Printige suures mahus paberi pärast muretsemata – tänu 100-lehelisele tagumisele salvele ja 250-lehelisele eesmisele kassetile, mis on paberi hulga kontrollimiseks varustatud aknakestega. 35-leheline automaatne dokumendisöötur lihtsustab mitmeleheliste dokumentidega töötamist

 • Väike, aga tubli

  Säästke tänu printeri kompaktsele suurusele kodus või kontoris vajalikku ruumi – ka vähenenud plastpakendi hulk tähendab, et suurema osa sellest saab ringlusse võtta

 • Lihtne kasutada ja hooldada

  Vähendage seisakuid kasutaja vahetatava hoolduskassetiga, millele pääseb printeri eest hõlpsasti juurde. Värvuskodeeritud, vedruga varustatud tindikorgid tähendavad lihtsaid ja murevabasid täitmisi

 • Ühilduvad rakendused ja tarkvara

  Printige dokumente, fotosid ja muud otse nutitelefonist, kasutades tasuta rakendust Canon PRINT või disainige ja printige kiiresti rabavaid plakateid ja flaiereid rakendusega PosterArtist. Kasutage PIXMA Cloud Linki ja saatke skannitud faile või printige faile populaarsetest pilveteenustest, sh Dropbox, Google Drive ja OneDrive.

  Canon Easy-PhotoPrint Editor muudab teie lemmikfotod (seadmest või pilveteenusest) stiilseteks ja isikupärasteks kingitusteks – kaartideks ja kalendriteks.

  Lihtsasti kasutatav rakendus Easy-Layout Editor võimaldab enne printimist erinevate dokumentide paigutust kohendada. Sobib suurepäraselt piltide, plakatite, veebilehtede ja muu printimiseks.

  Saage inspiratsiooni, registreerige nüüd

  Ärge jääge ilma Canoni pakkumistest, parimatest nõuannetest, kasulikest õpetustest, uudistest ja kutsetest kohalikele üritustele.
  What’s in the box

  Karbi sisu

  • Kõik, mida ülitõhusaks printimiseks vajate – lisage lihtsalt paberit.

  • MAXIFY GX4050 täidetav MegaTank tindiprinter

  • 4 suuremahulist tindipudelit (1 × must ja 1 × C/M/Y)

  • Toitekaabel

  • Juhendid ja muud dokumendid

  Nautige harmoonilist tööd

  Kui kasutate Canoni printeriga Canoni tinte ja paberit, saavutate iga kord suurepärased tulemused.

 • GI-56 BK

  GI-56 BK

  Suuremahuline must pigmendipõhine tint kvaliteetsete äridokumentide jaoks.
 • GI-56 C

  GI-56 C

  Suuremahuline tsüaan pigmendipõhine tint kvaliteetsete äridokumentide jaoks.
 • GI-56 M

  GI-56 M

  Suuremahuline magenta pigmendipõhine tint kvaliteetsete äridokumentide jaoks.
 • GI-56 Y

  GI-56 Y

  Suuremahuline kollane pigmendipõhine tint kvaliteetsete äridokumentide jaoks.
 • mc-g03

  Tint

  Maintenance cartridge: MC-G03

  Kasutaja poolt vahetatav hoolduskassett, mis vähendab seisakuid.
 • Kas otsite midagi sarnast?

  Võite tutvuda sarnaste toodetega meie PIXMA ja MAXIFY valikust.

  Teile võib huvi pakkuda ka

 • Tint, tooner ja paber

  Teie printerile sobivate Canoni tintide, toonerite ja paberite koguvalik.

 • Originaaltarvikud

  Canoni originaaltarvikud on mõeldud töötama ideaalses harmoonias teie Canoni printeriga.

 • Äriprinterid

  Printige, kopeerige, skannige ja faksige meie erinevate printeritega.

  1. Leheküljekulu (CPP) on summa, mis kulub ühe lehe printimisele. Selle määramiseks jagatakse tindi maksumus prinditavate lehekülgede arvuga.
  2. Omamise kogukulu (TCO) on arvutus selle kohta, kui palju printer teile maksma läheks, võttes aluseks riistvara algse ostukulu ning tindikulud fikseeritud perioodil.
  3. Lahtiütlus: omamise kogukulude arvutamisel on arvestatud riistvara algset ostuhinda ja tindi või tooneriga seotud kulusid fikseeritud aja jooksul (vt tingimusi altpoolt). Pöörame teie tähelepanu sellele, et omamise kogukulusid võivad mõjutada ka näiteks teised tarvikud, komplekti kuuluvad tint ja tooner, suuremahulised tindi- ja tooneripakid, teenindus, energiatarve ja asendusosad.

   Väljatoodud kulude säästu protsent esindab hinnangulist kogukulude säästu 1000 lehe printimisel ühes kuus (50% värviliselt ja 50% mustvalgelt) 60 kuu vältel (5 aastat).

   Omamise kogukulud põhinevad järgmisel arvutusel: [keskmine värviline leheküljekulu × värviline printimismaht – komplektis oleva tindi/tooneriga prinditavad lehed] + [keskmine mustvalge leheküljekulu × mustvalge printimismaht – komplektis oleva tindi/tooneriga prinditavad lehed] + [riistvara hind] + [MAXIFY GX mudelitega seotud hoolduskassettide kulud].

   Omamise kogukulu (TCO) kokkuhoiu võrdlusmudelites on toodud Epsoni võrreldavad konkurendimudelid. Printerite müügihinnad eurodes (€) ja kulutarvikute hinnad võeti tootja ametlikult veebilehelt (https://www.epson.de/) 12. septembril 2022.

   Arvestatud on Canon MAXIFY GX7000, GX6000, GX5000, GX4000 ja GX3000 seeria riistvara ning tarvikutega ning omamise kogukulude arvutamise jaoks on kasutatud soovituslikku jaemüügihinda, mis sisaldab ka käibemaksu.

   Arvutustes on arvestatud käibemaksuga, aga mitte tarnehinnaga. Hinnad võivad turutingimuste tõttu muutuda.

   Printimiskulude arvutamisel on arvestatud Canoni printerite ja teiste printerite vaikesätteid. See ühtib ISO/IEC testi vastava kategooria testimistingimustega.

   Leheküljekulu arvutamisel kasutati tarvikute müügihinda, mis oli välja toodud tootjate veebisaitidel. See hind jagati tootjate avaldatud prinditavate lehekülgede arvuga. Leheküljekulu põhineb printimissimulatsioonil, kus tindipritsprinterites kasutatakse standardi ISO/IEC24712 testmustreid.

   Kõiki tootjate tehnilisi andmeid ja jõudlusega seotud andmeid on kogutud avalikult saadaolevast teabest, mis hõlmab ka tootjate enda brošüüre ja veebisaite. Canoni ja konkurentide tindiga prinditavate lehekülgede arvud pärinevad tootjate avalikest tehnilistest andmetest.

   Õiglase võrdluse ja täpse andmeedastuse jaoks on tarvikutega seotud andmed võetud kõrgeima standardiga toonerilt või tindilt, mis olid avaldamise hetkel saadaval ja mille tuvastamiseks järgiti ISO standardeid. Võrdlusest on välja jäetud kombo-, XL- ja multipakid. Need andmed on avalikult kättesaadavad.
  4. Prinditavate lehekülgede arv on hinnanguline väärtus, mis põhineb Canoni individuaalsel testimismeetodil, kasutades standardi ISO/IEC 24712 kohast tabelite ja pideva printimise simulatsiooni tindi asenduspudelitega pärast esmast seadistamist.
  5. Säästurežiim vähendab tindi tarbimist, alandades tihedust, saate printida 50% rohkem lehti kui standardrežiimis.
  6. A4-formaadis dokumentide tavapaberile printimise kiiruse aluseks on standardis ISO/IEC 24734 määratletud Office Category Testi ESAT-i keskmine.